Chicago'bulls Bandau Į Administratorius - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Chicago'bulls Bandau Į Administratorius

chicago admin negausiu nors px gal

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#1
Chicago Bulls

Chicago Bulls

    Bool, Balm & Bollective

  • 538 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 23v 59m 26s
  • Žaidimo nikas:Chicago_Bulls
Reputacija: 473
Mylimas

Sveiki,

1. Vardas_Pavardė žaidime? : Chicago_Bulls

2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : Beveik 140,000 ( Be monetos jokios )
3. Jūsų amžius? : 16 
4. Kokiu tikslu jums reikalingas administratoriaus postas ? Esu jau buvęs administratorius ir žinau kad šis postas nėra lengvas bet, manau jį gavęs galėčiau rengt event'us iš savo kišenės ( nelaukčiau kol labdaroj susikaups 20,000€ ||| Nesigiriu bet turiu 4,3mln. todėl ir nevogčiau iš labdaros :D) kurie būtų vis įvairesni, įdomesni, efektyvesni ir labiau traukiantys žaidėjus, juose sudalyvauti. Na kas be ko būdamas Moderatoriumi negaliu taip laisvai jų rengti, kadangi trūksta komandų pzv.: /egun, /eheal ir t.t. Na ir vien tas trumpinimas [Adm] gal žaidėjams kažką reiškia, jie truputi pasisaugo ir ne taip sukčiauja event'uose, daugiau pagarbos rodo ir t.t. Admin'ai turi daugiau komandų, kurios ir labiau leidžia sudrausminti, bausti žaidėjus ar jiems padėti.
5. Kodėl į administratoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Pradėkim su minusais esu kartais labai įkyrus, "naglas", greitai užsivedu, jei susinervinu ( bet tai būna labai labai retai ) pasipila daug baisių žodžių, kuriuos aišku prislepia ** žvaigždutės **. Geroji pusė yra ta kad su gerą kompanija būnu atviras, mielai padedu, jei atsiprašo nebaudžiu ( aišku jei parašo per /v kokia nesamone, /mute panaudoju. Jei netyčia kažką parašo ar sumaišo komandas, ir atsiprašo tiesiog perspėju), atleidžiantis, na vienu žodžiu nepasikėlęs.

Ir manau dažniausia lieku paskutinis Moderatorius serveryje :D Naktinė pamaina būna :D 
6. Ką gero nuveikėte būdamas moderatoriumi? :
Dariau daug event'ų, padėdavau naujokams bei žaidėjams, priimdavau naujokus į žaidimą (aprodydavau pagr. sistemas [žvejyba ir t.t. kaip jie gali užsidirbt] ), dariau ką tik galėjau. Aišku kartais ir grybo papjaudavau ...
6. Ar turite mikrofoną? : Taip.
7. Jūsų skype ID? : FourHundin
8. Privalote per http://lrg.lt/?act=kvieskdraugus pakviesti bent 2 žaidėjus kurie pražaistų 50 valandų. Projektas neveikia

 

 

Jei jums nepatinku nerašykite prieš, o tiesiog įvertinkite mane ir mano pastangas siekiant šio posto.


  • 11

† LRG 2k18


#2
Max_West

Max_West

    Gerbiamas

  • 319 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 5v 25m 19s
  • Žaidimo nikas:Justas_Tamasauskas
Reputacija: 136
Mėgstamas

UŽ. Maladiec čiuvaks. Susitvarkydavo puikiai. Event karts nuo karto padarydavo.

Ir šiaip malonu bendraut...


  • 1

                                                   200.gif


#3
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

užas mldc šits, kaip reike pahealina arba pagetiną (Kaip yra taxi, medikų)


  • 1

#4
Augis_Swatt

Augis_Swatt

    Tvirtas narys

  • 235 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 37m 20s
Reputacija: 93
Mėgstamas

Tikrai duodu UŽ. Tai pat geras ir atsakngas žmogus. Nors ir turi pora heiteriu kurie parašys prieš, bet toks ju darbas. :D Net jei ir žmogus vandeniu vaiksčiotu hateriai pinkitntūsi, kad vaikšto vandeniu, nes nemoka plaukt. :D


  • 1

#5
Rokas_Grey

Rokas_Grey

    𝒆𝔃

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 25d 2v 56m 51s
  • MiestasKretinga
  • Žaidimo nikas:Rokas_Grey
Reputacija: 387
Savas veidas

Sakau UZ nes tikrai mldc,daro labai gerus eventu :D zjbs jo eventai,dar buves jis Admin tai 100 proc kad susitvarkys :)

beto padeda naujokams ne karta maciau.

 


  • 2

< 𝓣𝓸𝓻𝔂 ℒ𝓪𝓷𝒆𝔃 >

 

 

 


#6
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

PRIEŠ. Eilini sykį nesugebėjai normaliai laikytis taisyklių, net gi su pirktiniu modu. Per skype rašynėdavai a.k.a. floodindavai "jailink mane" ar kažką tokio. Ignoruodavai mano perspėjimus ir turi šiuo metu 2 įspėjimus. Dar žiūrėk Dovio papeikimą priims ir prarasi jį.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#7
Dainius_Madara

Dainius_Madara

    Isijautęs

  • 81 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5d 2v 30m 9s
  • Žaidimo nikas:Dainius_Madara
Reputacija: 23
Nuostabu!

Už! Nes kai vos pradėjau lošt tame serve, su nauju, nežinomu nick'u. Jis drąsiai man padėjo, suteikia pagalbą, nedaro nesąmones. Žmogus supratingas ir mąstantis. Neišskiria "gerų" , "blogų" žmonių. Iš dabartinių admin, mod, susidariau įspudį geriausi tik apie jį! :) O tie jo papeikimai, tiesiog yra vaikiški! Neskaitau aš kaip papeikimus, ar kažką blogo padarė jis. Dėl 10min mute, nematau tragedijos, kaip dauguma čia esančiu. Žmogus nečytina, pareigingas, padeda visada, ko daugiau reikia geriam administratoriui? Ir jis atleidus, ne pergriežtas, ne reaguoja  į kiekvieną nesąmonę kuri yra visiškai aburdas (10min mute kuri padarė kitas admin/mod ar šiaip juokingas nusižengimas), kuris neturi daug reikšmės, kad sutrukdytu žaidėjui/žaidėjams žaidimui. :)


  • 2

7f20352e975f46d9b741ba72c19b5948577.jpg           4c85ea65fc7de605741a634b3f73c99d891.jpg

 

 

 


#8
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

2015 - 04 - 18

 

Chicago_Bulls - surinkęs 3 įsp, pašalintas iš moderatoriaus post'o.

 

Prieš - nesusitvarkysi...


  • -2

baner10.jpg


#9
Mantas_Desper

Mantas_Desper

    Gangsteris

  • 425 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 49d 22v 59m 39s
Reputacija: 248
Intelektualas

UŽ. Maladiec čiuvaks. Susitvarkydavo puikiai. Event karts nuo karto padarydavo.

Ir šiaip malonu bendraut...

Pritariu tau.


  • 4

#10
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

Prieš , kartą jau pašalintas , ir tai įrodo , jog tavo vieta max vip'e. Neužšok aukščiau ribos. Tiesiog lauk kol nieko geresnio nebebus į adminus , ar bent moderatorius , nebent dar kažkaip subresi , bet dabar tikrai ne.


  • -1

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#11
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Prieš. Prabūk mod bent 2sav be 1įsp ir pakeisiu nuomonę.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#12
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

uz nes jis vienintelis adminas(kaI BUVO ADMINU) darantis eventus is savu pinigu , visada padeda naujokams yra draugiskas su super geru jumoro jausmu, o papeikimus jam raso tie kuriuos jis nubaudzia 


  • 1

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#13
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Aš, už, kai tik gali, visados padeda, maloniai bendrauja, man jis patinka ir norėčiau jį pamatinti su [ADM] Chicago_Bulls. Sėkmės. :)


  • 1

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#14
The_Aivaras

The_Aivaras

    Tvirtas narys

  • 208 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 2v 32m 33s
  • MiestasLietuva-Utena
Reputacija: 9
Neutralus

Aš UŽ tikrai maladiec ir padeda kuo tik gali :)


  • 1
Jai pavydi. Nekomentuok iš pavydo...

#15
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas
UŽ. TĄ MERGAITĖ GERA. PADEDA, KAI PARAŠAI. MOKA NARDYTI. MLDC.
  • 1

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#16
סדף

סדף

    Lrg.lt fanas

  • 255 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 4v 11m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulo_Santos
Reputacija: 65
Monstras

Vienas iš žmoniu del kuriu žaidžiu čia, padedantys, supratingas, griežtas, su humoro jausmu, visom 5 už !!!

 

P.S. Galėčiau dar 20 min rašyt, bet užteks :D


  • 3

#17
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit

Nu tai VA, atėjo laikas kai vienam MOD parašysiu ne tik UŽ, bet ir kodėl:vienu žodžių grįžau į serverį po pusantrų metų, atėjau į TS žiūri chicago sėdi, pirmą kart jį matau, nu aš kaip visada užkalbinau, prisijungiau į serverį, sakau paiimk mane, nes nė taksi, o jis manes nepažinodamas, niekad nematės būdamas MOD paėmė mane, čia gal nieko ypatingo, bet po to mes gerai susibendravome ir su juo linksma žaisti ir aš dar tebežaidžiu čia tik dėl jo, ne dėl to, kad jis dabar žaidžia, bet DĖL TO, kad tą vakarą kai aš grįžau į serverį aš planavau tik apsižiūrėti, ir vėl išeiti, bet jie nieko nesitare, net patis nesitardami, su Riku, deiviu bei juo pradėjom grobti bankus skraidyti po miestą ir žudyti pareigūnus bei kitaip naktį lošti, vien dėl to, kad tą naktį jis suveikė man tokios veiklos kuria retai sutiksi serverį su minimum 20 žaidėjo, dėl to aš tebežaidžiu čia ir pildau anketą i dpkt, kad padėčiau gaivinti serverį :)))


  • 1

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#18
Simas_Dilius

Simas_Dilius

    Diktatorius

  • 395 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 27d 13v 27m 4s
  • Žaidimo nikas:Simas_Dilius
Reputacija: 121
Mėgstamas
Už , vienas iš aktyviausiu mod. Susitvarkys
  • 1

Paveiksliukas


#19
Iveta_Choco

Iveta_Choco

    Princesė

  • 931 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 20v 8m 55s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Iveta_Choco
Reputacija: 462
Mylimas

Prieš, nesusitvarkei net kai buvai moderatorius, tai su admin tuo labiau nesusitvarkysi.


  • 0

Paveiksliukas


#20
Jxkubas

Jxkubas

    Šuniukas Bethovenas

  • 240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 3v 7m 59s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Dean_Ambrose
Reputacija: 112
Mėgstamas

Uz. Tikrai susitvarkysi su admino postu ir as turiu tau viena patarima: Negauk 3 ispejimu taip greitai, nes vel tada visi prades stumti ir vers tave nuo posto.


  • 2

image16x9.img_.1536.high_.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: chicago, admin, negausiu, nors px, gal

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok