Anketa Į Ugnies Tramdytojų Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Ugnies Tramdytojų Direktoriaus Postą

dpkt anketa ugnies tramdytoju direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama        :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.30  19:00


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Matthew_Stanley

Matthew_Stanley

    Tvirtas narys

  • 221 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 3v 58m 32s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Paulius_Glock
Reputacija: 63
Monstras

1. Jūsų Vardas_Pavardė 

Matthew_Stanley

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

Apie 50k xp

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

425h

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  

Neper seniausiai grįžau į LRG tad norėčiau kažkas daugiau būti nei paprastas žaidėjas. Na ir šiaip žinau ką reiškia ta pareiga būti direktoriumi, esu ne karta juo buves, ir visai patiko.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

Taip ir ne kartą, na jis man viskuom patiko.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

Tai pirmiausia kol sutvarkysiu foruma padarysiu žaidime mini atranka po to skelbsiu atrankas forume.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

Na nesirinksiu ten jokių draugų ar dar ko, tiesiog turės mokėti taisykles bei darbo komandas.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

Taip pilnai suprantu. Na žinau kad ne bus ten per daugiausiai žmonių, bet manau kad nepagailėčiau ir iš savo kišenės sumokėti darbuotojui algą.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

Esu senas žaidėjas, Žaidžiu LRG Jau virš 3 metų, su pertraukom, Esu buves ne kartą direktoriumi, Tad tikrai beabėjo susitvarkysiu. Esu sažiningas, bendraujantis ir šiaip prie bajerio žmogus.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte 

Na nežinau net, šiaip esu kartais užsispyres, nežinau ar tai blogai bet tikriausiai nelabai gerai.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skypė: paulius1232201

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :


  • 1

9d0cb52d90e6ab31a6e369d37e22ef11288.PNG


#3
Rajma_Killer

Rajma_Killer

    Pastovintis už save

  • 36 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 10v 11m 5s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:rajma123
Reputacija: 6
Neutralus

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rajma_Killer

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :15k.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )105h.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes visados norejau tapti direktorium.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Nedirbau, bet manau 6is darbas yra puikus.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Gal daugiau priiminesiu naujokus, juos viskuo apmokisiu.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?Xp, ar yra draugiski, aktivus.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?As vistiek bandisiu but draugiskas ir man nerupi tie pinigai.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes galbut esu draugiskas, linksmas.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?Nu ir nelabai zinau gal kai jie varo vienas ant kito pikstasi.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Gmail rajmundas123@gmail.com

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriurezultatas : 88%


  • 0

#4
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė M'A

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 69500

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) http://www.part.lt/i...c84ad018844.bmp

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Pastaruoju metu pradėjo patikti Ugnegsio darbas. Pastabėjau, kad Ugnegesių komanda galima surinkti gerą. Todėl tai ir noriu padaryti.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu dirbęs. Patiko darbo aktyvumas, veiksmas, gaisrų gesinimas.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Manau mini atreankėles darysiu serveryje, o normalias TeamSpeak'e, arba forume (anketas). Kaip suprasti mano " mini " ? Aš tokius dalykus darau su žmonių limitu, pvz pirmi 3 atvykę bus apklausti. O per normalias atrankas galės bandyti pakliūti visi.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Manau aktyvumu, amžiumi, ir charakteriu.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi duoti kuo daugiau naudos savo darbuotojams, o ne sau.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Manau mano privalumas yra : aktyvus, mokantis elgtis su privilegijom.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Na, manau esu griežtas, nemėgstantis bardako.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: skypė : problem123123

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :Tavo vidurkis: 50%


  • 2

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#5
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Direktorių nusipirko - Evaldas_Marozas.

 

Iš pildžiusių anketas turiu kelias pastabas:

  • neišlaikytas egzaminas arba iš viso nelaikytas
  • problemos su raštingumu
  • Na ir vienas kandidatas netgi įsigudrino, bandė prisijungti prie Deividas_Nasaris vartotojo serveryje. Tačiau viską dabar galima patikrinti ir radau IP sutampančiu su vieno iš pildžiusių anketą :)

  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, ugnies, tramdytoju, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok