Peikiu Aivarux_Joint - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Aivarux_Joint

papeikimas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?Na tokių adminu tai tikrai nereikia žodžiu mane surakino kažkos iš armijos,tada atsitelino Robertas_Same,o poto atsitelino Aivarux_joint ir man sudėjo star admin komandu pagalba :) jai foto nieko neįrodo pagal šita laika kur foto yra logus tikrinkit :)
2. Jūsų Video/Foto įrodymai :
http://www.part.lt/p...ffe87254188.png Čia atsitelina Robertas_Same.

 

 

O čia išdyko Aivariux galit logus tikrint pagal šita laika matysit kad jis panaudojo /to ant Roberto,kiek žinau šitaip negalima daryti :) ir dar plius direktorius pd rodo gera pavizdį.

 

http://www.part.lt/p...4e9226e0260.png

 


  • -3

#2
Justas_Petras

Justas_Petras

    Priklausomas nuo forumo

  • 674 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 10v 32m 51s
Reputacija: 126
Mėgstamas

Nematau, kad aivarux čia atsitelino kur?, beto tave armija surakino tai same atsitelino, kad uždėtu star ir padėtu tony tai nemalk šūdo.


  • 0

78.61.91.35


#3
SvečiasMarius_Blinkas_

SvečiasMarius_Blinkas_

Nematau, kad aivarux čia atsitelino kur?, beto tave armija surakino tai same atsitelino, kad uždėtu star ir padėtu tony tai nemalk šūdo.

 

taigi tavo dyrikas kur tu nemazinsi jo ... aisku kad cia palengvinanti komanda kurios negalejo naudot 


  • 0

#4
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas
Petriukai,koks tolkas man meluoti? Aš nekaltas kad tu jam lendi į šikna be muilo kad paaukstintu tave ar pagirtų. Vin paziurek logus pagal laika ta kur nuotraukoje yra ir pamatysi kad pavizdingas direktorius panaudojo admin komanda,o jisai ja naudojo todel kad nei vienas jo darbuotojas nepaavo manes:-D
  • 0

#5
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas
Ir dar noriu dadėti kad ir Robertas_Same gautu isp nes jisai yra pd pavaduotojas,ir taip pat naudojo admin komandas.
  • 0

#6
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Na, bet šiaip tu irgi Donny nesąžiningai darai.  Tave surakino, ir tu prašai pipiro KILL kad panaudotu ant taves, eigu jis būtų parašęs, jis per tave būtų gaves papeikimą, pagalvok.


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#7
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas
Ok Haski aš dėl šito kaltas,bet jis to nepadarė,taigi Aivarux padarė klaida taigi ir už tokes klaidas atleist negalima,pagalvok kaip atrodo dabar pagal sita situacija adminai dirbantis pd gaudo tokiu budu nusikaltelius argi sazininga? Cia ir durnas pagautu beleka su admin komandom,nieko jus nebevarkit cia ginti savo direktoriu gaus 1 isp ir nieko neatsitiks tik jam y nauda bus gal pasimokins is klaidu.
  • 0

#8
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Na aš sutinku, eigu žmogus padaro klaidą, turi ir atsakyti, bet tik išsireiškiau aš dėl Pipiro :)


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#9
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Labai jau neaiškūs įrodymai, o logų nėra.


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: papeikimas

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok