Anketa Į Viešo Balso Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Viešo Balso Direktoriaus Postą

dpkt anketa vieso balso direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama       :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.27  19:00


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

😈ᗴᐯᗩᒪᗪᗩᔕ😈

    Gerbiamas

  • 340 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 13v 35m 39s
  • Žaidimo nikas:Evaldas_Marozas
Reputacija: 57
Monstras

1. Jūsų Vardas_Pavardė Evaldas_Marozas

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 25164XP.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) http://www.part.lt/p...904c5dbe591.bmp

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Noriu pažiūrėti kiek bus norinčių į šį darbą kuomet direktorius esu aš. ;)

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Ne,nesu dėl to ir bandau patekti netgi į direktoriaus postą. Jeigu nesiseks prašysiu DPKT,kad nuimtų.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos vyks po direktorių susirinkimo.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Kantrumu,kiek laiko išdirbs,ir kaip bendraus su kitais darbuotojais.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Taip,žinau,kad nieko negausiu,bet vadovausiu darbui kuriame taip pat bus tiktai geri darbuotojai. ;)

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Na manau,kad esu kantrus ir taip pat aktyvus.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Nemėgstu apgavikų,žmonių kurie sako: Išmokau priimk į darbą. Kuomet jie nieko nemoka... P.S 9. Klausime net nereikėjo pasakyti gerų savo savybių. (Matyt tai tik klaida kuomet DPKT susimaišė na arba tiesiog aš nesupratau užduoto klausimo).

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Į PM jeigu reikės.

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : http://www.part.lt/p...2870e9ef705.png

 

Na,o šį kartą tai tikrai neatsisakysiu direktoriaus ;)


  • 0

95853a5333a79b607443a20249b8f2cb604.jpg


#3
Jack_Tyson

Jack_Tyson

    Gerbiamas

  • 306 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 21v 15m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Tyson
Reputacija: -24
Nu durnas žmogas
. Jūsų Vardas_Pavardė jack tyson

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : gal 35k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) nu viska apskaiciavus istraukus sakny gaunas apie 350 h

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? seip

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? patinka nes galiu skelbt

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?
betkaip
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? neimsiu

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? nieko

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? nes as noriu

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? nzn

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: rokas0321

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriurezultatas :
  • -2

LRG.LT Nelaimėliss0935.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Neskanusis s0901.gif - Jack_Tyson

LRG.LT Nepraustaburnis s0936.gif - Jack_Tyson


#4
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas
 

 

1. Jūsų Vardas_PavardėRokas_Grey

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :72012

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )707

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes norėčiau išbandyt kažka naujo ir dar nesu turėjęs tokių pareigų šitam darbe,ir noriu surengti gerą kompaniją

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip šitam darbe esu dirbes,ir man jis labai patiko nes galima pranešinėti žaidėjam visokiausias naujienas ir panašiai.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?Pirma bus sukurtos anketos į darbą forume, taisyklės, papeikimų skiltis, pagyrimų, ir informaciją apie darbą,ir dar daugiau. I savaitę bus daromos tik 2 atrankos i darbą.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Žaidėjas turi būti kantrus,žiūrėti į darbą labai rimtai,nedaryti nesamonių,elgtis protingai ir rodyti gerą pavyzdį kitiem žaidėjam.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?Taip aš tai suprantu,aš tik noriu padaryti šitą darbą mėgstamą ir suringti gerą komapaniją. Ir padaryti žaidėjus patenkintus mano darbe.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?Nes aš žinau būtent kaip elgtis su tokiom pareigom, esu labai aktyvus šitam serveri,ir jau patyres žaidėjas žinau ką reikia priimti į darbą ir ką ne. Esu atsakingas ir tikrai manau kad susitvarkysiu su šitom pareigom.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?Na gal aš truputį per rimtai žiūriu į kitus dalykus,pavuzdžiuj kai darbuotojas padaro blogą dalyką aš jį nubaudžiu per stipriai bet aišku norečiau tapti geru direktorium tai reikės pasitaisyti,būna dienų kai susinervini ir į nieką nekreipi dėmėsio pasiunti ir t.t. Bet manau visiem kartais pasitaiko tokių dienų.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: rokas.dedinas

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :Viso klausimų: Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13
Tavo vidurkis: 81%


  • 6

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#5
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

 

Iš viso buvo 3 anketos.

 

Evaldas_Marozas - Esi aktyvus žaidėjas. Galbūt kiek įkyrus, bet toks esi ne vienas ir prie to jau beveik baigiu priprasti. Atvirai pasakius, kažkiek kritai mano akyse po to, kai išrinkau tave direktoriumi, o tu jo tiesiog atsisakei...

 

Jack_Tyson - Na neturiu ką daug sakyti, anketa parašyta "ant durniaus", pats esi nemandagus, nesąžiningas.

 

Rokas_Grey - Tikrai labai aktyvus žaidėjas, džiaugiuosi jog rimtai žiūri į pareigas. Kaip moderatorius esi sąžiningas, paslaugus. Tikiuosi tokiu pačiu būsi ir direktoriaus pareigose!

 

Direktoriumi tampa - Rokas_Grey

Sėkmės!


  • 2

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, vieso, balso, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok