Rekordo Siekimas - Puslapis 2 - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Rekordo Siekimas

rekordas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
69 atsakymai į šią temą

#21
Irmux_Tankistas

Irmux_Tankistas

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 12v 12m 24s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 41
Monstras

nu pzdc, tokio prikolo nebuvo , zigmas 2 kartus patyre sita suda ir nepasimoke? Kas per sudas? Zemas? KOki bybi tu cia dirbi? Atejai vel panersi papisi daug kam prota , nupisi pinigu ir chujarinsi? Man atrodo geriau jau apseit be tokiu rekordo siekimu su zemu ir turet bent 5 zaidejus , nes zemas padarys -5 , keli senbuviai puikiai pamena sita pimpala , kaip jis visus apipisinedavo , gaudavo banus , paskui vel prinerdavo zigmui vel apipisinedavo , bande tapt pagr , jam pasiseke , bet pagr posta prarado po kiek pala? 3 dienu? ar 2 ? Nu blem as nesuprantu , cia panasiai , kaip tas zemas prisitryne , papiso proto , kad belekiek naudos padarysiu los milijonas? Ai be to , cia tas rekordo siekimas , kaip ten mega rekordas ar kaip cia , tai kiek bandysit pasiekt?20?30? Na jei 30 vel los visa laika , tai gal kazkas bus su tuo 30 , bet cia tas pats kas tiketi , kad rytoj lys pinigais. O del laurio , tai siulyciau visiem zaidejam but toliau nuo sito asilo , nes liksit be acc ir nusuks dar koki saskaitos papildima :)


  • 0

f900aa08fd1e58c6ecebe4f1e21538df519.jpg


#22
Lauris_Zemas

Lauris_Zemas

    Gerbiamas

  • 317 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22v 9m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 4
Neutralus

nu pzdc, tokio prikolo nebuvo , zigmas 2 kartus patyre sita suda ir nepasimoke? Kas per sudas? Zemas? KOki bybi tu cia dirbi? Atejai vel panersi papisi daug kam prota , nupisi pinigu ir chujarinsi? Man atrodo geriau jau apseit be tokiu rekordo siekimu su zemu ir turet bent 5 zaidejus , nes zemas padarys -5 , keli senbuviai puikiai pamena sita pimpala , kaip jis visus apipisinedavo , gaudavo banus , paskui vel prinerdavo zigmui vel apipisinedavo , bande tapt pagr , jam pasiseke , bet pagr posta prarado po kiek pala? 3 dienu? ar 2 ? Nu blem as nesuprantu , cia panasiai , kaip tas zemas prisitryne , papiso proto , kad belekiek naudos padarysiu los milijonas? Ai be to , cia tas rekordo siekimas , kaip ten mega rekordas ar kaip cia , tai kiek bandysit pasiekt?20?30? Na jei 30 vel los visa laika , tai gal kazkas bus su tuo 30 , bet cia tas pats kas tiketi , kad rytoj lys pinigais. O del laurio , tai siulyciau visiem zaidejam but toliau nuo sito asilo , nes liksit be acc ir nusuks dar koki saskaitos papildima :)

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu nah , iki ašaru , net neturiu ka tau atsakyt , priimsiu tavo nesamoninga kritika ;)


  • 0

#23
Aistė

Aistė

    Priklausomas nuo forumo

  • 712 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 26d 4v 10m 12s
  • MiestasNaujoji Akmenė
Reputacija: 513
Mylimas

Lauri, jei nebus penktadienį 300, atsisakyk admin. O aš ateisiu ir būsiu ta 30-oji. Nemanau, jog daugiau susirinks, nes nieko naujo neįvyko. Nėra kuom sudominti kito serverio žaidėją arba šiaip naujoką, kad prisijungtų prie mūsų ir neliktų tik tą rekordo dieną. Na, bet sėkmytės. Tikiuosi surinksim bent 40. Prašau sutvarkykit kelias kvailas sistemas [vm, direktorių], o tik tada kalbėkim apie rekordo siekimus, nes man tai bšk gėda kviest žmogų į srv.


  • 0

B2WhvPC.jpg

AM to AG


#24
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Visu pirma, jis tapo admin mano deka, tad jei norit versti kalte ant ko nors, tai tureciau but as... Kitas dalykas, as su Lauriu DAROM kazka, o ne kaip jus, tad nezyskit eilini syki. 3, ciuvas geriau nerasynek, ir isvis mink is cia, negadines viso ........ reikalo. Nei tu padedi nei tu ka, tad uzsiimk kuom nors naudingo.

 

 
Jus turit geresniu pasiulymu? Siulykit, taciau  tikrai negrazinima i senus laikus ir t.t. Tie jusu grazinimai yra beviltiski.
Mes darom bent kazka, o ne kaip jus sedit, kritikuojat, zirziat.
 
P.s. Mano deka jis gavo admin, mano deka jis gali prarast ji. Man tereik parasyt Zigmui.

  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#25
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Jus turit geresniu pasiulymu?

Turim mes tu pasiūlymų - pasiūlymų kurie patiktų žaidėjams bei duotų naudos serveriui.


  • 1

baner10.jpg


#26
Aistė

Aistė

    Priklausomas nuo forumo

  • 712 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 26d 4v 10m 12s
  • MiestasNaujoji Akmenė
Reputacija: 513
Mylimas

 

Visu pirma, jis tapo admin mano deka, tad jei norit versti kalte ant ko nors, tai tureciau but as... Kitas dalykas, as su Lauriu DAROM kazka, o ne kaip jus, tad nezyskit eilini syki. 3, ciuvas geriau nerasynek, ir isvis mink is cia, negadines viso ........ reikalo. Nei tu padedi nei tu ka, tad uzsiimk kuom nors naudingo.

 

 
Jus turit geresniu pasiulymu? Siulykit, taciau  tikrai negrazinima i senus laikus ir t.t. Tie jusu grazinimai yra beviltiski.
Mes darom bent kazka, o ne kaip jus sedit, kritikuojat, zirziat.
 
P.s. Mano deka jis gavo admin, mano deka jis gali prarast ji. Man tereik parasyt Zigmui.

 

Pasiūlymų visi 3psl. Nuostabių pasiūlymų. Juos tik daryt ir daryt. Pirma padaryt reik, tada kalbėkim apie žaidėjų indėlį į šio projekto sėkmę. Ja, aš daug kalbu, bet jūs pasiūlykit, ką man dar nuveikus?:?


  • 1

B2WhvPC.jpg

AM to AG


#27
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Pasiūlymų visi 3psl. Nuostabių pasiūlymų. Juos tik daryt ir daryt. Pirma padaryt reik, tada kalbėkim apie žaidėjų indėlį į šio projekto sėkmę. Ja, aš daug kalbu, bet jūs pasiūlykit, ką man dar nuveikus?:?

Sakau DARYKIT, o ne kritikuokit. Pradekit skriptinti, dalinkis skriptais ir pns. Lengva manot? As nematau nei vieno serverio, kuris turetu GM nuo pradzios t,y, nuo pradiniu 10 eiluciu skripto, nes ten defaultas. Las Venturas nera nuo pradzios skriptintas, s.a.r.g pradejo nuo FreeRoam gm skripto. NKG (zinau, kad neverta uzsimint) kopino nuo TKG, ir tai jie patys istraukia gm pradzia is supergames. O LRG pradetas nuo pradzios. Tad patys skriptinkit, ir padekit Zigmui.

 

 

Liutai, sakei cia nebezaidi, velniai zino kur tu zaidi... Bet esme tame, kad tau ten patinka, nera tu verksniu, zyzliu. Tad tavo zodis cia lygus 0. Plius kaip free baneris nemanau, kad is vis turetum cia rasyt.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#28
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Liutai, sakei cia nebezaidi, velniai zino kur tu zaidi... Bet esme tame, kad tau ten patinka, nera tu verksniu, zyzliu. Tad tavo zodis cia lygus 0. Plius kaip free baneris nemanau, kad is vis turetum cia rasyt.

Aš čia neturėčiau rašyt? Įdomu kuris čia iš mūsų galėtų labiau LRG padėti.

 

O šiaip rekordo siekimas niekuom nepadės dabar.


  • 0

baner10.jpg


#29
Aistė

Aistė

    Priklausomas nuo forumo

  • 712 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 26d 4v 10m 12s
  • MiestasNaujoji Akmenė
Reputacija: 513
Mylimas

Sakau DARYKIT, o ne kritikuokit. Pradekit skriptinti, dalinkis skriptais ir pns. Lengva manot? As nematau nei vieno serverio, kuris turetu GM nuo pradzios t,y, nuo pradiniu 10 eiluciu skripto, nes ten defaultas. Las Venturas nera nuo pradzios skriptintas, s.a.r.g pradejo nuo FreeRoam gm skripto. NKG (zinau, kad neverta uzsimint) kopino nuo TKG, ir tai jie patys istraukia gm pradzia is supergames. O LRG pradetas nuo pradzios. Tad patys skriptinkit, ir padekit Zigmui.

Yra daug mokančių skriptint, bet kažkodėl nesileidžia Zigmis padedamas tuose reikaluose. Lengva aišku nėra kiekvienam, bet yra žmonių, kurie puikiai nusimano tuose reikaluose ir padėtų, bet... Puiku, kad LRG toks išskirtinis, bet reikia tikrai kai ką patobulinti/pakeisti, kad būtų dar išskirtinesnis ir žaidimas būtų įdomesnis bei smagesnis.

 

GALŲ GALE. Juk artėja naujas LRG sezonas, o tokiu metu, bent jau anksčiau būdavo įvairių staigmenėlių - atnaujinimų, wipių ir dar visokio š, kurios pritraukdavo žaidėjus ir leido nebūti skaičiui tokiam mažam, kaip dabar. Žaidėjai išsiilgę yra tų stebuklų...


  • 1

B2WhvPC.jpg

AM to AG


#30
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Yra daug mokančių skriptint, bet kažkodėl nesileidžia Zigmis padedamas tuose reikaluose. Lengva aišku nėra kiekvienam, bet yra žmonių, kurie puikiai nusimano tuose reikaluose ir padėtų, bet... Puiku, kad LRG toks išskirtinis, bet reikia tikrai kai ką patobulinti/pakeisti, kad būtų dar išskirtinesnis ir žaidimas būtų įdomesnis bei smagesnis.

 

GALŲ GALE. Juk artėja naujas LRG sezonas, o tokiu metu, bent jau anksčiau būdavo įvairių staigmenėlių - atnaujinimų, wipių ir dar visokio š, kurios pritraukdavo žaidėjus ir leido nebūti skaičiui tokiam mažam, kaip dabar. Žaidėjai išsiilgę yra tų stebuklų...

Sakai nepriema? Kaip manai is kur atsirado daugiau radijo stociu. Beje, butu gerai, kad neberasytume cia off topic komentarus, keep it real.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#31
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

Beje, butu gerai, kad neberasytume cia off topic komentarus, keep it real.


  • 2

#32
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Servas neatsigaus.
jai nebus ka veikti serve :). kituose serveriuose yra tokie daiktai kaip tazeriai ir t.t. jie yra idomūs su jais galima š pamalti ir t.t.
Serveris žlunga, nes nebera tankų, hydrų. Taip buvo daugiau haoso serve , bet tuo pačiu buvo idomiau žaisti.
SF - LS miestai čia daug kas nesutare, px palikti galim, bet nx tas LV ? ten tegu kokia lenktynių trasą irengia gi ten lygu visur nebutu sunku. Drift event ir t.t. Pagaliau mūsų pamėgtam DM 1x1 padaryti arena kur nelagintu, nes PD ofise visada daromas 1x1, nes ten maziausiai lago.O Policija tada negali dirbti tai dafuck. Sutvarkyti oro uostus lektuvų daugiau įdėti. Tai yra menkniekiai, bet tai padaro žaidima idomesni nors ir trumpai. Išmti supistas Admin komandas kurios atitelina iki mašinos , ar pripildo benzino mašinai čia savo užgaidoms tas šlamštas yra kioskai arba mechanikai. Kas sugalvojo blt iš vis , kad gaujos narių get negalima? Surasti kokius 10 admin. Tegu buna daugiau admin serve nei  žaidėju , bet tegu admin privelgiju sumažina, kad nebūtų naudos sau. Tada sumažės norinčiu i tuos admin kurie nieko nedaro , o kai bus daugiau admin nei žmoniu bus serveris prižiurimas ir cyteriu mažiau bus. Kas sugalvojo , kad grobimuose 200 nuo kiekvieno žmogaus tik gauti galima? senai tai išimti reikia, nes Ekonomika serverija pakitusi mes ja sugadinom dabar ten vaiksto didesnes sumos visiems px ant tu 200 lt net gun nesugebes nusipirkti. Žodžiu jai norit atsigauti darykit ka nors , nes daryti tikrai yra ką..... 
Kitas dalykas kam banint Visokius Blinkus blt gal jis pažaisti norit jus patys sau žaidėju susimažinat. Edvinas_Nezinomas pvz aktyvus ir t.t. bet admin negauna nes? bbz. O tie kurie blt  30 min prasedi prie servo tiem admin dalinat.

srr dėl klaidu beraštis esu :D

 


  • 1

#33
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas
Ateisiu dar skype botu prasiusiu ok as dar visur pareklaminsiu mldc tevai stengiesi atgaivinti
  • 1
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#34
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas
Cipo geras komentaras reikiai aktiviam buti padeti serveriu o ne pazaisti ir eiti i kita projekta as nelavai noriu sito serverio palikti nes jis labai geeas ir jis mane trauke as tai nebent galiu prisidet reklaminant ir mapinan kaska sitam serve dar turiu daug geru ideju
  • 1
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#35
Edvinas_Nezinomas

Edvinas_Nezinomas

    Lrg.lt fanas

  • 271 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 2v 3m 32s
  • MiestasLietuva.Vilnius
  • Žaidimo nikas:Edvins_Nezinomas
Reputacija: 89
Mėgstamas
Sr biski klaidu iveliau per tlf neeina paredagoti serveris yra unikalus
  • 1
Paveiksliukas





Paveiksliukas

#36
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Cipo geras komentaras reikiai aktiviam buti padeti serveriu o ne pazaisti ir eiti i kita projekta as nelavai noriu sito serverio palikti nes jis labai geeas ir jis mane trauke as tai nebent galiu prisidet reklaminant ir mapinan kaska sitam serve dar turiu daug geru ideju

Jo geras :D kai siulau tave i admin :DD. 
Nu kam tas rekordas :D kai kita diena vel žmoniu 10 :)


  • 0

#37
Lauris_Zemas

Lauris_Zemas

    Gerbiamas

  • 317 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22v 9m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 4
Neutralus

Jo geras :D kai siulau tave i admin :DD. 
Nu kam tas rekordas :D kai kita diena vel žmoniu 10 :)

 

Dažniausiai , nebuna kad sedi vel po 10 , atsigauna vis po biski ir panasiai , tikiuosi kad ir čia bus , ir nenumirsime , reikia ir patiems suvokti , jei musu daugiau , bus , bus greičiau ir atnaujinimai , tokiu kokiu mes norime :).


  • 2

#38
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Lauris_Zemas čia nebetame esmė. Atsirado gta 5 , gta 4 , lol ir kiti game kurie pranoksta Samp. Samp nebera populiarus game. Šis servas žlunga jau ne viena karta, atsigauti gal jis ir gali, bet ar ilgai čia geresnis klausimas.


  • 0

#39
Lauris_Zemas

Lauris_Zemas

    Gerbiamas

  • 317 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22v 9m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 4
Neutralus

Lauris_Zemas čia nebetame esmė. Atsirado gta 5 , gta 4 , lol ir kiti game kurie pranoksta Samp. Samp nebera populiarus game. Šis servas žlunga jau ne viena karta, atsigauti gal jis ir gali, bet ar ilgai čia geresnis klausimas.

 

Tai mažiau kalbu daugiau darbu , geriau padėk plėstis , padėk platintis ir panašiai :).


  • 0

#40
Zimmerman

Zimmerman

    Mėgstantis rašyt

  • 184 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 18d 14v 23m 34s
  • Žaidimo nikas:Arminas_Zimmerman
Reputacija: 63
Monstras

lauris_zemas. hahaha sėkmės serveriui. ggwp
 

rip in pepperonis lrg


  • 2

MdUzPzG.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: rekordas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok