Mano Idėjos Šiam Puikiam Serveriui - Įgyvendintos/Atmestos serverio idėjos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Mano Idėjos Šiam Puikiam Serveriui

Kendrick_Barlow yra kietas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Kendrick_Barlow

Kendrick_Barlow

    Forumo pažiba

  • 1065 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 3v 8m 36s
Reputacija: 69
Monstras

Pradėsiu nuo pradžių...:

 

  • Po šiai dienai vis dar turime tris miestus: Los SantosSan Fierro, Las Venturas. Aš prieš tai neturiu nieko prieš, bet pats pagrindinis veiksmas visada vyksat mieste Los Santos. Kodėl? - neturiu nė menkos idėjos, bet faktas tas jog kiti miestai tapo tiesiog nebe reikalingi. Aš siūlau sutelkti visą dėmėsį būtent į Los Santos ir ten tobulinti visas sistemas, mapp darbus ir t.t. Nebūtina pašalinti tų San Fierro ar Las Venturas miestų, tiesiog pabandyti sutelkti dėmėsį į Los Santos miestą.

 

  • Siūlau atnaujinti kai kuriuos mapp darbus, pavyzdžiui galime atnaujinti LSPDLSHP, arba tiesiog padaryti ką nors gražaus mieste, apmažinti keliuose vietuose objektų skaičių arba visai pakeisti nauju. Tiesiog tai būtų šioks toks atnaujinimas, kuris pradžiugintų nemažą skaičių žmonių. Prie to paties galima padaryti kažkokį tai konkursą, kad žmonėms būtų motyvaciją kurti ir stengtis projekto labui, vis dėl to patiems žaidėjams tai būtų tikrai smagu. 

 

  • Gaujos: dabartines gaujas mes matome tik kaip pastatų ir/arba žmonių grobėjus, bet jokios įdomios, nusikaltomosios veiklos tiesiog nėra. Todėl siūlau, jog gaujos būtų visiškai pakeistos. Kas būtų pirma tai: "Gang Wars" (iš a. k. gaujų karai). Kas tai? Tai, dvi ar daugiau gaujų kovoja tarpusavyje norint išsiaiškinkti kuri gauja yra pranešesnė. Įprastai gaujų karuose kaunasi iš vienos gaujos 5 žmonės bei iš kitos gaujos 5 žmonės, vieta pasirenkama dažniausiai užmiestyje. Taip pat būna kad gaujos nariai pardavinėja žolę arba ginklus. Tai taip pat atneša nemažai pelno ne tik gaujai, bet ir pačiam pardavėjui. Siūlau paskirti atsakingą, suprantintį apie gaujos gyvenimą žmogų, arba keisti gaujų sistemą į tikrai rimtą bei įdomią. Kad gauja būtų ne kaip darbas, bet kažkas panašaus į dabartinio Klubo tipą. Kad žmogus, kuris nori įkurti gaują negalėtų tiesiog parašyti kažkokią anketą ir tada pradėti rinktis žmones, ne. Išpradžių turėtų parodyti jog ta gauja yra labai rimtai nusiteikųsi ir nori parodyti visiems jog ji yra stipriausia. Bėje, kad gaujos būtų ne "Tulpiniai" ar "Calreone", bet visiems mums puikiai žinomais pavadinimais kaip "Groove Street", "Ballas", "Vagos" ir t.t.

 

  • Administratorių mokestis už naudojamas komandas: grįžęs į administraciją pamačiau ir labai nustebau jog naudojant komandas reikia už jas ir mokėti. Pvz.: /to Vardas_Pavardė kainuoja 100Lt; /get Vardas_Pavardė kainuoja 200Lt; /jp kainuoja 1000Lt. Taip, galbūt kaikuriems žmonėms tai nėra dideli pinigai, bet man kai aš neturiu kada važinėti su ta darbine mašiną ir "kalti" pinigus man jie tiesiog išnyksta. Aš vis juos skolinuos ir skolinuos, o norėdamas suteikti pagalbą žaidėjui aš per dieną išleidžiu apie 3000 - 5000 litų. Tai yra labai didelis skaičius. Aš siūlau pašalinti šiuos mokeščius už komandas, kadangi tai yra tiesiog nenaudinga. Aš net nesuprantu koks tikslas buvo tai padaryti. 

 

  • Administracijos pasitikėjimas. Dabar gerai pagalvokite visi. Administratoriai prieš kiekvieną kartą kaip nors bausdami žmogų privalo daryti įrodymus tam kad galėtų argumentuoti, jeigu žaidėjas parašytų papeikimą. Jeigu jau išrinko administratorių tai turbūt juo ir pasitiki ir tikia jog jis nesąmonių nedarys, galu gale galima pažiūrėti ir į "logus", be to administratorių darbas taptų daug lengvesnis ir ženkliai sumažėtų taisyklių laužytojų. Patys žaidėjai pagalvokite, susipraskite galu gale. Jeigu jau padarėte klaidą, būkite tokie malonūs ir pripažinkitę padarę ją, o ne verskite kaltę administratoriams ar kitiems nekaltiems žmonėms. 

 

  • Taisyklės. Siūlau stipriai griežtinti taisykles, kadangi žaidėjai jų papraščiausiai jau nebepaiso, nebebijo to kalėjimo ar to "mute".

 

 

 

Šiam kartui tiek, norėčiau matyti komentaruose jūsų nuomonę (argumentuotą). Ačiū už sugaižtą laiką skaitant šias idėjas/pakeitimus.

 

Pagarbiai,

Kendrick_Barlow.


  • 4

8d171c32a2e7eed7f41f1cce673d2307403.png


#2
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Visos geros, naudingos. Viskas nuosekliai ir tvarkingai išreikšta. Aš už.


  • 0

#3
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Visi už bet supranti Samp_Tevas turi daug darbu tai abėjojių, kad ką nors padarys..


  • 0

Paveiksliukas


#4
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas
  • Po šiai dienai vis dar turime tris miestus: Los SantosSan FierroLas Venturas. Aš prieš tai neturiu nieko prieš, bet pats pagrindinis veiksmas visada vyksat miesteLos Santos. Kodėl? - neturiu nė menkos idėjos, bet faktas tas jog kiti miestai tapo tiesiog nebe reikalingi. Aš siūlau sutelkti visą dėmėsį būtent į Los Santos ir ten tobulinti visas sistemas, mapp darbus ir t.t. Nebūtina pašalinti tų San Fierro ar Las Venturas miestų, tiesiog pabandyti sutelkti dėmėsį į Los Santos miestą.

    Manau tas kolkas ir yra daroma. Tiesiog nera kur MTA darbu dėti LS mieste, O kiti miestai yra laisvi .

 

  • Siūlau atnaujinti kai kuriuos mapp darbus, pavyzdžiui galime atnaujinti LSPDLSHP, arba tiesiog padaryti ką nors gražaus mieste, apmažinti keliuose vietuose objektų skaičių arba visai pakeisti nauju. Tiesiog tai būtų šioks toks atnaujinimas, kuris pradžiugintų nemažą skaičių žmonių. Prie to paties galima padaryti kažkokį tai konkursą, kad žmonėms būtų motyvaciją kurti ir stengtis projekto labui, vis dėl to patiems žaidėjams tai būtų tikrai smagu. 

Niekas nekels pirma padaryk MTA baze jai patiks įkeltų. Konkursa padaryti gerai , bet tada reikia prašyti ir tiksliai žinoti ar tikrai kelks ta bazę kuri laimės ar ji bus be bugu ir t.t.

Bet šiaip už .


  • 0

#5
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Eigu uz admin komandas nereikes moket, tai jusu pinigu ekonomika labai pakils... Ir jus pinigus galite imti is fondo. Manau niekas nepyks, kad is fondo sau pasiimtum kelis k, ant tu komandu )


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#6
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Eigu uz admin komandas nereikes moket, tai jusu pinigu ekonomika labai pakils... Ir jus pinigus galite imti is fondo. Manau niekas nepyks, kad is fondo sau pasiimtum kelis k, ant tu komandu )

 Haski nevisi pasimtu pora litu :D . 100 procentu kai niekas nematytu koks admin nakti paimtu 100k ar dar daugiau. 


  • 0

#7
Kendrick_Barlow

Kendrick_Barlow

    Forumo pažiba

  • 1065 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 3v 8m 36s
Reputacija: 69
Monstras

Haski nevisi pasimtu pora litu :D . 100 procentu kai niekas nematytu koks admin nakti paimtu 100k ar dar daugiau.

Tai tiesiog neįmanoma. Kai nusiimi nuo fondo pinigus jie keliauja tiesiai į award'ą, o iš ten pačiam skirti pinigų neina...
  • 0

8d171c32a2e7eed7f41f1cce673d2307403.png


#8
-Korne

-Korne

    Diktatorius

  • 378 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 9v 4m 47s
Reputacija: 96
Mėgstamas
Bl kedrick tikrai uz visus idejos sakau uz, del gaujos tikrai sutinku. Mldc!
+r3p
  • 0
Korne_Minis - Sveikas Korni. Pagaliau tau pavyko, pagaliau pasiekiai tai ką ilgai siekiai, tai yra direktoriaus postą. Tavo anketą sužavėjo, viskas išsamiai ir gražiai atsakyta, manau tu tinkamas šiam postui ir susitvarkysi su savo pareigomis. Todėl sveikinu ir sekmės darbuose.



Naujasis ,,Tulpinių" direktorius: Korne_Minis


Vienintelė gera anketa - ( be rašybos klaidų, aiškiai suprantama) - Korne'Minis, todėl jis tampa naujuoju Corleone Gaujos Vadu.


Šįkart buvo nuspręsta, kad Korne_Minis išrenkamas Karo Akademijos Direktoriumi.


Korne Minis buvo vienintelis pildytojas, tad be jokių apklausų patenka į Geras Faras Direktorių.


Pasiekimai:


Buvęs "Tulpinių" direktorius 2x


Buvęs "Corleone" Direktorius 3x


Buvęs Armijos direktorius 2x


Buvęs Policijos nuovados direktorius


Buvvęs Medikų direktorius


Buvęs visu darbu pavaduotojas


Dabartinis Reklamėrių direktorius






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Kendrick_Barlow, yra, kietas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok