Aivarux_Joint Į Lrg.lt Moderatorius [Pasitaisiau] - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Aivarux_Joint Į Lrg.lt Moderatorius [Pasitaisiau]

Anketa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
9 atsakymai į šią temą

#1
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

    ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

  • 1240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas


1. Vardas_Pavardė žaidime? : Aivarux'Joint

2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? : 35'000xp.

3. Jūsų amžius? : 14 metų.

4. Kokiu tikslu jums reikalingas moderatoriaus postas ? Kadangi moderatoriaus post'e patirties turiu ne mažai, tad kodėl nepadėjus žmonėm? Nemėgstu kalbėti apie save ir mano visus pliusus. Tačiau, manau kad tinkamas šiam post'e. Iškilus problemai, nesunkiai atrandu jos kompromisa  ir moku išlikti ramus, bet kokioje situacijoje. Šios savybės yra pagrindiniai aspektai "Moderatoriaus post'e" Taip, moderatoriaus post'as yra ne juokų žaidimas, ir žinau kokia yra to kaina, tačiau pasitikiu savimi ir manau, kad pajėgsiu susitvarkyti su visa "LRG.LT" šeima. Aš stengčiausi ištaisyti visas problemas atsitikusias, kad visi gražiai sutartume, o nebūtų kad prasidėtu kokie grasinimai, ižeidinėjimai, bei keiksmai. Kad kai kurie žaidėjai nemanytu. Tačiau į šį post'ą patekti reikia "Ilgo liežiuvio" :D (Čia kaip sakant posakis) Aš padarysiu taip, kad žaidėjams neatsibostu "LRG.LT' Serveris. Organizuodamas vis naujesnius ir įdomesnius event'us, bei iškylas. Noriu parodyti pavizdį visai "LRG.LT" Administracijai. Kaip reikia tvarkytis su moderatoriaus ,administratoriaus post'u. Ir tikiuosi sulaukti pagarbos iš "LRG.LT" Serverio žaidėjų.

5. Kodėl į moderatoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? :Na, manau čia buvo viskas paminėta kodėl turėtume. Esu aktyvus, malonus, draugiškas. Dabar aš kaip sakoma: "SUPRATAU" ką aš ne taip padariau. Manau daugelis mane  pažysta, bet kai kurie pyksta, kaip bugginau tuos litus, ir kai kuriems kažkas dingo, kažkam pasisekė , kažkam ne. Bet praėjo jau daug laiko, ir manau kad nebepyksite ant manes. Daugelis gali mane pagirti ar papeikti. Kritikas paiimti taip pat moku. Bet daugelis neteisingą rašo (PRIEŠ) , net neskaitę anketos parašo (PRIEŠ) , neparašo kodėl ir t.t. Tiesiog parašo Prieš, ir viskas.Nori kad paiimtu tą žmogu, ar Nori kad nepaiimtu to žmogaus. Taipogi žinau tas 12~13-mečių kalbas - bla-bla-bla... Tas pats per tą pati. Šneka nesamones ir t.t. Taigi manau informacijos užteks. Manau visi perskaitys šią anketą , ir sulauksiu komentartų, kodėl aš tinku į moderatorius, arba kodėl aš netinku į moderatorius. Beabėjo daryčiau eventu's. "Kokio nori event'o" 1., 2., 3., atsakymus rašome į /kviesti admin arba /sms. Eventai būtų visokie, įvairus bei skirtingi, negu kitų administratorių ar moderatorių.

6. Ar turite mikrofoną? :Žinoma.

7. Jūsų skype ID? :aiva1478 (Turite)

8. Jūsų testo rezultatai : http://www.egzaminas.lrg.lt/adminai

Aivarux_Joint išlaikė 95% 2013-07-19 09:43:22


9. Privalote per http://lrg.lt/?act=kvieskdraugus pakviesti bent 1 žaidėją kuris pražaistų 50 valandų.
Pakvietęs : Robertas ' Same. Kuris pražaidęs 100~150 valandų.


P.S - Atsiprašau gal kažkam blogo padariau, gal kažkam gero. Atsiprašau už tai kad bugginau, nenorėjau. Bet pasitaisysiu prižadu jeigu gausiu, stengiausi dėl "LRG.LT" užpildyti tokia anketa.

Išreiškite nuomones apie mane, nebijokite rašyti blogo.

Ačiū už dėmesį.

 


  • 0
Paveiksliukas

#2
EfO.

EfO.

    Lrg.lt fanas

  • 256 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 22v 26m 42s
Reputacija: 33
Nuostabu!

Tau yra 14 metų.. bet kalbi apie 12-13-mečių vaikiškas kalbas, o kodėl pamiršti 14-mečius? Tavo kalbos oficialumas kaip į kokį darbą pateiktas, supaprastėk .. Kiek supratau turėjai problemų su žaidimo pinigų godumu, sakai pasikeitei.. ar tikrai ? Užeis noras vėl ten bug'insi. Antro šanso nori ? Per daug nori . Sakai patirties turi ? Kokia patirtis jei bug'inai ir neįvertinai to posto kaip, kad dabar čia apie jį kalbi ir sakai, kad tai ne juokai ? Patirties šiais laikais visi turi arba bent jau apsimeta , kad turi . Bet žinai.. aš tau pasakysiu už. Žinai kodėl ? O todėl, kad tu verkiant nori šito posto. Kitam kartui susiprastink ir tęsėk savo žodžius, kuriuos išleidai šiaip sau, kad visi patikėtų . Nors šiokios tiesos ten vistiek buvo. Vienaip ar kitaip šiam serveriui reikia didžiulės pagalbos, todėl tebūnie. Vienas lauke - ne karys. Ateis gelbėtojai šio serverio, tai jiems reikės ir kareivėlių. 


  • 1

14fc3140158f5b07e99f343b7efa123b915.gif efonazz

d01d5540fbff7d1a1ce92e390761ea96314.png

Maybe, I'm back.

|
Erikas`Ganja|



 


#3
Robertas_Same

Robertas_Same

    DPKT

  • 274 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 23v 49m 11s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Robertas_Same
Reputacija: 97
Mėgstamas

Nepakviete jis manes


  • 1

#Robertas'SameForPresident


____________________________________________________________________________________________________


“You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.


William W. Purkey


Paveiksliukas


#4
aurimas_blood

aurimas_blood

    Apšylantis

  • 54 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 3v 29m 57s
  • Žaidimo nikas:aurimas_blood
Reputacija: 1
Neutralus

Už, atsimenu kai buvai PD pavaduotojas, visai normaliai tvarkeisi :).


  • 0

#5
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas

Už,neturiu nieko blogo apie šitą žmogų.


  • 0

#6
Toxic

Toxic

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 7v 6m 7s
  • Žaidimo nikas:Karolis_Bangarang
Reputacija: 49
Monstras

Prieš žmogus buvo supises serva + Vaikas grinas iš balso krc..


  • 0

#7
Aidas_Rumsas

Aidas_Rumsas

    Mėgstantis rašyt

  • 173 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 10v 22m 3s
Reputacija: 10
Gerai gerai

Nu anketa tai labai skysta. Klausimas: kam rašant moderatoriaus anketą pasirinkai tokį fontą ir spalvą?


  • 0

m9r9GMl.png


#8
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas

Už.


  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#9
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

    ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

  • 1240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas

Tema rakinama.


  • 0
Paveiksliukas

#10
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Esi administratorius


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Anketa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok