Deivis_Music - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Deivis_Music

Be gyvenimo noliferis

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

#1
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Kick lempinis , sakydamas lempinis , turiu omeny lempinis. Parasiau /kviesti policija gaudykit , kas pirmas pagaus ir ikis i jail gaus 50k.   wtf ? ? ? ? Prcm kviesti ne tam? As taip sakant vos neisiduodu policijai , kad mane pagautu ir kaip nusikalteli ikistu i kalejima dar kaip motyvacija siulau 50k ir uz tai gaunu mute? Kas per xujne? Anksciau uz tokius dalykus policija dirbdavo  , o dabar mentai tik pautus vedina ir visi gali tai patvirtint , nes nesu mates , kad pd darytu koki veiksma.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :http://www.part.lt/i...173b2356600.jpg


  • 2

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#2
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Jei neturi kur pinigu dėti, tai rašik /labdara ir bus ramu. O dabar kažkokias nesamones darai. Atėjai į serverį ir iškart pradėjai pizdavotis. Mandras labai. Niekas taves nekenčia žinojai? Tai tu geriau varik į savo ta supista Los Venturas serveri ir ten verk visiem kad lrg atsiprašant tau šudas paskutinis


  • 1

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#3
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas
Tankistas ar tu biski trenktas turi viena star ir sako gaudykit, tai nueik į pd ir susimokek bauda ir be to mes negalim sodinti į kalėjimą, sodinti galima kai turi 50 star.
  • 0

#4
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Jei neturi kur pinigu dėti, tai rašik /labdara ir bus ramu. O dabar kažkokias nesamones darai. Atėjai į serverį ir iškart pradėjai pizdavotis. Mandras labai. Niekas taves nekenčia žinojai? Tai tu geriau varik į savo ta supista Los Venturas serveri ir ten verk visiem kad lrg atsiprašant tau šudas paskutinis

kad jus agurkai nihuja nedirbat tai Tankistas bent taip bando jusu siknas pajudint (beje +rep netycia uzdejau norejau -rep)


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#5
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

kad jus agurkai nihuja nedirbat tai Tankistas bent taip bando jusu siknas pajudint (beje +rep netycia uzdejau norejau -rep)


Nu bet šiaip niekas už, kad pasodini į jaila niekas nesiūlo pinigų ir ypač 50k.
  • 0

#6
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Tai jau px nes mane jau užbanino . Vsio gero lrg. Buvo malonu su jumis žaisti. 


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#7
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Tai jau px nes mane jau užbanino . Vsio gero lrg. Buvo malonu su jumis žaisti.

Kas tave uzbanino ir už ką? Čia tipo visam laikui?
  • 0

#8
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Kas tave uzbanino ir už ką? Čia tipo visam laikui?

ne visam tik 360 valandom :D kurios greit prabegs:D


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#9
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

ne visam tik 360 valandom :D kurios greit prabegs:D

Ne. Tai su algiu susipikom


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#10
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Ne. Tai su algiu susipikom


Dėl ko susipykot?
  • 0

#11
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Dėl ko susipykot?

Tai jau dabar susitaikėm, nes abu buvom išgėre.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#12
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Tai jau dabar susitaikėm, nes abu buvom išgėre.


Wtf prisigėrę vandens tikriausiai, a tai jau atbanino?
  • 0

#13
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 17s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Wtf prisigėrę vandens tikriausiai, a tai jau atbanino?

Tai supranti aš durniavau( nes buvau išgėres :D ) tai aš ji labai sunervavau, tai jis mane užbanino visam laikui. Aš irgi supykau tai nuėjau į Los Venturas serveri. Biški su Edvinu_N Pažaidžaiu. Po to pasikalbėjom ir susitaikėm. Štai ir tokia pasaka.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#14
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Tai supranti aš durniavau( nes buvau išgėres :D ) tai aš ji labai sunervavau, tai jis mane užbanino visam laikui. Aš irgi supykau tai nuėjau į Los Venturas serveri. Biški su Edvinu_N Pažaidžaiu. Po to pasikalbėjom ir susitaikėm. Štai ir tokia pasaka.


A tai jis tave atbanino?
  • 0

#15
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
[ppriimtas]
Ar taip, ar kitaip adminas gauna ispejima...
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Be, gyvenimo, noliferis

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok