Anketa Į Nelegalus Parakas Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Nelegalus Parakas Direktoriaus Postą

dpkt anketa nelegalus parakas direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama      :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.24  19:00


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Edva_Gonzales

Edva_Gonzales

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 13v 10m 8s
  • Žaidimo nikas:Kobe'R
Reputacija: -136
Nu durnas žmogas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Kobe_Robento

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 2000

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 200 info

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  nes cia reika  pardavinet  gun zole car  ir dauk pinigu gaunu

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? man aptinka akd reika pardavinet  gun ir duak pinigu gaunu

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  vyksta atrankos idarba ir ziurint nuo to priklauso  kiek anketu bus kano geresne  tas  pateks

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? n udarbuotojiai nori irgi kiti patekt idarba

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? gausu parduosu gun car  i darba primsu

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  nes as  dar nesu n ikarto dirbi noreciau is bandyt i dylerius  nes esu naujokas

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? bolgas kad reika geria elgtis su darbuotojiais

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: bo4man

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :82

 

[aatmesta]

 

Neatitinkate reikalavimų.

Be to, Jūsų IP serveryje bei forume sutampa su Edva_Gonsalez.


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 20 May 2015 - 19:43 PM

  • 0

#3
Gedas_Tomkus

Gedas_Tomkus

    Forumo pažiba

  • 1147 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 13v 51m 26s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gedas_Tomkus
Reputacija: 191
Gangsta shit
1. Jūsų Vardas_Pavardė Gedas_Tomkus
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 52k
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 460
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Todėl nes esu buves jau dyleriu darbo direktoriumi,niekas neliudėjo visi buvo linksmi,darydavom daug treniruočiu daug veiksmo dirbdavom sažiningai nesukčiaudami beto nėra aktyviu dyleriu gunu nenusipirksi taipogi ir direktoriaus nėra taigi sugalvojau užpildyti gal pasiseks,idomu pardavinėti ginklus,mašinas,žole slėptis nuo policijos,beto esu sažiningas,viska darantis su saiku žmogus,tvarkingas,ir atsakingas už tai ka daro kiti,noriu paivairinti darbus,kadangi buves ne viena karta dyrektorium nusimanau kaip kas ir kur turi buti sudeliota,ir su kekvienu kartu stengiuosi viska padaryti kuo geriau inešti kažko naujo.
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Todėl nes galima pardavinėti ginklus,mašinas,taip essu buves direktorium dar kokius 5 kartus.
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Taipat kaip vyksta taxi,anketos,mini atrankos serverije,vyks 2 kartus per savaite tam tikru nustatytu laiku.
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Darbo aprašimas,metai,protas,taisyklės,sažiningumas,aktyvumas,pasiriže buti paklusnus klausyti dyrektoriaus-pav,buti labai kantriem nes pas mane griežtos taisyklės.
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Taip suprantu,man naudos ir nereikia siekiu buti dyleriu dyrektoriumi nes nėra aktyvaus dyrektorio,dyleriai daro betvarkes ir ju beveik nėra.
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? Esu aktyvus,sažiningas,mėgstu vadovauti,mėgstu tvarka,mėgstu pajuokauti,neesu dundukas žodžiu :D
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Greit pradedu nervuotis.
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Priklausomasnuosporto
12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 11
Tavo vidurkis: 69%
  • -1

935926ade75d4e57fb71dde4f2ddba3c158.jpg

ae9942b9040975567af4512c0ab47ce1123.JPG
669d9132ff5d5c2da726e131d29df818935.JPG


#4
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Saulius Gonsalez
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 151800xp
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 1513h
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Todėl kad esu atsakingas žaidėjas, man patinka šis darbas savo įpatumais, todėl jį mėgstu, o jei mėgstu, reiškiasi moku dirbti ir noriu dirbti, savo noru.
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip, esu ne tik dirbęs bet ir buvęs Direktoriumi bei Pavaduotojumi, prieš keletą mėnesių. Šis darbas patinka, nes čia sukasi nelegali veikla, viskas turi būti atlikta idealiai. Geras, prabangios mašinos, tai mano sritis.
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankos bus vygdomos 2 kartus per savaitę nustatytu laiku. Per atrankas bus klausinėjami žaidėjai taisyklių, kainoraščiu ir kitų dalykų.
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Kurie pildys anketas, pagal anketos užpildymą, atsakymus ir savo nuožiūra, kaip jie tvarkosi serveryje ar verti tapti mano darbuotojais.
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tapus direktoriumi, tikiuosi tapti pavyzdžiu kitiems direktoriaism. Kad naudos sau negausiu, tai puikiai suprantu, todėl stengsiuosi, kad naudą gautų mano darbuotojai, kad jiem patiktų jų dirbamas darbas.
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? Esu patyres Dylerių darbe, viskas yra žinoma. Esu griežtas, atsakingas, bei draugiškas, todėl konfliktų kilti neturėtų.
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Esu užsispyres, esu iki galo už savo tiesą, kol ją įrodau, kartis tai būna ir neteisingai, bet vistiek bandau. Nemėgstu pasikėlusių žmonių, kurie nori pasirodyti kokie kieti yra, kai tikrai būna daug kietesniu, tokiems, kartais ir gruboką repliką numesti galiu..
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype: romas399
12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 

Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13
Tavo vidurkis: 81%


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#5
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Chicago_Bulls

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : +/- 95,000

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):  850

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?: Kadangi jau esu buvęs šio darbo direktorius, stengiausi daryti treniruotes, apmokymus ir atrankas. Mano manymu viskas gavosi gan neprastai, bet šį kartą stengsiuosi viską padaryti dar geriau.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuo šis darbas Jums patinka ?: Taip dar prie Sovietų Sąjungos pamenu dirbau ( oi geri laikai buvo ... ). Šis darbas patiko, nes galėjau skinti ir pardavinėti žolę, pildyti kitų darbų sandėlius, pardavinėti ginklus bei transporto priemones.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?: Jeigu bus darbuotojų trukumas surengsiu Mini Atrankas, o norintys visada galės pildyti anketas forume. Ir dar nepaminėjau jog per savaitę bus 2 mini atrankos, kurių metu galės patekti tik 1 - 2 žaidėjai.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?: Na jie turės būti labai kantrūs, paklusnūs, padedantys vienas kitam, bei kitiems žaidėjams jei jiems to reikia ir nemanau kad imsiu į darbą nepatyrusius ar tuos kurie jau žaidžia pora mėnesių ir nesigaudo žaidime. Jei naujokas norės įsidarbinti jam surengsiu mini atranka kur jį apklausiu ir išmokinsiu kai dirbtį šį darbą ( komandos ir t.t. )

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?: Tikiuosi surinkti gerą kompaniją kuri bus aktyvi, draugiška, nesipyks tarpusavyje, kurie supras už ką yra baudžiami. Bus bus man tos naudos, nereikės kviesti dylerių perkant mašiną ir žolę.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes kaip ir minėjau esu buvęs šio darbo direktorius, buvau aktyviausias, visada darbuotojams atleisdavau jei nusižengdavo ir atsiprašydavo ar pora dienų padirbdavo aktyviai priimdami iškvietimus ir dabar neturiu čytų :D

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Kartais susinervinu, keikiuosi prie progos ( tik tada kai susinervinęs )

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Jei reikia į per forumą AŽ parašykit

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : 81proc.


  • 5

† LRG 2k18


#6
Edva_Gonzales

Edva_Gonzales

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 13v 10m 8s
  • Žaidimo nikas:Kobe'R
Reputacija: -136
Nu durnas žmogas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Not_Forget

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : +/- 95,000

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):  850

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?: Kadangi jau esu buvęs šio darbo direktorius, stengiausi daryti treniruotes, apmokymus ir atrankas. Mano manymu viskas gavosi gan neprastai, bet šį kartą stengsiuosi viską padaryti dar geriau.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuo šis darbas Jums patinka ?: Taip dar prie Sovietų Sąjungos pamenu dirbau ( oi geri laikai buvo ... ). Šis darbas patiko, nes galėjau skinti ir pardavinėti žolę, pildyti kitų darbų sandėlius, pardavinėti ginklus bei transporto priemones.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?: Jeigu bus darbuotojų trukumas surengsiu Mini Atrankas, o norintys visada galės pildyti anketas forume. Ir dar nepaminėjau jog per savaitę bus 2 mini atrankos, kurių metu galės patekti tik 1 - 2 žaidėjai.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?: Na jie turės būti labai kantrūs, paklusnūs, padedantys vienas kitam, bei kitiems žaidėjams jei jiems to reikia ir nemanau kad imsiu į darbą nepatyrusius ar tuos kurie jau žaidžia pora mėnesių ir nesigaudo žaidime. Jei naujokas norės įsidarbinti jam surengsiu mini atranka kur jį apklausiu ir išmokinsiu kai dirbtį šį darbą ( komandos ir t.t. )

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?: Tikiuosi surinkti gerą kompaniją kuri bus aktyvi, draugiška, nesipyks tarpusavyje, kurie supras už ką yra baudžiami. Bus bus man tos naudos, nereikės kviesti dylerių perkant mašiną ir žolę.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes kaip ir minėjau esu buvęs šio darbo direktorius, buvau aktyviausias, visada darbuotojams atleisdavau jei nusižengdavo ir atsiprašydavo ar pora dienų padirbdavo aktyviai priimdami iškvietimus ir dabar neturiu čytų  :D

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Kartais susinervinu, keikiuosi prie progos ( tik tada kai susinervinęs )

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Jei reikia į per forumą AŽ parašykit

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

[aatmesta]

 

Anketa rašyta iš to pačio vartotojo kaip ir Kobe_R.

Su Jūsų IP forume radau šiuo vartotojus: Auris_Hot ; Auris_Faer, na o serveryje : Auris_Faer ; Not_Forget

P.S. kopijuota anketa :)


Šį pranešimą redagavo Artis_Judo: 23 May 2015 - 14:08 PM

  • 0

#7
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Iš viso buvo 5 anketos, iš jų tinkančios 3.

Laikausi tradicijos ir aptarinėju tik tinkamas anketas :)

 

 

Gedas_Tomkus - Na kaip administratorius esi aktyvus, tvarkingas. Anketoje minėjai, jog greit susinervuoji ir tai tikrai teko pastebėti pačiam. 

 

Saulius_Gonsalez - Taip pat aktyvus žaidėjas. Patiko anketoje tavo sakinys, jog siektum tapti pavyzdžiu kitiems direktoriams bei užsispyrimas. Šie bruožai tau tikrai stipriai padės ateityje.

 

Chicago_Bulls - :D Nežinau ar tu čia papirkinėji žaidėjus, kad tau +REP dėtų ar jie čia nuoširdžiai deda, bet Gintarės, manau, nepapirktum nė už ką :D

Su aktyvumu problemų tikrai neturi. Dėl neleistinų modifikacijų naudojimo būsi ITIN stebimas, tačiau tikiuosi po pirmo karto pasimokei jau. 

 

Direktoriumi tampa - Chicago_Bulls

Sėkmės darbuose!


  • 1

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, nelegalus, parakas, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok