Peikiu Lukas_Smiley ! - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Lukas_Smiley !

peikiu

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Korne Parker

Korne Parker

    Pastumdėlis

  • 28 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 12v 1m 18s
  • MiestasPanevėžys
  • Žaidimo nikas:korne_parker
Reputacija: 21
Nuostabu!

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Iš oro pradėjo šaudyt. Su manim kartu buvo ir Mia kuri taip pat buvo nušauta.
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :

Pridėtas failas(-ai)

  • Priedas  is oro.png   518.91K   0 Parsiųsta kartų

  • 4

stats.php?id=11382&img=0

 









#2
★Smiley★

★Smiley★

    Lrg.lt fanas

  • 291 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 2v 27m
  • MiestasMažeikiai
  • Žaidimo nikas:Lukas_Matulenas
Reputacija: 1
Neutralus

prie ko cia admin papeikimai? :D as gaujoj,todel ir saudziau, mano toks darbas :D


  • -1



 


#3
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

prie ko cia admin papeikimai? :D as gaujoj,todel ir saudziau, mano toks darbas :D

 

Tu visų pirma esi adminas tik po to kažkoks gaujinis...


  • 0
Labas

#4
★Smiley★

★Smiley★

    Lrg.lt fanas

  • 291 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 2v 27m
  • MiestasMažeikiai
  • Žaidimo nikas:Lukas_Matulenas
Reputacija: 1
Neutralus

tai pl jei as modas tai nebegaliu atsipalaiduot? tai nafik tada, as nei i kluba nei i gauja negaliu istot, agurkas turiu but? :D Zilvinai, vistiek  tu kelmas, kaimo molis, (tas balsas, ooo kalbesena:D) isp nereikia :D tiesiog pareiskiau savo nuomone :P


  • 0



 


#5
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas
Dar plius šaudymas prie svarbių pastatų...
  • 0

#6
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Mia įžeidimai, o Lukai čia ne PD spalva ant tavo nick? Ir kur čia tas gaujos skinas? Papepikimas turi būti priimtas.


  • 0

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#7
★Smiley★

★Smiley★

    Lrg.lt fanas

  • 291 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 2v 27m
  • MiestasMažeikiai
  • Žaidimo nikas:Lukas_Matulenas
Reputacija: 1
Neutralus

Klube tai yra, tai vistiek galiu saudyt :P

 

Rafai, tau vapse turi nuimt super admin'a, nes tu nei aktyvus, nei padedi serveriui, kokia nauda is taves?  :)


  • 0



 


#8
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Mia įžeidimai, o Lukai čia ne PD spalva ant tavo nick? Ir kur čia tas gaujos skinas? Papepikimas turi būti priimtas.

 

Tai va , manau po šito komentaro nekils jokių klausimų :).

 

1. Visų pirma , kiek mačiau buvo mėlyna spalva , ir pasakykit , ar tik ne moderatorių spalva yra mėlyna? Tad aš garantuotas , kad jis dirba kokiam PD , nenori prarast darbo padarė /spalva ir buvo su MODERATORIAUS spalva , bei tuo metu kai būdamas su moderatoriaus spalva turėjo padėt žaidėjam , jis juos - šaudė.

 

2. Administratoriam ankščiau  būdavo taisyklė , kad išvis negalima būt gaujose , manau , dabar gal ir nėra tos taisyklės, bet tai nereiškia , kad galima šaudyt kada nori , kur nori ir kaip nori.

 

3. "ar negalima biški atsipalaiduot" šitas tavo sakinys geras , nuo kada moderatorius "Atsipalaiduoja" , šaudydamas kitus? Kiek žaidžiau , neprisimenu , kad būtent taip moderatoriai/administratoriai atsipalaiduodavo. (žvėjok , rink grybus , o jei nori pasišaudyt eik į DM zoną)

 

Taigi čia 1 įspėjimas.

 

Antras dalykas : 

 

1. Kiek aukščiau skaičiau , tu netik šaudai į žaidėjus , bet šaudai prie svarbių pastatų , tad reikėtų atsižvelgt , bei taip pat skirt ne tik už tai , kad šaudei , bet ir už tai , kad šaudei ne kur nors ten prie fermos kokios , bet prie medicinos , kur šaudyt turėtų būt pati draudžiamiausia vieta.

 

Trečias dalykas : 

 

Skaičiau , kad moderatoriai negali įžeidinėti žaidėjų ir forume , mat už tai bus dedami įspėjimai. Gerai cituoju :

 

Zilvinai, vistiek  tu kelmas, kaimo molis, (tas balsas, ooo kalbesena:D)

 

Ir

 

Rafai, tau vapse turi nuimt super admin'a, nes tu nei aktyvus, nei padedi serveriui, kokia nauda is taves?

 

Dėl antro , pvz aš galiu įsižeist , o ką tas šūdas žino? Gal aš daug ką padariau , o jis net neįsivaizduoja , kaip tai padėjo serveriui? Ir kai tarkim Rafael (Kaip pavizdys , kadangis Smiley jį paminėjo( padarė daug serverio labui , ir jam pasako tokius žodžius tikrai galima įsižeist :) , dėl Žilvino situacijos ir taip aišku , tiesioginis stumimas ir tiek.


  • 3

#9
Zilvinas_Moris

Zilvinas_Moris

    Diktatorius

  • 382 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 12v 30m 13s
  • MiestasVenta
  • Žaidimo nikas:Zilvinas_Moris
Reputacija: 112
Mėgstamas

tai pl jei as modas tai nebegaliu atsipalaiduot? tai nafik tada, as nei i kluba nei i gauja negaliu istot, agurkas turiu but? :D Zilvinai, vistiek  tu kelmas, kaimo molis, (tas balsas, ooo kalbesena:D) isp nereikia :D tiesiog pareiskiau savo nuomone :P

 

 

Po kol kas aš neišreikšiu savo nuomonės apie tave, nes man tai nederėtų ir tai būtų neetiška, ir aš pagal visą esmę turiu būti pavyzdys kitiems.

 

O atsakant į šitą tavo post'ą. Jei tu šitaip tik sugebi atsipalaiduot dm'indamas žmones prie sfhp, tai tada tau tikrai nafik tas mod'as. Ir be to Smile, tau daug kartų reikėtų taip nesireikšti, nes tu tam teamspeak'e išvis nekalbi...


  • 0
Labas

#10
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Manau teks įvesti taisyklę kuri buvo kažkadaise, jei esi MODERATORIUS ar Administratorius, tu negalėsi būti gaujoje.


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: peikiu

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok