[Balsavimas] Pagr. Administratoriaus Rinkimai - Puslapis 3 - Apklausos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

[Balsavimas] Pagr. Administratoriaus Rinkimai

aaa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
87 atsakymai į šią temą

Apklausa: Balsuokite už kandidatus į Pagr. Administratoriaus postą/us

(60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuokite už kandidatus į Pagr. Administratoriaus postą/us

Prabalsavo Lukas_Elsy su Liutas_Cortez (30 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Algirdas_Gamer su Artis_Judo (26 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Kazys_Binkyss (4 balsai(-ų) - rodyti)

Array

Balsuoti

#41
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

Jei Liutas gaus Pagr. Administratorių, tai galim iškart leavinti  :D

 

63a7f87ea14430326dff26ddf1c149f0618.jpg


  • 4

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#42
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Jei Liutas gaus Pagr. Administratorių, tai galim iškart leavinti  :D

 

63a7f87ea14430326dff26ddf1c149f0618.jpg

Oho kažkas senu kadrų rado :D


  • 0

baner10.jpg


#43
Dovydas_Gangster

Dovydas_Gangster

    Klaviatūros meistras

  • 450 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 52d 10v 48m 34s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Dovydas_Gangster
Reputacija: 80
Mėgstamas

Aš už dideli


  • 0

#44
Keistekas

Keistekas

    Lyderis

  • 542 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 12v 12m 55s
Reputacija: 80
Mėgstamas

Malonu, kad serverį vėl kažkas vyksta, iš tikrųjų nesitikėjau, kad padaugės žmonių po vasaros. Šiaip aš balsuočiau už Judo ir Elsy, jei būtų toks variantas, gaila tokio nėra (btw pričiom tas tinkis binkiss čia?). Jei kalbant apie kiekvieną žmogų, tai Elsy yra senas bičas buvęs Superiu/adminu, iš dalies yra tinginys, bet žmogus rimtas, nesąmonių kaip aš nedarytų ir žinotų kaip elgtis tam tikrose situacijose. Kartezas atvirkščiai - nėra rimtas, bet nėra ir tinginys, tačiau jam trūksta to lyderio kibirkšties. Judo aš nelabai pažįstu, bet žinau tiek, kad jis iš šių žmonių yra rimčiausias, jei atmintis neklysta buvęs pagrindiniu ir tikrai puikiai tvarkėsi bei didino žmonių skaičių sėkmingai. Gameris kaip ir kortezas mano senas priešas, ankščiau man jis labai nepatikdavo, nors ir labai aktyvus buvo, bet nebuvo toks žmogus, kurį serveryje visi gerbtų, tačiau dabar atėjęs iš karto matau, kad kažkiek jis pasikeitė ir tikiuosi aš neklystu, vis dėl to jis gali padaryti daug jei tik nori. Taigi balsuoju už Gamerį ir Judo, jei jie taps pagrindiniais tikiuosi nepasigailėsim.


  • 4

6448-you-mad.gif

 

 


#45
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Ok manau mano nuomonė nesvarbi, bet parašysiu, nes dabar neturiu kas veikti.

 

Kas verčiausi būt pagrindiniu adminu tai tik labai retas žmogus, nes daugelis buvo nusikalte ar šiaip kažkada stogas nuvažiaves. Visų pirma jei projektas stovėtu normaliai ant kojų, kad ir su 10-20 žmonių kaip dabar yra tiek žmonių. (Aišku šiame projekte taip nėra). Tai manau šitie kur yra kandidatai į pagr.adm neturėtu teisės į juos pretenduoti išskyrus Luka_Elsi. Lukas_Elsis manau yra mažiausei nusiženges ( jei yra jis nusiženges, nes nepamenu, kad taip būtu). Taigi aš balsuočiau už Luka_Elsį, tačiau jo komandoje yra Liutas_Cortez, kuris yra pats prasčiausias kandidatas po Kazio. Aplamai apie visus geriau parašysiu.

5. Pats prasčiausias yra Kazys_Binkys. Didžiausias zirzalas esamas LRG projekte. Juokingiausia tai, kad pats už save prabalsavo... taip pat apgailėtina.

4. Liutas_Cortez, jau senai bandes tapti pagr.adminu ir pajuokaudami su Zigmu buvo parašęs, kad jai Liutas taptu pagr.admin jis pats lyvintu :D :D . Na aišku tai buvo toks kaip prikolas, bet rimčiau pagalvojus, tai tikrai geriau lyvinti negu matyti tokį kaip jį aukštame poste. Visų pirma pagautas daug sykių cheatinant ir meluojant, kad necheatina... na tai yra apgailėtina. Jei buvai pagautas tai reiškiasi cheatinai, kam čia dar kažką meluoti. O antras dalykas tai jo nuomonė. Tiesa sakant jis niekada neturėjo nuomonės. Dažniausiai jo nuomonė į dieną pasikeisdavo kokia 10 kartų kol galiausiai kažką išmimendavo... nu odž-iu buvo sakęs, kad nebežais sa-mp gal kokius 5 kartus, bet vis dar matomas forume na ir manau serveryje. Taip pat apgailėtina kai už save balsuoji...  Taigi tiek apie jį šiam kartui.

3. Artis_Judo. Na apie jį nelabai daug ką blogo ir galiu pasakyt. Kaip tik manau daugiau pliusų iš jo pusės galima matyti, bet pabėgimas į LRG.LT projektą buvo manau prasčiausias poelgis ir bandyti tapti, o gal ir tapo ten pagr.adm kol Zavaskas ar kas ten toks buvo savininkas ir viską uždarė...Pamatė dabar čia atranka į pagr.admin postą iš kart grįžo. Dėl šito jam duodu trečiąją vietą. Jei nori kažkur kažką pasiekti, siek vienam projeket, o ne per visus vaikščiok kaip suka.

2. Algirdas_Gamer. Turi 3 ar kažkiek acc ir meluodamas sakydavo kai tai ne jis arba tai brolio acc ir pnš. bet dažniausiai žaizdavo jis pats. Begdavo iš pamokų, kad tik pažaisti, o sakydavo, kad vis nėra pamokų. Argi taip dažnai negalėdavo būt pamokų. Na aišku tai jo gyvenimas ir nori bėga, nori lieka pamokose, man tai dzin. Norėdavo tieisog daugiau pažaisti, tai gal iš tiesų projektui buvo į naudą tai. Na kita pusė tai esi tikrai mėmė. Su tavimi bent man buvo bendrauti, nes kalbi kaip kažkoks robotas ir nesuprasi apie ką. Savam pasaulyje esi... nu žodžiu. Be to esi pagautas chetinant ir pnš. Adminu ilgai nebuvai išbuves, nes daug nesąmonių esi pridares tai tau ir palikau antra vieta. Ir šauinu, kad bandai atgaivint serverį nors naudos beveik nėra. Sėkmės tau.

1. Lukas_Elsy. Apie jį blogo nieko neesu girdėjes ar matęs. Tik žinau, kad stengėsi dėl serverio mapp darbuose, buvo pagr.admin ir kažką girdėjau, kad tau ten gerai sekėsi tai manau esi iš šitų kandidatų leaderis, bet jei kartu su Cortez bandai, tai neturiu net ką ir parašyt. Jei eitum vienas iš kart balsuočiau už tave.

 

Tiek apie jios, bet aš manau verčiausi šio posto būti tiems kurie nėra gave nusižengimų, nes tai pats svarbiausias postas po savininkų. O tai manau būtu Deft_deivis, Jonas_Petruolis, Aiste_Griciute, galbūt Virgis_Cortez. Vat va čia aš suprasčiau bent kandidatus, o dabar tiesiog kaip televizijoje šou vadinimas.


  • 6

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#46
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

2. Algirdas_Gamer. Turi 3 ar kažkiek acc ir meluodamas sakydavo kai tai ne jis arba tai brolio acc ir pnš. bet dažniausiai žaizdavo jis pats. Begdavo iš pamokų, kad tik pažaisti, o sakydavo, kad vis nėra pamokų. Argi taip dažnai negalėdavo būt pamokų. Na aišku tai jo gyvenimas ir nori bėga, nori lieka pamokose, man tai dzin. Norėdavo tieisog daugiau pažaisti, tai gal iš tiesų projektui buvo į naudą tai. Na kita pusė tai esi tikrai mėmė. Su tavimi bent man buvo bendrauti, nes kalbi kaip kažkoks robotas ir nesuprasi apie ką. Savam pasaulyje esi... nu žodžiu. Be to esi pagautas chetinant ir pnš. Adminu ilgai nebuvai išbuves, nes daug nesąmonių esi pridares tai tau ir palikau antra vieta. Ir šauinu, kad bandai atgaivint serverį nors naudos beveik nėra. Sėkmės tau.

Atsiprašau, kad visdėlto parašiau komentarą, tačiau čia noriu paprieštaraut.
Aš žaisdavau iš dviejų ACC. Algirdas_Gamer Tom_Hanks. Laimonas_Gamer yra ištikro mano brolis, mažas, žinoma, bet žaidžia. Kodėl? Pamatė kaip aš pradėjau dažnai žaist, tai jis irgi užsinorėjo. Deivis_Music ir Dovydas_Gangster gali tai patvirtinti.
Iš pamokų nebėgdavau sulyg kiekvienu kartu. Ištikrųjų galėčiau parodyti savo lankomumą pamatytum nuo 20 iki 40 nepateisintų pamokų, tačiau jau yra kitas dienynas "elektroninis", tad jau kaip ir per vėlu. Tikrai pats net nenutuokiu kodėl dažnai nebūdavo pamokų, mum pasakydavo - mes (klasiokai) išeidavom. MUM TAI NERŪPĖJO KAS, KAIP, KODĖL...
Su kalbėjimu tikrai turėjau problemu, nežinodavau kartais ką pasakyti.
Cheatais esam visi prigauti, net ir tas pats Lukas_Elsy (gal ir klystų, bet rodos mačiau, kai buvo užbanintas).
Adminu aš ilgai laikiaus, tiesiog man, kai buvo 14 metų man atrodė tai beviltiška... Tad darydavau nesamones. Kai suėjo 15, LRG serveris pasidarė svarbesnis ir supratau, kad admin pareigos pakankamai aukštos, ne taip kaip MOD. Mod ištikrųjų buvo nuobodi pareiga. Tačiau prabuvau mod 2mėnesius. Admin prabuvau 1 mėnesi. Ir nuo pat Vasaros pradžios esu Admin iki šiol. Matei bent vieną papeikimą, kuris tikrai vertas įspėjimo?
O jau susirenka nuo 10 iki 20 žaidėjų, tad čia pagrindas kodėl norėčiau prieštarauti...
Nuo naujų metų pradėjau normaliai skaityt Deteketyvines knygas, tad ištikrųjų jau nelabai ieškau žodžių kišenėje...

Na, ir žinoma ačiū, kad išreiški savo nuomonė. Visdėlto esi dar tas senas Rafaelis :D Nes paskutiniu momentu maniau, kad jau pasikeitei į baisiają pusę.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#47
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

Atsiprašau, kad visdėlto parašiau komentarą, tačiau čia noriu paprieštaraut.

Aš žaisdavau iš dviejų ACC. Algirdas_Gamer Tom_Hanks. Laimonas_Gamer yra ištikro mano brolis, mažas, žinoma, bet žaidžia. Kodėl? Pamatė kaip aš pradėjau dažnai žaist, tai jis irgi užsinorėjo. Deivis_Music ir Dovydas_Gangster gali tai patvirtinti.

Iš pamokų nebėgdavau sulyg kiekvienu kartu. Ištikųjų galėčiau parodyti savo lankomumą pamatytum nuo 20 iki 40 nepateisintų pamokų, tačiau jau yra kitas dienynas "elektroninis", tad jau kaip ir per vėlu. Tikrai pats net nenutuokiu kodėl dažnai nebūdavo pamokų, mum pasakydavo - mes (klasiokai) išeidavom. MUM TAI NERŪPĖJO KAS, KAIP, KODĖL...

Su kalbėjimu tikrai turėjau problemu, nežinodavau kartais ką pasakyti.

Cheatais esam visi prigauti, net ir tas pats Lukas_Elsy (gal ir klystų, bet rodos mačiau, kai buvo užbanintas).

Adminu aš ilgai laikiau, tiesiog man, kai buvo 14 metų man atrodė tai beviltiška... Tad darydavau nesamones. Kai suėjo 15, LRG serveris pasidarė svarbesnis ir supratau, kad admin pareigos pakankamai aukštos, ne taip kaip MOD. Mod ištikrųjų buvo nuobodi pareiga. Tačiau prabuvau mod 2mėnesius. Admin prabuvau 1 mėnesi. Ir nuo pat Vasaros pradžios esu Admin iki šiol. Matei bent vieną papeikimą, kuris tikrai vertas įspėjimo?

O jau susirenka nuo 10 iki 20 žaidėjų, tad čia pagrindas kodėl norėčiau prieštarauti...

Nuo naujų metų pradėjau normaliai skaityt Deteketyvines knygas, tad ištikrųjų jau nelabai ieškau žodžių kišenėje...

 

Na, ir žinoma ačiū, kad išreiški savo nuomonė. Visdėlto esi dar tas senas Rafaelis :D Nes paskutiniu momentu maniau, kad jau pasikeitei į baisiają pusę.

"Atsiprašau, kad visdėlto parašiau komentarą, tačiau čia noriu paprieštaraut.

Aš žaisdavau iš dviejų ACC. Algirdas_Gamer Tom_Hanks."

 

:DDDDD Juokdarys keiciu savo balsa. Del tavo situ melavimu :)


  • 0

stats.php?id=16499&img=0

 


#48
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

"Atsiprašau, kad visdėlto parašiau komentarą, tačiau čia noriu paprieštaraut.
Aš žaisdavau iš dviejų ACC. Algirdas_Gamer Tom_Hanks."

:DDDDD Juokdarys keiciu savo balsa. Del tavo situ melavimu :)

Norejau parašyt į PM, tačiau jis blokuoja naujas žinutes.
Nesuprantu, kuom as čia meluoju?
Jei tu su Blogiu vėl žadi tą patį rašynėt ir vėl sakyt "Algirdas_Gamer buvo visą laik buvo Didelis_Blogis", tai pakartosiu paskutinį kartą - aš buvau blogis, kai Didelis_Blogis turėjo daugmaž 12k xp. Tikrasis anksčiau žaisdavo ir vėl grįžo į s***.lt su Nicku Erniux_Pro. Susisiek su juo ir išsiaiškink jei netiki.
Laimonas_Gamer mano brolis, 7 metų, beveik 8. Jis LRG žaidė, kai buvo 6 metai su viršum. Žinai kam panašiai yra metu? James_Bond t.y. James_Cool Brolis.
Jei dar nesupratai, čia buvo rašyta apie ankstesnius laikus, kai žaisdavo Agne Petrauskaite, Deiwis Lotus, Edvinas Ramanas...

Jei norėsi pakviesiu į TeamSpeak ir pats galėsi pakalbėt su juo.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#49
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

"Atsiprašau, kad visdėlto parašiau komentarą, tačiau čia noriu paprieštaraut.

Aš žaisdavau iš dviejų ACC. Algirdas_Gamer Tom_Hanks."

 

:DDDDD Juokdarys keiciu savo balsa. Del tavo situ melavimu :)

Ar tu durnas? Kuom jis meluoja? Aš pats daug kartu esu buves pas Algirdą namuose. Jis ne Didelis_Blogis. Aš nežinau kiek jis ten acc turi, nes man neikiėk neįdomu, dėl ko, nes tai jo gyvenimas ir aš nesikišu.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#50
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

1. Liutas_Cortez AFK Karalius visada serve buna ir visada afk.

2. Lukas_Elsy yra PD DRK. Naudoje admin komandas savo naudai, banina be įrodymų.
3. Artis_Judo Nežinau kas jis :) viena karta serve tik mates .
4. Algiras_Gamer daugiausiai serve pražaides žmogus. Akryvus ir nedaro nesamoniu. 
5. Kazys_Blinkyss Nevertas šio posto.

 


  • 1

#51
Auris_Pwn

Auris_Pwn

    Klaviatūros meistras

  • 478 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17d 4v 56m 30s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 234
Gangsta shit

Lukas + Liūtas. Kažkaip vien iš nickų matosi, kad šitie labiau subrendę tokiam postui..


  • 0

#52
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

1. Liutas_Cortez AFK Karalius visada serve buna ir visada afk.  

2. Lukas_Elsy yra PD DRK. Naudoje admin komandas savo naudai, banina be įrodymų.
3. Artis_Judo Nežinau kas jis :) viena karta serve tik mates .
4. Algiras_Gamer daugiausiai serve pražaides žmogus. Akryvus ir nedaro nesamoniu. 
5. Kazys_Blinkyss Nevertas šio posto.

 

1.100% tiesa

2.be reikalo nebanina ir admin komandu nenaudoja

3.zinomas zmogus dar nuo san fierro laiku

4.pritariu 100%

5.kazkoks nesubrendelis


  • 1

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#53
Garry_Sanderson

Garry_Sanderson

    Ištikimas narys.

  • 2152 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 20v 26m 30s
  • MiestasLietuva, Vilnius.
Reputacija: 82
Mėgstamas

Algirdas, su Judo :)


  • 2

30fa3e2f676c4b847b27db76b9c53744839.png

Grįžęs padaryti projekte tvarką, ir siekti didesnių pareigų.
Sekmės žaidime.


#54
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

1. Liutas_Cortez AFK Karalius visada serve buna ir visada afk.

2. Lukas_Elsy yra PD DRK. Naudoje admin komandas savo naudai, banina be įrodymų.
3. Artis_Judo Nežinau kas jis :) viena karta serve tik mates .
4. Algiras_Gamer daugiausiai serve pražaides žmogus. Akryvus ir nedaro nesamoniu. 
5. Kazys_Blinkyss Nevertas šio posto.

 

1. Aš afk nebūnu kai turiu ką daryt serve o šiaip laiką praleidžiu kaip ir sakiau forume, skype arba kažkam padėdamas.
2. Netiesa.


  • 0

baner10.jpg


#55
♪ Deivis'Music ♫

♪ Deivis'Music ♫

    ヌジャベス

  • 1520 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 6v 46m 31s
  • MiestasHonolulu, Hawaii, USA
  • Žaidimo nikas:Deivis_Music
Reputacija: 730
Mylimas

1. Aš afk nebūnu kai turiu ką daryt serve o šiaip laiką praleidžiu kaip ir sakiau forume, skype arba kažkam padėdamas.
2. Netiesa.

Tik nereikia čia teisintis.


  • 0

ImG1Cmk.png

 

76561198244016896.pngAddFriend.png

 

Dabar esu : Serverio Super administratorius

 

Mano pasiekimai: 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o administratorius, 2 kartus buvęs LRG TeamSpeak'o moderatorius, 7 kartus buvęs rinktinis Administratorius, 7 kartus buvęs rinktinis Moderatorius, 4 kartus buvęs V.I.P., buvęs Ugniagesių direktorius, 2 kartus buvęs Picerijos direktorius, 2 kartus buvęs Taksistų direktorius, buvęs Radistų direktorius, 2 kartus buvęs Dylerių direktorius, 2 kartus buvęs Policijos direktorius, buvęs Ukininkų direktorius, buvęs Medikų direktorius, 3 kartus buvęs Mechanikų direktorius, buvęs Fūristų direktorius, buvęs paskutinis "Tulpiniai" gaujos lyderis, buvęs klubo "Kauno Daktarai" lyderis, buvęs klubo " .: Los Santos Vagos :. " lyderis, serverio žaidėjams išdalinau virš 5 milijonų kai nebuvo sugadinta ekonomika.


#56
Andrew_Toreno

Andrew_Toreno

    Tvirtas narys

  • 229 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 2v 36m 44s
Reputacija: 63
Monstras

Aišku Kazys_Binkyss gi už Samp_Teva geresnis bus


  • 3

e8ec8d3704257e313de566b74e3f166d94.png


#57
Johhny'Navara

Johhny'Navara

    Gangsteris

  • 429 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 1v 20m 59s
  • Žaidimo nikas:Johhny_Navara
Reputacija: 79
Monstras

Už Lukas_Elsy


  • 0

(-Pasiekimai-)

Buvęs VI - Raudonasis kryžius direktoriumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Karo akademija direktoriumi.6 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas direktoriumi.1 Kartą.

Buvęs VI - Geras faras pavaduotojumi.3 Kartus.

Buvęs VI - Viešas balsas pavaduotojumi.2 Kartus.

Buvęs VI - Raudonasis kryžius pavaduotojumi.5 kartus.

Buvęs "Rimti Kentai" klubo lyderiu.

Dabartinis VI - Karo akademijos direktorius.

Dabartinis "Crips" klubo lyderis.


#58
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Aš pvz esu už Liutas_Cortez , Algirdas_Gamer, Kazys_Blinkyss.
Ka galiu pasak Lukas_Elsy yra PD drk ir admin. Jis ir tai piknaudžiauje admin komandom, tad manau jam ir admin pakanka. Kas sako , kad nepiknaudžiauje,turbut pas ji dirba arba draugai jo. logus tegu Samp_Tevas pažiuri.


  • 0

#59
Edga'P

Edga'P

    Isijautęs

  • 85 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 22v 40m 32s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Thx_Nežinau
Reputacija: 18
Gerai gerai

Aš už Algirda_Gamer ir Arti_Judo. Nu Artis_Judo aš nepažystu bet mates esu. O dėl Algirdo tai daug ka galiu pasakyti jog jis tikrai būtų geras PGR.Adminas tikrai susitvarkytu nes ir taip man jis buvo daug padėjas, nors jus čia pagal nick nežinot bet aš jus žinau. Algirdas per tą laika visą padarė tikrai daug ir geru darbu, tiktai jus nekreipiat demėsio. Nolaiferis nenolaiferis svarbu kad aktyvus ir visiems padeda. O dėl to kad jus ten stumiat ant jo kad su Laimonas_Gamer acc žaidė jis, nors ištikrujų jo brolis nesuprantu kuom jūs netikit... Gi aš ankščiau su juo kiek kartų buvau kalbėjas ir tikrai žinojau jog ten jo broliukas, bet vėliau po kiek laiko jo broliui atsibodo žaisti todėl Algirdas pradėjo žaisti ir su tuo acc. Apie Liuta aš vapše tyliu.. Apie kitus tai šeip neturiu ką pasakyti. 


  • 1

V7JfNYp.png


#60
Lauris_Zemas

Lauris_Zemas

    Gerbiamas

  • 317 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22v 9m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 4
Neutralus

Judo ir Gamer.


  • 4





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: aaa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok