Unban Eimantas_Nepazysti - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unban Eimantas_Nepazysti

Unban

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
42 atsakymai į šią temą

#1
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė : Didelis_Blogis P.S Algirdas_Gamer... Kuris tikina kad Nasaris jam nuims visus įspėjimus už aktyvumą :DDD
2. Bano priežastis ( reason ) :Kaip eilini kartą Algirdas_Gamer megins itikiti kad as čytas man jau tai tikrai nusibodo... Nu as buvau sužeistas jis mane sparde sparde ir banas :D
3. Paaiškinkite situacija : Nu as buvau sužeistas jis mane sparde sparde ir banas :D
4. Įrodymai  ( Video/Nuotraukos ) : http://www.part.lt/p...ac0d3ae0244.png
5. Jūsų IP ( http://manoip.lt ) : 78.58.227.14

P.S Eilini kartą bana gaunu nuo Algirdo man tai jau nusibodo...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#2
SvečiasKazys_Binkys_

SvečiasKazys_Binkys_

cytas 


  • 0

#3
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

cytas 

 

Nice įrodymai...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#4
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Man atrodo, eigu turi soba, tai neina nuzudyt trypiant, spardant, musant, kapojant, dauzant, mylint. ( turbut supratot esme, kad neina nuzudyti, kai jis guli )


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#5
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Man atrodo, eigu turi soba, tai neina nuzudyt trypiant, spardant, musant, kapojant, dauzant, mylint. ( turbut supratot esme, kad neina nuzudyti, kai jis guli )

 

Bet tai kur įrodymai nematau nieko be įrodimu tikrai gausiu unbana, P.S. kartais pasibugna


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#6
SvečiasKazys_Binkys_

SvečiasKazys_Binkys_

Gamer Turi irodymas cj,


  • 0

#7
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Gamer Turi irodymas cj,

 

Nematau kazkaip


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#8
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Turiu VISUS irodymus ir patvirtinimus, tad rytoj iki pietu atrasi juos. Dabar nekelsiu, nes rodo fule ir kol surendins ir pns, tai busiu jau lovoj senai.

Kadangi turiu 24h irodymu pateikimui, tad nenumirsi.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#9
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

jei zaidejas busirodytas kad jis cytas ir cia taip naglai svaisto laika vienas kito tai jo 20% serverio turto bus nuimta zinos kaip svaistyt kitu laika, jei nebus irodymu na banas bus nuimtas


  • 0

Paveiksliukas


#10
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

jei zaidejas busirodytas kad jis cytas ir cia taip naglai svaisto laika vienas kito tai jo 20% serverio turto bus nuimta zinos kaip svaistyt kitu laika, jei nebus irodymu na banas bus nuimtas

O ką tu darai serverio labui kad tavo laikas toks brangus? Darai atnaujinimus kas savaitę ar taisai bugus/įgyvendini idėjas?


  • 0

#11
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Siaip nasari cia jau, kad ir netureciau irodymu, yra per ziauriai, kadangi yra parasyta, jog ideti irodymus turim VISI 24h. Jei zaidejas neturi irodymu, tai zinoma, tada suprantu, taciau as turiu irodymus, net ne viena, ir jie tikrai irodantys. Visi turi limitus, visur yra limitai. Jus norite sumazinti limitus net to neispeje anksciau laiko.

Sakau pateiksiu iki pietu. Man 9 valanda yra manksta po traumos, todel ir taip rasau.

Ir tai jei netureciau irodymu Eimanta 22.30 - 23:00 eina nuo pc, prisijungia 9 ir veliau, tad jei butu free banas, tai as nieko neislosiau.

P.s. Eimantas, tu esi pats kaltas, kad tu cytini mano akivaizdoje, as galiu net neirodynet, man uztektu tavo pc pertikrint ir viskas.
Visi tau skirti banai buvo duoti su patvirtinanciais irodymais.

O tai nasari, kiek suprantu, tai jei irodau is jo atemat 20% jo sumos ar cia tik man tas galioja? Nes jei abiems tai galioja, tada sutinku su tokiom salygom.

P.s. VOKECIAI LAIMEJO!!!!!!!!!!!!!!
As tau sakiau, Haski :D
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#12
SvečiasMatthew_Stanley_

SvečiasMatthew_Stanley_

Čytas šitas lenkas.


  • 0

#13
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

jei zaidejas busirodytas kad jis cytas ir cia taip naglai svaisto laika vienas kito tai jo 20% serverio turto bus nuimta zinos kaip svaistyt kitu laika, jei nebus irodymu na banas bus nuimtas

 

Čia aš švaistau laiką žaisdamas to serveryje Beveik visa diena prabūnu on ir tu man 20prc nuimsi turto tada jau gali užmirsti mane.... P.S. Man taipat įdomu ką tu taip veiki ? Sakiau Kad Nasaris Gins Algirda Neva jis labai aktyvus.... Tai nepagavau be to tai jas nebus įrodimų jam nuimk 20prc viso turto... nesurantu aš tavęs...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#14
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Čia aš švaistau laiką žaisdamas to serveryje Beveik visa diena prabūnu on ir tu man 20prc nuimsi turto tada jau gali užmirsti mane.... P.S. Man taipat įdomu ką tu taip veiki ? Sakiau Kad Nasaris Gins Algirda Neva jis labai aktyvus.... Tai nepagavau be to tai jas nebus įrodimų jam nuimk 20prc viso turto... nesurantu aš tavęs...

Jau video renderina. Dar liko ikelt i youtube ir mazdaug po valandos matysi video.

Taip padaro, kadangi tu esi vienas is top zirzaliu, gauni bana, esi pagautas cytu ir to nepripazisti ir lendi visiem ... Kaip cia pasakius... I subine jau 3 karta.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#15
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Jau video renderina. Dar liko ikelt i youtube ir mazdaug po valandos matysi video.

 

Laukiu nesulaukiu.... Ane? Matai kaip gerai.... Atsirado bl...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#16
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Jau valanda praėjo video nėra...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#17
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Net 50 minuciu nepraejo, sako valanda praejo. Baik tu nusisneket gerai? Va prasau. http://youtu.be/iFf75K6Oc30

Jei turit problemu, del vaizdo mazo, tai prisiartinkit su CTRL + mouse wheel


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#18
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Net 50 minuciu nepraejo, sako valanda praejo. Baik tu nusisneket gerai? Va prasau. http://youtu.be/iFf75K6Oc30

Jei turit problemu, del vaizdo mazo, tai prisiartinkit su CTRL + mouse wheel

 

Pažiurėkit 1:41 Matosi kaip didelis pats turi Soba OOOOUUUUUU :D Be to ta nesamone daug kam buna... nes buginasi....


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#19
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Taip, as isirasiau, tam, kad tau irodyti, jog tik per soba yra taip. O taip buna tik tada, kai turi SOBA, ponas eimantas. Daugeliam taip buna, kai TIK turi soba.

 

Tikrai vaikiskas poelgis tavo. 1:41 - su sobu. Paziurek laika, kai parodziau, kai neturiu sobo ir tarpa, kai rodau video su sobu. Tad va, nedurniuok zmogeli.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#20
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Taip, as isirasiau, tam, kad tau irodyti, jog tik per soba yra taip. O taip buna tik tada, kai turi SOBA, ponas eimantas. Daugeliam taip buna, kai TIK turi soba.

 

Tikrai vaikiskas poelgis tavo. 1:41 - su sobu. Paziurek laika, kai parodziau, kai neturiu sobo ir tarpa, kai rodau video su sobu. Tad va, nedurniuok zmogeli.

 

Manau tu jau ji seniai turi tik knisi čia....


  • 0

stats.php?id=13294&img=1






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Unban

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok