Verčiam Algirdas_Gamer - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Verčiam Algirdas_Gamer

asd

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
38 atsakymai į šią temą

Apklausa: Verčiam Algirda.

(23 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norit kad Algirdas atsistatydintu ??

Taip. (6 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Ne. (19 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Balsuoti

#1
Max_West

Max_West

    Gerbiamas

  • 319 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 5v 25m 19s
  • Žaidimo nikas:Justas_Tamasauskas
Reputacija: 136
Mėgstamas

Tai va, yra žmonių kuriems Algirdas_Gamer iki gyvo kaulo užkniso.

Žmonės nori pakeisti valdžia.

Padariau drauguj paslauga ir už jį padariau apklausa, jam nėjo ar kas ten. Nu žodžiu.

Jum sprest Norit Algio ar ne.

Ir šiaip nematau Algio serve.

Deftas negryš i LRG.LT valdžia nes jam mokslai ir t.t. Reik žiurėt į ateitį, o ne prie pc sedėt jam.

 


  • -3

                                                   200.gif


#2
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Kad ir kiek žmonių norėtų jį nuverst jis vis tiek nebus nuverstas.


  • 0

baner10.jpg


#3
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Kiap ir už. Nuobodoka LRG žaist. Prisipažinsiu...Dažnai LRG nebūnu, nes nėra įdomios veiklos. Algirdo kaip ir pareiga buvo tokia, kad jis pakels žaidėju skaičiu. Taip seniau savo pareiga atlikdavo nepriekaištingai, bet dabar tragedija. Jokios iniciatyvos iš jo pusės. Manau reiktu Daryt atranka į prižiūrėtojus. Juos atrinktu Gintarė ir Zigmas. Bandomajam laikotarpiui būtu uždėtas superadmin. Poto jau jeigu matosi geras darbas ir pgr admin. Mano nuomonė tokia. :)


  • 2

#4
shook ones

shook ones

    Isijautęs

  • 90 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 18v 3m 6s
  • Žaidimo nikas:Derek_Vinyard
Reputacija: 29
Nuostabu!

Kad kiek mačiau, tai turbūt vienintelis draugiškas žmogus serve :D Aš asmeniškai, prieš :) Pirmą bent jau suraskit kažką geresnio, nes iš vis ant ledo liksit.


  • 0

#5
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Kaip suprast ? Nu ... negaliu... Aš be žodžių. Aš darau serveryje eventus, pakviečiu vieną, antrą žmogų prisijungti prie serverio (ne skype botu ar kažką tokio) ir jūs taip atsilyginat?

 

Max_Peyne - Jūs gaunat banus, prasileidžiat čytindami ir dar bandot nuversti nuo pareigų? Nematot manęs serveryje, nes jūs neesat jame, bent protu pagalvok. Nu kokios planetos būtybė gali taip elgtis? Marso? Veneros? Aš Zigmui siunčiu skriptus (paskutinis buvo vakar su VIP privilegijom) ir jūs taip atsilyginat? Tikros bjaurybės esat tada pasakysiu. Aš stengiuos jum žaidimą pagerinti, tvarkomes su Gintarę forume ir t.t.

 

Ačiū, kad norit mane nuversti už tai, kad kai Deftas nieko nedarė ilgą laiką, aš padariau su Gintare GAL daugiau nei jis.

Nusivyliau jumis labiau, nei bet kuo kitu.

 

Aš nėkart nesu išgirdęs/perskaitęs žodžius AČIŪ už mano ir Gintarės bandymus kelti LRG serverį ir tvarkymą jo. Kiauliškai elgiates, tiek galiu bepridurti.

 

Donatas_NokiaMax_PeyneAugis_Swatt

 

Donatas Nokia - nuėmiau super ir manai, kad dar esi jo vertas?

 

Max_Peyne - prasileidi pastoviai banu ir rašai tokias temas su žodžiais, kad nebūnu serveryje?

 

Augis_Swatt - iš tavęs mažiausiai to tikėjaus. Čia matyt dėl paskutinio dalyko, kad nedaviau unban.


  • 3

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#6
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas
Facepalm... Nu jooo.... Be Gamerio jau LRG žlugtu... PRIEŠ
  • 1

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#7
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Ne dėl to. Tiesiog...Nuobodu jau žaist, kad ir kada pasijungiu max online 14 žmoniu. Tavęs nėra on. Nuobodu. Tai ka man dar galvot?


  • 0

#8
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

ar jum dar neatsibodo kurt situ beprasmisku temu?


  • 2

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#9
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Ne dėl to. Tiesiog...Nuobodu jau žaist, kad ir kada pasijungiu max online 14 žmoniu. Tavęs nėra on. Nuobodu. Tai ka man dar galvot?

Aš būnų mokykloje, savaitgaliais iki vakaro padedu žaidėjam. Kiekvieną vakarą prisijungiu. Jei dienos metu prisijungi, tai žinoma nerasi. Turiu ir taip užsiėmimų kaip mokykla, pagalbą tėčiui, kad pinigus uždirbti ir t.t.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#10
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas
ne algis kaltas kad mazai zmoniu.. sakot veiklos nera. nes nemokat jos susirast . pries
  • 4

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#11
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Duosiu balsą, kai... Pasakysi ką vietoj A'Gamerio žadi kišt į Pagr. Admin vietą ;D


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#12
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Duosiu balsą, kai... Pasakysi ką vietoj A'Gamerio žadi kišt į Pagr. Admin vietą ;D

Nėra kam.


  • 1

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#13
Gerrard

Gerrard

    Savas

  • 133 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 19v 43m 25s
  • Žaidimo nikas:Gerrard_Forward
Reputacija: 40
Monstras

Duosiu balsą, kai... Pasakysi ką vietoj A'Gamerio žadi kišt į Pagr. Admin vietą ;D


Artis_Judo, Gedas_Tomkus. Jau duodi balsa? :) o tokios temos jau pastebejau Algiui tik parasyt koks jis kietas kiek daug nuveike , nesu mates dar tokio serverio kur pagrindinis daugiausiai priesu serveryje turi :D tai kaip cia kazkas zais :D
  • 0

#14
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Algi aš prieš tave kaip žmogu nieko neturiu. Maladiec esi, bet tiesiog...Tai ka tu darai gali padaryt ir su admin komandom. :) Neišnaudoji maximumo. :)


  • 0

#15
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Norėdamini nesunkiai rastumėm kita žmogu į pgr vieta bet problema yra tame kad niekas nenori duoti šanso pameginti kitam žmoguj iš kur jūs žinot kad nėra tinkamo žmogaus į Algirdo vieta aš manau kad tikrai yra. Todėl sakau kad reikia versti algirda lauk nes iš jo naudos 0 tik problemu atnėša ir viskas.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#16
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

b3f7ad6a5ba14c9e5c7d0d35943e1786654.gif


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#17
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Norėdamini nesunkiai rastumėm kita žmogu į pgr vieta bet problema yra tame kad niekas nenori duoti šanso pameginti kitam žmoguj iš kur jūs žinot kad nėra tinkamo žmogaus į Algirdo vieta aš manau kad tikrai yra. Todėl sakau kad reikia versti algirda lauk nes iš jo naudos 0 tik problemu atnėša ir viskas.

nueme tau superi tai dabar verki cia :D graudus darais Donatai


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#18
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 58m 38s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

Tesiog Algirdas jau per ilgai sėdi pgr admin vietoj ir jau jis naujo nieko nebesugeba padaryti todėl reikia naujinti valdžia ir senienas mesti lauk.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#19
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Norėdamini nesunkiai rastumėm kita žmogu į pgr vieta bet problema yra tame kad niekas nenori duoti šanso pameginti kitam žmoguj iš kur jūs žinot kad nėra tinkamo žmogaus į Algirdo vieta aš manau kad tikrai yra. Todėl sakau kad reikia versti algirda lauk nes iš jo naudos 0 tik problemu atnėša ir viskas.

 Jo tai gal tau duodam? Kaip manai kas bus? Duosi kokiam 15-mečiui, kai kiaušinis kredu ir pnš pridėlios, suvels viską, o tai bus džiaugsmas, tada suprasit, kad Algirdas buvo geresnis. Nebus, jo negausit unbanu, vaikai :D Krč, JŪS BEVILTIŠKI!!!! 

 

Algirdai, sėkmės laikykis, nepasileisk veržiamas :D !!


  • 3

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#20
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Tesiog Algirdas jau per ilgai sėdi pgr admin vietoj ir jau jis naujo nieko nebesugeba padaryti todėl reikia naujinti valdžia ir senienas mesti lauk.

tai ir tave reik mest lauk ,beto kai kalbama apie seniena tai kalba eina apie kazkoki daikta o ne zmogu, kaip matau pas tave pagarbos kitam zmogui nerasta


  • 1

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: asd

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok