Peikiu Vladas_Aztec - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Vladas_Aztec

papeikimas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
16 atsakymai į šią temą

#1
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?Nutraukia grobimą nors niekas negrįžo o nesąmonės daro super.adminas ir per ts atėjo sako dar mačiau kai kažkas grižo į už grobimą nors niekas negrįžo į ta užgrobimą turėtu papeikimas būti priimtas nes nesąmonės daro.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :
http://www.part.lt/i...ea133c57903.png


  • 2

Paveiksliukas


#2
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Ernestas_Ernestas ir Renis_Ballas grizo jai neklystu ^^


  • 0

* RokasEnjoy


#3
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Pfhaaa. Aš irgi turiu įrodymu, kai kažkas grįžinėja, ir ką tu man į tai Vladai? Įrodymai ir jailas, įrodymai ir jailas. Neturi teises atšaukti grobimą. Pamatai grįžinėtoją? Darai ss ir sukišk į jailą. Kokie dar nutraukti grobimą. Pizdielink iš čia.

http://www.part.lt/i...a95b8721838.png

http://www.part.lt/i...a43dbde5896.png


  • 2

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#4
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Ernestas_Ernestas ir Renis_Ballas grizo jai neklystu ^^

Nu kelkit įrodymus jeigu nebus tai įspėjimas pareina


  • 0

Paveiksliukas


#5
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Pfhaaa. Aš irgi turiu įrodymu, kai kažkas grįžinėja, ir ką tu man į tai Vladai? Įrodymai ir jailas, įrodymai ir jailas. Neturi teises atšaukti grobimą. Pamatai grįžinėtoją? Darai ss ir sukišk į jailą. Kokie dar nutraukti grobimą. Pizdielink iš čia.

http://www.part.lt/i...a95b8721838.png

http://www.part.lt/i...a43dbde5896.png

Ridas net kai nusovet jauciu nesuvoke, kad kazkas yra uzgrobta tai manau jo nereikia priskaiciuoti kaip gryzusio jis net jauciu gunu neturejo... :D


  • 0

* RokasEnjoy


#6
Aztec'as

Aztec'as

    Gangsteris

  • 443 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 9v 53m 29s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:db.Vladas_Aztec
Reputacija: 142
Mėgstamas

Uoj Bangarangas supiko kad negavo litu?:oo oho niekas negryzo ar tikrai? ar tikrai niekas negryzo:oo ka tu sakai, Ai moki meluot ;)


  • 0

                                                            Mano pasiekimai:

PD direktorius nuo: [2014/4/24] iki: [2014/05/15]

Viešo balso direktorius nuo: [2014/5/20] iki: [2014/05/30]

Adminstatorius Nuo: [2014/2/28] Iki:[ 2014/05/06]

Moderatorius nuo: [2014/02/01] iki[ 2014/2/28]

Super admin nuo: [2014/05/06] iki [2014/06/01]

Dyleriu direktorius nuo: [2014/06/01] iki [2014/06/09]

 

Leavines nuo 2014-06-09


#7
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Krč apsimeta durnu. Pats žino, kad grįžo kažkas iš jų ir sako, kad ne. Karoli čia savaime aišku, kad verki. 


  • 0

#8
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Ridas net kai nusovet jauciu nesuvoke, kad kazkas yra uzgrobta tai manau jo nereikia priskaiciuoti kaip gryzusio jis net jauciu gunu neturejo... :D

Čia apie Vlada , kad nesamones daro ... 
turi Sup. ir savu nejailina suprantu kai nk blogo nepadaro ar atsiprašo bet kai specialiai ir pastoviai ta daro tai ka zn . Buvau pd i užgrobimus puse praso /get . Atgetina ir žvenge per racija koks skirtumas niekas nepastebės dar /heal  ir t.t. Džiaukis  Vladai kol posta turi dabar specialiai visus tavo nusižengimus foto darysiu ir tau i skype mesiu ..
 

 

Uoj Bangarangas supiko kad negavo litu?:oo oho niekas negryzo ar tikrai? ar tikrai niekas negryzo:oo ka tu sakai, Ai moki meluot  ;)

 

Vladai šūdo nemalk gerai darbuotojus betkokius priminėji . Hugy pavas dėl to tave gina . Tai dek įrodimus kodėl nutraukiai , o ne atmazink čia.


  • 0

#9
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

Nu kelkit įrodymus jeigu nebus tai įspėjimas pareina

tu kurva lenkas jobanas daugiau nieko nemoki tik ispejimus rasyt


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#10
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Uoj Bangarangas supiko kad negavo litu?:oo oho niekas negryzo ar tikrai? ar tikrai niekas negryzo:oo ka tu sakai, Ai moki meluot ;)

Tu vladai vapse kelk įrodymus sakiai grižo noriu pažiūrėti kas grižo neturi ss tai papeikimas priimtas ir tau įspėjimas

tu kurva lenkas jobanas daugiau nieko nemoki tik ispejimus rasyt

O tu tai vapse virgi lenkas tu esi nebent ir rašau papeikimus nes nesąmonės daro kam toks serveri yra super jeigu nesąmonės daro..


  • 0

Paveiksliukas


#11
Kendrick_Barlow

Kendrick_Barlow

    Forumo pažiba

  • 1065 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 3v 8m 36s
Reputacija: 69
Monstras

Tu vladai vapse kelk įrodymus sakiai grižo noriu pažiūrėti kas grižo neturi ss tai papeikimas priimtas ir tau įspėjimas

O tu tai vapse virgi lenkas tu esi nebent ir rašau papeikimus nes nesąmonės daro kam toks serveri yra super jeigu nesąmonės daro..

Čia tu nesąmones darai, išminčiau tu didysis.


  • 0

8d171c32a2e7eed7f41f1cce673d2307403.png


#12
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras
 
 

Vladai šūdo nemalk gerai darbuotojus betkokius priminėji . Hugy pavas dėl to tave gina . Tai dek įrodimus kodėl nutraukiai , o ne atmazink čia.

 

Aš netgi ne pavas dalbajobe tu blet, matos karolis verkia, kad nutraukė ir jau papeikimus rašo. 


  • -1

#13
Electroo

Electroo

    Lrg.lt fanas

  • 286 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 3v 3m 57s
Reputacija: 448
Savas veidas

Aš netgi ne pavas dalbajobe tu blet, matos karolis verkia, kad nutraukė ir jau papeikimus rašo. 

Tu vapse kaimas tilėk ir neverkiu aš tik rašau nes neteisybė yra o jus čia verkiat nes net nebutumet apgįnė.


  • 0

Paveiksliukas


#14
Hugy_Pacanas

Hugy_Pacanas

    Tvirtas narys

  • 223 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 29m 18s
  • Žaidimo nikas:Hugy_Pacanas
Reputacija: 41
Monstras

Tu vapse kaimas tilėk ir neverkiu aš tik rašau nes neteisybė yra o jus čia verkiat nes net nebutumet apgįnė.

 

Krw man gaila tavęs, jeigu neskiri miesto nuo kaimo blet. + Męs verkiam ? Ar męs čia papeikimus rašom ? Durnas vpš blet.


  • 0

#15
DeepEvil

DeepEvil

    Lrg.lt fanas

  • 261 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 9v 11m 44s
  • MiestasGargzdai
Reputacija: 30
Nuostabu!

Žinot, Karolis_Electro rašant šį papeikimą yra teisus (kad ir kaip keista būtu...), kadangi Vladas susirinkęs įrodymų galėjo prajailint tulpinius, o dabar taip atšaukti grobimą už savo neatidumą ir įrodymų nedaryma tikrai gali būti papeikimas priimtas. Taigi esi Superis, argi neina tau jailint jų? 

 

P.s. Deftai, jei priimsi papeikimą, parašyk kelintas tai įspėjimas. Man atrodo, kad jau vieną turi iš anksčiau. :)

 

Radau vieną iš senesnių papeikimų. Jei dar skaitysis šis, tai jau 2įsp. jei neklystu: http://forumas.lrg.l...u-vladas-aztec/


  • 0

Pradėjau žaist LRG.LT serveri nuo: 2014/04/26 22:54.

 

Mano pasiekimai serveryje: 

http://www.part.lt/i...d5345c62120.bmp  ||  http://www.part.lt/i...538617e1674.bmp


 


#16
Haris_Hlz

Haris_Hlz

    Godzilla.

  • 1735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 44d 19v 18m 46s
  • MiestasMarijampolė
Reputacija: 155
Mėgstamas

Karolis_Electro a.k.a bagarangas žinomas kaip papeikimų rašytojas. Jis papeikimus rašo ir ožina už viską ,  nesvarbuy buvo tai ar ne , tiesa ar netiesa vistiek rašė ir rašys. Jis turbūt savo "atsakingumu" , "rūpestingumu" nori kuo greičiau prisitrinti į administratorius , tačiau nemanau , kad verta bandyt , nes visas serveris žino jo charakterį. Deft'ai jei perskaitysi šitą postą uždėk visiems įsp. kas keikėsi ir įžeidinėjo , gal vieną kartą baigsis nesamonės.


  • 0

#17
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

16. Jei vienas iš užgrobimų dalyvių cheat'ina, ar yra užbaninamas arba pasigydo, užgrobimas turi būti nutrauktas

 

 

Tokios taisyklės, kad jeigu gryžta į užgrobimą, reiktų jį nutraukti, nežinau ir nematau, Super.Administratorius turėjo jį nubausti Jail'u

 

[ppriimtas]


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: papeikimas

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok