Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą

dpkt anketa karo akademijos direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama   :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.14  19:00


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Rusakov_Seba

Rusakov_Seba

    Savas

  • 128 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 16v 24m 41s
  • MiestasPlungė
Reputacija: 37
Nuostabu!

1. Jūsų Vardas_Pavardė Jason'Nike
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 90k xp
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 56h
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes noriu kad šis darbas taptu 1 iš geriausiu, noriu kad serveris butu apsaugotas nuo blogiukų :). Daug karinių transportų.
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip , dabar dirbu , darbas įpatingas vien dėl to, kad šiam darbe galima dirbti netgi 4 darbus tai yra 1. Pakrantės apsauga, 2. Pasieniečiai, 3. Kariuomenė, 4. Kalinių prižiūrėtojai
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Reikės pildyti anketas forume bei bus apklausti per Ts programą.
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Na atsižvelgsiu į reputacija, keik metų, ar viską moka, na ir žiurėsiu kaip atsakinės į užduotus klausimus,aktyvus, rašyba.
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi, kad su darbuotojais padarysiu tvarka , suskirstysiu kas kam priklausys, pvz.: Kalinių prižiūrėtojams ten V_P ir t.t., Na man naudos ir nereikia nes čia vienas iš rimtesnių darbų aš tik noriu kad šiame darbe vyktų daug veiksmo.
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? Nes esu aktyvus , mandagaus, pradėjęs darbą pabaigiu iki galo , esu griežtas, draugiškas, nemėgstu apgavikų.
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Kaip ir minėjau nemėgstu apgavikų. :)
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Į pm jei reikės
12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :   Testas išlaikytas! Irašykite savo rezultatus forume jūsų pildytoje anketoje.



Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13


Tavo vidurkis: 81% 

 


  • 1

Jeigu jūsų nebuvo šalia kuomet aš kovojau, nesitikėkite, kad jūs būsite šalia kai švęsiu pergalę.


#3
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

1. Jūsų Vardas_Pavardė ProfesionalusSamp_Zaidejas a.k.a Edvinukas_Ciuvas

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 70k~

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 700h~

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes taip sukurtas pasaulis , ir taip reikia. Tsg tjp reikia.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Dirbęs - daug ir seniai ir neseniai. Visų pirma , jei darbas nepatiktų , aš ir nepildyčiau, bet kadangi , dabar , kai esu pasiruošęs , ir aš to noriu , bei darbads man patinka , aš ir pildau anketą. 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Rinksiu atsakingai , ir taip , kad niekas darbuotojais nesiskųstų. Darbuotojais žinos , kas yra tvarka , ir kaip reikia dirbti bei bendrauti tvarkingai. Kiekvienas darbuotojas , laikysis taisyklių ir nemals šūdo. Kadangi atsirado šaukimas rl , padarysim jį ir čia.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Kiekvienas darbuotojas , turės būti - Atsakingas , drausmingas, bei darbingas.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Tikuos padaryt lrg kariuomenę ne eilinę , o išskirtinę. Tikiuos , pasitikėjimo iš žaidėjų savo darbuotojais , bet valdžia. Tikiuos , kad kiekvienas žaidėjas , ar kas kitas serveryje bus saugus už mūsų kariuomenės nugarų. Tikiuosi sumažėjūsių karų tarp gaujų/klubų.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes nėra nk geresnio, ir todėl , kad aš padarysiu darbą efektyvų , aktyvų, naudingą , smagų. Padarysiu daug naujų sistemų kurios priklausys nuo manęs. Sutvarkysiu viską , kaip turi būti. Padarysiu , kad kiekvienas gaujos šliužas , bijotų kariauti. Padarysiu tvarką kaip turi būt , nes taip ir būs.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Nežinau , gal patys žinot , nebent... Per daug dosnus ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Šito nereikia

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :Testas išlaikytas! Irašykite savo rezultatus forume jūsų pildytoje anketoje.

Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 14
Tavo vidurkis: 88%

 

 

 

ProfesionalusSamp_Zaidejas išlaikė 88% 2015-05-11 17:44:43


  • -1

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#4
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Taigi, iš viso  buvo 2 kandidatai.

Abi kandidatai gan neblogi :)

 

Jason_Nike  - Egzaminas išlaikytas. Serveryje esi gan aktyvus, anketa parašyta gan trumpai, tačiau aiškiai. Labai įdomus XP ir pražaistų valandų skirtumas. Esi pražaidęs daugiau nei 10 kartų mažiau valandų nei Edvinukas_C, tačiau XP turi daugiau :D

 

Edvinukas_Ciuvas - Kitą kartą norėčiau, jog egzaminas būtų laikomas savo SA:MP vardu. Anketoje paminėti svarbiausi aspektai, ko ir reikalaujama. Džiugu, jog turi patirties šiose pareigose.

 

Direktoriumi tampa - Edvinukas_Ciuvas

Tikiuosi, jog tai ką parašei anketoje neliks tiesiog tuščiais pažadais.

Kaip ir minėjau, abu kandidatai buvo maždaug tolygus. Teko atsižvelgti į aktyvumą forume bei serveryje.


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, karo, akademijos, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok