Unban Einis_Bass Vėl - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unban Einis_Bass Vėl

aaaa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
20 atsakymai į šią temą

#1
Einis Bass

Einis Bass

    Gerbiamas

  • 332 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 28m 56s
  • MiestasKlaipėdėlė
  • Žaidimo nikas:Einiss_Basss
Reputacija: 202
Gangsta shit

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė :  Einis_Bass
2. Bano priežastis ( reason ) :  aimbot ane?
3. Paaiškinkite situacija :  Nukilinau du žmonės ir jau aimu išvadino. Laukiu video.
4. Įrodymai  ( Video/Nuotraukos ) : 53g3K1v.png
5. Jūsų IP ( http://manoip.lt ) : 86.100.137.15

 


  • 5


#2
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

ČIa gi tas Mark už vergus einą.. Gi čia stopudovai pasakė koks Music'as ar koks yuri kad užbanintų ir užbanino.. 


  • 1

#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Aš irgi taip manau, tad jeigu SAIDAS (Mark_Antony) neįkelia įrodymų ir nėra tikrai kažkiek įrodantis, aš jam uždėsiu tiek pat baną. Aš tikrai visąpusiškai manau kaip ir kiti, kad tai padaryta piktybiškai neapgalvojant situacijos.


  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas

Tai blt jūsų visa lsv naudoja aim'us ir inv pvz, kaip Domas_Cip jis naudoja INV ir Aim'ą dėl kitų kolkas dar nežinau nepastebėjau


  • 2

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#5
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Kevin gal tu nebesvaik. Pirma įrodyk paskui nesamones kalbėk gerai ?


  • -2

#6
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Kevin gal tu nebesvaik. Pirma įrodyk paskui nesamones kalbėk gerai ?

Ką dar tau įrodyti bl.. Visi žino kad esi čyteris tad čia neatmazink


  • 3

#7
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Ką dar tau įrodyti bl.. Visi žino kad esi čyteris tad čia neatmazink


Ai gerai tik nespank. Cipas nenaudoja jokius čytus. Jei nuo jo pasikrauni, tai nereikia čia šaukti. OK? Kitas dalykas aš nesakiau, kad Eini užbaninti. Pats Saidas užbanino, tai reiškės jis turi įrodymus.
  • 2

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#8
Rikas_Litas

Rikas_Litas

    Calm Soul

  • 549 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 10m
  • MiestasKaunas
Reputacija: 118
Mėgstamas

Ai gerai tik nespank. Cipas nenaudoja jokius čytus. Jei nuo jo pasikrauni, tai nereikia čia šaukti. OK? Kitas dalykas aš nesakiau, kad Eini užbaninti. Pats Saidas užbanino, tai reiškės jis turi įrodymus. Arba ne.

Ai gerai tik negink Cip'o, tipo labai žinai kas ką naudoja. Graudi ta jūsų gaują yra, vienas pzu daro ir kitam sako kur šaudyt ir kada :D. Jis arba neturės įrodymų nes kaip verkia per ts, forume ir serveryje nenustebčiau jei free ban būtų, o jei ir turės įrodymus tai bus bereikšmiai kaip visad.


Šį pranešimą redagavo TheGamer: 09 March 2015 - 22:53 PM
Nespręsk už kitus.

  • 0

dh0hH8Z.jpg

swx

 

< ̄`ヽ、       /  ̄ >
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ    /´
   ゝ、   ( ( ͡◉ ͜> ͡◉) /                                            
     >     ,ノ 
     ∠_,,,/´
 
 

#9
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Rikai, nespręsk už tuos, kurie turi priimti arba atmesti.

 

Saidui yra laiko iki 19:49. Jei jis nepateiks įrodymus, sėdės 72h bane be jokio unbano. Prieš banindamas padarysiu ScreenShot kiek turėjai ir po to atimsiu - nusipirksi unban, vėl užbaninsiu, bet kreditus išsaugosi. Ir taip kol prasėdėsi 72h po bano.


  • 1

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#10
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Einio nuotraukoje yra laikas ir matosi, kad jis išsitraukė ginklų. Jei nesunku Algirdai pažiūrėk logus kiek kulkų išsitraukė, ar nebus po 1 kulką.


  • 2

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#11
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas
Romai, geras pastebėjimas.
  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#12
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Pagalvokit patys, kas iš to, kad rasiu tarkim /inv 5 ar /inv 2. O gal žaidėjas turėjo ginklą prieš atsijungiant. Beje, aš ban priežastį matau kitokia ir nematau video.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#13
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Garantuoju video nėra, Čia sakau už Vergus einą saidas. Jam liepia jis daro..


  • 0

#14
Darius_Mylimas

Darius_Mylimas

    Pastumdėlis

  • 20 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 5v 35m 16s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Darius'Mylimas
Reputacija: 3
Neutralus

:D


  • 0

#15
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

http://youtu.be/XPqp8_pwV7U

 

Įrodymai pateikti, Matthew verksnys, [trakinama]

 

 

Kitas dalykai, kam aš rašiau reasoną AimBot + video, tai reiškia turiu video, todėl netrieskit, ir palaukti... Vakar po to bano jau ėjau nuo pc


  • 1

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#16
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas
Kur čia aimas???:DDDD Taigi tiesiai į tave šaudė ir pataikė... aš tą patį galiu pasakyt kaip deivis_music, jei tu nuo jo pasikrauni, tai neverk ble...
  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#17
M'Antony

M'Antony

    Forumo pažiba

  • 1058 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 6v 50m 12s
  • Žaidimo nikas:Saidas_Drag
Reputacija: 407
Savas veidas

Kur čia aimas???:DDDD Taigi tiesiai į tave šaudė ir pataikė... aš tą patį galiu pasakyt kaip deivis_music, jei tu nuo jo pasikrauni, tai neverk ble...

Tau gal protas suskystėjo, klyšai šauna pataiko, normalu? išsitraukė kombatą visus sušėrė, normalu ? užteks gint čyterius ...


  • 0

03f45070bee50bc83a1f99d09cc12932967.jpg


#18
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas

Tau gal protas suskystėjo, klyšai šauna pataiko, normalu? išsitraukė kombatą visus sušėrė, normalu ? užteks gint čyterius ...

Ai gal nebesapnuok.... Tikrink jo PC, nes aš žinau, kad jis nieko nenaudoja, o tu naudoji, kaip jūsų visa LSV...


  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#19
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Ai gal nebesapnuok.... Tikrink jo PC, nes aš žinau, kad jis nieko nenaudoja, o tu naudoji, kaip jūsų visa LSV...


Aš naudoju? Su protu susipikai? Visi bandė įrodyti, kad aš čytas, bet niekas nepavyko. Tu čia mažiau rašyk, kad LSV nariai visi čytai. Lengva pasakyti, bet sunku įrodyti žinok.
  • 3

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#20
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas
Gal nevisi bet daugelis, as imu tuos su geltonom masinom nzn kurie cia realiai, bet Cipas nepamenu pilno nick naudoja ir net be saiko, tada adminu tarpe irgi yra naudojanciu ;)
  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: aaaa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok