Diskutuojam: Administracijos Papeikimai! - Šiukšlynas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Diskutuojam: Administracijos Papeikimai!

Kendrick_Barlow Yra kietas Yra Kietas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

#1
Kendrick_Barlow

Kendrick_Barlow

    Forumo pažiba

  • 1065 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 3v 8m 36s
Reputacija: 69
Monstras
Sveiki mielieji LRG.LT fanai(-ės).

Taigi, klausiu jūsų nuomonės, bei rimtų argumentų.

Kaip manote, kodėl žaidėjai taip priekabiai žiūri į administracijos darbą? Kodėl prisikabinėjama prie menkiausios klaidelės?

P.S. Čia tik diskusija.
P.P.S. Žinutė vyr. moderatoriams: nerankinkite temos iki aš pranešiu/paprašysiu, ačiū!
P.P.P.S. Keiksmažodžiai netoleruojami.

Pagarbiai,
Kendrick Barlow.
  • 1

8d171c32a2e7eed7f41f1cce673d2307403.png


#2
*Stan*

*Stan*

    Forumo pažiba

  • 1090 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 13v 9m 34s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Povilas_Stan
Reputacija: 197
Gangsta shit

Tiesiog administracija daro akivaizdžias klaidas ir žaidėjai nori sugrąžinti senąją administraciją. Tai būtu mano nuomonė :)


  • 1

Serverio super administratorius: 2014-05-08 iki 2014-05-30


Serverio moderatorius: 2018-01-02 iki 2018-01-07


Serverio administratorius: 2018-01-07 iki 2018-02-02


Serverio super administratorius: 2018-02-02 iki 2018-02-25


Serverio DPKT: 2018-02-25 iki xxxx-xx-xx


#3
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Priekabiai žiūri, nes jie per dsaug savivaliauja.


  • 1

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#4
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

Kodel? Dar klausi.. Va katik isejau is lygonines su ginklais dragasx ateme gun su admin komandom rasau ka darai tas man /kill... Tegul grazina senaja administracija..


  • 0

stats.php?id=16499&img=0

 


#5
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Mano nuomonė jie tiesiog nebeturi prikipti prie ko ir rašo tokias nesamonęs. Tiesiog jeigu taip ir toliau aš leavinsiu tą adminą, nes mano teisęs tiek ribotos, kad nzn. Geriau būti žaidėju ir linksmai praleisti laiką su draugais, o ne būti suvaržytam. Va o romixai mano nuomonė tu esi didžiausias verksnys, nes niekas daugiau taip neverkia kaip tu. Tu esi kažkoks keistas ir galvoji, kad adminu būti yra smagu ? Ne. Tu nieko negali daryt beveik tik padėt tiek žaidėjams. 


  • 0

#6
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

Mano nuomonė jie tiesiog nebeturi prikipti prie ko ir rašo tokias nesamonęs. Tiesiog jeigu taip ir toliau aš leavinsiu tą adminą, nes mano teisęs tiek ribotos, kad nzn. Geriau būti žaidėju ir linksmai praleisti laiką su draugais, o ne būti suvaržytam. 

Tai kam tada ejai i tos admin? Kad saudyti kiekviena pasitaikiusi?


  • 0

stats.php?id=16499&img=0

 


#7
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Galvojau, kad tai bus idomu, lengva, bet paiškėjo, kad taip nėra. Šaudau kiekvieną pasitaikiusi ? Čia tai tikrai nesamonė. Jeigu šaudyčiau tu iš ligoninės nespėtum išeit. 


  • 0

#8
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

@ Hugy_Pacanas :   jai nieko blogo nedarytumėte tai ar rašytu kas papeikimus? Be to jai gerai viską atliksi ir parašys papeikimą, tai jį atmes :)


  • 0

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#9
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Na taip, bet kodėl jūs tiek lendate prie tu smulkmenu. Tiesiog esate verksniai. Tiesiog man 2 sav būti be šaudymo yra tokia nesamone. O romixai pats pradedi rašyt papeikimus, nors pats pradedi šaudyti ir kaltini kitus. 


  • 0

#10
Jack'Tyson

Jack'Tyson

    Dievas

  • 702 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13d 14v 35m 16s
  • Žaidimo nikas:Romix_Gipsas
Reputacija: 107
Mėgstamas

Mano nuomonė jie tiesiog nebeturi prikipti prie ko ir rašo tokias nesamonęs. Tiesiog jeigu taip ir toliau aš leavinsiu tą adminą, nes mano teisęs tiek ribotos, kad nzn. Geriau būti žaidėju ir linksmai praleisti laiką su draugais, o ne būti suvaržytam. Va o romixai mano nuomonė tu esi didžiausias verksnys, nes niekas daugiau taip neverkia kaip tu. Tu esi kažkoks keistas ir galvoji, kad adminu būti yra smagu ? Ne. Tu nieko negali daryt beveik tik padėt tiek žaidėjams. 

:DDD Keistas sako. Tu galvoji nesu buves as adminu? ir nezinau kaip reikia ten dirbti? Jeigu tau nera smagu buti admin tai von n* is tu admin. Budamas adminas as nebudavau klube,gaujoj.. Patogiausias darbas taxi .. Kaip manai, tau butu smagu kai esi paprastas zaidejas ir privazioja adminas ir susaudo? Manau kad ne.

 

 

Na taip, bet kodėl jūs tiek lendate prie tu smulkmenu. Tiesiog esate verksniai. Tiesiog man 2 sav būti be šaudymo yra tokia nesamone. O romixai pats pradedi rašyt papeikimus, nors pats pradedi šaudyti ir kaltini kitus. 

 

Be saudymo? Tam yra DM eventai.. Niekas nedraudzia eiti i jos.


  • 0

stats.php?id=16499&img=0

 


#11
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

:DDD Keistas sako. Tu galvoji nesu buves as adminu? ir nezinau kaip reikia ten dirbti? Jeigu tau nera smagu buti admin tai von n* is tu admin. Budamas adminas as nebudavau klube,gaujoj.. Patogiausias darbas taxi .. Kaip manai, tau butu smagu kai esi paprastas zaidejas ir privazioja adminas ir susaudo? Manau kad ne.

 

 
 

Be saudymo? Tam yra DM eventai.. Niekas nedraudzia eiti i jos.

 

 

Smagu kai esi paprastas žaidėjas ir pravažiuoja adminas ir sušaudo ? Kada taip yra buvę.  ? Nesamonė paskutinė čia. Gal ir kažkas yra šaudęs, bet tikrai ne aš.

 

Galvoji man tas tavo Taxi darbas idomus ? Nu, kad ne nes tai manęs nedominą. Va eičiau į  gaują, bet kad neleidžia o dabar tie klubai jokiu veiksmu nedaro. Seniau kai buvai admin tau gal ir buvo ta motyvacija, bet man tai jau tos motyvacijos būt nebėra. 


  • 0

#12
Kendrick_Barlow

Kendrick_Barlow

    Forumo pažiba

  • 1065 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 3v 8m 36s
Reputacija: 69
Monstras

Smagu kai esi paprastas žaidėjas ir pravažiuoja adminas ir sušaudo ? Kada taip yra buvę. ? Nesamonė paskutinė čia. Gal ir kažkas yra šaudęs, bet tikrai ne aš.

Galvoji man tas tavo Taxi darbas idomus ? Nu, kad ne nes tai manęs nedominą. Va eičiau į gaują, bet kad neleidžia o dabar tie klubai jokiu veiksmu nedaro. Seniau kai buvai admin tau gal ir buvo ta motyvacija, bet man tai jau tos motyvacijos būt nebėra.

Pagal mano galvą administratoriui turėtų būti uždrausta dalyvauti betkokioje nusikalstomoje veikloje. Administratorius privalo skirti visą dėmesį serveriui, žaidėjams. Todėl manau turi būti pašalintas mokestis už komandas ir skirta daugiau dėmesio administracijos priežiūrai, kad jie padėtų žaidėjams, palaikytų tvarką serveryje, o ne užsiiminėtų kažkokia pašaline veikla kai jiems reikia atlikti pareigą.
Nepatinka tokios taisyklės, vadinasi tau reikėjo tik administratoriaus galimybių (komandų) arba norėjau atrodyti šiek tiek šiūstriau prieš kitus žaidėjus.
  • 0

8d171c32a2e7eed7f41f1cce673d2307403.png


#13
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Na iš patirties, tai anksčiau pildavau papeikimus dėl: postų, grisdavo kai kurių administratorių verhavimas bei šudmaliavimas arba nardymas ir tiesiog reikdavo kažko imtis, kad tokias šiukšles į šiukšledėžę mestų, o ne praeitų pro šalį.


  • 1

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#14
Teppei~

Teppei~

    Pastovintis už save

  • 38 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 51m 13s
  • Žaidimo nikas:Paulius_Snipas
Reputacija: 3
Neutralus

Oo,žiūrėk dar senų veidų dar čia pamatysi :D


  • 0

2ym7lav.jpg

Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Kendrick_Barlow, Yra kietas, Yra, Kietas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok