Gfx Darbų Kovų Taisyklės, Informacija - GFX darbų kovos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Gfx Darbų Kovų Taisyklės, Informacija

info

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
Ernestas_Samsung

Ernestas_Samsung

    With LRG since 2010

  • 1082 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 8v 14m 31s
Reputacija: 241
Intelektualas

Kaip pradėti kovą?

1. Pradėdami kovą, sukurkite temą pavadinimu „Aš vs. ?“ žinoma kad vietoje aš - rašote savo pilną forumo slapyvardi.
2. Patalpinkite savo darbą pagrindinėje temos žinutėje ir nurodykite iki kelių balsų vyks balsavimas ( nuo 5 iki 7 balsų ), sukūrus temą - laukite varžovo.
3. Varžovas gali iškarto įkelti darbą arba rezervuoti sau vietą, jei sutinkate priimti rezervaciją pervadinkite temą į „Aš vs. Jis“.
4. Kova prasideda.




  - Temos autorius gali nustatyti temą, darbo tipą, stocka ir kitas darbų detales.

  - Rezervacijos leidžiamos, nebent kovos kūrėjas pats jų nenori.
Rezervavus vietą kovoje, darbas privalo būti įkeltas per 3 - 5 valandas. Nebent kovos kūrėjas nustato laiko limitą ilgesnį pagal aplinkybes.

  - Dalyvių balsai užskaitomi tik tuo atveju, jei dalyvis turi bent 20 pranešimų.



Kovų taisyklės

1. Už save balsuoti žinoma negalima. Balsuoti už save iš kito vartotojo vardu taipogi.
2. Darbai privalo būti jūsų kurti.
3. Kovai pasibaigus, atsakingas žmogus užrakina temą ir parašo laimėtoją.
4. Kovoti su tuo pačiu darbu antra kartą draudžiama.
5. Laimi kovotojas pirmas surinkęs nustatytą balsų kiekį.


Informacija

Kaip paskatinimą kurti GFX darbus ir varžytis su kitais žmonėmis, už pergales mes jums dovanosime - 2.000 €!

 

  • 0

Šiame Projekte nuo 2010 metų

Paveiksliukas

Paveiksliukas






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: info

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok