Peikiu Algį ( Dievą Primeta ) - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Algį ( Dievą Primeta )

Paplaukęs jis yr. ...

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Krč Samp_Tėvui parašiau mažą idėją į PM, o jis man Unban iš oro davė ( aišku neblogai ), pareinu iš AFK žiūrau banas 76val. su reasonu "Cyteris ( nuo vakar )". 
2. Jūsų Video/Foto įrodymai : 48c07ea2ae486c794bed44e13554367b485.png

 

Čia pagal jį prašau unban: 86dbe9c0be32cdc626655c5549ff1e4a78.png

 

Čia gal jo serveris kad negali toleruot tokių veiksmų ? :D e2fcfb796f7ca1f9a877cf0541039ec0919.png


  • 6

† LRG 2k18


#2
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

 

3a2f32eafe21852ce88f510e88cc49e5286.jpg

 

Kaip man patiko šitas paveiksliukas, net palikau jį. :D Tikrai atspindi visą situaciją. :D

Tai va, ką aš noriu pasakyti, kad jūs su savo šitais visai stumimais, peikimais, gaišinate mano brangų laiką, kol jį galėčiau išnaudoti kitiems darbams, pavyzdžiui su Algirdu pabaigti taisyti taisykles.. Ir ką dar norėčiau pasakyti, DAUGIAU NESKAITYSIU PAPEIKIMŲ JEI JŪS NEMOKATE JŲ GRAŽIAI PARAŠYTI. Ožiai, gaidžiai, retardai, dievai ir dar visokie kitokie žodžiai. Jūs ką, geresni esate kažkuo už kitus? Už tą patį Algirdą? Nesikreipiu aš dabar į Chi, kreipiuosi į visus. Aš suprasčiau, kad jūs tikrai būtumėte NEKALTI ir būtumėte nubausti, bet JŪS PATYS darote nesąmones, jus nubaudžia NA IR TADA PRASIDEDA. Parašysiu papeikimą su litanija, ateis dar draugų haterių bendraminčių ir jie prisidės, užsipulsim vargšą žmogų, nes jis mus užbanino, jailino ir t.t. OMG. Kokia tragedija.. Na jopapa, nedarykit nesąmonių, nebus ban'ų, nebus unban'ų, nebus pykčių, patys esate kalti.. Nesakau aš nei, kad aš šventa, nei, kad Algirdas šventas, nei kad jūs šventi. Nu bet jopapa, KAS DAROSI. Per savo gyvavimą sampe mačiau visko, na bet šitai.. Kad ir taip, Chi čytino, buvo nuimtas admin, atėjo į servą, atvažiavo iki manęs, nužudė.. :D Na aš tikiuosi jam geriau nuo to pasidarė, gal pyktis išsisklaidė. :D Bet aš tikrai nepykstu, kad vėl turėjau važiuoti su taxi, vėl pasiimti mašiną ir pnš, bet jei aš būčiau jį nubaudusi, OMG, ir man būtų parėjęs papeikimas.. :D BAIKIT šituos vaikiškus dalykus.. Čia yra žaidimas, bet jūs tokias tragedijas iškeliat.. :D Jei jau viską taip puikiai mokat, kodėl jūs nesate mano vietoje, Algirdo vietoje. Gal jums atrodo, kad mes nieko nedarome, bet taip nėra.. Jau kelintą vakarą su Algirdu, tai susiskambinam, tai susirašom, tai tą sugalvojam, tai tą padarom, vakar nežinau kokias 4 val, taisėm taisykles ir tai nepabaigėm. Aš suprasčiau, kad jis nieko nedarytu ir jūs rašytumėt papeikimus, bet žmogus stengiasi, gal ne taip kaip jūs norėtumėte, bet stengiasi ir supraskite ir jį ir mane. Mes visiems neįtiksime, bet mes stengiamės. Ačiū už dėmesį ir būkite supratingesni.


  • 1

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Paplaukęs jis yr., ...

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok