[Anketa] Į Super.administratorių Rafael_Nadal - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

[Anketa] Į Super.administratorių Rafael_Nadal

Anketa

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
32 atsakymai į šią temą

#1
Rafael_Nadal

Rafael_Nadal

    Lrg.lt elitas

  • 1776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 36d 18v 45m 46s
  • MiestasJav - Miami
Reputacija: 419
Savas veidas

Zigmantas leido pildyti anketa. [Pasiklausiau]

 

 

 

1. Vardas_Pavardė žaidime? : Rafael_Nadal - vadina daugelis Rafa
2. Jūsų patirties ( xp ) kiekis žaidime? :  83616 ir vis dar kyla
3. Jūsų amžius? : 20
4. Kokiu tikslu jums reikalingas super.administratoriaus postas ? Visų pirmiausia pradėsiu nuo to, kad kai jūsų savininkų nebūną kaip kada reikalingas aukštesnio rango žmogus už adminą. Aišku nežinau kokie priėjimai yra su super.administratoriaus postu. Jai taip išeitu tai greičiau pasitikrinčiau unban anketos, unjail anketos ir panašiai.  Taip pat padėčiau visiems žaidėjams ar aukštesniems rangams žmonėms kaip ir dabar, nes jug mano darbas ir yra padėti žaidėjams. Taip pat labai pykstu kai adminai/moderatoriai getina, healina draugus, tad šituo dalyku manau reiktu gkažkaip griežčiau žiūrėti, nes tam yra tarnybos darbų ar net /sos komanda. Taip pat yra komanda /aukcionas, tad būtu visai ydomu patiems žaidėjams dalyvauti aukcionuose. Taip pat rengčiau  daug turnyrų kurie prablaškytu žaidėjus nuo sa-mp darbų. Taip pat nuo super administratoriaus galima atsatyti mašinas interjieruose. Tai bulių kautynių stadijone ir man atrodo race trasa yra. Pastaruoju metu anticheatine grybauja tai tenka matyti daug išmetytų automobilų, tai vietoi /boom komandos galima būtu naudoti komanda /car. Taipogi Zigmui padėčiau atrinkti moderatorius, adminus kurie verti būtu šio posto arba neverti.
5. Kodėl į super.administratoriaus post'ą turėtumėm pasirinkti būtent Jus, o ne kitą žmogų? : Na visų pirmą manau reikia parašyti nuo kada pradėjau žaisti LRG serveryje ir ką esu padares gero ir ką blogo. Tai būtu, kad pradėjau žaisti 2009-2010m. Jau nuo 2010m. vasario 28 dienos pradėjau LRG admin karjera darytis ir šiame poste prabuvau ilgiau kaip metus laiko. Pats dabar pagalvojau, kad voo, kaip aš taip sugebėjau prabūti. Na po to jai neklystu LRG buvo užsidaręs ir panašiai, ZIgmas pradėjo pirkti projektus ir ten kur nueidavau, ten Zigmas nupirkdavo projektą ir jį sužlugdydavo.... Nežinau kam čia taip lemta ar man ar Zigmui :D . O mano didelė klaida yra tokia, kad atvedžiau į šį projektą šią šiūkšle Rima_Zavaską (buvo nick Rimantas_Delfino). Po kiek laiko jis tapo savininku, o man uždėjo rcon ban ir fsio. Aišku pasikeitė hostas ar kas ir buvau atbanintas. Taip pat blogą dalyką padariau prieš keletą savaičių kai TS kažkiek pareklamavau apie kitą serverį nors visi jį žino kuo puikiausiai. tad per žodžius netekau visų pareigų, tačiau aš nenusileidau ir grįžau čia atgal. Vienu momentu jau norėjau trauktis iš čia, nes Zigmas kalbėjo apie vieną dalyką, o po to viskas apsivertė aukštyn kojomis ir pradėji veikti visai ką kitą. tad grįžes atgal gavau direktorių prižiūrėtoją ir dabar jau moderatorių. Taigi per tiek laiko LRG karjeroje esu matęs ir šilto ir šalto, visokiausių žmonių ir panašiai. gaila laiko nebeatsuksim atgal, bet reikia judėti į priekį. Štai tokia mano patirtis LRG serveryje, o ką dar berašyti apie kitus projektus. Aišku mano geroji pusė yra tokia, kad jaigu palieku serverį ar sa-mp kažkiek laiko, tai nieko blogo nepadarau iš serverio pusės.
6. Ką gero nuveikėte būdamas moderatoriumi? : Na manau daug gero nuveikiau. Žaidėjai labiau gali parašyti ką gero padariau jiems ir ką blogo padariau. Pats jaučiuosi, kad padėjau daugeliems žaidėjams. Daug priėmu iškvietimų ir nesistengiu ignoruoti juos. Bent minimaliai kažką atrašau, kad iš vis nebūtu jokio atsakymo. Esu daug prabanines cheaterių ir tikiuosi iš jų pusės nebus tokių dalykų kaip prieš vien dėl to, kad naudojo cheatus ir gavo baną. Taip pat pradėjau rengti eventus kuo dažniau, nes pradėjau gauti paramos, nes iš savų nesinorėdavo leisti.  Taip pat padėjau Robertui surašyti D.U.K, forumo pagalba VVP.
7. Ar turite mikrofoną? : Žinoma, TS labai dažnai būnu.
8. Jūsų skype ID? : justinas239
9. Jūsų testo rezultatai : http://www.egzaminas.lrg.lt/adminai


  • 2

graphic.png

 

 

 

 

 

http://www.filmai.in...ik-1472720.html   užeik ir tapsim draugais.

 

 

 

7a71a66ba7941f24ed6128ab8e880515150.jpg

 
 
 
 
 
 

#2
EdgaP

EdgaP

    Lrg.lt fanas

  • 289 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 11v 33m 37s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Edga_Prada
Reputacija: 38
Nuostabu!

Uz tu tai tikrai susitvarkysi geriausias serveryje admin serverio zvaigzde :D:D :D :D


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukasPaveiksliukas :D


#3
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Na nesuprantu jei kodėl pildai jei Zigmantas leido. Galėjo iškart priimt ;P Už, sėkmės limuzino vairuotojau.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#4
Lamke_Drift

Lamke_Drift

    Savas

  • 138 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 3v 58m 25s
Reputacija: 15
Gerai gerai

už, mldc esi padėdavai kai buvai admin ir dabar padedi. Žinau, kad susitvarkysi sekmės :)


  • 0

graphic.png

 

 

 


#5
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas
Už,šitas žaidėjas mano manimu labiausiai tinka į šitą postą,tikrai žinau kad su juo nekils jokių nesklandumų,plius žmogus tikrai matosi yra protingas,ir tikrai viską atlieka be priekaištų,sėkmės tau Rafael,tikiu kad pasieksi šita posta.
  • 0

#6
Aivarux_Joint

Aivarux_Joint

    ~••~ LRG Singeris ~••~ || elergė žvaigždė <3

  • 1240 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 51d 8v 46m 42s
Reputacija: 87
Mėgstamas

už, maladiec yra, tikrai susitvarkys.


  • 0
Paveiksliukas

#7
Marius_Blinkk

Marius_Blinkk

    Lrg.lt fanas

  • 272 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8d 21v 23m 24s
  • Žaidimo nikas:Marius_Blink
Reputacija: 9
Neutralus

už savaitgaliais aktyvus ar kada jis ten ir tai padeda žaidėjams  


  • 0

stats.php?id=825&img=2


#8
Karole'Nova

Karole'Nova

    Lyderis

  • 509 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 15v 19m 56s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:karole_nova
Reputacija: 311
Propogandistas

Už, visada padeda, aktyvus, malonus, rimtai žiūri į pareigas, nedaro nesąmonių, turi metų, maladėc vienu žodžiu. ;)


  • 3

— Born To Be Bad —


#9
Virgis_Cortez

Virgis_Cortez

    Forumo pažiba

  • 1083 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 93d 22v 35m 32s
Reputacija: 382
Savas veidas

savaime suprantama kad uz, nes nematau kas kitas butu vertas sio posto.


  • 0

stats.php?id=759&img=1

905281f4cb9c62eb0fe60b3db19568a9278.png


#10
★ Domas_Cip ★

★ Domas_Cip ★

    Tiesiog

  • 965 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 17v 2s
  • Miestas^.^ Vilnius
  • Žaidimo nikas:Domas_Cip
Reputacija: 646
Mylimas

Už kai buvau naujokas serve visada padedavo, dabar kiek matau padeda irgi . STIPRUS UŽ


  • 0

#11
Almantinas_Ralistas

Almantinas_Ralistas

    Narys

  • 549 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 12d 17v 56m 18s
  • Žaidimo nikas:Almantinas_Ralistas
Reputacija: 59
Monstras

uz


  • 0

Paveiksliukas


#12
Zygis_Mallboras

Zygis_Mallboras

    Apšylantis

  • 59 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 56m 48s
Reputacija: 4
Neutralus

Uz,supranta ka daro,susitvarkys :)


  • 0

#13
Kiesa ;/

Kiesa ;/

    Diktatorius

  • 384 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 18v 11s
  • MiestasKaunas
  • Žaidimo nikas:Edvis_Boomas
Reputacija: 8
Neutralus
Uz, visada padeda zaidejams, kaip papraso
  • 0

#14
Sakalauskas!

Sakalauskas!

    Turintis žodį

  • 1359 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 17v 45m 2s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 85
Mėgstamas

Vakar užėjau į temą-pamačiau kiek daug prirašyta ir iškart išėjau :D
Šiandien jau perskaičiau, nu ir pasakysiu už, manau susitvarkysi be problemų, good luck ;)


  • 0

*LRG.LT DRIFT KING 2013* ~|BM|~

"Drift be Nos, tai tas pats kaip obuolių pyragas be obuolių!"


~|BM|~ Movie
~|BM|~ Intro

~|BM|~ Užkariauja LRG.LT


8250be2e4c6b3cb95a9f301504deaf87599.png
xqjcl5.png
Tirli pirli, Neturiu ką pasakyti

 

45e064bb725196ed0d4367aabc18ee2e733.png


#15
Dovis_Nesakysiu

Dovis_Nesakysiu

    Savas

  • 146 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 4d 7v 40s
  • Žaidimo nikas:Dovis_Nesakysiu
Reputacija: 29
Nuostabu!

Pritariu


  • 0

#16
Toxic

Toxic

    Klaviatūros meistras

  • 465 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 19d 7v 6m 7s
  • Žaidimo nikas:Karolis_Bangarang
Reputacija: 49
Monstras

 

 

 

stats.php?id=4253&img=0


  • 0

#17
Deiwis_Lotus

Deiwis_Lotus

    Klaviatūros meistras

  • 452 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 74d 9v 11m 51s
Reputacija: 150
Mėgstamas

Na man užkliuvo tavo atsakymai šiektiek, pamėginsiu juos apibūdinti:

 

Buvo klausimas kodėl tave reiktu parinkti į šias pareigas tu pradėjai rašyti kažką apie senus laikus ir taip prirašiai daugiau nei puse atsakymo į klausimą. Taip buvo neviename klausime. Čia tas pats, kas aš paklausiu tavęs ką nors apie obolius, o tu man pradėsi vardinti apie braškes ir gale pasakysi, A OBUOLIAI, TAI JIE AUGA ANT OBELŲ.   :D Na gal tik čia mano nuomone, bet čia jau turi vieną minusą.

 

Toliau, Man atrodo Tu nelaikei testo, nors jį laikyti yra privaloma, tuo labiau jog jis yra dar nuo senų laikų ir jį ten išlaikyti nera ką.

 

Dar vienas dalykas nesvarbu ar Zigmas leido ar ne, bet tu esi tik moderatorius ir čia dar vienas tavo minsuas.

 

Norėtųsi paminėti, jog tu visur nešioji virš savęs tą užrašą 'SERVERIO ŽVAIGŽDĖ' , Taip geriau pamasčius tu jautiesi su ja kietas, kiti žaidėjai irgi taip mano, bet taip giliau pamąsčius ta žvaigždė buvo uždėta paprikolų, gal netgi, kad tave šiektiek pašiepti. Apie tai pagalvok :D Ir negalvok, jog aš pavydžiu :D

 

Ir visgi iš pagarbos tau, jog žaidi ilgiau nei aš LRG projekte aš tau negaliu rašyti PRIEŠ, nors buvo klajonių į kitą serverį ir stumei ant šito servo....

Galvok taip rašau tau , nes nenoriu isigyti minios Priešų, nes daug kas už tave...

 

Tačiau nemtau tavęs Superiuose, kadangi šiuo metu tik vienas žmogus galėtų būti juom...

 

Dėkoju už suprasta nuomone ir tikiuosi gal priešais netapsim :D


  • 0

Raudonojo kryžiaus direktorius - dėl darbo kreipkitės į PM!

Moderatorius serveryje - dėl pagalbos žaidime irgi į PM!

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#18
Haskis

Haskis

    Forumo pažiba

  • 1254 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 23d 18v 10m 5s
  • MiestasŠilutė
  • Žaidimo nikas:Paulius_Haskis
Reputacija: 802
Mylimas

Už !!!


  • 0

Kreipkis, nugaros neatsukau dar nei vienam.


#19
SvečiasKazys_Binkys_

SvečiasKazys_Binkys_

uz


  • 0

#20
Mantas_Banevičius

Mantas_Banevičius

    Pro Cheat

  • 606 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 7v 32m 51s
  • MiestasRadviliškis
Reputacija: 164
Gangsta shit

Už.


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Anketa

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok