Unjail Ciuva [ Skubu! ] - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unjail Ciuva [ Skubu! ]

Kvaili Bugai

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Edvinukas_Ciuvas

2. Už ką buvote pasodintas: Neisivaizduoju

3. Kas jus pasodino:bugas ?O seip niekas.

4. Įrodymai:Manau tam irodimu nereikia nes visi tai zino jei reikes ikelsiu , bet as labai skubu , taigi paprasciausiai tik prisijungiau padare patikra surakino POvilas_Quatro ar kaip jis ten , bet manlabai strigo zaidimas ir zinodamas pasekmes parasiau /kviesti admin ar as surakintas , nes zinojau kad padares rr , kad man vel uzkrautu objektus galiu sest (AS maciau kaip buvo parasyta kad mane povilas surakino bet nemaciau nei povilo nei kito zaidejo) na carla_Winston gali paliudit pats dar parasae jog as esu nesurakintas , bet suabejojau ir parasiau James_VErcetti kuris yra mentas ir gali /ant mane taip isiaiskint ar buvau surakintas ar ne , bet jis kaskodel - to nepadare ir nuspriandziau nebelaukt nes reikejo mane apklaust padaryt rr kad viskas butu ok ir tik pist uz relog surakintam gavau jail... Jei ka winston gali paliudit .

 


  • 0

#2
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[unapriimta]


  • 0

baner10.jpg






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Kvaili, Bugai

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok