Anketa Į Karo Akademijos Direktorių - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Anketa Į Karo Akademijos Direktorių

anketa karo akademijos direktorius

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
25 atsakymai į šią temą

#1
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Taigi, dabar vyks balsavimas kas tikrai yra vertas Karo Akademijos direktoriaus?

 

Armijos Direktoriumi tampa: Domas_Cip

Kodėl? Surinko daugiau nei Augustas balsų, tad čia jūs nusprendėt kodėl jis.

Linkiu sėkmės tau šiame Direktoriaus Poste, bei lauk tolimesnių nurodymų.

 

Nepateko: Augustas_Kietekas

Kodėl? Surinko mažiau nei Domas balsų. Tad linkiu sėkmės kita kart.

 

Ačiū balsavusiems, išreiškiantiems nuomones apie pretenduojančius žaidėjus bei gero vakaro :)


Šį pranešimą redagavo TheGamer: 07 October 2014 - 16:29 PM
Balsavimas Baigtas.

  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#2
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Domas_Cip geresnis direktorius butu negu augustas


  • 1

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#3
Edga'P

Edga'P

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 22v 40m 32s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Thx_Nežinau
Reputacija: 18
Gerai gerai

Augustas būtu geras direktorius jei nebūtu čyteris, bet likimas yra likimas, kada būsi normalus žaidėjas nenaudojantis palengvinančiu programu tada ir pildyk :)


  • 0

V7JfNYp.png


#4
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Žaidėjas Augustas_Kietekas pasižada, jog jei pateks į šį DRK postą ištrins čytus ir nenaudos visus likusius mėnesius iki 2015 metų. :D


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#5
-Korne

-Korne

    Diktatorius

  • 378 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 9v 4m 47s
Reputacija: 96
Mėgstamas

Manau reikia duoti šansa Domce_Cip yra irgi senbuvis, nepalieka servas, padėda ir sažiningas.


  • 3
Korne_Minis - Sveikas Korni. Pagaliau tau pavyko, pagaliau pasiekiai tai ką ilgai siekiai, tai yra direktoriaus postą. Tavo anketą sužavėjo, viskas išsamiai ir gražiai atsakyta, manau tu tinkamas šiam postui ir susitvarkysi su savo pareigomis. Todėl sveikinu ir sekmės darbuose.



Naujasis ,,Tulpinių" direktorius: Korne_Minis


Vienintelė gera anketa - ( be rašybos klaidų, aiškiai suprantama) - Korne'Minis, todėl jis tampa naujuoju Corleone Gaujos Vadu.


Šįkart buvo nuspręsta, kad Korne_Minis išrenkamas Karo Akademijos Direktoriumi.


Korne Minis buvo vienintelis pildytojas, tad be jokių apklausų patenka į Geras Faras Direktorių.


Pasiekimai:


Buvęs "Tulpinių" direktorius 2x


Buvęs "Corleone" Direktorius 3x


Buvęs Armijos direktorius 2x


Buvęs Policijos nuovados direktorius


Buvvęs Medikų direktorius


Buvęs visu darbu pavaduotojas


Dabartinis Reklamėrių direktorius


#6
Edga'P

Edga'P

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 22v 40m 32s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Thx_Nežinau
Reputacija: 18
Gerai gerai

Žaidėjas Augustas_Kietekas pasižada, jog jei pateks į šį DRK postą ištrins čytus ir nenaudos visus likusius mėnesius iki 2015 metų. :D

Vistiek turi čytus jau yra nevertas šio posto... Jei aš čytinčiau tu norėtum mane imti kur nors? Manau jog ne... Nors ir prižadėčiau jog išrinsiu...


  • 0

V7JfNYp.png


#7
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Kietekas irgi Mldc. Aš balsa jam dedu :) už save nemandagu :D


  • 0

#8
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Už Cipa, nes aš ji labiau pažystu ir manau kad jis susitvarkys.


  • 4

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#9
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Pff, aš galvojau pagal anketas rinksi, o ne balsavimus kursi. Aišku retas už mane balsuos, nes nėra senbuvių ir rimtų žmonių :D. Nvm. Niekam nedėsiu balso, nes domas irgi už save nebalsavo, o jam neuždėsiu nes žinau, kad po savaitės gal po dviejų vėl naują drk rinksi, jei jis pateks :D


  • 1

6448-you-mad.gif

 

 


#10
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

as tik uz Doma jis vertesnis sio posto nei Kietekas nes man liko prisiminimai kai kietekas superiu buvo ir nei kiek nepriziurejo serverio


  • 1

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Augustai, viskas bus atsizvelgta ir i aukstesnes valdzios nuomone.
As, Jonas, Deftas, jei susitvarkys interneta :D
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas
Uz cipku iki galo gerai barskina su pirstais per klavetura senas geras lenkas is 9 legiono o ketekas kaskoks bedarbis kuris neturetu buti drk nes jis jibanas cytas
  • 2
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#13
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Aš pasirinkau vistiek Augustą. Čytint, tai čytine visi bei "Cipkus" dar čytina, manau, kad nenaujiena.

Augustas - rimčiau žiūri į pareigas, pažadėjo ištrint čytus (kaip ir minėjau :D ), buvęs super Admin, žinoma, nekoks. Tačiau mokėjo susitvarkyt su nusikalteliais.

Domas - Labai labai išsiblaškęs, nemoka rimtai išklausyt bei ramiai pabūt. Nu TeamSpeak'e tiesiog pasakoja, kaip daro tą, kaip daro aną. "Nužudžiau žaidėja (toks ir toks)"... Tai čia mano tokia nuomonė.

 

P.s. tik nepradėkit manyti, kad aš baigiau balsavimą. Žinoma, kad ne. Tik nuomonė ir balso uždėjimas. Toliau nulems Defto ir Jono nuomonė.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#14
Edga'P

Edga'P

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 22v 40m 32s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Thx_Nežinau
Reputacija: 18
Gerai gerai

Aš pasirinkau vistiek Augustą. Čytint, tai čytine visi bei "Cipkus" dar čytina, manau, kad nenaujiena.

Augustas - rimčiau žiūri į pareigas, pažadėjo ištrint čytus (kaip ir minėjau :D ), buvęs super Admin, žinoma, nekoks. Tačiau mokėjo susitvarkyt su nusikalteliais.

Domas - Labai labai išsiblaškęs, nemoka rimtai išklausyt bei ramiai pabūt. Nu TeamSpeak'e tiesiog pasakoja, kaip daro tą, kaip daro aną. "Nužudžiau žaidėja (toks ir toks)"... Tai čia mano tokia nuomonė.

 

P.s. tik nepradėkit manyti, kad aš baigiau balsavimą. Žinoma, kad ne. Tik nuomonė ir balso uždėjimas. Toliau nulems Defto ir Jono nuomonė.

Fuuuu...


  • 0

V7JfNYp.png


#15
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Už Doma_Cip nes jis senas geras žaidėjas yra patikimas kai mažai žaidėju buvo visada eidamas aš į kita serva pažiuriu ar yra lrg serve kas žiuriu kažkur apie 5-10 žmoniu ir visada matau doma_cip mldc esi cipai :D. O apie augusta kitam serve žaisdavo vps o dabar grįžta kai adminus perrenka tai geriau cipas būtų DIREKTORIUS.


  • 0

Paveiksliukas


#16
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Už Doma_Cip nes jis senas geras žaidėjas yra patikimas kai mažai žaidėju buvo visada eidamas aš į kita serva pažiuriu ar yra lrg serve kas žiuriu kažkur apie 5-10 žmoniu ir visada matau doma_cip mldc esi cipai :D. O apie augusta kitam serve žaisdavo vps o dabar grįžta kai adminus perrenka tai geriau cipas būtų DIREKTORIUS.

Ištikrųju, tai tu baisiai daug nusišnekėjai...
Domas Cip rečiau nei augustas prisijungia.
Augustas Kietekas kitur nežaidė. Jei tu kalbi apie TĄ serverį, tai ten ne jis.
Augustas jau ir prieš admin rinkimus žaisdavo.
Bet Domas Cip, neprieštariausiu, yra patikimas (bent kiek mačiau).
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#17
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Geimeri, tu esi naras, ne ne juokauju :D ačiū, kad užtarinėji mane, myliukas :**. Tegu šneka jie ką nori apie mane :D. Electro aš kitam serve esu žaidęs tik tam, kad pareklamuoti, t.y prisijungdavęs į kitą servą max, dienai. Žaisti, nesu žaidęs jokiame kitame serve, ten kas žaidė tam serve su las pradžia, ten kažkas nukopinęs mano nicką.


  • 0

6448-you-mad.gif

 

 


#18
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Cipas man bent geresnis butu direktorius o ne kietekas,sr kietekai bet tai ira tikrai tiesa.


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#19
Gogis

Gogis

    Rimti kentai Lyderis

  • 544 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 6v 22m 17s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Augis_Gogis
Reputacija: 156
Mėgstamas

Uz Kieteka nes jis rimtas ir subrendes manau :D


  • 0

Palaikinkit kam nesunku (nod)

Paveiksliukas

https://www.facebook...otoBrc/?fref=ts

Dėkui ! (party)


#20
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

pasirinkau cipa , nes taip norejau , tik as tiesiog neisivaizduoju , kokio velnio toks "rimtas" gameris , sitam balsavime , savo favorita uztarineja ir pns? Nu dejai balsa ir viskas , o dabar stobaliai matos , kad nori liaudiskai sakant "Prastumt" kieteka i drk... Tiesiog taip akivaizdziai , jei renki , tai bent jau savo simpatiju nerodik. Nes as isitikines , kad kai bus tas rinkimas defto jono ir dar kazkokio debilo , jog tas debilas , balsuos uz savo simpatija , kuria sitoj temoj pareiske gal 3 / 4 postuose , tad nusiramink , ir  dirbk savo darba , o ne irodinek ko nori direktoriuose butent tu ir nebandyk pakeist kitu zmoniu nuomones , kurie manau turi pilna teise i ja :).


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: anketa, karo akademijos direktorius

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok