Anketa Į Viešo Balso Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Viešo Balso Direktoriaus Postą

dpkt anketa vieso balso direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 05.03  19:00


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Mark'A

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 69K kažkur.

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 690~

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Patinka skelbt, priimt darbuotojus

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Aišku esu, va dbr dirbu, patinka daryt veiklą žmonėms per skelbimus (iki bano)

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? -Laba dieną, kaip gyvenam? -Gerai, jūs? -Zjbs, ateik į ts, apklausiu. -Tj.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Hm. Nžn

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Aha, viską suprantu.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Nes 1 pildau

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? B*** dėjas, ant kai ko.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: PM, būna ištvirkelių.

 

[aatmesta]

 

Nelaikytas egzaminas, bent jau rezultato nematau.


Šį pranešimą redagavo Artis: 02 May 2015 - 17:25 PM

  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#3
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Prašau atsakyti į atnaujintą 12 klausimą.


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#4
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

Trinkit tą pirma anketą..

 

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė Jack_Tyson

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : ~40k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) dabar 36 valandas, keičiau nick. ten buvo apie 300

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Nes noriu susimti ir nedaryti nesamoniu.. Pajuokavom ir užtenka..

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Taip dirbau, buvau direktorius

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  Forumas, teamspeak.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Kadangi esu senas žaidėjas daugeli pažystu. Tai žinau jų reputaciją.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?  Suprantu, kad negausiu naudos, bet aš to ir nenoriu.. Noriu suburti gerą komandą.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Nes aš esu nelaukiamas serveryje.. :D o jei rimtai, tai darbą atlieku iki galo

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Ten ir parašiau blaga sąvybe..

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Rokas0321

12.

Jūsų rezultatas:
Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 15
Tavo vidurkis: 94%

 

 

[aatmesta]

 

Per 3 dienas, kiek matau, prisidėjo tik 1 pražaista valanda.


Šį pranešimą redagavo Artis: 02 May 2015 - 17:27 PM

  • 0

stats.php?id=16499&img=0

 


#5
Problem_Boss

Problem_Boss

    Pastumdėlis

  • 17 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9v 6m 51s
  • Žaidimo nikas:Problem_Boss
Reputacija: 0
Neutralus

1. Jūsų Vardas_Pavardė Problem_Boss

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 15000

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 20h nes keiceu nick uzmirsau kita ir dabar neatsigrazinu buvau prazaides 2metus

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  susimsiu susitvarkysiu bus tvarka visur

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Taip esu buves direktoriumi man patinka skelbti primti iskvietimus keisti spalva

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  Temspek Forumas Atrankos

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? kaip sakeu zaidziu jau 2metus sitame serveryje pazystu visus iki vieno ir zinau juos visus reputacija mandaguma ir T.T

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? zinau tik noriu padeti kitiem patekti i si nuostabu darba 

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Nes as aktyvus bus daugeu zaideju serveryje ir kitiem padesiu kat susirastu darba pas mane skelbeju

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Jeigu kiti nepatenkinti kuo nors nemano reikalas...

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

 

[aatmesta]

 

Nematau laikyto egzamino rezultato.


Šį pranešimą redagavo Artis: 02 May 2015 - 17:26 PM

  • 0

#6
Justas_Petras

Justas_Petras

    Priklausomas nuo forumo

  • 674 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 10v 32m 51s
Reputacija: 126
Mėgstamas

1. Jūsų Vardas_Pavardė  Justas Petras

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 46k

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 452

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Esu buvęs šiuo direktoriumi rinktu 2 kartus patinka man šis darbas nes gali prisidėti prie serverio veiklos rengdamas renginius visokius per eteri..

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ?  Taip esu dirbęs kaip ir paminėjau 4 klausime.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ?  Atranka vyks pastate klausiu esminiu dalyku kainoraščių taisyklių, žiūrėsiu į jų bendravimą ir aktyvumą serveryje.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Bendravimu, aktyvumu, rašyba.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Suprantu. Sieksiu tapti labai geru direktoriumi, ilgai išbūti..

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ?  Nes jau buvau du kartus šiuo direktoriumi abu kartus išbuvau apie mėnesį. Esu labiau patyręs šitame darbe nei kasnors kitas iš esamų žaidėju.

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?  Nežinau.

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: skp:justas1591599

12. http://www.egzaminas.lrg.lt/direktoriu rezultatas :

Jūsų rezultatas:

Viso klausimų: 16
Teisingai atsakei: 13
Tavo vidurkis: 81%


  • 0

78.61.91.35


#7
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

[trakinama]

 

Atėjo laikas apibendrinti šią atranką.

Iš viso buvo 4 kandidatai - 4 anketos. Anketomis nesu patenkintas. Kadangi išmoksite tvarkingai, išsamiai užpildyti anketą ? Ar man pridėti prie anketos punktą, kad į kai kuriuos klausimus atsakyti privaloma ne mažiau kaip 3 sakiniais ? 

Jeigu nieko nepasikeis, manau, taip ir padarysiu.

 

Mark_Antony - Anketa rašyta, kiek matau, ant "bairio". Žinoma, kad tavo užpildyta anketa nėra tinkama. Egzamino rezultato neradau.

 

Jack_Tyson - Tvarkinga anketa, pastebėjau, jog nesi mėgiamas serveryje, neišlendi iš ban'ų. Nežinau kiek tiesos tuose banuose, tačiau jeigu direktorius bus pastoviai blokuojamas, žaidėjai susidarys ne kokią reputaciją apie šį direktorių. 

 

Problem_Boss - Anketoje pastebėjau daug gramatinių klaidų, anketa užpildyta pusiau lietuviškomis raidėmis, pusiau be jų. Egzamino rezultato taip pat neradau. Ateičiai patarčiau anketą pildyti PILNAI lietuviškomis raidėmis ir stengtis nedaryti klaidų.

 

Justas_Petras - Anketa nėra labai išsami, tačiau tvarkinga. Egzaminas išlaikytas. Tikiuosi sugebėsi nenuvilti manęs bei žaidėjų, suteikiant tau šias pareigas.

 

Direktoriumi tampa Justas_Petras.

Linkiu sėkmės šiam, ką tik iškeptam direktoriui.

Pirmą savaitę būsi akylai stebimas :)


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, vieso, balso, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok