Anketa Į Krovinių Pervežimo Direktoriaus Postą - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Krovinių Pervežimo Direktoriaus Postą

dpkt anketa kroviniu pervezimo direktoriaus posta

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Anketos pildymo taisyklės:

 

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Pildant anketa Jūs turite turite mažiausiai 15'000 XP ir būti pražaidus bent 20 valandų.

7. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

8. Nepatartina rašyti DPKT į AŽ, skype ir kt. bendravimo programas - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

9. Būti paskaičius direktorių / pavaduotojų taisykles

10. Anketoje nepatartina meluoti, kadangi visa informacija bus tikrinama :)

11. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

 

Anketos pildymo forma:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje :

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? 

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? 

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? 

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ?

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ?

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ?

11. Jūsų kontaktiniai duomenys: 

12. http://www.egzaminas....lt/direktoriu rezultatas

 

 

Bus atrinkti geriausi kandidatai ir apklausti. Pasibaigus atrankai forume pamatysite analizę.

Tema rakinama 04.30  19:00


  • 2

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0


#2
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Deivis'Music

2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : ~540000 XP 

3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info )

d420ce8f09345c16337530feead17198853.jpg

4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ?  Nes aš nesu dar buvęs furistų direktorius, tai noriu išbandyti jegas ir surinkti šaunią ir gerą komandą.

5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu dirbęs, bet nesu turėjes furistuoje pavaduotojo /direktoriaus rango. Man ten labiausiai patiko vėžioti krovinius. Jie ten nemažai EUR gauna. Sunkvežimių ir priekabų įvairovė, manę tas darbas žavį.

6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Nu bus 2 kartus į savaitę mini atrankos, bet šiap bus nuolatinės anketos forume. Užpildžius forume anketą ( Žinoma, jei anektą bus priimta ), turės susiekti su manimi ir susitarti dėl laiko ( nes bus apklausa ir per TeamSpek'ą ) , gerai pasiruodžius per TeamSpek'ą, žaidėjas bus priimtas į darbą.

7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Valandų pražaidimą, turima XP skaičių, balsų, serveryje veiklos.

8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Man vienintėle nauda, tai kad alga bus didžiausia negu darbuotojų ( kur galima bankę pasiimti ). Ko tikiuos? Tikuos surinkti gerą kolektyvą ( kaip minėjau 4 klausime ), daryti veiklą, ( treniruotes : žvejybos, masinių suntų, laiko gerinimo ir t.t. ). Tikuos vežti krovinius, bendrauti su kolegom ir aktyviai dalyvauti DPKT susirinkimuose.

9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Kodėl manę? Nes esu kiek kartų buvęs direktorius (Sarašą matote mano paraše ) ir nesu neikarto negavęs įsp direktoriaus. Esu patikimas, kulturingas. Moku ( kartais ) priimti kritiką. 

10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Blogos : Šaukiu, nervuojuos, kartais iš nervų keikiuos, įžeidinėju darbuotojus ( kai jie jau mane labai siutina )

11. Jūsų kontaktiniai duomenys:  Skype - deivis3322deivis3322.png

12. 

  a2b53658326b69464dcba62f669fe08c181.png

 

Atsiprašau už klaidas.

 

Pagarbiai Deivis'Music

 

Sekmės visiems pildantiems.


  • 4

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#3
^^Lietuva^^

^^Lietuva^^

    Tvirtas narys

  • 208 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 17v 25m 43s
  • MiestasMarijampolė
  • Žaidimo nikas:Lietuva_Deivis
Reputacija: 92
Mėgstamas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Lietuva_Deivis
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : Virš 30 k
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 191 h
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Nes man šis darbas patiko šis darbas, buvau Pavaduotojas.
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu, tiesiog smagus darbas...
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Anketos bus Forume, o atrankos kas savaitę.
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Norėsiu žinoti kaip kiti įvertintų savo vairavimo įgūdžius, XP kiekis. Žaidėjo savybės.
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi to, kad žmonės bus geri, ir norės dirbti. Žinau
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? Esu aktyvus, mėgstu iššūkius, manau būtų permainų.
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Pats atsakyti negaliu, jei norite apklausinėkit žaidėjus iš Serverio.
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: Skype: deideee123

12. 75%


  • 3


stats.php?id=16824&img=0

 

Buvęs VI-Karo Akademija Pavaduotojas 

Buvęs VI - Geras Faras Direktorus

Esamas UAB-Krovinių Pervežimas Direktorius
 

jdA6B.png


#4
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

1. Jūsų Vardas_Pavardė Saulius Gonsalez
2. Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 149.000XP
3. Serveryje pražaistų valandų skaičius (pažiūrėti galima per /info ) 1480h
4. Kodėl norite tapti būtent šio darbo direktoriumi ? Todėl, kad man patinka, vairavimas, patinka padėti žmonėms, esu buvęs šio darbo direktoriumi ir tikrai tuom nesigailiu, todėl noriu ir vėl tapti Taxi Direktoriumi.
5. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? Esu ne tik dirbęs bet ir vadovavęs jam. Šis darbas patinka, nes visas darbas vyksta su automobiliais, kuriuos aš mėgstu ir geras vairavimas.
6. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? Atrankas į darbą daryčiau iš 2 punktų. Pirmas: Anketos į darbą pildymas forume. Antras: Apklausa iš taisyklių ir bendrų klausimų (TS3 arba serveryje).
7. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? Aktyvumu, drausme, elgesiu, mandagumu, vairavimo įgudžiais, patirtimi ir kažkiek savo nuomone apie tą žmogų.
8. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? Tikiuosi greitai surinkti gerą, aktyvią Taxi komandą, kuri dirbtų visą laiką. Taip suprantu ir naudos iš to nenoriu, tik noriu, kad turėčiau tvarkingus darbuotojus, kurie gautų iš manęs ir Pelno premijas/algas ir aktyviai dirbtų savo darbą.
9. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? Esu drausmingas, mandagus, griežtas žmogus. Problemas stengiuosi išspresti be didelių konfliktų ir ginčų. Moku nuraminti žmonės, kurie būna labai įsiaudrinę (supykę, kerštingi). Kas pažįsta, tas žino koks aš esu.
10. 9 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? Esu piktas ant tų žmonių kurie kalba paistalus, meluoja ar apkalbinėja kitus. Tokių žmonių žiauriai nemėgstu ir su jeis galiu greitai įsivelti į ginčus ar pnš, bet dažniausiai susilaikau.
11. Jūsų kontaktiniai duomenys: (skype) : romas399

12. http://www.egzaminas....lt/direktoriurezultatas

Vardas_Pavardė Būsena Rezultatas Laikymo data Saulius_Gonsalez išlaikė 81% 2015-04-30 14:12:42

 


  • 2

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#5
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 23v 52m 19s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 931
Mylimas

Taigi, kandidatuojančių buvo 3.  Anketos įdomios, kai kurių matosi, jog parašyta tikrai kruopščiai ir ne "ant durniaus".

 

Deivis_Music - Labai aktyvus, sąžiningas, darbštus žmogus. Kiek matau paraše, patirties tikrai turi daug. Egzaminas išlaikytas, nors ir iš antro karto (na, bet po pirmo bandymo leidau visiems bandžiusiems perlaikyti).

 

Lietuva_Deivis - Anketa, tiesiai šviesiai, parašyta skurdžiai. Kiek matau serveryje, esi aktyvus veikėjas. Labai gaila, kad pritrūkai ar noro ar laiko anketai, tiesiog nėra ką skaityti :D 

Manau atsižvelgsi į tai, ir kituose rinkimuose tavo anketoje bus ką paskaityti.

 

Saulius_Gonsalez - Kaip ir rašei anketoje, esi buvęs šio darbo direktoriumi. Iš to galiu suprasti, jog patirties tau netrūktų. Per apklausą iš atsakymų supratau, jog esi sąžiningas ir darbštus žmogus. Kaip ir minėjai apklausos metu, buvo problemų su aktyvumu. Realiai aš tikiu, kad tu atrastum laiko privalomam pražaidimui, tačiau šiuo metu nelabai turiu galimybę rizikuoti. Mums reikia tik aktyvių direktorių. 

Tikiuosi, jog pasidarysi aktyvesniu ir galėsiu pamatyti tavo anketą kitoje atrankoje.

 

Jeigu atvirai , atsakymą priėmiau tik paskutinę minutę. Tikrai du žmonės yra verti šio posto, viskas užpildyta kruopščiai ir išsamiai. Ilgai galvojau tarp dviejų kandidatų ir priėjau išvadą.

Direktoriumi tampa - Deivis_Music.

 

 

Linkiu nenuleisti nosies kitiems bandžiusiems ir palinkėti sėkmės kitose atrankose, na o direktoriui - kantrybės :)


  • 0

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

stats.php?id=50&img=0






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt, anketa, kroviniu, pervezimo, direktoriaus, posta

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok