Samp Serverio Atnaujinimas: 2013.12.03 - GM atnaujinimai - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Samp Serverio Atnaujinimas: 2013.12.03

tanku musis

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

#1
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

GM ATNAUJINIMAI

Atnaujinimai kurie jau įkelti į serverį.

 

1

/TO kainuos 100 LT, nes daugelis komandos narių ją naudoja savo reikmėm. Manau daugelis komandos narių nėra bomžai ir sugebės apmokėti ir padėti žaidėjams.

 

2

Jei neprisijungus bandysite žaisti gausite automatinį KICK. Jei ausite už tokius dalykėlius nuo admin bana, jis bus ant RCON, todėl patarimas to nedaryti.

 

3

Darant /PZU ar /DPZU ginklų duoti negalėsite ( :D Čia sveikinimai tiems kurie bugino ).

 

4

Kadangi buvo piknaudžiaujama, direktoriai per /DMENU skelbimus skelbti galės tik kas 5 minutes.

 

5

Nematomų unjailinimų nebebus:

http://forumas.lrg.l...ematomu-jail-d/

 

6

Padidinta TANKŲ MŪŠIO PINIGINĖ PREMIJA 500 LT. Manau tikrai apsimokės dažniau naudotis šio skripto privalumais.

 

 

 

 

Pagarbiai, Samp_Tevas


  • 1

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#2
TheGamer

TheGamer

    Tikras LRG'ietis

  • 2724 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 57d 12v 7m 33s
  • MiestasGargždai
  • Žaidimo nikas:Algirdas_Gamer
Reputacija: 845
Mylimas
Ir visada kas smagiausia lieka man paskutiniam...
I hate my life!
Coursr you mta computer virus!!
  • 0

=============================================================================================================

 

088948b92769661658a5f4cae1a67445e8c2185a

=============================================================================================================


#3
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

Na jou, afigenai dabar išvis, vipai nieko negauna, adminai irgi, tuo labiau dar adminams reikia dar mokėti už viska, nori padėti žaidėjams? mokėt pinigus.. jugi ne sau padedam o žaidėjo labui, aš pavyždiui į dieną padedu mažiausia 10 žmonių, čia jau gaunasi 1000lt + tiek pat kainuoją grįžti pas ta žmogų su kurio buvau prieš einant padėt žaidėjui, tai jau 2000lt + dar eventus darau, tai maždaug 5000/10000 per dieną išleidžiu, aš tiek tikrai neuždirbu į dieną... klasimas, koks tolkas būt adminų? kad jei norint padėti žaidėjui reikia mokėti pinigus už tai...

 

Tai jau geriau padarykit taip :

 

Sustiprinti anketas į MOD ir ADM, padidinti pirkimo kainą dvigubai, visgi jeigu išleidi 25lt+ ant kreditų tu gauni 2x. Padaryti minimalų amžių kokius 16 arba net 18, sustiprinti papeikimus, priiminėt net už mažiausius nusižengimus, kad ir už /get arba /to.

Kodėl taip siūlau? jau geriau palikti kaip ir ankščiau kad viskas nemokamai buvo, ir turėt bent jau normalia komandą kuri tikrai padedą ir nesinaudoją savo tikslams tuos adminus, nes dabar tikrai neaspimoką būt administratoriumi, na kad ir aš, aš perku administratorių ne dėl savęs, o kad padėt serveriui, bet dabar kai viskas mokamą ir tu nieko negauni, tampi kaip vergas, abėjoju jog pirksiu dar kada nors administratorių. 

 

arba

 

Išimti MOD išvis ir padaryti 3 lygių administratorius, į šiuos 3 ADMIN neįeina SAV ir PAD, tik ADM. 

Tada, 1 lygis ADM būtų kaip dabartinis MOD, jiems viskas kainuotų kaip ir dabar, ir jį būtų galima nusipirkti kaip ir dabar už 250 kreditų. 

Toliau, 2 lygis ADM būtų kaip dabartinis ADM, jiems irgi viskas kainuotų kaip ir dabar, ir jį vėlgi būtų galima nusipirkti kaip ir dabar už 500 kreditų.

Ir tada būtų 3 ADM lygis, kuriam būtų /get, /to, /gps ir panašiai nemokami, ir jo kainą padaryti 1000 kreditų arba išvis padaryti kad negalėtum nusipirkti, o reikėtu užsitarnauti. 


  • 4

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#4
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas
Neblogi atnaujinimai
  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#5
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Na jou, afigenai dabar išvis, vipai nieko negauna, adminai irgi, tuo labiau dar adminams reikia dar mokėti už viska, nori padėti žaidėjams? mokėt pinigus.. jugi ne sau padedam o žaidėjo labui, aš pavyždiui į dieną padedu mažiausia 10 žmonių, čia jau gaunasi 1000lt + tiek pat kainuoją grįžti pas ta žmogų su kurio buvau prieš einant padėt žaidėjui, tai jau 2000lt + dar eventus darau, tai maždaug 5000/10000 per dieną išleidžiu, aš tiek tikrai neuždirbu į dieną... klasimas, koks tolkas būt adminų? kad jei norint padėti žaidėjui reikia mokėti pinigus už tai...

 

Tai jau geriau padarykit taip :

 

Sustiprinti anketas į MOD ir ADM, padidinti pirkimo kainą dvigubai, visgi jeigu išleidi 25lt+ ant kreditų tu gauni 2x. Padaryti minimalų amžių kokius 16 arba net 18, sustiprinti papeikimus, priiminėt net už mažiausius nusižengimus, kad ir už /get arba /to.

Kodėl taip siūlau? jau geriau palikti kaip ir ankščiau kad viskas nemokamai buvo, ir turėt bent jau normalia komandą kuri tikrai padedą ir nesinaudoją savo tikslams tuos adminus, nes dabar tikrai neaspimoką būt administratoriumi, na kad ir aš, aš perku administratorių ne dėl savęs, o kad padėt serveriui, bet dabar kai viskas mokamą ir tu nieko negauni, tampi kaip vergas, abėjoju jog pirksiu dar kada nors administratorių. 

 

arba

 

Išimti MOD išvis ir padaryti 3 lygių administratorius, į šiuos 3 ADMIN neįeina SAV ir PAD, tik ADM. 

Tada, 1 lygis ADM būtų kaip dabartinis MOD, jiems viskas kainuotų kaip ir dabar, ir jį būtų galima nusipirkti kaip ir dabar už 250 kreditų. 

Toliau, 2 lygis ADM būtų kaip dabartinis ADM, jiems irgi viskas kainuotų kaip ir dabar, ir jį vėlgi būtų galima nusipirkti kaip ir dabar už 500 kreditų.

Ir tada būtų 3 ADM lygis, kuriam būtų /get, /to, /gps ir panašiai nemokami, ir jo kainą padaryti 1000 kreditų arba išvis padaryti kad negalėtum nusipirkti, o reikėtu užsitarnauti. 

 

 

Dainius sakė, kad reikia griežčiau žiūrėti ypač adminus, o moderatorius kažkiek nuolaidžiau, tačiau padarė kainas ir fsio. tarkim toks kaip Robertas_Same į dieną mano manymu padaro /to 100kartų.


  • 0

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#6
Deiwis_Lotus

Deiwis_Lotus

    Klaviatūros meistras

  • 452 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 74d 9v 11m 51s
Reputacija: 150
Mėgstamas

Na atnaujinimai nėra, labai puikūs, bet nėra ir blogi... So so tokie :)

 

O dėl Adminų, mano nuomonę reiktų išviso apriboti /get ir /to kamandas ir jas naudoti tik tai, kai prijėmi iškvietimą. ( na būtų kažkoks limitas ar tai 3min po iškvietimo, o po to papraščiausiai neveiktų komanda )

 

Arba mėginti kurti Žaliaji ar tai orandžinį vipą, kurį siūliau kurti dar prieš wipe... Kad adminuose būtų tie kas nori padėti, o žaliame/orandžineme vipe būtų kaikurios iš admin komandų. Čia tokiem kaip bangarangui ir panašiems veikįjams, per kuriuos vyksta tokios diskusijos...

 

P.s,Mano pastbėjimu vėl vyksta ta pati situacija, kaip kažkada prieš wipe, Admin da*uja, o pagalbos ni*uja...


  • 0

Raudonojo kryžiaus direktorius - dėl darbo kreipkitės į PM!

Moderatorius serveryje - dėl pagalbos žaidime irgi į PM!

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#7
Deftas

Deftas

    Legenda

  • 3386 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 77d 12v 46m 8s
  • MiestasKybartai
  • Žaidimo nikas:Deft_Deivis
Reputacija: 461
Mylimas

Na jau dėl /DMENU labai nepatiko, kadangi kaip vyksta atranka, būna parašai textą, ir netelpa tad reikia iš naujo eit į /dmenu, o dabar....


  • 0

02e427a29c5686d3353ed2dffff41081905.gif

 

<3 Fast & Furious <3


#8
Almantinas_Ralistas

Almantinas_Ralistas

    Narys

  • 549 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 17v 56m 18s
  • Žaidimo nikas:Almantinas_Ralistas
Reputacija: 59
Monstras

saunus atnaujinimai, + matau zigmas pasiulyma prieme :)


  • 0

Paveiksliukas


#9
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Na neblogi atnaujinimai, gerai, kad bugai karts nuo karto taisomi. ;)


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#10
Artis_Dubstep

Artis_Dubstep

    Hackeris

  • 591 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 22v 5m 23s
  • MiestasPanevėžys
Reputacija: 134
Mėgstamas

Hujne viskas mokama dabar bus vpš ... Teisingai Ramanas sako.


  • 0

#UnbanDubstepa


#11
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Hujne viskas mokama dabar bus vpš ... Teisingai Ramanas sako.

Ir taip jau senai už daug ką mokam :D

 

Aaaah vėl aš nukentėsiu, tiek dėl 1 punkto (Nes esu ubagas, turiu tik 2k ir dar esu 10k skoloje...)  ir dėl 4 punkto kaip ir Vin_Diesel rašė, dabar bus sunkiau su atrankų skelbimu ir t.t.


  • 0

baner10.jpg


#12
Sakalauskas!

Sakalauskas!

    Turintis žodį

  • 1359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 17v 45m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 85
Mėgstamas

Kaip matau servas ne gėryn, o blogyn :) Mano ekstrasenso galios sako, kad artimiausioje ateityje, adminams naudojant komanda /lban jiems tai kainuos 5000lt!
Nu aš nesuprantu... /get apmokestino nu dar čia px, bet /to ??? Netik, kad jau adminai nebebanins žaidėjų dėl čytų, nes jūs juos nemokamai atbaninat, bet dabar dar ir susitarsim, kad nepadėsim žaidėjams, dėl to, kad reikia susimokėti už tai, kad padedi.. Čia mums turėtų mokėt, kad padedam, bet ne kur tau...
pagal mane čia nieko gero, bet aišku, kas aš čia toks prieš jus didieji protai, aš tik varganas valstietis, o jūs, JŪS žvaigždės mūsų serverio.

Sutinkat? +R3P

/dmenu irgi kas 5min xujne kažkokia tai :D Tai gal dar padarom kad išvis parašyti paprastą textą kas 1min? Kam čia laužyt klaviatūrą..
Pvz: Jeigu netelpa textas ir nori kitoje žinutėje pratesti, tai po 5min kaip parašysi tęsinį visi bus jau užmiršę, kad prieš tai rašei ir galvos: WTF? ką čia nusišneki...

Žodžiu... Šūdų krūva čia :)

P.S. Šiandien 2diena, ne 3 :)


  • 1

*LRG.LT DRIFT KING 2013* ~|BM|~

"Drift be Nos, tai tas pats kaip obuolių pyragas be obuolių!"


~|BM|~ Movie
~|BM|~ Intro

~|BM|~ Užkariauja LRG.LT


8250be2e4c6b3cb95a9f301504deaf87599.png
xqjcl5.png
Tirli pirli, Neturiu ką pasakyti

 

45e064bb725196ed0d4367aabc18ee2e733.png


#13
Marius_Blinkk

Marius_Blinkk

    Lrg.lt fanas

  • 272 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 21v 23m 24s
  • Žaidimo nikas:Marius_Blink
Reputacija: 9
Neutralus

Ka matau atnaujinimuose tik 2 ir 3 punkta geresni ,o kiti tai is vis nesamone krc sudas ... dmenu kas 5 min ? kas per nesamone is vis ..


  • 0

stats.php?id=825&img=2


#14
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit

NIEKO GERO.. bet vis sis tas


  • 0

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#15
Gogis

Gogis

    Rimti kentai Lyderis

  • 544 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 6v 22m 17s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Augis_Gogis
Reputacija: 156
Mėgstamas

Neidomus tokie atnaujinimai! Geriau skaityk zaideju idejas ir daryk tai ko jie nori :)


  • 0

Palaikinkit kam nesunku (nod)

Paveiksliukas

https://www.facebook...otoBrc/?fref=ts

Dėkui ! (party)


#16
Kiesa ;/

Kiesa ;/

    Diktatorius

  • 384 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 18v 11s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Edvis_Boomas
Reputacija: 8
Neutralus

na čia labai puikūs atnaujinimai, taip ir toliau.........


  • 0

#17
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Mano ekstrasenso galios sako, kad artimiausioje ateityje, adminams naudojant komanda /lban jiems tai kainuos 5000lt!

 

Gera ideja (nod)  ... Rasykite ideju skiltyje ... Galbut igyvendinsiu :D

 

 

Ir siaip esu visiems dekingas, kad tvarkingai rasote, vis draugiskiau bendraujate...  Jei taip ir toliau greitai turesime versija i 1k zaideju perdaryti :)


  • 0

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#18
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Gera ideja (nod)  ... Rasykite ideju skiltyje ... Galbut igyvendinsiu :D

 

 

Ir siaip esu visiems dekingas, kad tvarkingai rasote, vis draugiskiau bendraujate...  Jei taip ir toliau greitai turesime versija i 1k zaideju perdaryti :)

 

 

Čia taip išeina kad bus 1000 galimų vietų serveryje?Nes jei taip niekada tiek žmonių nebus , būkim realistai.


  • 0

#19
Sakalauskas!

Sakalauskas!

    Turintis žodį

  • 1359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 17v 45m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 85
Mėgstamas

Gera ideja (nod)  ... Rasykite ideju skiltyje ... Galbut igyvendinsiu :D

 

 

Ir siaip esu visiems dekingas, kad tvarkingai rasote, vis draugiskiau bendraujate...  Jei taip ir toliau greitai turesime versija i 1k zaideju perdaryti :)

 

Čia taip išeina kad bus 1000 galimų vietų serveryje?Nes jei taip niekada tiek žmonių nebus , būkim realistai.

Ne ne.. Čiūvai, nesakyk, kad niekad nebus 1000žaidėjų, pas mus Zigmas gi toks geras, jis žino už žaidėjus geriau ko labiau reikia serveryje, nors jame net nelošia.


Gerai, dabar rimtai.. Suprantu, Zigmas nelošia, nes visi žmonės jo prašo pagalbos, bet ko nesuprantu, tai kodėl nedaro tokių idėjų, kurių prašo žaidėjai, jugi jie geriau žino, kas pagyvintų žaidimą, kokie dalykai žaidimą padarytų įdomesnį ir t.t. Bet Jūs, pone Zigmai, darot atvirkščiai... Didinat kainas, norite, kad žmonės kuo daugiau mokėtų, o žaidėjai kaip tik nori kuo mažiau mokėti.. Norite puikios Administracijos? Tai kodėl Jūs pats kenkiat jų darbui? Apmokestinat pagrindines komandas, tuoj ne tik /lban apmokestins, bet ir /jp ... Administracijai reikia tų komandų, kad padėtų žaidėjams, o jūs jas apmokestinot, nes nenorite, kad naudotų savo naudai, tai jeigu to nenorite, paskirkite kokį nors admin [pvz mane] kad prižiūrėtų admin/mod Jis tikrintų anketas į admin/mod [Normaliai apklausinėtų į postą, o ne kaip jūs iš anketos už/prieš nusprendžiat ar vertas ar ne.. Jugi jis gali būt papirkęs tuos žmones] Tikrintų logus ar nenaudoja tų komandų /get /to ir t.t. savo reikalams ir problema bus išspręsta.  Visi bus patenkinti - Administracijai nereikės mokėti pinigų už tas komandas, o jums nereikės pergyventi dėl admin/mod.


  • 0

*LRG.LT DRIFT KING 2013* ~|BM|~

"Drift be Nos, tai tas pats kaip obuolių pyragas be obuolių!"


~|BM|~ Movie
~|BM|~ Intro

~|BM|~ Užkariauja LRG.LT


8250be2e4c6b3cb95a9f301504deaf87599.png
xqjcl5.png
Tirli pirli, Neturiu ką pasakyti

 

45e064bb725196ed0d4367aabc18ee2e733.png


#20
Rytis_Zdarova

Rytis_Zdarova

    Isijautęs

  • 77 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 14v 37m 35s
  • Žaidimo nikas:Rytis_Zdarova
Reputacija: 7
Neutralus

Del 3 atnaujinimo tai labas rytas, Zigmai galiu tau pasakyt, rasyta buvo pries kokius 4menesius, kai as dar zaisdavau :D


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: tanku musis

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok