Gegužės Mėnėsio Veikla - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Gegužės Mėnėsio Veikla

gegužė daug darbo pagr.admin nick keitimas serverio kokybė žaidimas yra idomus lrg.lt

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
33 atsakymai į šią temą

#1
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Sveiki visi. Kadangi Deft'as laikinai nušalintas nuo pareigų, Aš su Gintare'Zilionyte įsitvirtinom kaip aukščiausioji valdžia.

Serveryje planuojama padaryti keleta pasikeitimų ir padaryti žaidimą GAL kažkiek įdomesni.

 

• Serverio ir forumo visos taisyklės bus peržiūrimos taip, kad jos neprieštarautų vienos kitai.  

• Kaip aš seniau žadėjau, kad sutvarkysiu žaidėjų XP pagal valandas, tai darbas bus vėl tęsiamas. 

• Bus rengiami vvp aukcionai sekmadieniais, nuo 18val. iki 21val. Taip pat ir žaidime, tik kitoks. 

• Nekilnojamas turtas, kaip namas, transporto priemonė bus parduodami 15% nuolaida užpildžius anketa. 

• Admin sąrašas bus mažinamas - galės būti tik 10 administracijos narių. Apačioje parašyta detaliau.

• Atsiras galimybė gauti vipą nemokamai. VIP skiltyje bus įdėta taškų sistema, per kur rinksit taškus VIP narystei. 

• Nuo šiol padarius gerą, tvarkingą vaizdo įrašą LRG.LT serveryje bet kokia tema, bus duodama 50krd, o kartais ir daugiau už pastangas. 

• Atsiras admin/mod patikrinimas pagal aktyvumą serveryje. Šie žaidėjai turės rengti eventus ir daryti nuotraukas.** 

• Forume, surinkus 5 įspėjimus, busit suspenduojami 30-čiai dienų. Tas galios nuo rytojaus, pirmadienio. 

• Dalybų vakarai bus rengiami kiekvieno mėnėsio vidury, penktadieniais. Pvz, dabar bus gegužės 15d. 

• Atsiras galimybė pasikeisti vardą, bus sukurta tema, o anketą pildysit man arba Gintarei į Asmeninę Žinutę. 

• Buvo kalbėta apie darbo XP, tai per šį mėnėsį nuspręsim kur ir kiek xp reikės, kad įsidarbinti. 

 

 

 

* žaidėjai, nusipirkę adminą/modą, bus grąžinami kreditai, jei viršys admin skaičių 10. Jei dar kartą nusipirks, bus laikinai atemami.

 

** Adminai/modai turės rengti eventus kiekvieną dieną ir pateikti savaitės ataskaitoje nuotraukas, kai rengė. Jei nebus įkeliama, bus baudžiama įspėjimu. Mažiausiai turės padaryti 5 eventus, tačiau turės būti ir laiko tarpas, kai darė.

 

 

 

Prašome pateikti jūsų nuomones apie šiuos dalykus, o gal turit ir daugiau pasiulymų ar klausimų - rašykit komentaruose.


  • 9

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#2
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Man nepatinka, kad ADMINAI turės daryti eventus. Aš siulau pvz 2- 4 adminus, kure bus atsakingi už eventus, nes aš mieliau padėčiau žaidėjams, negu daryčiau eventus.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Man nepatinka, kad ADMINAI turės daryti eventus. Aš siulau pvz 2- 4 adminus, kure bus atsakingi už eventus, nes aš mieliau padėčiau žaidėjams, negu daryčiau eventus.

Tai gerai, turėsim ką pridėti prie ataskaitos reiškias.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
Rusakov_Seba

Rusakov_Seba

    Savas

  • 128 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 16v 24m 41s
  • MiestasPlungė
Reputacija: 37
Nuostabu!

Viskas gerai tik padarykite savo suplanuotą darbą :) Sėkmės darant


  • 0

Jeigu jūsų nebuvo šalia kuomet aš kovojau, nesitikėkite, kad jūs būsite šalia kai švęsiu pergalę.


#5
סדף

סדף

    Lrg.lt fanas

  • 255 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 4v 11m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulo_Santos
Reputacija: 65
Monstras

Pagaliau tvarka bus, aplodismentai (y)


  • 0

#6
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas
O čia visi tie eventu darymai ir visa kita nuo šiandien įsigalioja ar nuo rytojaus? Ir kas kiek laiko galiu daryti eventa? O ar mod/admin per savaitę turi pažaisti tiek pat kiek seniau 15h pažaisti? Ir dar klausimas pvz jei aš uzpildau ne aktyvumo anketą kaip tada skaičiuojamas laikas? Ir paskutinis klausimas pagal ką rinksitės ką palikti mod/admin postuose?
  • 0

#7
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit

Siulau Algirdas_Gamer nusišalinti nuo pareigų ir visam serveriui bus DIDŽIULĖ šventė GEGUŽĖS mėnesį, o kad padarei kažkokius planus, kad tipo kažka veiki tai čia yra beverčiai, gaila žiūrėti kaip kiti žaidėjai padeda ir gaivina erverį deje tie žmonės yra neivertinami, o kiti kurie nieko nedaro ir apsimeta, kad kažką daro sėdi valdžioje, pats Zigmas už jus daugiau žaidžia(ne daro, o žaidžia) negu jūs.Apmaudu..


  • 0

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#8
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

O čia visi tie eventu darymai ir visa kita nuo šiandien įsigalioja ar nuo rytojaus? Ir kas kiek laiko galiu daryti eventa? O ar mod/admin per savaitę turi pažaisti tiek pat kiek seniau 15h pažaisti? Ir dar klausimas pvz jei aš uzpildau ne aktyvumo anketą kaip tada skaičiuojamas laikas? Ir paskutinis klausimas pagal ką rinksitės ką palikti mod/admin postuose?

 

Jei paliks tuos kurie neaktyvumą užpildę, o išmes tuos kurie kasdien serveryje sėdi, tj vpš pieva (neaktyvumas užpildytas reiškia turi nuimt kai kuriems pareigas, o jei jie vėl jų norės tegul pildo anketas į mod, o vėliau ir admin... Tą patį Donatui padarė). Ir būtų gerai jei kiekvienas iš įvardintų punktų būtų įgyvendintas. Sėkmės.


  • 1

† LRG 2k18


#9
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Jei paliks tuos kurie neaktyvumą užpildę, o išmes tuos kurie kasdien serveryje sėdi, tj vpš pieva (neaktyvumas užpildytas reiškia turi nuimt kai kuriems pareigas, o jei jie vėl jų norės tegul pildo anketas į mod, o vėliau ir admin... Tą patį Donatui padarė). Ir būtų gerai jei kiekvienas iš įvardintų punktų būtų įgyvendintas. Sėkmės.

Aš tikrai to neketinu daryti. Buvo nuspręsta, kad dabar adminų mes nenuėminėsim ir nepridėsim. Lauksim kol žaidėjai patys pririnks jiem įspėjimų ir pravalysim admin sąrašą :D

 

O šitie dalykai įsigalios nuo Gegužės 17, kadangi reikia laiko viskam sudėlioti taip, kad nesugriūtume. Žinoma, stengsimes kaip įgalėdami viską atlikti tvarkingai ir greitai. Duodame žodi (aš ir Gintarė).


  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#10
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

O čia visi tie eventu darymai ir visa kita nuo šiandien įsigalioja ar nuo rytojaus? Ir kas kiek laiko galiu daryti eventa? O ar mod/admin per savaitę turi pažaisti tiek pat kiek seniau 15h pažaisti? Ir dar klausimas pvz jei aš uzpildau ne aktyvumo anketą kaip tada skaičiuojamas laikas? Ir paskutinis klausimas pagal ką rinksitės ką palikti mod/admin postuose?

Nuo kito pirmadienio. Dėl event'ų pasiskaityk event'ų taisykles. Taip, turi pražaisti 15h, po to laikas gali būti ir didinamas proto ribose. Neaktyvumo anketos irgi turi būti proto ribose, jei užpildžius neaktyvumo anketą mėnesiui ar net dviem ir net neprisijungus per savaitgalį nei kiek, jie taip pat gaus įspėjimus ir bus išmesti iš post'o. Nereikia tokių, kurie turi post'ą tam, kad turėtų, o sedėtu su neaktyvumo anketomis. Lauksime, kol susirinks įspėjimus, už papeikimus, už neaktyvumą, labai negražu iš jų pusės jei mes savavališkai imsime ir nuspręsime ką išmesti. :)


  • 0

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg


#11
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Nuo kito pirmadienio. Dėl event'ų pasiskaityk event'ų taisykles. Taip, turi pražaisti 15h, po to laikas gali būti ir didinamas proto ribose. Neaktyvumo anketos irgi turi būti proto ribose, jei užpildžius neaktyvumo anketą mėnesiui ar net dviem ir net neprisijungus per savaitgalį nei kiek, jie taip pat gaus įspėjimus ir bus išmesti iš post'o. Nereikia tokių, kurie turi post'ą tam, kad turėtų, o sedėtu su neaktyvumo anketomis. Lauksime, kol susirinks įspėjimus, už papeikimus, už neaktyvumą, labai negražu iš jų pusės jei mes savavališkai imsime ir nuspręsime ką išmesti. :)


O ar galėsite kai reikės tuos eventus daryti į /fondas įdėti kiek pinigų, nes pvz toks modas kaip Simas Dilius kiek žinau turi labai mažai pinigų taigi jam sunku daryti eventus iš savo pinigų. Nors ir pats nesu turtingas turiu 100k ir dar algoj 20k. Kažkada turėjau 500k bet mečiau moneta ir boom nebėra pinigų.
  • 0

#12
Gintarė_Žilionytė

Gintarė_Žilionytė

    Forumo dvasia

  • 2579 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 4v 50m 17s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Gintare_Zilionyte
Reputacija: 265
Intelektualas

Žinoma! Parašykite man ar Algirdui ir įdėsime. :)


  • 0

7693ea11f709579deecf1c816256b39c91.jpg


#13
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Žinoma! Parašykite man ar Algirdui ir įdėsime. :)

Dabar pamačiau kad sukūrei naują temą kurioje reikės kelti įrodymus ką nuveikiau per šią savaitę tai taip išeina kad kiekvieną savo priimtą iškvietimą turėsiu užfiksuoti ar kaip?

Ir dar ne atsakėte į klausimą ten kur Algirdas rašė kad reikės daryti event bet kas kam tikrą laiko tarpą tai kas kiek laiko bus galima daryti eventus?
  • 0

#14
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Mano nuomone žmonės kurie pirko privilegiją yra svarbesni negu tie kurie gavo, nes pirkdami žmonės investuoja serverį, o be investicijų serveris gali žlugti, tai manau jeigu atsiras daugiau negu 10 administratorių nuimti nemokamus adminus!


  • 1

stats.php?id=13294&img=1


#15
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

• Admin sąrašas bus mažinamas - galės būti tik 10 administracijos narių. Apačioje parašyta detaliau.*

 

Čia jau ta vieta, kai aš būsiu išmestas iš admin  posto :D 


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#16
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

O ar galėsite kai reikės tuos eventus daryti į /fondas įdėti kiek pinigų, nes pvz toks modas kaip Simas Dilius kiek žinau turi labai mažai pinigų taigi jam sunku daryti eventus iš savo pinigų. Nors ir pats nesu turtingas turiu 100k ir dar algoj 20k. Kažkada turėjau 500k bet mečiau moneta ir boom nebėra pinigų.

 

Man atrodo kad Simas tik mod'as, o mod'ai negali imt pinigų iš labdaros.

 

Arba tiesiog savaitės pradžioj mod'ai / admin'ai gautų po 20-40k kuriuos per tą savaitę ir turėtų išdalint.


  • 0

† LRG 2k18


#17
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Šaunu, kad nick'ą galima bus keistis pagaliau ir XP nauda bus.

PS. Kada sutvarkysite TS taškų sistemą?


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#18
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Siulau Algirdas_Gamer nusišalinti nuo pareigų ir visam serveriui bus DIDŽIULĖ šventė GEGUŽĖS mėnesį, o kad padarei kažkokius planus, kad tipo kažka veiki tai čia yra beverčiai, gaila žiūrėti kaip kiti žaidėjai padeda ir gaivina erverį deje tie žmonės yra neivertinami, o kiti kurie nieko nedaro ir apsimeta, kad kažką daro sėdi valdžioje, pats Zigmas už jus daugiau žaidžia(ne daro, o žaidžia) negu jūs.Apmaudu..

siulau Manvyda_Klu nusalinti is PD direktoriaus pareigu  ir bus dar didesne svente


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#19
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Šaunu, kad nick'ą galima bus keistis pagaliau ir XP nauda bus.

PS. Kada sutvarkysite TS taškų sistemą?

Pirma susitvarkysim su dabar pateiktais. Nenorim persikrauti darbais/pažadais, nes po to dings noras kažką daryti ir po to vėl kabinėsis ir t.t. Pažiūrėsim birželio mėnėsį dėl šito dalyko.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#20
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas
O pvz kai darysim eventus tai turėsim prizus pagal šitą duot?

1 vieta - iki 5'000 sa:mp eurų

2 vieta - iki 3'500 sa:mp eurų

3 vieta - iki 2'000 sa:mp eurų

Siap geriau butu kad padidintų tuos prizus nes kai tokias sumas duodi tai paskui zyzia, kad maži prizai....
  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: gegužė, daug darbo, pagr.admin, nick keitimas, serverio kokybė, žaidimas yra idomus, lrg.lt

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok