Peikiu Algirdas_Gamer (Dabar Tikiuosi Viskas Aišku) - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Algirdas_Gamer (Dabar Tikiuosi Viskas Aišku)

papeikimas for mudak

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Lauris_Dollar

Lauris_Dollar

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 6v 15m 41s
  • MiestasDangus
Reputacija: 6
Neutralus

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? Viskas detaliai aprašyta apačioje pateiktoje nuorodoje
2. Jūsų Video/Foto įrodymai : 
http://forumas.lrg.l...aiferį-gėjmerį/


  • 0

tumblr_n02keeVuUy1tnx0fjo1_250.gif

173.png

gifs.gif

 

 


#2
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Nu Dolleri duodi vaizdu. Taigi tu ne mentas ir dar dristi meluot. O visu antra, tu mentu tikrai net nenori dirbti. Pastviai padirbi viena antra diena. Trecia: kaip ir minejau uz puse tiesos jailinau, tai reiskia, kad tu esi pusiau teisus, tad gavai tik 10 min.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#3
Lauris_Dollar

Lauris_Dollar

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 6v 15m 41s
  • MiestasDangus
Reputacija: 6
Neutralus

Aš ne mentas ? paklausk Aivarux_Joint + pasižiūrėk pd papeikimus jeigu netiki tu apuoko liekana , jei bandai išsisukt nuo bausmės tai tau hujovai einasi


  • 0

tumblr_n02keeVuUy1tnx0fjo1_250.gif

173.png

gifs.gif

 

 


#4
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
As nebandau, as sakau kaip yra. Zigmas siuo atveju ir atmete ir atmes, kadangi Zigmas zinojo situacija, kadangi jam paaiskinau. Tu su justu petru pradejot daryti dm tarpusavyje. Taigi, kadangi tu buvai pasalinis zaidejas evente, tai tu gavai jail 10, bet ne 20, nes justas petras negalejo saudyti i tave

Tu negalvok, kad as nebuvau. Tu manes nematei, bet as tave maciau, kadangi stebejau kova,kad nepradetu sakyti, jog inv, aimas ir pns.
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#5
Lauris_Dollar

Lauris_Dollar

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 6v 15m 41s
  • MiestasDangus
Reputacija: 6
Neutralus

Tu rimtai biški čiulpes zigmui ar tik apsimeti ?

Žiūrėk pd papeikimus po jail aš gavau isp už šaudymą į savus tipo tai reiškia , kad aš buvau pd

Tada aš buvau nuėjęs skin pasiimt visi rašė ko čia atėjai ir pnš užsidėjau skiną , visi rašo nuo kada pd , kas priimė ir už ką ? tada justas_petras į mane pradėjo šaudyt , aš įsitraukiau ginklą ir nušoviau jį , tada jis parašė , kad tu mane jailintum ir įjailinai , o čia nefreepostink bent įrodymų įkelk nes graudu į tave žiūrėt nare kaip bandai dar gyliau prinert į pm , jei nori toliau šluostyk šikną , man pochui bus , visi tai senai jau žino.


  • 0

tumblr_n02keeVuUy1tnx0fjo1_250.gif

173.png

gifs.gif

 

 


#6
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas

Lauri, kam tie irodymai, kai situacija ir taip aiski. TU ILINDAI I EVENTA, KAI ZINOJAI, JOG JIS TEN. NEREIKEJO STOVET IR ZIURET, TADA GAL NIEKO IR NEBUTU NUTIKE


  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#7
Lauris_Dollar

Lauris_Dollar

    Gangsteris

  • 411 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 6v 15m 41s
  • MiestasDangus
Reputacija: 6
Neutralus

Lauri, kam tie irodymai, kai situacija ir taip aiski. TU ILINDAI I EVENTA, KAI ZINOJAI, JOG JIS TEN. NEREIKEJO STOVET IR ZIURET, TADA GAL NIEKO IR NEBUTU NUTIKE

Aš buvau katik prisijungęs , nemačiau , kad vyksta dm + pd ofise :)


  • 0

tumblr_n02keeVuUy1tnx0fjo1_250.gif

173.png

gifs.gif

 

 


#8
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

[patmestas]

 

Zigmanto žodis paskutinis


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: papeikimas, for, mudak

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok