Visoks Chlamas. - Įgyvendintos/Atmestos serverio idėjos - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Visoks Chlamas.

Ukininkai Direktoriai Gaujos etc

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Tai va , lab visiem iš pradžių ir norėčiau apteikt kelias įdėjas kurias aš jau buvau sugalvojęs kol buvau šitam bane.

 

 

I.

 

Taigi įdėja būtų ilga , viskas prasidėtų nuo to , jog tai atgaivintu ūkininkus , paskui gaujas , ir gal kiek prigaivintu dylerius (Nors jiem to praktiškai nereikia , bet tiesiog jie tam tinka) taigi pradžia būtų tai , kad būtų galima sumapinti interierą kuriame būtų didelės žolės plantacijos. Ten Ūkininkai darytų žolės procesą (Džiovintų skintų ir t.t.) paskui padaryti ten sandelį ir ūkininkai  tą sandelį gali dėti žolę. Už pilnai sutvarkytą 1g žolės ūkininkas gautų 10/5LT (nu kaip pvz.) Paskui prie ūkininku bazės padaryti koki pastatėlį (Geriausia būtų lauko toletas) ir prie to lauko toleto padaryti pick up'ą į tas žolės plantacijas. Tuomet jie vežtų į dylerių bazę , kur dyleriai galėtų ne skinti žolę o ją pirkti (Aišku skaitykim 100g 4k ar pnš (Na kainas sugalvosit patys(Aišku ne per dideles) taigi su dyleriais baigta. Paskui gaujos galės įsilaužti į tą žolės plantacijos interirą su kokia komanda (pvz. : /lauztiduris ir eina ant pick up'o , jei viskas gerai gaujos narys nueina iki sandelio (Interieras mano manymu turėtų būti didelis) nuėjęs iki žolės sandelio pasiima max 100g.(Manau gerai būtų jei ir klubo nariam eitų taip padaryti).Aišku visas šis procesas kaip Žolės darymas būtų nelegalus ir Policija , Kariuomenė galėtų įsilaužti į sandelį (Su ta pačia komanda bet patekimo procentas būtų 15proc iš 100proc.) O įsilauže ten jie turėtų nubegti iki sandelio ir - konfiskuoti žolę (/konfiskuoti) bei jei randama žmonių kurie daro šį procesą sugalvoti star dėjimą ir dėti star.

 

 

II.

 

Na čia visi manau žinom , kad ši įdėją labai būtina , ir apie ją visi kalba , aš esu tikras , kad tokia tema yra , bet čia ją rašau vien dėl to , kad galėtumėt pakomentuoti savo nuomonęs , apie tai.

 

Direktorių rinkimas.

 

Visi žinom , kad dabar darbuose - beprotystė . Visi daro ką nori , darbuose tvarkos 0 , Direktoriai skelbia į darbus ne atrankas , o tiesiog priima žaidėjus. Iš šono atrodo , kad vyskas atrodo štai taip - ''Kas nori į darbą?Priimu iškart + Senbuvio rangas'' , bet visi žinom , jog yra būtent taip ''Kas nori į darbą?Priimu visus tik ateikit man pakelt pelno kad viską galėčiau pasiimt ir ju duočiau po 500lt'' Čia buvo 1 situacija.

 

Dar vienas labai užknisantis dalykas papraščiausiai darbo - PARDAVIMAS. Kas buvo ankščiau už šį veiksmą?Direktorius būdavo išmstas , o kas dabar?Vos ne visi direktoriai tai daro (Na išimtis PD drk , nes jis yra renkamas ir direktorius žiūri atsakingiau , nes jis buvo išrinktas). Labiausiai man užstrigo dalykas kuomet buvo viskas kaip visada ir... Pamačiau aukcioną , o koks aukciono prizas?Ogi dylerių PAVADUOTOJAS , Nelabai gražiai atrodo , kuomet aukcione parduodamas ne nekilnojamas turtas , o pavaduotojas... Čia buvo 2 situacija.

 

Tad manau išvada - Direktorius rinkti būtina. Zigmantas (Samp_Tėvas) sakė , jog nėra laiko direktorių rinkimui , bet jam gi nebūtina rinkti direktorių?Rafael_Nadal berots ten atsakignasuž direktorius tegul jis sudaro komandą , (5-4 žmonės) ir jie tegul renka , jei Rafael neturi laiko tegul ta komanda priima savo sprendimą kuomet prisijungs Rafael ir jie papraščiausiai pasakys savo sprendimą o Rafael sutiks arba ne , tad manau reikia tiesiog išrinkti komandą padirbėti prie anketų , ir vėl viskas bus gerai su darbais. 

 

 

III.

 

 

Padaryti taip , kad rangas automatiškai pasikeltų per 5h , o ne 10h ,kaip yra dabar , nes kaikurie žaidėjai tų 10h neižaidžia nei per savaitę...

 

 

IV.

 

Padaryti , kad parašius /gaudomi prie žaidėjo rašytų ''AFK'' jei jis afk , nes dabar būna taip , kad pasiemi iš pd mašiną , matai yra gaudomas žmogus kur nors ten prie dyleriu ar šjp kokioi narnijoj , nuvarai , o jis?O jis afk...

 

 

V.

 

Padaryti , kad kai esi MUTE galėtum kviesti tarnybas , nes dabar yra taip gauni mute ir kaip pavizdys šaudais su kuo nors (ar pnš.) nu ir šaudais šaudais ir tik pist jis gydos ir taip koki 20 kartu o tu ką?Negali parašyt adminm , nes gi esi MUTE ! Čia šitą padaryti yra būtinybė.

 

 

 

VI.

 

Padaryti  vėl , kad /bk komanda būtų be situacijos , nes jei yra skubi situacija ir reikia pastiprinimo parašai /bk [Bet ka parašai kad tik pamatytų prašymą] po sekundes pažiūri ir ką?Gavai mute , nes kvietei pagalbą , o ką daryt jei aš neturiu laiko parašyt ''Mane dabar va šaudo , prašau jūsų pagalbos'' kol tokį sakiny parašai gali jau gulet susirietęs , man visai neseniai buvo tas pats gaudžiau nusikaltelį negalėjau surakint nes turėjo daugiau sporto salės XP , paskui kai pamačiau kad jo nesurakinsiu per /bk parašiau bet ką kad tik kas nors pamatytų ir atvyktų , bet... GI REIKIA MUTE , kodėl reikėtų jam padėt?DAR LABIAU PAKENKIM , ką galiu pasakyt?Tipiški lietuviai :) , tad siūlau išimt kad ir kitiem taip nenutiktų.

 

 

VII.

 

Kuomet keliamės Sporto salės XP kartais būna tokie užrašai -  COMBO , DVIGUBAS DERINYS , DVIGUBAS DERINYS + COMBO , GOD LIKE , ULTRA KILL ar pnš. Tad siūlau už visus šiuos užrašus (Ar kaip juos pavadint) duot po papildoma 100xp sporto salės aišku.Arba sudėlioti nuo blogiausio iki geriausio ir duoti pagal lygi skaitykim COMBO - 15XP DVIGUBAS DERINYS - 30XP , DVIGUBAS DERINYS + COMBO - 50XP , ULTRA KILL - 70XP , GOD LIKE - 100XP ar pnš , bet tikrai už šituos dalykus nereikia pagailėt bent 100XP , nes ir taip yra sunku užsikelt , o tuo labiau kai nesportuojant XP mažėja.

 

 

VIII.

 

Žaidžiant krepšinį kyla sporto salės XP taip?Taip. Bet kodėl tai kyla vos vos vos?Bent kaip aš supratau už vieną pataikytą kartą gaunama 1XP , tai jei reikia 800XP reikia mėtyt 800kartų???Gal bšk persistengėt , siūlau kiek pagreitinti ten procesą , aišku nebūtina dėti po 50xp už tašką , bet ką nors sugalvosit manau , kad bent kiek būtų galima greičiau gauti sporto salės XP iš krepšinio , mano manymu geriausia būtų taip 1 įmestas taškas - 10XP (Nu kitaip sakant 2 taškai). 


  • 2

#2
Marius_Blinkk

Marius_Blinkk

    Lrg.lt fanas

  • 272 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 21v 23m 24s
  • Žaidimo nikas:Marius_Blink
Reputacija: 9
Neutralus

del direktoriu daug siulita kartu daug kartu atmesta ;)


  • 0

stats.php?id=825&img=2


#3
Einiux

Einiux

    Tvirtas narys

  • 231 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 17d 3v 16m 18s
  • Žaidimo nikas:Einis_Bass
Reputacija: 53
Monstras

Už . Žaidima pagyventu. Ir būtų įomiau žaisti.

      EDVINAI +REP. GERAI SUMASTEI!!!


  • 0

 v7HMJFd.jpg


#4
Acer_White

Acer_White

    Bratva

  • 509 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 12v 42m 9s
  • MiestasVilnius.
  • Žaidimo nikas:Fokus_Marokus
Reputacija: 0
Neutralus

Už, visi žinom kad Tevas nori tik uždirbti sau pinigus, o šaip neko nedaro. Kiek rašom naujų gerų įdejų ir jam P-X kad gera. Gal padarys mini atnaujinimas tipo patvarkis viena buga ir įdes kažko neidomaus.


  • 0

#5
Gogis

Gogis

    Rimti kentai Lyderis

  • 544 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 6v 22m 17s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Augis_Gogis
Reputacija: 156
Mėgstamas

Viska ka rasot yra tiesa ! reikia situ atnaujinimu :P


  • 0

Palaikinkit kam nesunku (nod)

Paveiksliukas

https://www.facebook...otoBrc/?fref=ts

Dėkui ! (party)


#6
Crown

Crown

    KEVENAS

  • 2008 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 39d 58m
  • MiestasKlaipėda - Lietuva
Reputacija: 149
Mėgstamas
Už įdomiau būtų.
  • 0

Su pagarba, Kevin'Crown

 

7577f034c6fb368c0be5e575571d3277612.jpg

 

LRG.LT - Lik ištikimas tam nuo ko pradėjai !

 

 

 

 

 


#7
Manvydas

Manvydas

    Legenda

  • 852 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 10v 33m 9s
  • MiestasKlaipeda
  • Žaidimo nikas:Manvydas_Klu
Reputacija: 167
Gangsta shit

1 ideja viskas gerai bet kad galetu ta zole pavogti ne tai kad ieiti o kaip banke turi 20 min ir jai mentai neapgins tai galesi ja pasiimti, o dyleriam jos nereitu parduot o tiesiog ja nuveztu kad dyleriai turetu zoles ir ukininkai gautu lt.2 ideja nesakyk dar yra renkamas armijos drk pvzz as gavau drk ir uz ji daba nemoku, nu ir esu tas kuri nk nepriima be atrankos tai tiek.Sejp uz visas idejas UZZ


  • 0

Vienas iš KAUNO DAKTARŲ ĮKURĖJŲ...

Paveiksliukas

Atrodo pirmas SERVERYJE pradėjas GROBTI žmones..

Paveiksliukas

Nepirktas ARMIJOS direktorius

Paveiksliukas


#8
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

1 ideja viskas gerai bet kad galetu ta zole pavogti ne tai kad ieiti o kaip banke turi 20 min ir jai mentai neapgins tai galesi ja pasiimti, o dyleriam jos nereitu parduot o tiesiog ja nuveztu kad dyleriai turetu zoles ir ukininkai gautu lt.2 ideja nesakyk dar yra renkamas armijos drk pvzz as gavau drk ir uz ji daba nemoku, nu ir esu tas kuri nk nepriima be atrankos tai tiek.Sejp uz visas idejas UZZ

1 ideja viskas gerai bet kad galetu ta zole pavogti ne tai kad ieiti o kaip banke turi 20 min ir jai mentai neapgins tai galesi ja pasiimti, o dyleriam jos nereitu parduot o tiesiog ja nuveztu kad dyleriai turetu zoles ir ukininkai gautu lt.

 

Taip suvėlei , kad daugiau ir negalima...Kur matai logika , jog PD gina žolę?? Geriausia būtų taip kaip parašiau (Bent jau aš  manau).Nereikėtų parduot?Nu tai ką?Jie nuveš tą žolę pasodins ir išvažiuos?:D , manau papraščiausiai padaryt sandelį kaip gun ir kriukis baigtas. O tą sandelį papildyt galėtų tik ūkininkai.


  • 0

#9
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Edited.


  • 0

#10
Kiesa ;/

Kiesa ;/

    Diktatorius

  • 384 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 18v 11s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Edvis_Boomas
Reputacija: 8
Neutralus
uz.
  • 0

#11
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

    ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

  • 1240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas

Už.


  • 0
Paveiksliukas





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Ukininkai, Direktoriai, Gaujos, etc

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok