Unban Eimantas_Nepazystu - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unban Eimantas_Nepazystu

raktažodis1

  • Please log in to reply
31 atsakymai į šią temą

#1
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė :Liutas_Cortez
2. Bano priežastis ( reason ) :Cytinu nors nuotraukoje aiškiai matosi kad čytų nėra...
3. Paaiškinkite situacija :Važiavau prie savo kolegos kuris Laukė Prie Ls ligoninės tik staiga ban plaikau nieko nesuprates...
4. Įrodymai  ( Video/Nuotraukos ) : http://www.part.lt/p...ae63d918785.png
5. Jūsų IP ( http://manoip.lt ) :78.58.227.14

 

P.S Žaidimo vardas Eimantas_Nepazysti.


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#2
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Na prasau, jei taip dar neaisku. As sakiau, kad viska filmuoju. Tu netikejai, nu tai dabar turek beda :D


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#3
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Ouch.. Skaudūs įrodymai..


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#4
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

 

Na prasau, jei taip dar neaisku. As sakiau, kad viska filmuoju. Tu netikejai, nu tai dabar turek beda :D

 

 

 

Ne tu matau visai durnas  1.Aiskai matosi kaip nutrenkia mašina o as po mašinos apačia o su mašina ten atsidurti visiškai įmanoma 2. Aiškiai matosi kad aš buvau nuleides žaidimą parėjes iš akf as nukritau ant moco ir vel ant jo atsiradau. 3. Tai tik modas leidžiamas visuose serveriuose galiu pateikti pavizdžiu bet neteiksiu. P.S Prieš užbaninima buvo 5-7 žmonės Po mano užbaninimo serveryje liko 1 žmogus Algirdas Kuris neranda savo vietos ir neturi ka veikti serveryje Vienas žmogus yra pasakes Taiklų dalyka kuriuo aš visiškai pritariu Algi, tu prie visu kabinies. Jei tau viskas blogai, kurk savo serva ir žaisk ten kaip tu nori. Ną manau jau jis šiandiena yra per savo kabinėjimasi pridares 2 žmoniems problemu pridarys ir kietiems....

Daugiau neturiu ką pridurti norite kad serveryje butu 1 žmogus Prašau :)


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#5
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas
Taj nori pasakyt hp matai ne per s0b o per moda kuris neegzistuoja? Youtubej pats esu imetes pamoka kaip paslept s0b valdymo juostele. As dar mute duociau uz flooda ir man kazkodel tu primeni viena zirzli is senu laiku gal tas pats :)
  • 0


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#6
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Ne tu matau visai durnas  1.Aiskai matosi kaip nutrenkia mašina o as po mašinos apačia o su mašina ten atsidurti visiškai įmanoma 2. Aiškiai matosi kad aš buvau nuleides žaidimą parėjes iš akf as nukritau ant moco ir vel ant jo atsiradau. 3. Tai tik modas leidžiamas visuose serveriuose galiu pateikti pavizdžiu bet neteiksiu. P.S Prieš užbaninima buvo 5-7 žmonės Po mano užbaninimo serveryje liko 1 žmogus Algirdas Kuris neranda savo vietos ir neturi ka veikti serveryje Vienas žmogus yra pasakes Taiklų dalyka kuriuo aš visiškai pritariu Algi, tu prie visu kabinies. Jei tau viskas blogai, kurk savo serva ir žaisk ten kaip tu nori. Ną manau jau jis šiandiena yra per savo kabinėjimasi pridares 2 žmoniems problemu pridarys ir kietiems....

Labai greitai tavo elgesys pakito,gavai baną tai dabar gražiai elgiesi? Kur dingo "Kur tu non-Rp matai vaikas?"
Bet ir tu Algirdai.. non-rp'ini ir tik nesakyk,kad PD gali..


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#7
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Labai greitai tavo elgesys pakito,gavai baną tai dabar gražiai elgiesi? Kur dingo "Kur tu non-Rp matai vaikas?"
Bet ir tu Algirdai.. non-rp'ini ir tik nesakyk,kad PD gali

 

Pažiūrek paskutines nuotraukas te nmatosi kaip jis dm bet tai aišku jo neliečia o tai buvo ryta tai apie ką čia dar reikia kalbėti....


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#8
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Dabar eina tema apie tave,o ne apie jį ir ką jis darė ryte.


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#9
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Dabar eina tema apie tave,o ne apie jį ir ką jis darė ryte.

 

Nu tai aš ir sakau pateisinau visus jo įrodymus kurie tikrai apgailėtini...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#10
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Nu tai aš ir sakau pateisinau visus jo įrodymus kurie tikrai apgailėtini...

Man įdomu kam tu ištrynėj tą nuotrauką kur jis į tave šaudė,o jo nick'as buvo grynai s0beit lange?  keista.. labai keista..


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#11
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Aš neištryniau gali eit pažiūrėt Deivis_Music papeikimas...

http://forumas.lrg.l...u-deivis-music/


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#12
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

108d226e84f45f64a5d001853db1b7c2132.pngLabai panašu į s0beit..


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#13
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Tu su šita nuotrauka,pats savo unban galimybę panaikinai .. :D Šaunuolis.108d226e84f45f64a5d001853db1b7c2132.png

 

Kiek galima kartoti Tai tik modas jopapa aš sakau ne viename serveryje kuriame zaidžia 300-600 žmoniu leidžiama o čia 1-15 žmonių per diena ir neleidžiama vat čia tai nesuorantama. Be to jei būčiau čytas bučiau ištrynes...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#14
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Jopapa,jei čia modas,įmesk linką kur atsisiūsti ir nebereiks vargt bandant įrodit kad čia modas ne s0beit'as. Ar sunku?


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.


#15
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Jopapa,jei čia modas,įmesk linką kur atsisiūsti ir nebereiks vargt bandant įrodit kad čia modas ne s0beit'as. Ar sunku?

 

Aš šį moda isikėles senei net nepamenu iškur nes sakau kiek naudojes niekur nebanindavo ne bet jug reikia padaryt įdomiau kad mažiau žmonių žaistu


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#16
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Agi, sakai senai??? :D

Atsimeni sita dalyka? :D

#27 icon_share.png

02 liepos 2014 - 01:59

Priklausomas nuo forumo

  • photo-thumb-1787.jpg?_r=1382225191
  • narys.png
  • 735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 21v 9m
  • Įspėjimai
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 73
Monstras

Eimantas_Nepazysti, on 02 Jul 2014 - 2:58 PM, said:snapback.png

 Ok ateinu  ;) Bet jei neturiu ant vietos unbanas

Kuri TAU teks nusipirkt. Arba laukt kol adminai priims...

 

 

Ir stai visi patvirtinimai, kad jis turejo cytus. Cytu nepaslepsi, kad ir kaip noretumei...

 

Taigi pradesiu nuo GTA folderio.

Raso, jog PATS FOLDERIS buvo modifikuotas Geguzes 3d. : http://www.part.lt/i...5a45ae16839.bmp

Taciau SOBO .txt failo irasymo data yra Birzelio 30d. Keista ar ne? http://www.part.lt/i...064bedaf436.bmp

EEE, sobeiterei, nieko tai neprimena?  :D : http://www.part.lt/i...90d507ea228.bmp   Irasymo data Spalio 1d?? Kaip cia taip?

 

Ir vos tik per Search ivedziau mod_sa jis man atjunge savo kompa...  :(  http://www.part.lt/i...94dac750505.bmp

  • 0

Nebuvo jokiu cleo modu ir pns.

As nesakau, kad as non-rp nedariau, bet as gaudziau nusikalteli, kuris dare non-rp. Jei gaudysiu pagal k.e.t. tai as niekad nei vieno zaidejo nepagausiu...

 

 

Stai atsakymai i tai, ka tu parasei, nepazysti:

 

1. Jei ir tu palindai po masina, turejo rodyti tavo nicka. NERODE. Kita situacija: iskritai is pasaulio kai masina pertrenke (buna kartais). turejai atsirasti virs manes. Zinau tai, kadangi taip veikia serveris.

 

2. Tu kai grizai is afk, tu pasedejai 1-2 sekundes ir tada tik issokai. Nereik atmazint, atseit, buvo kitaip ir ne taip...

 

Net Cleo neturejai, tai kaip tai senai galejo buti? :D tokia textura yra tik cytu pakuose, kitur nera. Pasidomejau tokia textura ir nieko neismete. Pagrinde minecraft modus :D kol nepridejau samp.

"samp nametag mod","mod_sa nametag mod","nametag mods for samp". Nieko nebuvo su tavo nametag modu. NIEKO, tad neknisk proto.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#17
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Agi, sakai senai??? :D

Atsimeni sita dalyka? :D

#27 icon_share.png

02 liepos 2014 - 01:59

Priklausomas nuo forumo

  • photo-thumb-1787.jpg?_r=1382225191
  • narys.png
  • 735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 21v 9m
  • Įspėjimai
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 73
Monstras

Eimantas_Nepazysti, on 02 Jul 2014 - 2:58 PM, said:snapback.png

Kuri TAU teks nusipirkt. Arba laukt kol adminai priims...

 

 

Ir stai visi patvirtinimai, kad jis turejo cytus. Cytu nepaslepsi, kad ir kaip noretumei...

 

Taigi pradesiu nuo GTA folderio.

Raso, jog PATS FOLDERIS buvo modifikuotas Geguzes 3d. : http://www.part.lt/i...5a45ae16839.bmp

Taciau SOBO .txt failo irasymo data yra Birzelio 30d. Keista ar ne? http://www.part.lt/i...064bedaf436.bmp

EEE, sobeiterei, nieko tai neprimena?  :D : http://www.part.lt/i...90d507ea228.bmp   Irasymo data Spalio 1d?? Kaip cia taip?

 

Ir vos tik per Search ivedziau mod_sa jis man atjunge savo kompa...  :(  http://www.part.lt/i...94dac750505.bmp

  • 0

Nebuvo jokiu cleo modu ir pns.

As nesakau, kad as non-rp nedariau, bet as gaudziau nusikalteli, kuris dare non-rp. Jei gaudysiu pagal k.e.t. tai as niekad nei vieno zaidejo nepagausiu...

 

 

Stai atsakymai i tai, ka tu parasei, nepazysti:

 

1. Jei ir tu palindai po masina, turejo rodyti tavo nicka. NERODE. Kita situacija: iskritai is pasaulio kai masina pertrenke (buna kartais). turejai atsirasti virs manes. Zinau tai, kadangi taip veikia serveris.

 

2. Tu kai grizai is afk, tu pasedejai 1-2 sekundes ir tada tik issokai. Nereik atmazint, atseit, buvo kitaip ir ne taip...

 

Net Cleo neturejai, tai kaip tai senai galejo buti? :D tokia textura yra tik cytu pakuose, kitur nera. Pasidomejau tokia textura ir nieko neismete. Pagrinde minecraft modus :D kol nepridejau samp.

"samp nametag mod","mod_sa nametag mod","nametag mods for samp". Nieko nebuvo su tavo nametag modu. NIEKO, tad neknisk proto.

 

Pirmas daylas nekišk preitų benų nes jau nusibodai prededi tapati už preita bana atsedėjau o čia yra free banas ir as nieko neknisu turiu moda ne mano bedos nenori netikek jei reikes savininkas susisieks ir pasikalbesim o tu nebedomini manes...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#18
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Ne tu matau visai durnas  1.Aiskai matosi kaip nutrenkia mašina o as po mašinos apačia o su mašina ten atsidurti visiškai įmanoma 2. Aiškiai matosi kad aš buvau nuleides žaidimą parėjes iš akf as nukritau ant moco ir vel ant jo atsiradau. 3. Tai tik modas leidžiamas visuose serveriuose galiu pateikti pavizdžiu bet neteiksiu. P.S Prieš užbaninima buvo 5-7 žmonės Po mano užbaninimo serveryje liko 1 žmogus Algirdas Kuris neranda savo vietos ir neturi ka veikti serveryje Vienas žmogus yra pasakes Taiklų dalyka kuriuo aš visiškai pritariu Algi, tu prie visu kabinies. Jei tau viskas blogai, kurk savo serva ir žaisk ten kaip tu nori. Ną manau jau jis šiandiena yra per savo kabinėjimasi pridares 2 žmoniems problemu pridarys ir kietiems....

Daugiau neturiu ką pridurti norite kad serveryje butu 1 žmogus Prašau :)

Oj tu mane prazudysi :D

Kai tave uzbanino visi atsijunge, nes Deivis_Music rysi pamete (taip rase ant TeamSpeak).

Arunas ilgai ir nezaidzia, du kartus i savaite ateina ir iseina.

Tu esi cyteris, kuris megsta irodynet, jog nera, kai visi irodymai yra teisingi ir nukreipti i tave.

Ir sako as nerandu vietos? :D Man uztenka lrg. Plius as tik tau kenkiau, ne deiviui, ne kazkam kitam. Deivis unjailino tave uz nieka (dar be unjail anketos), kai tu buvai nubaustas teisingai. Todel parasiau papeikima.

Ir dar kai kas: as jau senai kuriu savo serveri. Deivis pats zino, todel taip ir parase.

Kabinejuos as tik prie taves, kadangi tu baisiai daug nusisneki. Pvz. : Uz free iskvietimus 24h banas. Uz cytu turejima /rcon banas.

 

 

Sakai turi faila ane? Sukurk nauja tema atsisiuntimuose ir idek tuos du failus. Arba ikelk cia su failai.lt.

 

Tu paziurek i data, taigi liepos 2 ar kelinta ten buvo tikrintas kompas tavo. Dabar liepos 7. 5 dienu skirtumas. Cia skaitos senai? :D

Beje, atidares Chrome gali paspaust CTRL + J ir atidarys atsisiuntimus. jie ilgai galioja, tad tikrai galesi cia nuorodas atsiusti.

 

Tu zodi nedomini sakei siandien 6-7 kartus. Dabar sakai, kad neBEdominu. Tai kaip suprast tave? Tu cj esi koks 10-metis, kad taip rasai.

Ir skaityt iki galo nemoki, tad cia dar vienas 10-mecio (11-mecio) vaiko bruozas.

 

As ne apie BANA rasiau ten, as apie paveiksliukus idetus kalbejau. Ten yra surasytos visos datos tavo folderyje. Net nera Cleo Folderio tada.


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#19
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Oj tu mane prazudysi :D

Kai tave uzbanino visi atsijunge, nes Deivis_Music rysi pamete (taip rase ant TeamSpeak).

Arunas ilgai ir nezaidzia, du kartus i savaite ateina ir iseina.

Tu esi cyteris, kuris megsta irodynet, jog nera, kai visi irodymai yra teisingi ir nukreipti i tave.

Ir sako as nerandu vietos? :D Man uztenka lrg. Plius as tik tau kenkiau, ne deiviui, ne kazkam kitam. Deivis unjailino tave uz nieka (dar be unjail anketos), kai tu buvai nubaustas teisingai. Todel parasiau papeikima.

Ir dar kai kas: as jau senai kuriu savo serveri. Deivis pats zino, todel taip ir parase.

Kabinejuos as tik prie taves, kadangi tu baisiai daug nusisneki. Pvz. : Uz free iskvietimus 24h banas. Uz cytu turejima /rcon banas.

 

 

Sakai turi faila ane? Sukurk nauja tema atsisiuntimuose ir idek tuos du failus. Arba ikelk cia su failai.lt.

 

Tu paziurek i data, taigi liepos 2 ar kelinta ten buvo tikrintas kompas tavo. Dabar liepos 7. 5 dienu skirtumas. Cia skaitos senai? :D

Beje, atidares Chrome gali paspaust CTRL + J ir atidarys atsisiuntimus. jie ilgai galioja, tad tikrai galesi cia nuorodas atsiusti.

Aš tau paskutini karta sakau tu manes nedomini nes kiek esu girdėjes tu neturi kaveikti bandai mane nerovti, bet aš ant taves bbd Taip kaip kad nusibodai jau su savo kalbomis bandydamas man ikaisti neatbanins po 3 dienu parei gal gal ir ne na ir man nesvarbu taip kad tu manes išvis nebedomini daryk ka nori man PXXXXXX...


  • 0

stats.php?id=13294&img=1


#20
Eimantas_Nepazysti

Eimantas_Nepazysti

    Mėgstantis rašyt

  • 167 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 13v 7m 40s
  • MiestasKlaipėda
  • Žaidimo nikas:Eimantas_Nepazysti
Reputacija: 32
Nuostabu!

Oj tu mane prazudysi :D

Kai tave uzbanino visi atsijunge, nes Deivis_Music rysi pamete (taip rase ant TeamSpeak).

Arunas ilgai ir nezaidzia, du kartus i savaite ateina ir iseina.

Tu esi cyteris, kuris megsta irodynet, jog nera, kai visi irodymai yra teisingi ir nukreipti i tave.

Ir sako as nerandu vietos? :D Man uztenka lrg. Plius as tik tau kenkiau, ne deiviui, ne kazkam kitam. Deivis unjailino tave uz nieka (dar be unjail anketos), kai tu buvai nubaustas teisingai. Todel parasiau papeikima.

Ir dar kai kas: as jau senai kuriu savo serveri. Deivis pats zino, todel taip ir parase.

Kabinejuos as tik prie taves, kadangi tu baisiai daug nusisneki. Pvz. : Uz free iskvietimus 24h banas. Uz cytu turejima /rcon banas.

 

 

Sakai turi faila ane? Sukurk nauja tema atsisiuntimuose ir idek tuos du failus. Arba ikelk cia su failai.lt.

 

Tu paziurek i data, taigi liepos 2 ar kelinta ten buvo tikrintas kompas tavo. Dabar liepos 7. 5 dienu skirtumas. Cia skaitos senai? :D

Beje, atidares Chrome gali paspaust CTRL + J ir atidarys atsisiuntimus. jie ilgai galioja, tad tikrai galesi cia nuorodas atsiusti.

 

Tu zodi nedomini sakei siandien 6-7 kartus. Dabar sakai, kad neBEdominu. Tai kaip suprast tave? Tu cj esi koks 10-metis, kad taip rasai.

Ir skaityt iki galo nemoki, tad cia dar vienas 10-mecio (11-mecio) vaiko bruozas.

 

As ne apie BANA rasiau ten, as apie paveiksliukus idetus kalbejau. Ten yra surasytos visos datos tavo folderyje. Net nera Cleo Folderio tada.

 

Matau tu nepagauni man visiškai neidomu sakau neatbanins praeis 3 dienos ir fsio nu ir pasibaigs tavo cia protu pisimai o cia tu man darbar protu nepisi nes as žinau kas kaip yra o tu čia nx pisi visiem prota ir nx vaidini kietu nx vaikas pats turi max 12 metu už laido kietas kažin kiap tikroveje butu keik matau iš gragždų tai gal persimest nori nx?


  • 0

stats.php?id=13294&img=1






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: raktažodis1

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok