Anketa Į Karo Akademijos Direktorių - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktorių

anketa karo akademija

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
31 atsakymai į šią temą

#1
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

REIKALAVIMAI

• Mokėt surinkti gerą komanda, kuri tikrai praverstu serveryje •

• Mokėt darbuotojams duoti veiklos, jei nebūtu serveryje veiksmo •

• Mokėt reikalauti iš armijiečiau daug, tačiau naudingai •

• Mokėt vadovauti savo komandai, kad nenumirtu per grobimą •

• Mokėt diretorių taisykles ir kt. •

 

════════════════════════════════════════════════════════════════

ANKETA

 

Vardas_Pavardė (/info ss)

< atsakymas >

 

Kaip suprantat Karo Akademijos darbą?

< atsakymas >

 

Kokias sistemas sukurtumėt budami Karo Akademijos Direktoriumi?

< atsakymas >

 

Kaip elgsites su esamais Kareiviais? Kodėl?

< atsakymas >

 

Kokios temos bus jūsų darbo skilty?

< atsakymas >

 

Kodėl būtent turetume išrinkti jus, o ne kitą žmogų į Karo Akademijos Direktoriu?

< atsakymas >

 

Kiek laiko žadat prabūti Karo Akademijos Direktoriumi?

< atsakymas >

 

Jūsų aktyvumas serveryje valandomis.

< atsakymas >

 

════════════════════════════════════════════════════════════════

 

Pildant anketas prašau PERSKAITYKIT KLAUSIMUS, nes kitą kartą neįspėsiu, kad atsakymas neatitinka klausimo.

Pildot anketas taip, kaip realybėje pildytumėt. Jokių simbolių ir visokiausių "žinai atsakymą" pasakymu.

 

Apklausa "Kas labiau vertas?" vyks po 4 dienų.

 

SĖKMĖS PILDANT


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#2
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

    ANKETA

 

Vardas_Pavardė (/info ss)

< atsakymas >

 

Kaip suprantat Karo Akademijos darbą?

< atsakymas >

 

Kokias sistemas sukurtumėt budami Karo Akademijos Direktoriumi?

< atsakymas >

 

Kaip elgsites su esamais Kareiviais? Kodėl?

< atsakymas >

 

Kokios temos bus jūsų darbo skilty?

< atsakymas >

 

Kodėl būtent turetume išrinkti jus, o ne kitą žmogų į Karo Akademijos Direktoriu?

< atsakymas >

 

Kiek laiko žadat prabūti Karo Akademijos Direktoriumi?

< atsakymas >

 

Jūsų aktyvumas serveryje valandomis.

< atsakymas >

 

 

    

 
    Sveika liaudie! Kaip suprantote esu Navara,Johhny_Navara. Žinoma,  buvo trumpos pertraukėlės smegenims atvėsint. Esu sukaupęs 13844 XP taškų.
Tikslai atėjus į naująsias pareigas būtų:
išlaikyti tokį pat firmos lygį kaip ir dabartinis ir gal būt net dar aukščiau ją pakelti
Išlaikyti tokį pat didelį spaudimą nelegaliems darbams. Ypač Dyleriams.
Aktyviai reaguotų į iškvietimus, ypač kai kviečia nauji serverio žaidėjai;
Rengti imitacinius pastatų grobimus  kad darbuotojai atsidūrę tikroje tokioje situacijoje nepasimestų ir visada žinotų kaip elgtis geriausia;
Ir žinoma kaip galima pamiršti naująsias bei jau kurį laiką tarnaujančius Karo akademijos firmoje kolegas. Naujuosius supažindinti su sistema, seniesiems būti šefu bei draugu.
Norėčiau įgyvendinti naujovę: pasitarimai. iš to kaip bendrauja darbuotojai su kitais sprendžiu, kad šis dalykas nepamainomas. Firmoje ilgai dirbantys kolegos galėtų dalyvauti direktorių susirinkimuose, siųlyti naujoves, taisyklių pakeitimus, atstovauti „Darbuotojų“ grupę firmoje. Taip išrinkę geriausius pasiūlymus būtų imtasi diskutuoti su Prizidentu, kurias taisyklės būtų įmanoma pakoreguoti, naujas – įgyvendinti.
    Karo Akademijoi kol kas dirbu trečią savaitę. Jei imtume nuo to laiko kada pradėjau žaisti, Teisėsaugoje jau dirbčiau netoli vienų metų ( 10-11 mėn ). Nors santykiai su serverio žaidėjais dar nėra idealiausi.
    Per visą tą laiką dirbtą teisėsaugoje esu 1 kartą išmestas už kažkokią klaidą, bet nesakyčiau, kad tai buvo grubi klaida, nes tikrai nebuvo tokio rimtumo, kad galėtų už tai užblokuoti, bei kelioliką kartų išėjęs savo noru palikdamas firmą kuo tvarkingesnę.
    Teisėsaugos firmos direktoriui keliamus kriterijus atitinku, kitaip koks tikslas būtų pildyt šią anketą, jei žinotum, kad ją vistiek atmes dėl to, kad neatitinki kurio nors punkto.
    Trumpai apie save. Esu iš Belfast(UK) (ve best sity), 14 metų amžiaus,O.o Labai rimtai žiūriu į man patikėtas pareigas (kartais per daug), tie kas esa dirbę mano tuo metu vadovaujamoje firmoje žino, kad esu griežtas, kada galima – linksmas. „ Pastebėjau, kad remiesi šia salyga – kaip su tavim elgiasi, taip ir tu su juo.
 
Ačiū tiems, kurie nepagailėjo savo brangaus laiko ir perskaitė anketą.  Su nekantrumu lauksiu jūsų nuomonių pagrįstų argumentais. Juk už pabandymą nieks per galvą neduos. ;)
 

                                                                                                                                                                                                                         


  • -4

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#3
-Korne

-Korne

    Diktatorius

  • 378 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 9v 4m 47s
Reputacija: 96
Mėgstamas

ANKETA

 

Vardas_Pavardė (/info ss)

<Korne_Minis (4b19a7acbaec402ba30722cc39782f22531.png) >

 

Kaip suprantat Karo Akademijos darbą?

< Karo Akademiją tai atsakingas darbas. Atgrobineja pastatus, ramina gaujas ir padedą policijai gaudyti nusikaltelius.>

 

Kokias sistemas sukurtumėt budami Karo Akademijos Direktoriumi?

(• Mini eventus per kuriuos darbuotojai galės užsidirbti papildomai pliusu arba premiju mini eventai būtu maždaug tokie: reikėtu sugauti nusikalteli vardu Vardenis_Pavardenis, surade daugiausia gatvėje besimėtančiu armijos mašinų ir t.t. Kiti eventai manau atsiras su laiku kai kils daugiau idėju.

• Įvairius reidus per kuriuos gaudytume narkomanus pučiančius žole, stabdytumem gaujų neteisėta veikla.

• Padaryčiau rangus dėl kurių darbuotojai stengtusi kad galėtu vairuoti geresnius automobilius bei turėtu geresnius skinus ir turėtu daugiau privilegiju galėtu vadovauti kitiem darbuotojam.

• Įvairias treniruotes per kurias testuočiau ka kekvienas armijos darbuotojas sugeba ir ar jisai vertas gauti kita ranką pvz: Šaudymas, Plaukimas, Bėgimas, Važiavimas, Lipimas su kliūtimis, Gaudymas.

• ALFA būrius pvz: Beta, Gama buriai. Jie būtu naudojami šturmui pvz: Gama burys šturmuokite Triados baze iš nugaros, Alfa bury šturmuokite iš priekio, Gama bury pridenkite ir t.t. >

 

Kaip elgsites su esamais Kareiviais? Kodėl?

Jeigu tapsiu direktorių, tai parašysiu į raciją kad perrenkama komandą ir manau supras ir paliks darbą, jeigu nepaliks tai išmesiu juos. Surinksiu savo komandą ir jeigu nelaikys taisyklių tai bus nubausti griežtai arba grasina net išmetimas. >

 

Kokios temos bus jūsų darbo skilty?

1.     Armija | Informacija apie armija

2.     Armija | Neaktyvumo anketą.

3.     Armija | Rangų sistema

4.     Armija | ALFA Būrys

5.     Armija | Kvalifikacija

6.     Armija | Darbo atnaujinimas

7. Armija | Papeikimai

8. Armija | Foto Albumas ) >

 

Kodėl būtent turetume išrinkti jus, o ne kitą žmogų į Karo Akademijos Direktoriu?

< Neesu dar buvęs teisėsaugos direktorius tai noriu išbandyt. Buvau patekęs du kartus į kandidatus bet deją nepavyko, tai noriu visiem žaidėjams/dpkt įrodyt kad ne tik esu gangsteris bet ir teisėsauginis. >

 

Kiek laiko žadat prabūti Karo Akademijos Direktoriumi?

< Įlgiau negu mėnesis.>

 

Jūsų aktyvumas serveryje valandomis.

< 2val - 4val. >

 

 

 

 

 

Su pagarba Korne_Minis

Linkiu sėkmės kandidatui.


  • 2
Korne_Minis - Sveikas Korni. Pagaliau tau pavyko, pagaliau pasiekiai tai ką ilgai siekiai, tai yra direktoriaus postą. Tavo anketą sužavėjo, viskas išsamiai ir gražiai atsakyta, manau tu tinkamas šiam postui ir susitvarkysi su savo pareigomis. Todėl sveikinu ir sekmės darbuose.



Naujasis ,,Tulpinių" direktorius: Korne_Minis


Vienintelė gera anketa - ( be rašybos klaidų, aiškiai suprantama) - Korne'Minis, todėl jis tampa naujuoju Corleone Gaujos Vadu.


Šįkart buvo nuspręsta, kad Korne_Minis išrenkamas Karo Akademijos Direktoriumi.


Korne Minis buvo vienintelis pildytojas, tad be jokių apklausų patenka į Geras Faras Direktorių.


Pasiekimai:


Buvęs "Tulpinių" direktorius 2x


Buvęs "Corleone" Direktorius 3x


Buvęs Armijos direktorius 2x


Buvęs Policijos nuovados direktorius


Buvvęs Medikų direktorius


Buvęs visu darbu pavaduotojas


Dabartinis Reklamėrių direktorius


#4
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

BALSAVIMAS PRADEDAMAS


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#5
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

prabalsavau uz navara net nezinau kodel , gal todel nes minis i toki nara uznesa , nzn.


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#6
-Korne

-Korne

    Diktatorius

  • 378 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 9v 4m 47s
Reputacija: 96
Mėgstamas

Laba dieną, esu serveryje kaip Korne_Minis esu sukaupes ~16'000xp

Tai noriu parašyt toki mini aprašymą kodėl vertą už mane balsuot.

Buvau du kartus kandidatas į Geras Faras direktori postą, ir antra karta trupučiuka tik liko paspausk ir bučiau paemes drk postą, bet paemiau gaujos direktori. Kodėl? Man vienas geras žmogus parašę kad geriau paimk gaujos postą ir žlugdyt Music'ą, daryt veiksmus ir t.t nes liko mažai laiko ir manau jau be šansu tau paimt postą, aišku buvau nuludies dėl tokio naujienos, bet vistiek, nenorėjau sedėt ramiai, tai paėmiau postą. Bet dėją dėl lagg'o netekau posto ir teko savo aktyvumą truputi sumažint.

Po kelias dienas vėl pradėjau normaliai žaisti, ir ta laiką pamačiau kad vykstą atranka į armijos direktorius postą, tai pamaniau kodėl gi ne? manau man jau laikas paimti kažko rimto serve, tai užpildžiau anketą ir volą patekau į kandidatus trečia karta, manau jau visi žinot kad trečias kartas nemeluoją.

Tai apie savo atnaujinimai darbe parasyta anketoi, arba jeigu tapsiu drk patys suzinosit 

Manau Johhny_Navara nelabai tinka armijos posto, nes kaip buvau pas jį medikų pavaduotojas tai turėjau beveik viska daryt pats. Manau jeigu nesusitvarko su medikais tai su teisėsauga tikrai neturi daug šansu, bet vistiek linkiu sėkmės jam!

 

 

 

Su pagarba Korne'Minis


  • 0
Korne_Minis - Sveikas Korni. Pagaliau tau pavyko, pagaliau pasiekiai tai ką ilgai siekiai, tai yra direktoriaus postą. Tavo anketą sužavėjo, viskas išsamiai ir gražiai atsakyta, manau tu tinkamas šiam postui ir susitvarkysi su savo pareigomis. Todėl sveikinu ir sekmės darbuose.



Naujasis ,,Tulpinių" direktorius: Korne_Minis


Vienintelė gera anketa - ( be rašybos klaidų, aiškiai suprantama) - Korne'Minis, todėl jis tampa naujuoju Corleone Gaujos Vadu.


Šįkart buvo nuspręsta, kad Korne_Minis išrenkamas Karo Akademijos Direktoriumi.


Korne Minis buvo vienintelis pildytojas, tad be jokių apklausų patenka į Geras Faras Direktorių.


Pasiekimai:


Buvęs "Tulpinių" direktorius 2x


Buvęs "Corleone" Direktorius 3x


Buvęs Armijos direktorius 2x


Buvęs Policijos nuovados direktorius


Buvvęs Medikų direktorius


Buvęs visu darbu pavaduotojas


Dabartinis Reklamėrių direktorius


#7
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

 

Laba dieną, esu serveryje kaip Korne_Minis esu sukaupes ~16'000xp

Tai noriu parašyt toki mini aprašymą kodėl vertą už mane balsuot.

Buvau du kartus kandidatas į Geras Faras direktori postą, ir antra karta trupučiuka tik liko paspausk ir bučiau paemes drk postą, bet paemiau gaujos direktori. Koldė? Man vienas geras žmogus parašę kad geriau paimk gaujos postą ir žlugdyt Music'ą, daryt veiksmus ir t.t nes liko mažai laiko ir manau jau be šansu tau paimt postą, aišku buvau nuludies dėl tokio naujienos, bet vistiek, nenorėjau sedėt ramiai, tai paėmiau postą. Bet dėją dėl lagg'o netekau posto ir teko savo aktyvumą truputi sumažint.

Po kelias dienas vėl pradėjau normaliai žaisti, ir ta laiką pamačiau kad vykstą atranka į armijos direktorius postą, tai pamaniau kodėl gi ne? manau man jau laikas paimti kažko rimto serve, tai užpildžiau anketą ir volą patekau į kandidatus trečia karta, manau jau visi žinot kad trečias kartas nemeluoją.

Tai apie savo atnaujinimai darbe parasyta anketoi, arba jeigu tapsiu drk patys suzinosit ;)

Manau Johhny_Navara nelabai tinka armijos posto, nes kaip buvau pas jį medikų pavaduotojas tai turėjau beveik viska daryt pats. Manau jeigu nesusitvarko su medikais tai su teisėsauga tikrai neturi daug šansu, bet vistiek linkiu sėkmės jam!

 

 

 

Su pagarba Korne'Minis

 

 

 

Suprantu , kad žmonėm su gramatika blogai , bet tau - tragiškai. Nepagarba varžovui ? oh , negražu iš tavo pusės rašyt , kad kažkas yra kažko nevertas , jei žmogus mano , kad gali ir nori tokio posto , reiškia jis to vertas , kiekvienas kažko vertas , taigi , jei tu rašai , kad jis nėra vertas , tai tik tu esi direktoriaus nevertas , kad bandai kažkaip įlįst , ar ko , kad taip mandagiai , lyg ne savas kažką bandai rašyt / daryt / įrodyt. Pagal mane , be šitų šūdinų apklausų turėtų būt nuspresta , kad direktorių rinkt turi tam tikra komanda , o ne žaidėjai , viskas būtų gerai jei padarytų patikimą sistemą , kur būtų įsitikinta , kad visi žaidėjai savo nuomonę išreiškė tinkamai , nes kiek žinau , buvai įsivėlęs į tokius dalykus , kad kūreisi acc , ten draugų paprašei kurie serve ko gero net nelošia. Pagal mane , navaras , nėra senbuvis , ir kadangi buvo medikų direktorius (visi žinom , kad medikai - ne pats svarbiausias darbas ) tad manau jis pradėjo nuo gero darbo , ir gali bandyt toliau siekt aukštumų. Apie tave , geros nuomonės nesu , nes prisimenu kai buvai corleonės drk , ir šokai pagal tų dūdelę , kurie galėjo tave padaryt "populeresnį" ar pnš. Tad esi garbėtroška , ir nemanau , kad esi nusipelnęs. Kitas dalykas - tu rašai kandidatas į policijos drk , man trūko tiek ir tiek , bla bla bla bla... Esmė tame , kad kandidatu gali būti K I E K V I E N A S , kadangi reikia parašyt kelis žodžius ir t.t. Kiek tau trūko ? Nemanau ar kam nors rūpi kiek trūko ir iki ko trūko. Esmė yra tame - Arba tu laimi , arba tu pralaimi , anuo atvėju - tu pralaimėjai.Dar vienas dalykas kuriuo užsiminiau ankščiau , kad nesi savim , rašai , lyg čia blem , nu , pasakyt net sunku , mandagiai ir t.t. , ir tu tikrai nesi savim kai tai darai. Pvz., kiek rašiau anketų (ir iš jų labai daug kartų patekau(pfu ir taip aišku )) visad rašiau taip , kaip bus , ir rašiau toks koks esu , o ne bandydavau sudaryt tokį pavizdį , kad aš ten kažkoks elegantiškas žmogus. Visada reik būt savim , o šitie " Manau , kad aš esu vertingesnis , nes buvau ten , dariau tai etc" , tad manau , kad kai rašia taip , kaip neatrodai ištikrųjų , ir įrodo , kad nesi vertas direktoriaus.

 

 

Pagal mane , pasakiau viską ką reikėjo , ir kokia nuomonė susidarė apie tave iš tavo pasisakymų/pasirašymų.


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#8
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Suprantu , kad žmonėm su gramatika blogai , bet tau - tragiškai. Nepagarba varžovui ? oh , negražu iš tavo pusės rašyt , kad kažkas yra kažko nevertas , jei žmogus mano , kad gali ir nori tokio posto , reiškia jis to vertas , kiekvienas kažko vertas , taigi , jei tu rašai , kad jis nėra vertas , tai tik tu esi direktoriaus nevertas , kad bandai kažkaip įlįst , ar ko , kad taip mandagiai , lyg ne savas kažką bandai rašyt / daryt / įrodyt. Pagal mane , be šitų šūdinų apklausų turėtų būt nuspresta , kad direktorių rinkt turi tam tikra komanda , o ne žaidėjai , viskas būtų gerai jei padarytų patikimą sistemą , kur būtų įsitikinta , kad visi žaidėjai savo nuomonę išreiškė tinkamai , nes kiek žinau , buvai įsivėlęs į tokius dalykus , kad kūreisi acc , ten draugų paprašei kurie serve ko gero net nelošia. Pagal mane , navaras , nėra senbuvis , ir kadangi buvo medikų direktorius (visi žinom , kad medikai - ne pats svarbiausias darbas ) tad manau jis pradėjo nuo gero darbo , ir gali bandyt toliau siekt aukštumų. Apie tave , geros nuomonės nesu , nes prisimenu kai buvai corleonės drk , ir šokai pagal tų dūdelę , kurie galėjo tave padaryt "populeresnį" ar pnš. Tad esi garbėtroška , ir nemanau , kad esi nusipelnęs. Kitas dalykas - tu rašai kandidatas į policijos drk , man trūko tiek ir tiek , bla bla bla bla... Esmė tame , kad kandidatu gali būti K I E K V I E N A S , kadangi reikia parašyt kelis žodžius ir t.t. Kiek tau trūko ? Nemanau ar kam nors rūpi kiek trūko ir iki ko trūko. Esmė yra tame - Arba tu laimi , arba tu pralaimi , anuo atvėju - tu pralaimėjai.Dar vienas dalykas kuriuo užsiminiau ankščiau , kad nesi savim , rašai , lyg čia blem , nu , pasakyt net sunku , mandagiai ir t.t. , ir tu tikrai nesi savim kai tai darai. Pvz., kiek rašiau anketų (ir iš jų labai daug kartų patekau(pfu ir taip aišku )) visad rašiau taip , kaip bus , ir rašiau toks koks esu , o ne bandydavau sudaryt tokį pavizdį , kad aš ten kažkoks elegantiškas žmogus. Visada reik būt savim , o šitie " Manau , kad aš esu vertingesnis , nes buvau ten , dariau tai etc" , tad manau , kad kai rašia taip , kaip neatrodai ištikrųjų , ir įrodo , kad nesi vertas direktoriaus.

 

 

Pagal mane , pasakiau viską ką reikėjo , ir kokia nuomonė susidarė apie tave iš tavo pasisakymų/pasirašymų.

Tiesa sakai Tankistas.


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#9
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Aš už Korne_Minis. Nors ir kaip jo nemėgstu :) manau jis daug geresnis drk bus nei Navaras. Jis prižiūri darbo tvarka kiek žinau ir visada randa darbuotojų kurie buna aktyvūs.
Navaras šuda mals ir nieko gero nepadarys ... jis free posteris, niekada drk budamas nediraba savo darbo. nesugeba sutvarkyti normaliai forumo, negerbia Algirdo, Zigmanto ir kitų.


  • 1

#10
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Domai

 

Aš už Korne_Minis. Nors ir kaip jo nemėgstu :) manau jis daug geresnis drk bus nei Navaras. Jis prižiūri darbo tvarka kiek žinau ir visada randa darbuotojų kurie buna aktyvūs.
Navaras šuda mals ir nieko gero nepadarys ... jis free posteris, niekada drk budamas nediraba savo darbo. nesugeba sutvarkyti normaliai forumo, negerbia Algirdo, Zigmanto ir kitų.

Domai Pasiziurek i savo darbelius.Pats Ne ka geriau darei su K.A Direktorium prie ko cia dar Zigmas,Algirdas?


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#11
Max_West

Max_West

    Gerbiamas

  • 319 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 5v 25m 19s
  • Žaidimo nikas:Justas_Tamasauskas
Reputacija: 136
Mėgstamas

Už Navara.Korne Naras Melagis,Čyteris.


  • -2

                                                   200.gif


#12
Sau!ius'Gonsalez

Sau!ius'Gonsalez

    Lrg.lt elitas

  • 1770 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 10v 32m 23s
  • MiestasKlaipeda
Reputacija: 383
Savas veidas

Už Korne


  • 0

a4be26616bc272f4f50ae50b522316e966.jpg

 

539961dcfa8be6a69556833e42ffcb49524.jpg

:excl: BMW lover  <3

61c32b45f296c8ff972fccb42d7cd7a1161.jpg

 

 

Balsuok už LRG.LT serverį!

 

 

 

Reikia pagalos? Rašyk į asmeninę žinutę forume


#13
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas
Už Kone_Minis.
  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#14
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas
Už Navara, korne nevertas.
  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#15
Domis_Demonas

Domis_Demonas

    Pastovintis už save

  • 30 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14v 50m 25s
  • Žaidimo nikas:Domis_Demon
Reputacija: 3
Neutralus

Uz Korne_Minis, senas mano geriausias draugas, nuo darzelio draugaujam 


  • 0

#16
-Korne

-Korne

    Diktatorius

  • 378 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 9v 4m 47s
Reputacija: 96
Mėgstamas

Suprantu , kad žmonėm su gramatika blogai , bet tau - tragiškai. Nepagarba varžovui ? oh , negražu iš tavo pusės rašyt , kad kažkas yra kažko nevertas , jei žmogus mano , kad gali ir nori tokio posto , reiškia jis to vertas , kiekvienas kažko vertas , taigi , jei tu rašai , kad jis nėra vertas , tai tik tu esi direktoriaus nevertas , kad bandai kažkaip įlįst , ar ko , kad taip mandagiai , lyg ne savas kažką bandai rašyt / daryt / įrodyt. Pagal mane , be šitų šūdinų apklausų turėtų būt nuspresta , kad direktorių rinkt turi tam tikra komanda , o ne žaidėjai , viskas būtų gerai jei padarytų patikimą sistemą , kur būtų įsitikinta , kad visi žaidėjai savo nuomonę išreiškė tinkamai , nes kiek žinau , buvai įsivėlęs į tokius dalykus , kad kūreisi acc , ten draugų paprašei kurie serve ko gero net nelošia. Pagal mane , navaras , nėra senbuvis , ir kadangi buvo medikų direktorius (visi žinom , kad medikai - ne pats svarbiausias darbas ) tad manau jis pradėjo nuo gero darbo , ir gali bandyt toliau siekt aukštumų. Apie tave , geros nuomonės nesu , nes prisimenu kai buvai corleonės drk , ir šokai pagal tų dūdelę , kurie galėjo tave padaryt "populeresnį" ar pnš. Tad esi garbėtroška , ir nemanau , kad esi nusipelnęs. Kitas dalykas - tu rašai kandidatas į policijos drk , man trūko tiek ir tiek , bla bla bla bla... Esmė tame , kad kandidatu gali būti K I E K V I E N A S , kadangi reikia parašyt kelis žodžius ir t.t. Kiek tau trūko ? Nemanau ar kam nors rūpi kiek trūko ir iki ko trūko. Esmė yra tame - Arba tu laimi , arba tu pralaimi , anuo atvėju - tu pralaimėjai.Dar vienas dalykas kuriuo užsiminiau ankščiau , kad nesi savim , rašai , lyg čia blem , nu , pasakyt net sunku , mandagiai ir t.t. , ir tu tikrai nesi savim kai tai darai. Pvz., kiek rašiau anketų (ir iš jų labai daug kartų patekau(pfu ir taip aišku )) visad rašiau taip , kaip bus , ir rašiau toks koks esu , o ne bandydavau sudaryt tokį pavizdį , kad aš ten kažkoks elegantiškas žmogus. Visada reik būt savim , o šitie " Manau , kad aš esu vertingesnis , nes buvau ten , dariau tai etc" , tad manau , kad kai rašia taip , kaip neatrodai ištikrųjų , ir įrodo , kad nesi vertas direktoriaus.

 

 

Pagal mane , pasakiau viską ką reikėjo , ir kokia nuomonė susidarė apie tave iš tavo pasisakymų/pasirašymų.

 

 

Nenorėjau freepostint bet kaip perskaičiau ką parašei tiesiog nudžiugino, gerai rašai kad Navara dabar medikų direktorius, bet ar jis turi geros komandos kuri dirbtum, jis išvis nekelią medikus į aukštumą, tai manai kad su K.A susitvarkys? Jeigu net nemoka normaliai komandos surinkt.. Gerai buvau Corleone direktorius du kartus ir ką? Kas buvo tas buvo, tiesiog dariau savo darbą, ir susirinkau gerą komandą, aktyvi, nenaujokai. Pridedu dar į medikų temą: Pavaduotoją man buvo labai lengvą gaut, tik įstojau ir volą esu pavaduotojas, tai kas būtum su armija? Visi turėtum senbuvius ir pavaduotojus.. Apie forumą dabar, Johhny sukūrę tipo informaciją apie medikus ir ta informacija tik buvo kelias taisyklės.. Kol nenumečiau į až normali informacija, nors  nemokėjo įdėt fotkes į tam tikra vietą..

Čia jūsų pasirinkimas už ką balsuot, bet vistiek seksiu savo nesustodamas ( Visi darom klaidas, bet iš klaidų mokinames.. )

Linkių sėkmės jums ir taip pat Tankistui su Navara.


  • 0
Korne_Minis - Sveikas Korni. Pagaliau tau pavyko, pagaliau pasiekiai tai ką ilgai siekiai, tai yra direktoriaus postą. Tavo anketą sužavėjo, viskas išsamiai ir gražiai atsakyta, manau tu tinkamas šiam postui ir susitvarkysi su savo pareigomis. Todėl sveikinu ir sekmės darbuose.



Naujasis ,,Tulpinių" direktorius: Korne_Minis


Vienintelė gera anketa - ( be rašybos klaidų, aiškiai suprantama) - Korne'Minis, todėl jis tampa naujuoju Corleone Gaujos Vadu.


Šįkart buvo nuspręsta, kad Korne_Minis išrenkamas Karo Akademijos Direktoriumi.


Korne Minis buvo vienintelis pildytojas, tad be jokių apklausų patenka į Geras Faras Direktorių.


Pasiekimai:


Buvęs "Tulpinių" direktorius 2x


Buvęs "Corleone" Direktorius 3x


Buvęs Armijos direktorius 2x


Buvęs Policijos nuovados direktorius


Buvvęs Medikų direktorius


Buvęs visu darbu pavaduotojas


Dabartinis Reklamėrių direktorius


#17
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas
Pirmą kart girdžiu apie kažkokį Navara...
  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#18
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

 

Nenorėjau freepostint bet kaip perskaičiau ką parašei tiesiog nudžiugino, gerai rašai kad Navara dabar medikų direktorius, bet ar jis turi geros komandos kuri dirbtum, jis išvis nekelią medikus į aukštumą, tai manai kad su K.A susitvarkys? Jeigu net nemoka normaliai komandos surinkt.. Gerai buvau Corleone direktorius du kartus ir ką? Kas buvo tas buvo, tiesiog dariau savo darbą, ir susirinkau gerą komandą, aktyvi, nenaujokai. Pridedu dar į medikų temą: Pavaduotoją man buvo labai lengvą gaut, tik įstojau ir volą esu pavaduotojas, tai kas būtum su armija? Visi turėtum senbuvius ir pavaduotojus.. Apie forumą dabar, Johhny sukūrę tipo informaciją apie medikus ir ta informacija tik buvo kelias taisyklės.. Kol nenumečiau į až normali informacija, nors  nemokėjo įdėt fotkes į tam tikra vietą..

Čia jūsų pasirinkimas už ką balsuot, bet vistiek seksiu savo nesustodamas ( Visi darom klaidas, bet iš klaidų mokinames.. )

Linkių sėkmės jums ir taip pat Tankistui su Navara.

 

Tau daviau pavaduotoja Todel Kad aš tave pažinojau,Pasitikėjau tavim.Ir buvai Normalus.Gavau poto dauk skundu iš darbuotoju ir iš algirdo net.Kad metai Žmones iš darbo.Doma_Cip  išmetei iš darbo.Eik geriau į Savo tas Carleonas ir Čytink  toliau ;)


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#19
Tommy

Tommy

    Diktatorius

  • 359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 8v 59m 9s
  • Žaidimo nikas:Tommy_Jack
Reputacija: 179
Gangsta shit

Už Korne, nes jis yra aktyvus, pasiryžęs tokios pareigoms, išmano ką daro.


  • 0

giphy.gif

 


#20
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

 

Nenorėjau freepostint bet kaip perskaičiau ką parašei tiesiog nudžiugino, gerai rašai kad Navara dabar medikų direktorius, bet ar jis turi geros komandos kuri dirbtum, jis išvis nekelią medikus į aukštumą, tai manai kad su K.A susitvarkys? Jeigu net nemoka normaliai komandos surinkt.. Gerai buvau Corleone direktorius du kartus ir ką? Kas buvo tas buvo, tiesiog dariau savo darbą, ir susirinkau gerą komandą, aktyvi, nenaujokai. Pridedu dar į medikų temą: Pavaduotoją man buvo labai lengvą gaut, tik įstojau ir volą esu pavaduotojas, tai kas būtum su armija? Visi turėtum senbuvius ir pavaduotojus.. Apie forumą dabar, Johhny sukūrę tipo informaciją apie medikus ir ta informacija tik buvo kelias taisyklės.. Kol nenumečiau į až normali informacija, nors  nemokėjo įdėt fotkes į tam tikra vietą..

Čia jūsų pasirinkimas už ką balsuot, bet vistiek seksiu savo nesustodamas ( Visi darom klaidas, bet iš klaidų mokinames.. )

Linkių sėkmės jums ir taip pat Tankistui su Navara.

 

Tu lygini medikus su kariuomene , armiją ar kaip ji dabar ten vadinas. Tu sprendi , kad jis nesusitvarkys etc. , bet kaip tu gali ką nors sakyt , kai jis net neparodė ką gali būdamas direktorium , nu jis padarė klaidų kaip medikų direktorius , bet ar pats tu šventasis ? Pats sakai - darei klaidų , tai jei sakai , kad , kas gali žinot ar jis to paties nedarys kaip su medikais , tai iš kur mum žinot , kad tu nedarysi to paties? Prisimenu sakai "surinkau gera komanda ne naujokus" , nori pasakau kaip buvo ? Buvo taip visi mes ten DNB'iečiai susitarėm . kad visiem reikia darbo , ir pavaduotojo (kadangi tada kada norėjom tada pasiimdavom pavaduotojus. Pas tave atėjom pasakėm "priimk" ką tu padarei ? Priemiai , pasakiau koului , kietekui - imkit pavaduotojus , gal ir drk nusuksit. Kas buvo ? Tu davei pavaduotojus , tai iš kur mum žinot , kad tu nepadarysi to paties? Tad dabar jei kažką šneki apie jį , pagalvok ir apie save.


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: anketa, karo akademija

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok