Lrg.lt Atgimimas: Kaip, Kada? - Šiukšlynas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lrg.lt Atgimimas: Kaip, Kada?

lrg

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Jack_Bonneti

Jack_Bonneti

    Pastumdėlis

  • 24 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 18v 42m 59s
  • Žaidimo nikas:Jack_Bonneti
Reputacija: 10
Gerai gerai

Nepameluosiu sakydamas, jog esu bene vienas seniausių LRG žaidėjų šiandien ar šį mėnesį apsilankiusių šiame forume. Apsilankyti ir sugrįžti čia privertė šiandien pažiūrėtas klipas Lrg.lt vieno žaidėjo prisiminimai. Būtent šis video, paskatino dabar mane ateiti čia ir parašyti ką galvoju apie tai, kas vyksta su LRG projektu. Šis projektas turi viską, ko reikia idealiam projektui - nostesi puikus webberis, skripteris, neabejoju, taip pat išmano tai ką daro. Net gi po atgimimo ir žmonių buvo. Bet kur buvo padaryta klaida? Visų pirma, man, kaip visko mačiusiam, bet įdomų žaidimą TIK senajame LRG mačiusiam žaidėjui, visada už akių kliuvo per daug didelis bandymas išrasti "naują mašiną". Neabejoju, jog tai ką lietuvoje su sampu turime dabar, yra pasiektas kone maksimumas. Ir tai, jog vienas serveris turės viena sistema daugiau, kitas viena mažiau - tai mažai ką keičia. Reikia pagalvoti apie tai, kas traukia žmones - paprastumas, didelė vadovų motyvacija, administratorių bendravimas. Pats, organizuodamas vieną sėkmingiausių simracing projektų Lietuvoje pastebėjau, jog kiekvieno projekto dalyviui yra smagu, kai to projekto širdis su juo bendrauja, pasidalina mintimis. Suprantu, jog kaip žaidėjų yra 150, visiems negali skirti tiek laiko. Bet dabar, kai yra visiškas krachas, kodėl nebapandžius?

Kitas dalykas. Yra visiškai normalu siekti pelno iš SAMP projektų. Pats asmeniškai jį kurčiau tik tam, jog užsidirbti. Bet jei nebus žaidėjų - nebus ir pelno. Neabejoju, jog identiška situacija yra ir dabar. Kiekvieną paprasta žmogų traukia galimybė užimti aukštas pareigas, parodant savo žinias, komunikabilumą, tad kam panaikinti tokią galimybę?

 

Susumuojant viską ką pasakiau, LRG.LT visada išliks pirmu ir vieninteliu SAMP projektu, kuriame jaučiau malonumą žaisti. Ir nors dabar jau praėjo geri penkeri metai, noriu, jog viskas prasidėtų iš naujo. Prasidėtų kitaip nei prasidėjo po pirmojo žlugimo. Turim puikią terpę puikiam projektui, tereikia didelio nusiteikimo, stiprios, iškalbingos komandos bei trupučio fantazijos. Nepamirškime, jog prie naujų idėjų žaidėjus pripratinti yra sunkiau, negu suteikti tai, prie ko jau jie yra įpratę. Paprastumas žavi. Apskritai, paprastumas vienas stipriausių ginklų. Tikiu, jog didelio darbo dėka, galim sugrąžinti LRG prestižą (kuris šiuo metu tikrai sumenkęs). Sėkmės. Lauksiu kažkokių pasikeitimų.

 

Ir pabaigai, visiems siūlau pasižiūrėti tai. Tuomet LRG neturėjo nieko, tik puikią atmosferą.


  • 6

fd389b45efa56559b8a6c2ee56f1ac7d538.jpg

 


#2
Aistė

Aistė

    Priklausomas nuo forumo

  • 712 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 26d 4v 10m 12s
  • MiestasNaujoji Akmenė
Reputacija: 513
Mylimas

Originalumas - paprastume. That's the truth. (y) Viskas priklauso tik nuo Zigmo. Ar jis imsis veiksmų, ar ne. Aš kitos išeities nematau. O čia tų 40 žaidėjų laukit nelaukę, kad atnaujinimą įkelti. Vargu ar sulauksit...


  • 0

B2WhvPC.jpg

AM to AG


#3
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas
Man buvo keistas Zigmo pasakymas „Ar jus leisite savo ambicijoms nugalėti ir leisti lrg numirti?“ Bet tuo metu aš pagalvojau, o tai pats Zigmas su savo ambicijomis, jog nebus daromi atnaujinimai kol nebus žaidėjų, nemarina lrg link pabaigos? Na atsiprašau, bet šiuo metu matau darbą tik iš žaidėjų pusės.(pvz. Algirdas daug ką daro ir siekia rezultato; Aistė daug stengiasi daryti kūrdama laikraštį.) Kaip ir sakiau darbas iš žaidėjų pusės.
  • 2

#4
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Aš laimėjau.

 

Įsp. || Free post


Šį pranešimą redagavo Gintarė_Žilionytė: 04 April 2015 - 10:19 AM

  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#5
Mantas_Gustas

Mantas_Gustas

    Pastovintis už save

  • 40 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 23v 53m 9s
Reputacija: 2
Neutralus

Kažkada būčiau sutikes su tavo nuomone, kad originalumas-paprastume, bet ne daba aš irgi žaidžiau senajam lrg ir man patiko tas paprastumas, bet juk laikai keičiasi tai buvo prie 5metus kažkur žmones pasikeite ir dauguma jau yra priprate prie naujovių ir jiems tai patinka. Senas lrg išsiskyrdavo ne savo paprastumu, ogera žmonių kompanija (bent jau man), o dabar prisirenka vaikų kurie tik verkti moka prisipirke admin'u visokiu. Šeip daugiau su viskuo sutinku.


  • 0

stats.php?id=1523&img=1


#6
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

Kaip?Nekaip, Kada?Niekada.


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: lrg

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok