[Anketa] Direktorių Prižiūrėtojai - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

[Anketa] Direktorių Prižiūrėtojai

dpkt

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
29 atsakymai į šią temą

Apklausa: [Anketa] Direktorių Prižiūrėtojai

(43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kurie žaidėjai labiausiai verti DPKT posto?

Deivis Music (7 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Artis Judo (19 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Prabalsavo Valdas Pucinas (17 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Saulius Gonsalez (2 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Simas Dilius (3 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Prabalsavo Manvydas Klu (12 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Balsuoti

#1
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2714 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 20v 33m 26s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 835
Mylimas

Taisyklės balsuojant už norimą DPKT

 

> Pasirenkant viršuje už ką balsuojant, PRIVALOMA parašyti priežastį apačioje <

> Negali priežastis būti "mldc". Turi būti detalus paaiškinimas <

> Balsavimo teisę turi žaidėjai nuo 10k patirties žaidime <

> Keiksmažodžiai/įžeidimai netoleruojami, todėl postai su jais bus ištrinti <

 

Balsavimas bus baigtas sekmadienį, vakare.


  • 5

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a


#2
Simas_Dilius

Simas_Dilius

    Diktatorius

  • 395 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27d 13v 27m 4s
  • Žaidimo nikas:Simas_Dilius
Reputacija: 121
Mėgstamas
ANKETA

Vardas_Pavardė žaidime: Simas_Dilius

Kiek jum yra metų:17..

Jūsų patirties skaičius žaidime: Apie 80000..

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: LRG žaidžiu nuo 2009 metų.. Žaidžiau Los Santos dar, o po sujungimo nežaidžiau iki šiol.

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: įvairiai pirmadieni, trečiadieni ir penktadieni iki 2 valandų (kadangi treniruotės..) kitomis dienomis nuo 2 valandų.

Kiek laiko praleidžiat forume: Forume būnu dažniau nei žaidime, jis pas mane įjungtas visą laiką per telefoną.

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Kadangi rinksit du prižiūrėtojus rinkit tokius kurie galėtu vienas kitam padėti, papildyti. Aš esu aktyvus tiek serveryje, tiek forume. Moku padėti žaidėjams, prižiūrėti tvarką. Rinkčiau tik aktyvius ir gerus direktorius.

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: būtu apklausos forume, kitas etapas teamspeak'e. Daryčiau sunkias atrankas. Būtu dalinamos premijos direktoriams. Rinkdamas direktorių atsižvelgčiau į viską...

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Būtu 3 etapai tai : Anketos (sunkios) , žaidėju balsavimas ir 2 išrinkti žaidėju bus apklausti teamspeak'e.

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Esu aktyvus, griežtas, mandagus.. nelabai mėgstu kalbėti apie save.. Moku atlikti darbą iki galo..
  • 4

Paveiksliukas


#3
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Vardas_Pavardė žaidime:
Valdas_Pucinas

 

Kiek jums yra metų:
20

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:
39200

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje:
Seniau, nei Zigmas, nu aišku su pertraukom, bet pradėjau galima sakyt tik atsiradus Lietuviškam GRP, tai maždaug 2007-2008 vasarą, tiksliai neprisimenu jau, daug metų praėjo

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną:
Priklauso nuo užimtumo ir nuotaikos, didesnis užimtumas serveryje - didesnis aktyvumas

 

Kiek laiko praleidžiat forume:
Forume praleidžiu daugiau, nei žaidime dažniausiai, nes forumą įsijungiu kartais ir ne tik per kompiuterį, naudoju forumą vos ne kaip socialinį tinklą, šiaip pražiūriu visas temas, pranešimus, narius jų reputacija ir įspėjimus.

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą:
Mane į šį postą išrinkti turite dėl patirties ir stažo tokių ar panašių pareigų projekte, dėl idėjų kurias įgyvendinsiu ir mano nešališkumo žaidėjams, nes į visus žiūriu pagal jų nuopelnus, daugiau mažiau žinau apie visus žaidžiančius žaidėjus jų nuodėmes ir nuopelnus, todėl nesunkiai galiu atsirinkti vienam ar kitam darbui tinkantį direktorių.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?:
Planai kaip ir aiškūs - išrinkti aktyvia dirbančia, nesipykstančia direktorių komandą, tačiau DPKT darbas neapsiriboja tik tuo, kad reikia išrinkti direktorius ir žiūrėti jų įspėjimus, direktoriams reikia padėti visuomet, kartais pataisyti jų dorumo temas, kartais pridėti papildomų temų visada siūlyti idėjas tam tikram darbui, jei darbas visiškai neaktyvus ieškoti sprendimo, kaip tai pakeisti. Turiu daug senų ir dar daugiau naujų idėjų direktoriams ir kiekvienam iš darbų, kurias pamatysit tik išrinkę mane, bet galiu užsiminti, kad pakeisti darbą, ar tik atėjus į jį nebus taip paprasta gauti didesnį rangą. Maksimaliai pagyvinsim forumą darbų skiltysę naujomis, gražiomis, tvarkingomis, o svarbiausią prasmingomis temomis 

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema):
Pirmiausia tai viskas prasidės kaip ir turėtų forumo anketa, tačiau kiekvienas užpildęs bus stebimas, kiekvienas jo veiksmas kiekvienas jo žodis, toliau bus didžiausias dėmesys skiriamas į jo pasiūlytas įdėjas ir jų realumą, bei naudingumą. Viską aptartume susėdę teamspeek'ę ir taip būtų išrenkamas tinkamiausias žmogus į direktoriaus postą.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai):
Nu labai daug nepasokosiu, nes dar kam patiksiu, nes esu ir pats sau fainas, bet šiaip užsispyręs, turiu gerą atmintį, gerus darbus prisimenu trumpiau, nei blogus, nekenčiu kai man meluoja to nemokėdami ir apskritai nemėgstu žiūrėt į žmogų darantį darbą kurio jis nemoką ar neišmano.P.s Darote didelią klaidą, kad renkate iškart du, todėl kad čia iškart kils tarpusavio nesutarimas, pareigų nepasiskirtymas, o jei dar tie žmonės ir šeip nesutaria turėsite naujai išrinktą žlugusią DPKT komandą, mano manimu reikėtų išpradžių rinkti vieną, paskui kitą į pagalbą rinktusi DPKT su jūsų leidimu, aišku čia jūsų reikalas, tačiau sakau apie tai kas yra neišvengiama ir jau ne kartą pragyventą.


  • 20


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif                                                                                                                                                                                                                                     


#4
Artis_Judo

Artis_Judo

    Forumo dvasia

  • 2830 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 38d 22v 44m
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Artis_Judo
Reputacija: 731
Mylimas

Vardas_Pavardė žaidime: Artis_Judo

 

Kiek jum yra metų: 18 metų

 

Jūsų patirties skaičius žaidime: ~20000XP

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Šiame serveryje žaidžiu nuo SF-LS laikų.

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Per diena serveryje praleidžiu 4-5 valandas

 

Kiek laiko praleidžiat forume: Forumą būnu įsijungęs visuomet kai tik esu prie kompiuterio, vakare prisijungiu ir per telefoną 

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Kodėl būtent mane ? Na kiekvienas tikriausiai argumentuos savaip ir stengsis paminėti gerąsias savo savybes. DPKT LRG serveryje jau esu buvęs. Šiame poste išbuvau beveik 4 mėnesius, vėliau buvau paaukštintas į PGR ADMIN postą. Manau, jog esu sukaupęs nemažą žinių bagažą kaip elgtis su direktoriais ir kaip tvarkytis su jais būtent šiame serveryje. Esu iniciatyvus, jaunas žmogus, pilnas nauja idėjų.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Kaip ir minėjau su šiomis pareigomis esu susipažinęs ir manau, jog priekaištų mano, kaip DPKT, darbui nebuvo. Esu dalyvavęs ne viename "Komandos formavimo" seminare bei kituose vadovavimo įgūdžių tobulinimo konferencijose.  Pirma, peržiūrėt dabartinius direktorius, įvertintį jų darbą ir reikalui esant pakeisti naujais žmonėmis, kadangi neslėpdamas pasakysiu, šiuo metu situacija yra apleista. Norėčiau gražiai bei tvarkingai surašyti forumo skiltis, taip, kad direktorius užėjęs į direktorių skiltį rastų visą jam reikalingą informaciją. Susirinkimų metų dalinčiausi savo turima patirtimi kartu su direktoriais, pravesčiau paskaitas siekiant ne kuo geresnių, o TOBULŲ rezultatų.

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Atranka prasidės galbūt banaliai, tačiau formaliai kaip visi ir pripratę - nuo anketų. Asmeniškai aš, visas anketas atsispausdinu ir atidžiai skaitau (šį dalyką atsimena žaidėjai nuo SF laikų). Atsirinkčiau kelis tinkamus kandidatus ir vyktų kelių dienų jų stebėjimas serveryje/forume. Galiausiai likusius 3 apklausčiau ir vienas jų patektų į direktoriaus postą. Pridėčiau savo seną veiklą - analizių rašymą. Manau tuomet nepatekę galėtų sužinoti savo klaidas, kurių nekartotų sekančių atrankų metu.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Esu užsispyręs, pareigingas bei griežtas jaunuolis. Siekiantis savo tikslų ir niekad neprarandantis vilties. Stengiuosi tokiais sąžiningais bei doriais praversti ir kitus 


  • 9

Spausk ant žemiau esančios nuotraukos, ir pamatyk mano pasiekimus !

Paveiksliukas


#5
Mantas_Desper

Mantas_Desper

    Gangsteris

  • 425 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 49d 22v 59m 39s
Reputacija: 248
Intelektualas

Vardas_Pavardė žaidime:Aivaras_Gold

 

Kiek jum yra metų:18

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:18000 žinau,kad reikia 20k xp bet tikrai esu patyres ir žinau kaip elgtis su šiuo postu.

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje:Maždaug kažkur 2009-2010 metais.

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną:Darbo bei mokslo dienomis 4-7h o laisvalaikiais kažkur 5-8h

 

Kiek laiko praleidžiat forume:Kai esu prie kompiuterio esu visados pajungęs forumą.

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą:Nesu labai jau ypatingas, bet aiškų nesu niekados buvęs prižiūrėtojų šiame serveryje, bet visados yra pirmas kartas, reikia išbandyti laime kažkur kitur, nes jau direktorių ir pavaduotojų laikai baigėsi, norisi kažko aukščiau nei paprastas žaidėjas.Esu aktyvus, mandagus, ištikimas, griežtas, draugiškas, linksmas, padedantis.Serveryje nedalinsiu direktorių/pavaduotojų nemokamai nesvarbu draugas ar ne, nečytinu, neįžeidinėju kitų žmonių. O kodėl noriu tapti, tai kaip ir sakiau kažkaip kai esi atžaidęs šitą žaidimą tiek ilgai kažkaip norisi prisidėti ir prie jo kad būtų kitiems naujokams lengviau žaist. Nes pastebėjau pastaruoju metu tampa prižiurėtojais, moderatoriais vos ne naujokai kažkokie pažaidžia puse metu ir jau viskas ahujiel čia prieš visus prižiurėtojus gavę turbut per pažįstamus gauną jaigu taip lengvai, arba tiesiog man labai nesiseką kažkur tai čia papulti.Bet niekada neprarandu vilties tai pasiekti.Manau kažkada tikrai ateis tas laikas kaip man teks pasireikšti šiose pareigose.Jos mane įkvepia vien dėl to jog jų taip ilgai reikia siekti,o jeigu būtent per šią atranką man teks jas gauti,tikrai pažadu,kad nepasikeisčiau toliau daryčiau savo laisvalaikį ir šis darbas man taptu pareiga.Manau mane išugdė ilgas laukimas šių atrankų būtent į šias pareigas,nes pats pagalvokite kokie būna pirmi sunkūs žingsiai.Pirma patenki į darbą sunkiai gauni pirmą prižiūrėtoją sunkiai gauni pavaduotoją sunkiai,galų gale gauni direktorių sunkiai.Bet viskas yra per darbą.Manau pagaliau aš galiu įrodyti ką galiu ir dabar.Bet žinoma ne visada yra ta laimės valanda kada tu būtent tampi.Dažniausiai nugali korupcija pasiema draugus ir mano,kad jie nepaves.Bet dažniausiai draugai ir paveda.Manau reikia kaip tik duoti šansą tiems kurie dar nieko neturėjo ir jie pagaliau parodys ką gali.Manau per šią atranką pasirodysiu gerai,ko ir noriu per kiekvieną atranką.Bet dar tai neįvyko.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?:Pirmiausia peržiūrėsiu dabartinius direktorius ir žiurėsiu ir įvertinsiu jų darbą ir jeigu blogai atlieka bandysiu pakeisti kitais žmonėmis.Surašysiu forumo skiltis, taip, kad direktorius atėjas į direktorių skiltį rastų visą jam svarbią informaciją ir,kad nepasiklystu skiltyse.Daryčiau susirinkimus ten aptartume apie viską.Iš direktorių norėčiau labai puikių rezultatų.

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema):Aišku rinksiu anketomis ,žaidime tikrai nerinksiu.Jeigu man patiks to žmogaus anketa ir viskas gerai užpildyta per foruma priimsiu jo anketa ir parašysiu iki kiek turės laiko būti apklaustas jeigu per tiek laiko nespės bus nepriimtas o jeigu as vėlosiu bandysiu apklaust vėliau.Visi žmonės bus apklausti per ts(TeamSpeak programa).Dar paskui jeigu bus priimtas žaidėjas jis bus stebimas jeigu prirašys daug idėjų žiurėsiu ar jis įgyvendins.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai):Apie  save žinoma turiu tik gerą nuomonę.Esu draugiškas gan malonus su visais bandantis pritapti prie visų kurie esa šale manes.Mes kiekvienas galim apie save prikalbėti daug gerų ir blogų dalykų,nesu žmogus kuris daug žada ir nieko nedaro. Visada kažką darydamas ar siekdamas apgalvoju ar man pavyks ar aš pakelsiu tas pareigas. Aš esu sąžiningas žmogus. Niekada nemeluoju ir vykdau savo pažadus.Na daugiau apie save nenoriu kažko čia daug sakyti, nes kaip sakiau žmogų geriausiai apibūdina ne jis pats, o žmonės su kuriais jis yra bendravęs.O jeigu noritė apie mane daugiau http://forumas.lrg.l...per-prisistato/


  • 8

#6
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit

ANKETA

 

Vardas_Pavardė žaidime:Manvydas_Klu

 

Kiek jum yra metų:17

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:70529

 

7Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Nuo 2013-07

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Dabar apie 3-4 valandas, bet būdamas DPKT, galėčiau žaisti ilgiau.

 

Kiek laiko praleidžiat forume: Į dieną gal 3 valandas, bet ne vienu metu, o aš būnų isijunges visą diena kai esu namie, tiesipog ir karts nuo karto užmetu akį.

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą:Žaidžiu čia seniai, pats kai būdavau dirkektorius, išbūdavau juo pora mėnesių,katik grįžau į LRG.LT(pusantrų metų aplamai nežaidžiau SAMP), todėl grįžau kupinas idėjų ir planų iš nostalgijos seniems laikams, todėl pasiryžes gaivinti LRG.LT visais įmanomais būdais.Esu patikimas, žadu skirti savo laiko šitam postui, kad darbai klestėtų.Esu išradingas, tad prigalvosiu, kad kiekvienas darbas būtų idomus ir veikiantis.Prižiūrėsiu žinoma direktorius, bei jiems padėsiu dėl forumo bei dėl kitų jiems iškilūsių dalykų.Kaip ir sakiau būsių jauną galvą šitame poste, todėl man pačiam bus įdomu dirbti, atrasiu kažko naujo, bei stengsiuosi, kad kiti atrastų.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?Pirma serveryje žiūrėsiu kaip veikia kiekvienas darbas, ar įmanoma tam tikromis valandomis išsikviesti tam tikrą tarnybą, ir kaip dirba darbuotojai bei kaip elgiasi direktorius.Stebėsiu forumus ar jie pildomi tvarkingai ar aplamai jie parašyti įdomiai ar banaliai.Padėsiu direktoriams įvairiais klausimais, bei stengsiuosi fiziškai bei psichologiškai juos paremti, kad jie norėtų, kad jų darbas gyvuotų.Mano ateities planai:Stebėti kaip dirba dabartiniai direktoriai, galbūt perinkti kaikurių darbų kur direktoriai prastai vadovaują, pavyzdžiui kaip dabar policijos darbas miršta,negaudo nusikaltėliu.Darysiu reformas forume- noriu, kad temos būtų parašytos krupščiai ir nebūtų trinamos keičiantis direktoriui.REFORMOS pačiame darbe, pats stengsiuosi keisti NUSIGULĖJUSIA darbo sitemą, kuria vadovaujasi visi direktoriai, įnešių į kiekvieną darbą vis naujo.ARMIJA-Turės būrius bei nustatytas mano treniruotes, kad matyčiau kaip dirba direktoriai, taip pat ir su kitais darbais.Ruošiuosi gaivinti netokius paklausius darbus kaip- medikai, picų išvežiotojai.Direktoriam savo ruoštu mokėsiu dideles premijas jai matysis, kad darbas klesti ir juos visada išsikviesi.Pažabosiu, pavaduotojų skaičiu negalės būti po keturis, bei stengsiuosi su direktoriumi padaryti darbą įdomų, kad žmonės pagaliau pradėtu pildyti anketas, o ne patektų į darbą tik paprašius.Kol kas tiek sukasi idėju mano galvoje šiuo metų, bet ilgainiui jos plėsis.

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Pirmiausia serveryje ir forume surasčiau tuos kurie yra vyresni nei 16, ir kurie jau buvo to darbo direktoriai ir kai dirbo tas darbas klestėjo ir buvo aktyvus.Juos pakviesčiau iškart į TS(negalvokit, kad kviesiu savo draugus..).Tada į forumą ikelčiau anketą kurią galės pildyti, žaidėjai turintis bent 10000xp ir privalumas jai jau buvo direktoriai, ir po to kelis sukviesčiau į TeamSpeaka visko aptarti.Po to išrinkčiau vieną man labiausiai patinkanti bei pritarus serverio mirtingiesiems.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Esu labai paprastas, nepasikėles, myliu naujokus, realybėj, esu labai kūribingas bei siekių užsibrėžtų tikslų, esu savarankiškas bei turiu oficialų darbą, tai žinau kaip viskas vykstą realiai,sugebu ir patinka dirbti komandoje.


  • 12

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#7
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2981 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 241d 10v 58m 35s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 489
Mylimas

Vardas_Pavardė žaidime: Patrick_Smith

 

Kiek jum yra metų: 15

 

Jūsų patirties skaičius žaidime: 152k buvo.

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: 3,5 metų.

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Šiuo metu <1h, bet reikiant galėčiau pražaisti ir 2-3h+.
 

Kiek laiko praleidžiat forume: Visa diena. (Viena iš priežasčių kodėl retai būnu serveryje)

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Esu aktyvus ir turiu patirties šiose ir panašiose pareigose (Praeitais metais berods buvau DPKT, o vadovaujant Nostesiui buvau Admin prižiūrėtojas). Esu griežtas, tad už 1 rimta nusižengima iškart galėčiau išmesti žmogų iš posto (Viskas priklauso nuo to koks tai būtų nusižengimas). P.S. Praeitais metais buvau išrinktas LRG.LT tvarkdariu Nr. 1. Manau, kad tai tik įrodo, kad netvarkos aš nemėgstu.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Mano planas yra išrinkti aktyvią ir tvarkingą direktorių komanda. TeamSpeak'e kiekviena savaite rengčiau direktorių susirinkimus. Jų metu aptartume direktorių darbą bei jį įvertintume. Geriausiai pasirodes direktorius galbūt gautų kokia nors premija. Būdamas serveryje daryčiau /pzu kiekviena žaidėją bei vertinčiau jo darbą (Ypatingai direktorių bei pavaduotojų).

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Visu pirma parašyčiau forume anketą, kurią turėtų užpildyti visi žaidėjai norintys į direktoriaus postą. Pasibaigus anketų pildymo laikotarpiui perskaityčiau kiekvieno žaidėjo anketas nuo a iki z (P.S. Jei žmogus gautų direktorių, jis turėtų atlikti viską kas buvo parašyta jo anketoje). Įvertinčiau žaidėjų elgesį bei bendravimą serveryje, forume bei TeamSpeak'e ir tada nuspręsčiau kurį žaidėją yra geriausia paskirti direktoriumi. Renkant pvz Policijos arba Kariuomenės direktorių taip pat klausčiau ir kitų žaidėjų nuomonės.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Esu griežtas, tvarkingas, išklausantis kiekvieno nuomonės, niekam nerodau blogo pavyzdžio (Nebent tuom, kad ilgai ir nuobodžiai sėdžiu prie pc), nesu pasikėles.


  • 2

baner10.jpg


#8
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

ANKETA

Vardas_Pavardė žaidime: Saulius Gonsalez


Kiek jum yra metų: 15 metų.


Jūsų patirties skaičius žaidime: 148000XP


Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Apie 4-5 metus. Panašiai nuo 2010-2011m.


Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Vidutiniškai 4 valandas.


Kiek laiko praleidžiat forume: Kartais ilgiau kartais trumpiau per dieną apie valandą gal, tėsiog aš dažnai labai užsuku, pažiūrėti, kas naujo ir pan.


Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Todėl, kad nesu buvę DPKT ir norėčiau išbandyti, labai stenktis dirbti kuo geriau, parodyčiau savo pastangas, ką galiu, ką moku. Esu senas žaidėjas, viską esu gerai išmokęs.


Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Kadangi LRG serveryje žaidžiu jau senai, todėl pamenu, kaip budavo seniau, kokia tvarka, kokios atrankos ir panašiai. Šiuo metu to nebėra, nebėra drausmės, atrankos vyksta kiekvieną dieną, šiuo metu direktoriai yra neprižiūrimi ir jų aktyvumas (kaikurių) blogas.  Direktoriai yra perkami, o pirktinis Direktorius, labai ryškiai skiriasi nuo rinktinio. Jam nesvarbu kas ir kaip, jam svarbu ,kuo daugiau darbuotojų ir pelno. To seniau nebūdavo, darbuotojai dirbdavo dėl malonumo, atrankos, priėmimai į darbus vykdavo visai kitaip, todėl jei bučiau išrinktas DPKT stenkčiausi tai po truputį įgyvendinti.


Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Direktorius rinksiu, su specialom anketom, kurios yra LRG Forume, jos būtų griežtai tikrinamos ir vertinamos. Geriausiai užpildžiusių lauktų apklausa per TeamSpeak'ą. Apklausa susidėtų ir Direktoriaus taisyklių ir kitų papildomų klausimų. Į renkamus direktorius atsižvelgsiu, pagal jų poelgius serveryje, kaip jie bendrauja ar yra aktyvūs, ką gero yra nuveikę.


Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Mano tikras vardas yra Romas. Esu sportuojantis paauglys, po sporto eina LRG, dažniausiai net ir darydamas namų darbus, žaidžiu serveryje. Nesu toks nolaiferis, bet stengiuosi būti aktyvus serveryje. Esu draugiškas, mėgsta smagiai praleisti laiką su draugais. Stengiuosi nesivelti į konfliktus ir kuo mažiau pyktis su žmonėmis, žinoma tai dar lavinu, nes kai užeina adrenalinas, visiems sunku susivaldyti. Atsakingose pareigose, būnu rimtas ir griežtas, pats nedarau kvailysčių ten kur jos negalimo, o jei tai daro kiti, tai ant jų pykstu ir juos sudrausminu. Tiek apie mane. Kam reikia prisitatymo anekta: http://forumas.lrg.l...lez-atnaujinta/


  • 1

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#9
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 2m 1s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

ANKETA

 

Vardas_Pavardė žaidime: Paulius_Haskis

 

Kiek jum yra metų: 16

 

Jūsų patirties skaičius žaidime: virš 210k

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: nuo 2010 ar 2011

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: kažkur apie 6969 sekundžių

 

Kiek laiko praleidžiat forume: daug

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Nes aš vienintelis toks esu mldc ir esu geras

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Nežinau, šiaip žadu užbanint pirma direktorius esamus ir rinksiu naujus, o forume tai surašysiu ką užbaninau.

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Pirmas parašęs 2x2 atsakymą gaus bet kokį drk, nors ir jau yra drk, pakeisim.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Aš esu geranoriškas ir labai geros širdies


  • 7

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#10
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1519 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 4v 36m 10s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 729
Mylimas

Vardas_Pavardė žaidime: Deivis'Music

 

Kiek jum yra metų: Man yra penkioliką metų.

 

Jūsų patirties skaičius žaidime: ~ 540000 XP.

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Bus kažkur apie 2-3 metai.

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Įvairiai žinokit. Priklauso nuo namų darbų, veiklos ir t.t., bet šiap į dieną tai apie 2-4 valandas.

 

Kiek laiko praleidžiat forume: Per dieną tai bus 2 valandas, nes dar vakarais per telefoną žiuriu naujienas ir seku jas.

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Nes esu atsakingas, mandagus, bet kartais ir supykstu ( Juk visi pyksta ). Moku priimti kritiką. Norėčiau, kad manę priimtumėt į tą postą, nes noriu išmeginti savo jegas, sumanumą ir protą. Daug žaidėjų manę pažysta, žino mano charakterį, sugebėjimus. Esu pakankamai atsakingas žaidėjas. Turėjau rimtų postų būdamas direktoriumi.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Mano planai būtu tokie :  1. Ištrinti temas tuose darbuose, kuriose nėra direktoriaus. 2. Kiekvieną skemadienį TeamSpeak'e būtų direktorių/pavaduotojų susirinkimai. Aptartume savaites įvikius, treniruočių darybą ir t.t. 3. Stebėti kiekvieną direktorių. Jie negalės nesamonių daryti. Pavaduotojo rango dalinimas būtų draudžiamas. Grestu išmetimas iš direktoriaus posto. 4. Direktorius pavaduotoją galėtu rnkti tik per forumą. Nu ir t.t. 

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Nu aš rinksiu per forumą. per TeamSpeak'ą ir per žaidimo praktiką. Forume bus anketos į direktorius. (Išskyrus : UAB - Miesto švara ; Greitas Maistas ; II - Bulvių maišas ; VI - Išminties Apuokas ). Kitas etapas bus TeamSpeak'e. Išrinkti 3 kandidatai ir jie bus apklausinėjami po vieną. Kas geriausiai atsakys gaus taškus. Jų skaičius priklausis nuo paimtos vietos. Kitas etapas bus žaidimę. Žaidime kandidatai turės surinkti gerą koamndą ir per 30 min parodyti kaip jie dirbs, ką veiks ir t.t. Geriausi pasirodė gaus taškus, Taškų skaičius priklausis nuo paimtos vietos. Į direktoius galės pildyti tik tie, kurie neturės nei pavaduotojo/direktoriaus rango.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Nu esu geras, draugiškas, kalbingas, mandagus ( ne visada ). Kartais priimu kritiką. Daugiau paie savę neturiu ką pasakyti. Kas manę pažysta gerai, tie žino koks esu.

 

 

Atsiprašau už klaidas !

 

Pagarbiai Deivis'M

 

Sekmės visiem pildantiems.


  • 5

Paveiksliukas


PaveiksliukasPaveiksliukas


Dabar esu : Serverio administratorius, Mechanikų direktorius


Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 6 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 2 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#11
Donatas_Nokia

Donatas_Nokia

    Forumo pažiba

  • 1018 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 19v 53m 17s
  • MiestasKaimas.
  • Žaidimo nikas:Donatas_Nokia
Reputacija: 309
Propogandistas

ANKETA

 

Vardas_Pavardė žaidime: Donatas_Nokia

 

Kiek jum yra metų: 17 metų

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:184.000xp

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: 3 4 metus

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: Na pastaruoju metu buvau neaktyvus bet dabar yra daugiau laiko tai tikrai pradėsiu žaisti taip kaip seniau tai po kokes 3 4h

 

Kiek laiko praleidžiat forume: Per diena 2 3h it daugiau

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: Na nes esu super admin bent buvau kol nenujėmė dėl kažko, kad esu senas žaidėjas mane visi žino ir pažysta gerai sutariu su serverio žaidėjais. Esu turėjas rimtų pareigu serveryje ir susitvarkydavau su jomis gerai tai ir čia nemanau kad man iškiltu sunkumu.

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Mano planai būtų tokie: Būti aktivem forume ir stebėti kaip išrinkti darbuotojai tvarko foruma. Išrinkti gera direktoriu komanda kad direktoriai mokėtu privilioti žaidėjus į darbą ir kad jie pasiliktu dirbti tame darbe. Darysiu direktorių susirinkimus, bus sudarytas tvarkaraštis kada viskas vyks. Žiurėsiu labai rimtai į direktoriu nusižengimus ir pasistenksiu kad visi direktoriai būtų nubausti už jų padarytas klaidas ir nusižengimus, nes jei bus palaida bala bus blogai. Na aišku bus per susirinkimus bus nutata kiek daryti treniruočiu darbe kada mokėti algas ir t.t. 

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): 1.Bus anketos forume iš anketų išsirinksiu 3 kandidatus. 2. Kas pateks į ta trejetuką apklausiu juos per TS paklausiniesiu visokiu situaciju. 3. Išrinkes direktoriu aš jam duosiu 3 dienu bandomajį laikotarpi jeigu išrinktas direktorius per ta laikotarpi padarys bent viena nusižengimą tada neteks direktoriaus posto. 4. Turiu dar viena minti kaip direktoriai galėtu prisidėti prie žaidėju kelimo bet šito neatskleisiu.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): Mano tikras vardas Donatas man patinka žaisti krepšini. Esu draugiškas mėgstantis bendrauti su kitais visada padedu bėdoje, esu mandagus ir tikrai geras žmogeliukas. :)

 

 

 

Atsiprašau už klaidas 

Sėkmės kitiems kandidatams :)


  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#12
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Vardas_Pavardė žaidime:

Johhny_Navara

 

Kiek jum yra metų:

14-ką

 

Jūsų patirties skaičius žaidime:

32381

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje:

Žaidžiu apie puse metų bet su pertraukom.

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną:

4/8H tika gryžau po leavinimo.

 

Kiek laiko praleidžiat forume:

forumas būna visados įjungas bet praleidžiu apie 3h per dieną

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą:

Na yra daug priežasčių, tačiau šiame serveryje vienas už kitą yra geresnis, tai kaip daug kas sako jei abejosi tai daug ir nepasieksi, tai aš neabejoju todėl ir pildau čia, taigi šiame serveryje esu senbūvis galima sakyti, tai didžiulė nauda man, toliau atitinku visus kriterijus kuriuos prašo taisyklės, na esu aktyvus, suprantantis, išklausantis, draugiškas, gavęs rimtas pareigas neišsišokstu, esu jau beveik vienerius metus ir dar nieko nenuvyliau, taip pat paskaičius man pasiekimus tikrai pamatysite, kad atsiprašant ,,Šūdo nemalu“, na nežinau kas renka gal į visa tai atsižvelgs ir supras, taigi tokios ir priežastys.

 

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?:

Na, manau kiekvienas supranta net ir nežaidžianti šiame serveryje suprastų, visų pirma Direktorių Prižiūrėtojui kaip žinau reikalingas pagalbininkas (būtinai) jei Algirdo taisyklės nepasikeitė tai aš teisus, na ir žinoma daug lengviau taip būtų dirbti vienas prižiūrėtų direktorius/pavaduotojus serveryje, o kitas tiesiog tvarkytų forumą, na čia įmanoma pasiskirstyti, bet čia ne esmė, na pagrinde Direktorių Prižiūrėtojui reikia tikrinti forume direktorių/pavaduotojų papeikimus bei pagyrimus, pastebėjau jog pagyrimų būna daugiau negu papeikimų, taigi kaip matydavau DP darbą, tai jų darbas didžiausias buvo tik forume t.y tikrinti papeikimus ir pagyrimus, na o ką naujo darydavo tai tik išradinėdavo iš musės dramblį, tai reiškia išradinėdavo naujas taisykles kartais protingas, o kartais visiškai ne į temą, serveryje gal būt ne didelis aktyvumas yra, tačiau kaip prižiūrėtojas renka direktorių jis privalo stebėti kandidatą tiek žaidime tiek forume, bet labiau žaidime, atsižvelgti į jo aktyvumą ir reputaciją, na ir kiti etapai t.y temų kūrimas, treniruotės, praktikos ir panašiai, žinoma svarbus pastebėjimas, jeigu pavaduotojas arba direktorius netinkamai elgiasi su savo privilegijomis, komandomis tai tikrai žaidime jį iš kart reikia perspėti arba bausti, tik toks susidorojimas geriausias, taigi toks jų dabarbas yra, nieko naujo išradinėti nereikia, nes gali būti daug blogiau per tas naujoves.

 

*******************Idejos*******************

Na štai ir svarbiausias klausimas.. Ką galiu pasakyti apie idėjas, aš viską dėstysiu ką naudočiau būdamas DP, taigi labai nepykite jei bus kas nors panaudota kas ir buvo na ir štai – vidų pirma informacija apie direktorių rinkimus – serveryje išrinkti direktoriai yra labai svarbūs nuo prižiūrėtojaus nuomonės apie jį, jei išrinksime visiškai prastą direktorių, gal būt gali būti šmeižiamas pats Direktorių Prižiūrėtojas, o tuo labiau ir tas pats direktorius, todėl reikia galvoti ir atsižvelgti į kiekvieną smulkmeną renkant, taigi rinkdamas direktorių padarysiu tokią mažą naujovę,parašytu laiku ir bus galima pildyti tam tikrą laiką pvz tik 1h arba 2h, ši sistema padėtų greičiau rinkti direktorius ir būtų lengviau suprasti kas labiau nori tapti direktoriumi, kadangi kaip matau direktorius renkamas dažniausiai po 2-3 dienas, tai čia būtų tik anketos užpildymas 1-2h ir vėliau kitos praktikos, na o kalbant apie praktikas žinoma bus jos kas labiausiai bus idomu, tai temų kūrimas bei treniruotės pasirodymas, na ir kitas svarbus dalykas kas neįeidavo į senuosius Direktorių prižiūrėtojus, tai bus asmeninis pokalbis su kandidatais, pakalbėsiu su kandidatais paklausinėsiu tam tikrų klausimų, žinoma į tai labai neatsižvelgsiu, bet bus labai svarbu ir idomu paklausyti kaip atsakytų na ko dažniausiai galiu klausti tai idėjų, bendravimo, situacijų kai kurių, kaip pradėti darbą ir panašiai. Na toliau kalbant apie rinkimų apšvalgas, tai kaip matau yra tokia skiltis sukurta ,,Rinkimų apžvalgos“, taigi mano eroje bus sukurtos temos visų direktorių analizės, kad kai kurie žaidėjai pamatytų tai ko dar jie nematė,   Toliau kaip matau yra sukurta skiltis ,,Atrankos į Direktorius“ tai žinoma iš pradžių bus sukurta atranka į tam tikrus postus t.y kiekvienas valdžios atstovas prižiūrės tam tikrą firmą tarkim Vardenis_Pavardenis prižiūrės savo firmą tarkim kokie mechanikai ir jie kas savaitę turės parašyti man kaip jų firmai sekėsi, ko trūko, na ir vėliau tikiuosi dėl tokių temų direktoriai/pavaduotojai, o gal net ir patys darbuotojai atsižvelgs į tai ir pradės daryti išvadas ir taisyti tam tikras klaidas, tačiau čia ateityje. Toliau kalbant apie juoduosius sąrašus tai bus tik dviejų lygių pirmas lygis žaidėjų nusižengimai būtų menkesni ir iš jų būtų įmanoma išeiti tik po tam tikro laiko, kiekvienas nusižengimas turi savo tam tikrą laiką, na o antrojo lygio juodasis sąrašas būtų visam laikui, tai reiškia jog žaidėjai nusižengė rimčiau nei pirmojo lygio, kaip žinote esu global moderatorius, tai reiškia jei bus freepostai pagyrimuose arba papeikimuose žaidėjai bus taip pat ne tik juoduoju sąrašu baudžiami, bet ir forumo įspėjimais, žinoma bus bendrasis teisėsaugos ir nusikalstomosios veiklos juodasis sąrašas. Toliau norėčiau būtinai įvesti direktorių aktyvumo sistemą, daug ko daryti nereikia tiesiog praleisti tam tikrą laiką arba įvykdyti tam tikras užduotis kiekvieną dieną, taip manau būtų galima pagyvinti direktorių aktyvumą ir firmos aktyvumą, na o prieš tai padarysiu apklausą, jeigu tikrai bus dauguma prieš tai gal būt ir nedarysiu šios sistemos. Čia ne naujovė, bet svarbus dalykas ,,Klausimai Direktorių Prižiūrėtojui“ manau visi suprantate kas bus ten rašoma ir atrašoma, net aiškinti nereikia. Direktoriams visada kol aš būsiu bus galima surinkti tik 3/3 įspėjimus, 2/2 tai tikra nesąmonė, tai reikia mąstyti protingai. Kaip seniau darydavo Ernestas tai manau penktadieniais turės firmą prižiūrėti tik pavaduotojai, o direktorius galės dirbti kitą darbą su pakvietimu jam paprašius turės kiti direktoriai priimti. Na kaip ir aš minėjau jog daug naujovių nereikia, kadangi per tas naujoves galima visiškai ,,Nusivažiuoti“ arba pačiam arba blogą įtaką galite padaryti kitai firmai tai darydami t.y įvesdami neprotingas naujoves, kalbant apie taisykles jų stengsiuosi nekeisti, nebent išimtis tokia jei dauguma žaidėjų būtų pasipiktinę dėl to tai tikrai apmastytumėme ir tikrai tai pakeistume, o jei turėčiau gerą mintį arba man ją pasiūlytų tikrai su visais direktoriais/pavaduotojais reiktų apie tai apsitarti, tai tiek apie mano planus ir idėjas.

 
 

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema):

  • Forumo atranka
  • TeamSpeake apklausiu apie taisyklės,situacijas ir kt
  • duosiu kelias bandomaji laikotrapi.

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai):

Esu Tadas Tamulionis iš Anglijos, man yra 14 metų, neužilgo  švesiu 15‘tajį gimtadienį, turiu broli vardu Tomas, jai 16 metų, manau ji nevaržo mano aktyvumo nes turi savo kompiuterį. Laisvalaikiu užsiimu sportu, puse laiko leidžiu žaisdamas prie kompiuterio. Visad visiems padedu bėdoje, rūpinuosi draugais ir jiems visad patariu. Gyvenime labai stengiuosi moksluose, noriu kuo geriau išsilavinti ir siekti savų tikslų. Esu užsispyręs žmogus, tikslų siekiu iki galo ir niekad nepasiduodu, ką darau tą darau švariai, kad viskas būtų tvarkoje. Mano tokios geresnės savybės būtų tokios, nepasikėlęs, pasėmęs kokias nors pareigas nepradedu ignoruoti paprastų žaidėjų, aktyvus, noriu ko nors siekti, užsiimti kokia nors veikla.
 
Pagarbiai Navara.
Ps:Čia nera jokia kopinta tema galite pereiti per visa interneta ir nerasite nieko panašaus į tai
Nesu toks žmogus kuris daug sako ir nepadaro aš laikausi savo žodžio

  • 1

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#13
Jackass

Jackass

    Pastumdėlis

  • 29 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7v 12m 32s
  • Žaidimo nikas:jaxk_Tyson
Reputacija: -3
Neutralus
Pildziau normaliai istrynet. nu ir turekit tokia
Vardas_Pavardė žaidime: Jack tyson

Kiek jum yra metų: 16

Jūsų patirties skaičius žaidime:40k

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: nuo sf laiku

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: daug neskacioju

Kiek laiko praleidžiat forume: irgi daug..

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: nes as kietas

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: banint dvartiniu dirk .

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): nerinksiu as busiu visu darbu drk

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): esu kietas

------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • -1

#14
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Vardas_Pavardė žaidime: Matthew_Stanley

 

Kiek jum yra metų: 13

 

Jūsų patirties skaičius žaidime: apie 40k

 

Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: daug

 

Kiek pražaidžiat lrg.lt serveryje per dieną: daug

 

Kiek laiko praleidžiat forume:  daug

 

Kodėl turėtume išrinkti jus į šį postą: nes aš Paulius ir man 13 metų

 

Kaip žadat tvarkytis šiame poste? Kokie jūsų planai būnant dpkt?: Manau pirma užbaninčiau pora ciuvu po to leavinciau

 

Kaip rinksite direktorius (jūsų direktoriaus rinkimo sistema): Tiesiog parašysiu per /s Savo kodą kurį turite nusiūsti sms žinute ir duočiau iš karto drk

 

Papasakokit daugiau apie save (charakteris ir panašiai): esu linksmas mėgstu sexa


  • 0

#15
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2714 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 20v 33m 26s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 835
Mylimas

Simas Dilius - patenka dėl puikios anketos, pastovus aktyvumas.

 

Valdas Pucinas - patenka dėl tvarkingos anketos ir turimos patirties šiame poste.

 

Artis Judo - patenka dėl tvarkingos anketos, nemažos patirties turėjimo ir nemažo aktyvumo.

 

Mantas Desper - neatitinka reikalavimų, nesvarbu, kad senas žaidėjas, bet 20k xp privalo būti žaidime bei nematydavau tave serveryje bent 3 valandas nepriklausant nuo dienos.

 

Manvydas Klu - patenka dėl tvarkingos anketos, aktyvumo serverio veikloje.

 

Patrick Smith - nepatenka dėl mažo aktyvumo. Viskas būtų gerai, bet aktyvumas reikalaujamas ir serveryje.

 

Saulius Gonsalez - patenka dėl tvarkingos anketos, tačiau kyla abejonių dėl aktyvumo.

 

Paulius Haskis - nepatenka dėl anketos pildymo. Anketa netvarkinga ir nusižengia taisyklėm.

 

Deivis Music - anketos tvarkingumo, didelio aktyvumo serveryje ir forume (nors galėtumei ir daugiau).

 

Donatas Nokia - anketoje daug klaidų bei tavo aktyvumas nėra didelis. Serveryje nebesilankai.

 

Johhny Navara - nepatenka, kadangi jūs ką tik grįžote į serverį, todėl negaliu tavęs priimti iškart kažkur aukščiau.

 

Jack Tyson - tikrai nepatenki dėl savo nepagarbumo serverio žaidėjams ir  visišką nusišnekėjimą.

 

Matthew Stanley - netvarkinga anketa, neatsakoma teisingai į klausimus.


  • 2

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a


#16
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

Kvailas klausimas , dėl kitų , nes tikri kandidatai buvo tik Judo ir Pucinas , tsg visi kiti arba nežino ką daro , arba išvis nežino kur randas , tai tiesiogn et neverta galvot , apie šitus balsavimus , tsg išrinkt vieną iš tų dviejų , o balsavimai tai - "zdrv aš tave pažystu nueik ten ir paspausk ant "Vardas_pavarde" ir busi mldc :) " nu ir viskas ,tjp galima per skp parasyt ir t.t. tai jusu balsavimai lygus 0 tas pats ir serve


  • 1

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#17
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

kai kurie is patekusiu neatitiko rekalavimu, manau praziurejot ;)

P.s neviskas tiesa kas yra anketoje parasyta, turtumet dar viena anketa atmest pagal ta pati kriteriju kaip ir mantas_desper


  • 2


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif                                                                                                                                                                                                                                     


#18
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1057 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 47m 31s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Savo balsą atiduodu Pucinui ir Mantvydui'Klu. Manau klausimo " Kodėl " nėra, kas norėtu, kad daleiskim koks Deivis būtų :DDD Ką jis padarytų ? o gi nieko, o šie vyrai yra normaliai subrendę, suprantą su kuo susidūrė. Sėkmės jiems.


  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#19
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit
Nežinau kaip čia bus, bet būtu gerai jai palviestumėt visus atrinktus pakalbėt į TS, nes pavyzdžiui iki dabar prigalvojau daug idėju kutias noriu pasiūlit bei manau kad kiti konkurentai irgi turi ką pasakyti, tad reikia debatų.
  • 0

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#20
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1519 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 4v 36m 10s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 729
Mylimas
Aš norėčiau DPKT matyti Artis_Judo. Vėl dėl aktyvumo serveryje, nedarymo nesamonių, mandagumo, sažiningumo. Kiti aš manau nelabai tinka šiam postus.. Valdas neaktyvus pastaruoju metu ( arba aš jo nepastebiu ).
  • 0

Paveiksliukas


PaveiksliukasPaveiksliukas


Dabar esu : Serverio administratorius, Mechanikų direktorius


Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 6 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 2 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: dpkt

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok