Unjaill Donny_Montell - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Unjaill Donny_Montell

raktažodis1

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas

Žodžių,buvo viskas taip,mane surakino kažkoks iš armijos nesupratau net kodėl,poto nušovė mane ir aš buvau surakintas ir gavau jail.


  • 0

#2
Artis_Apple

Artis_Apple

    Pastumdėlis

  • 20 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16v 59m
  • Žaidimo nikas:Artis_Apple
Reputacija: 3
Neutralus

Surakinau nes šaudei,o kad tave nušovė,taj saviškiai,aš tau buvau perspejima davęs ramink komandą :)


  • 0

#3
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

[unapriimta]

Tave į jail įsodino Artis_A, kuris naudojosi VIP komandom (/gydyti) kai į jį šaudė tavo draugai.


  • 0

baner10.jpg


#4
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

Surakinau nes šaudei,o kad tave nušovė,taj saviškiai,aš tau buvau perspejima davęs ramink komandą :)

 

O Tu raminkis su savo komandom. Ką tu ten naudoji nežinau, bet ar įdomu žaist taip? Penkiese šaudem į tave, net armoro nepavyko nuimt, bėgioji rakinėji visus ir viskas, tai ar taip reikia žaist? Jei jau matai, kad mūsų daug, tai bėk, kviesk pagalba, kviesk savus kolegas, gaudykit pakuokit, dėl to mes ne prieš, bet kai šitaip darot, surakinėjat ir su savo tom komandom pastoviai šarvai ir hp pilni, tai nėr įdomumo. Tu visus surakinai, po to visus paleidai, po to vėl kažkodėl įkalinai tik Donny, nu tai kame tau bėdos yra? Žaiskit taip ir toliau, bet aš ir mano kolegos nesedės jail'e už tai, kad tu moki komanda parašyt greitai ir visus surakint. Į tave pėnki žmones šaudo o tu visus vienas surakini, pasaka ane.


  • 0

LRG geriausias!


#5
Artis_Apple

Artis_Apple

    Pastumdėlis

  • 20 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16v 59m
  • Žaidimo nikas:Artis_Apple
Reputacija: 3
Neutralus

O Tu raminkis su savo komandom. Ką tu ten naudoji nežinau, bet ar įdomu žaist taip? Penkiese šaudem į tave, net armoro nepavyko nuimt, bėgioji rakinėji visus ir viskas, tai ar taip reikia žaist? Jei jau matai, kad mūsų daug, tai bėk, kviesk pagalba, kviesk savus kolegas, gaudykit pakuokit, dėl to mes ne prieš, bet kai šitaip darot, surakinėjat ir su savo tom komandom pastoviai šarvai ir hp pilni, tai nėr įdomumo. Tu visus surakinai, po to visus paleidai, po to vėl kažkodėl įkalinai tik Donny, nu tai kame tau bėdos yra? Žaiskit taip ir toliau, bet aš ir mano kolegos nesedės jail'e už tai, kad tu moki komanda parašyt greitai ir visus surakint. Į tave pėnki žmones šaudo o tu visus vienas surakini, pasaka ane.

Naudojau /skydas ir /ant komandas :)


  • 0

#6
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

Naudojau /skydas ir /ant komandas :)

 

Nu bet realiai pats pagalvok? Norit įdomiai žaist? Penkiese užpuolam, tai arba su savo tuo /skydas viena minute regeneruoji hp savo arba suspaudai /ant visiems ir vienas pats visus supakuoji. Aš kalbu apie įdomuma, ne apie tai, kad tu naudoji kažką.


  • 0

LRG geriausias!


#7
Donny_Montell

Donny_Montell

    Priklausomas nuo forumo

  • 618 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11d 14v 34m 49s
  • MiestasŠilalė
Reputacija: 119
Mėgstamas

Arti koks idomumas taip žaisti? jei reikia rakinėti visus? tai tu bėk ar atsišaudyk,o dabar ne jis turi visus surakinti,pasihelinti,ir poto mus išsaudyti,kai mes bejėgei esam surakinti.


  • 0

#8
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Mhm, Artis_A pagalvok.. Kai jum išvien atsistatinėja HP bar'as ir armoro, tai ką mum daryti? Visi sušoka, o tu dar surakinėji. Apskritai ar kartais /skydas nereikia naudoti tik per šturmą? žmogau, jūs tik lengvinat sau žaidimą, tai gaujoms ir nėra tolko kariauti, kažką pulti ;d


  • 1

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: raktažodis1

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok