Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktoriaus Postą

dpkt anketa karo akademijos posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama  :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.03  19:00


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
Rusakov_Seba

Rusakov_Seba

    Savas

  • 128 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 16v 24m 41s
  • MiestasPlungė
Reputacija: 37
Nuostabu!

1. Jūsų Vardas_Pavardė Jason'Nike

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 10k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 38h

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Nes šis darbas pamirštas reiktu atgaivinti, manau ta moku padaryti ir norėčiau padaryti geriausia darbą serveryje. 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Esu dirbęs, buvęs netgi pavaduotojas , patinka 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  Atrankos vyktu pirmadieniais,trečiadieniais,šeštadieniais. Būtų apklausa per Ts , o jei nebūtų galimybės tai per žaidimą.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Atsižvelgsiu į mandagumą , mokėjimą taisykliu, ir žiurėsiu kaip atsakinės į klausimus.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Kaip ir minėjau noriu atgaivinti darbą , įdėčiau nauju skilčių į forumą ir t.t.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?   Nes moku valdyti tokias pareigas ir manau susitvarkysiu.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?  Kai sunervoja esu piktas :D

11. Jūsų kontaktiniai duomenys:  I pm jei reikės

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : Neatidaro

 

[aatmesta]

 

Neatitinki reikalavimų : 6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.


Šį pranešimą redagavo Artis: 03 May 2015 - 10:43 AM

  • 0

Jeigu jūsų nebuvo šalia kuomet aš kovojau, nesitikėkite, kad jūs būsite šalia kai švęsiu pergalę.


#3
Kobe_Robento

Kobe_Robento

    Pastumdėlis

  • 11 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5v 56m 48s
  • Žaidimo nikas:Deividas_Pupkinas
Reputacija: 3
Neutralus

V_P:Deividas_Pupkinas
Xp:apie 7k
Laikas:30h
Kodel norite tapti butent siuo darbo direktoriumi:Nes armija tai Specialoms misijoms o ne taip kaip pd pasivazinet.O man patinka parengt zmones tikram darbui :D
Ar esate dirbes siame darbe:esu Man patiko kad reikia tikrai sunkiai dirbt o ne vazinetis
Kaip vyktu atrankos i drk jei butumet drk:Forume,serveryje per ts3 ne nes nevisi gali ja naudotis
Kokiais kriterijais rinksite darbuotojus i si darba:Butina bus turet bent 4k xp turet gerus saudymo,vairavimo igudzius tureti prota o ne kose nebent pasiryzes is koses prota pasidaryt.
Ko tikites dirbdami armijos drk:Tikiuosi kad visi darbuotojai bus normalus o ne vaikai.
Kodel i si posta turime imti butent jus:Jei jus paimsit busit malaiec jei ne nezinau.Ne istikro Nes as tikrai atgaivinsiu bus ir trefkes ir specialios operacijos bus ir buriai suskirstyti
blogos savybes:Biski perdedu,ir nekoks aktyvumas bet po biski gereja tad greitu laiku bus geras nes kompas *************




direktoriu rezultatas:Norint islaikyti testa jum reikia atsakyti bent i 80% klausimu

 

[aatmesta]

Neatitinki reikalavimų: 6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.
 


Šį pranešimą redagavo Artis: 03 May 2015 - 10:44 AM

  • -1

#4
Gang

Gang

    Savas

  • 147 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 5v 50m 54s
  • MiestasRadviliškis
  • Žaidimo nikas:Laurynas_Laurynas
Reputacija: 31
Nuostabu!

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Gang_Mercy

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 64 tūkstančiai.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) Seno account'o 600 val. o šitame 100  val., tai 700h.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Būtent šiuo noriu tapti, nes reikia sudrausminti žaidėjus armijos komandomis, o ne Administratoriam dirbti, jiem darbą galime apmažinti, policijai reidą galime padėti, reikia suringti gerą komandą ir atginti bankus, daryti treniruotes, išmokyti būdrumo.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu dirbes ir ne kartą, esu buvęs porą kartų pavaduotojas, labai gerai išmokau elgtis šiuo darbu, niekada netikėjau papirkinėtojais ir pnš. Labai geras darbas.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Forumu savaime aišku, juk tai ne gauja ar kas. Tai K.A. žinoma visiem ir atrankos bus forume, ir jei gera nuotaika kokia mini, mini, mini... atranką serveryje surengsiu.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Rinksiu žaidėjus tik Aktyvius, atsakingus, neapgaunančius, tuos kurie nesinaudos K.A. komandomis savo labui. Greito regavimo ir patikimų.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Aš turėčiau gauti sau naudos, o ta nauda - darbuotojų pasitikėjimas. Man pinigai ir visą kitą nesvarbu, svarbu padėti kitiem užsidirbti, tapti atsakingiems ir būdriems.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Mane imti todėl, nes moku elgtis kareiviu, ne kartą buvęs direktoriumi, ne apgaunu, laikaus sukurtų taisyklių. Žinoma esu senbuvis serverio ir moku priimti kritiką.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Aš daug tų blogųjų neturiu, tik žinoma visi turi bent kelias blogas tai manosios - susierzinimas, jei blogai išsimiegu nuobodus. :)

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Am, skype - korn.theft gmail - lauryynas3@gmail.com

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas : Eh čia tai nepasisekė - 50 procentų.

 


  • 2

                                                                         baner2.jpg       

                                                                         baner3.jpg

 


#5
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

Chicago_Bulls

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

Beveik 83.000 ( po xp wipe )

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ):

777

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?:

Noriu išbandyti savo jėgas šioje srityje, esu dirbęs armijoj pačioj pradžioj kaip tik pradėjau čia žaist ir visai patiko. Kaip ir minėjau noriu išbandyt save, savo vadovavimą, strategiškai atgrobinėti pastatus ir stengsiuosi surinkti paklusnią ir aktyvią darbuotojų komandą kuri stengsis išlaisvinti žaidėjus ar atgrobinėti pastatus / bazes.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ?

Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip. Na atsimenu patikdavo dalyvauti reiduose, atgrobinėti bankus ar svarbius pastatus.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?

Forume bus sukurta anketa į armiją, bei žaidime bus mini atrankos per kurias tik 1 žaidėjas turės galimybe patekti į mūsų gretas ( Apklausinėsiu taisykles, sugalvosiu trasą kuria turės apvažiuot per laiką, DM 1x1 [šaudymo įgūdžiai])

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

Žaidėjai turės būt kantrūs, paklusnūs, laikytis tvarkos atrankose/treniruotėse, ištvermingi ( kartas nuo karto turės visi kartu apibėgti nemažą atstumą ( pvz. 1-5 ratus aplink LV miestą )), supratingi ( kai gaus įsp. nesiteisinti kad jis nekaltas ir t.t.)

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

Tapus direktoriumi tikiuosi surinkti aktyvią, greitai reaguojančią ir paklusnią komandą.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?

Nes aš esu aktyvus, nesibaidau sunkesnio darbo, mėgstu vadovaut ( Ir neprastai gaunasi ), mokausi iš klaidų.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

Būna kad susinervinu, susinervinęs keikiuosi ( aišku viska *** pridengia ) ir dar gal viena bloga savybė kad turiu ratą žaidėjų kurių nemėgstu.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys:

Jau turi skype, jei reiks į AŽ

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

Jūsų rezultatas:

Viso klausimų: 16

Teisingai atsakei: 13

Tavo vidurkis: 81%


  • 3

† LRG 2k18


#6
Arnoldas_Samp

Arnoldas_Samp

    Savas

  • 132 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 5v 59m 37s
  • Žaidimo nikas:Arnoldas_Samp
Reputacija: -11
Šiukšlė

1. Arnoldas_Samp

2. 11095XP

3. 88h

4.Nes pradejau dirbti šį darba ir man patinko ir norečiau tapti Direktoriumi.

5. Taip ir dabar dirbu.dMan patinka gaudyti nusikaltelius.

6. Bus Forume anketos.Padarysiu atranka į Armojos gretas Reiks ismok teisykles ir gerai saudyti.

7. Darbuotojai tures būti kantrūs,paklusnūs tures buti treniruotėse.

8. Kad patiksiu visiems . Supratau

9. Nes man pasirodė tinkamiauses šis postas.

10.Dažnai servery nusikeikiu,(daugiau kaip ir nezinau apklauskite mano drauga Lietuva_Deivis)

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Facebook:Arnoldas Barkevicius.Skype neturiu.

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

[aatmesta]

 

Neatitinki reikalavimų : 6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.


Šį pranešimą redagavo Artis: 03 May 2015 - 10:45 AM

  • 0

#7
Mantas_Desper

Mantas_Desper

    Gangsteris

  • 425 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 49d 22v 59m 39s
Reputacija: 248
Intelektualas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Aivaras_Gold

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :17500

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )165val.

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Visų pirma noriu šitame direktoriaus poste išbandyti jėgas,surinkti puikia bei aktyvia komandą kuri mokėtu kažką padaryti o ne tik važinėtu šeip sau.Šeip dar noriu direktoriaus posto todėl ,nes esu buvęs pavaduotojas ir noriu daba būti direktoriumi.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip esu dirbes ir buvęs pavaduotojas.Man šis darbas patinka todėl ,nes galima atgrobinėti pastatus ir gaudyti nusikaltėlius.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Darysiu žinoma forume bei žaidime kuriuos bus mini atrankos ir tikros.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?Rinksiu aktyvius,drausmingus,gerai šaudančius,paklusnesnius,linksmus.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?Tikiuosi,kad suringsiu gerą komandą kuri klausys ir mokės daryti tai ką as liepsiu.Naudos aš šeip ir noriu todėl as jos nesidarysiu.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nu nes gal esu patikimas žmogus,draugiškas,linksmas,rimtai žiūrintis į postą ,griežtas.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?Blogos gal esu per daug griežtas bei piktas.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: xxmantasxx1

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 16
Tavo vidurkis: 100%


  • 1

#8
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Taigi, iš viso buvo 6 anketos.

3 anketos buvo atmestos dėl neatitinkančių reikalavimų, pildant paskaitykite taisykles. 

 

Atmestų anketų nematau tikslo analizuoti, tad pradėsime nuo neatmestų anketų :

 

Gang_Mercy - Anketa užpildyta tinkamai, išsamiai, per daug į lankas nenuklydai. Koją pakišo neišlaikytas egzaminas. Tikiuosi sekantį kartą išlaikysi egzaminą ir galima bus vėl išvysti tavo anketą :)

 

Chicago_Bulls - Kiek matau su aktyvumu problemų nėra. Vienas iš aktyviausių moderatorių, tikiuosi būsi ir vienas iš aktyviausių direktorių. Egzaminas išlaikytas. Tikiuosi ką parašei anketoje dėl treniruočių ir atrankų neliks tiesiog tuščiais pažadais.

 

Aivaras_Gold - Užkliuvo anketoje tokie žodžiai : "Tikiuosi, kad surinksiu gerą komandą" ; " Nes gal esu patikimas.. ". O tai iš kur mums žinoti, tu esi patikimas ar ne patikimas ? :D Norėčiau, kad sekančioje atrankoje tokių klaidų nebus. Egzaminas išlaikytas 100proc. - perfect.

 

Direktoriumi tampa - Chicago_Bulls.

Direktorius savaitę bus ITIN stebimas, nepražaistos valandos = direktoriaus netekimui.

Linkiu sėkmės! :)

 

 


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, karo, akademijos, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok