Peikiu Martis_Martini - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Peikiu Martis_Martini

papeikimas

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#1
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ? yra gaujos direktorius + jailina policininkus, o turėtų rašyti papeikimą ;) ai, dar nesilaiko taisyklių.
 

25. Naudori /kill /get /to /heal ir t.t neesant rimtai priežaščiai draudžiama!

getina savus gaujos narius :)

 

18. Draudžiama dirbti gaujose, ar kitaip daryti netvarką serveryje.

 

17. Draudžiama get'inti, heal'inti žaidėjus, tam yra taxi ir medicinos darbuotojai arba komanda /sos.

 

2. Jūsų Video/Foto įrodymai : dbe93fae04a301d44fbc1dfb39ede8d8673.png

89afd71e27cc7dae81670fcbe9132aaa521.png


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#2
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Neįmanoma heal/get savo darbuotoju :) P.S. atgetinau, kad įsidarbintų, nes pateko į darbą. Nematau čia problemos. Jail gavo, nes šaudo civilį (nebuvo gaudomas civilis). Už dm 30min jail, kas čia blogai?


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#3
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Neįmanoma heal/get savo darbuotoju :) P.S. atgetinau, kad įsidarbintų, nes pateko į darbą. Nematau čia problemos. Jail gavo, nes šaudo civilį (nebuvo gaudomas civilis). Už dm 30min jail, kas čia blogai?

Aš šneku, kad getini be priežasties. Getinti reikia turėti rimtą priežastį ;) Jeigu nori, kad įsidarbintų - tegul atvažiuoja, apie tai aš šneku. O gal civilis bėgo? mhm? Ir DM tai nėra poros kulkų išleidimas..


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#4
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Aš šneku, kad getini be priežasties. Getinti reikia turėti rimtą priežastį ;) Jeigu nori, kad įsidarbintų - tegul atvažiuoja, apie tai aš šneku. O gal civilis bėgo? mhm? Ir DM tai nėra poros kulkų išleidimas..

Rimta priežastis - nauji darbuotojai, atrankos. Nuo kada į atrankas negalima getint?


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#5
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

Rimta priežastis - nauji darbuotojai, atrankos. Nuo kada į atrankas negalima getint?

 

o galėtų negalėt


  • 0

LRG geriausias!


#6
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

o galėtų negalėt

Galėtų, bet kol kas gali.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#7
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Nebausti.

Nefreepostink.

Martis - prisidirbai, sedėk. Atranka net nebuvo paskelbta ;)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#8
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

 Jail gavo, nes šaudo civilį (nebuvo gaudomas civilis). Už dm 30min jail, kas čia blogai?

 

Blogai tas, kad neskiri DM nuo šaudymo i civilį ir dar pažeidei taisykle su admin ir gaujos direktorium, va kas blogai.


  • 0

LRG geriausias!


#9
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Blogai tas, kad neskiri DM nuo šaudymo i civilį ir dar pažeidei taisykle su admin ir gaujos direktorium, va kas blogai.

DM visada buvo laikomas, kaip šaudymas į civilį jei nežinojai. O kokią admin/drk taisyklę pažeidžiau?


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#10
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

17. Draudžiama get'inti, heal'inti žaidėjus, tam yra taxi ir medicinos darbuotojai arba komanda /sos.

25. Naudori /kill /get /to /heal ir t.t neesant rimtai priežaščiai draudžiama!

 

Man atrodo, kad šitos taisyklės yra tokios pačios, na o priežastis kaip ir sakė:
 

nauji darbuotojai, atrankos. Nuo kada į atrankas negalima getint?

Tad eik nx razertrone! :)


  • -1

* RokasEnjoy


#11
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

17. Draudžiama get'inti, heal'inti žaidėjus, tam yra taxi ir medicinos darbuotojai arba komanda /sos.

25. Naudori /kill /get /to /heal ir t.t neesant rimtai priežaščiai draudžiama!

 

Man atrodo, kad šitos taisyklės yra tokios pačios, na o priežastis kaip ir sakė:
 

Tad eik nx razertrone! :)

Kada atranka buvo paskelbta? ;D sekmės tau pačiam, rokaie


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#12
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

Kada atranka buvo paskelbta? ;D sekmės tau pačiam, rokaie

nzn serve nebuvau :)))))

P.S negirdėjai naujienų apie nauja sobeit'a? :)

RokasE* :)


  • 0

* RokasEnjoy


#13
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

DM visada buvo laikomas, kaip šaudymas į civilį jei nežinojai. O kokią admin/drk taisyklę pažeidžiau?

 

Pats taip sugalvojai? Visais laikais PD baudime skyrėsi baudimas už DM ir už civilio šaudymą. Neįšimtis ir dabar:

 

DM (Keturių ir daugiau žaidėjų nužudimas) - 20 įtarimo [+Ginklų licenzijos atėmimas]
Šaudymas į pareigūną/civilį - 15 įtarimo + [Gun lic atėmimas tik tuo atveju jei šaudo i pareiguna]

(http://forumas.lrg.l...cijos-baudimas/)

 

DM visada buvo laikomas masiniu žudimu šmiki tu :D

 

 

 


  • 0

LRG geriausias!


#14
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

nzn serve nebuvau :)))))

P.S negirdėjai naujienų apie nauja sobeit'a? :)

RokasE* :)

Tad nešnekėk to nereikia Rokai.
Kokį s0beitą? :)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#15
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Nefreepostink.

Martis - prisidirbai, sedėk. Atranka net nebuvo paskelbta ;)

 

 

Krw pats prisišikęs iki ausų s0bą naudoją dar sako kad kiti prisidirbo :D , šeip galiu pasakyt , kad į atranką visą laiką visi getindavo (Kas galėdavo) , ir niekam blogai nebuvo , bet ponas razeris atejo su ''labai daug patirties admin poste'' ir pasirodė jog pas jį patirties kiek pas mėnulį vandens :D , na o čia nieko blogo nematau atranka atgetino , ir taisyklė parašei kad negalima būt gaujose . yra taisyklė kur NET NEGALIMA turėt čytu bet tu turi :) , tad kam kam bet tau taisyklių kelt ir rodyt tikrai nereikia , nes iš visų adminų tu jų nesilaikai labiausiai.O apie atrankos paskelbimą , tik trečdalis direktorių skelbia apie numatytą atranką , daugiausiai būnak ad žaidėjas parašo ''Priimk į darbą '' direktorius apklausia ir priiima :) , o jei tai gauja tuo labiau patikrina šaudymą ir visk.

 

P.s. o tipo negalima jailint PD?O jei tas pad su spazu ten visus iš eilės šaudė?Bet nenušovė?Irgi ne DM?Manau viskas aišku.


  • 0

#16
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Krw pats prisišikęs iki ausų s0bą naudoją dar sako kad kiti prisidirbo :D , šeip galiu pasakyt , kad į atranką visą laiką visi getindavo (Kas galėdavo) , ir niekam blogai nebuvo , bet ponas razeris atejo su ''labai daug patirties admin poste'' ir pasirodė jog pas jį patirties kiek pas mėnulį vandens :D , na o čia nieko blogo nematau atranka atgetino , ir taisyklė parašei kad negalima būt gaujose . yra taisyklė kur NET NEGALIMA turėt čytu bet tu turi :) , tad kam kam bet tau taisyklių kelt ir rodyt tikrai nereikia , nes iš visų adminų tu jų nesilaikai labiausiai.O apie atrankos paskelbimą , tik trečdalis direktorių skelbia apie numatytą atranką , daugiausiai būnak ad žaidėjas parašo ''Priimk į darbą '' direktorius apklausia ir priiima :) , o jei tai gauja tuo labiau patikrina šaudymą ir visk.

 

P.s. o tipo negalima jailint PD?O jei tas pad su spazu ten visus iš eilės šaudė?Bet nenušovė?Irgi ne DM?Manau viskas aišku.

Tai kam man jis sako, kad atranka? mhm? melagis :x neturiu čytų, oi tikrai nebe. Netiki netikėk ;)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#17
walgau waflius

walgau waflius

    Diktatorius

  • 365 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 23v 10m 48s
  • Žaidimo nikas:Rokas_Enjoy
Reputacija: 96
Mėgstamas

 neturiu čytų, oi tikrai nebe. 

Aš turiu, atsiųsti? 


  • 0

* RokasEnjoy


#18
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Krw pats prisišikęs iki ausų s0bą naudoją dar sako kad kiti prisidirbo :D , šeip galiu pasakyt , kad į atranką visą laiką visi getindavo (Kas galėdavo) , ir niekam blogai nebuvo , bet ponas razeris atejo su ''labai daug patirties admin poste'' ir pasirodė jog pas jį patirties kiek pas mėnulį vandens :D , na o čia nieko blogo nematau atranka atgetino , ir taisyklė parašei kad negalima būt gaujose . yra taisyklė kur NET NEGALIMA turėt čytu bet tu turi :) , tad kam kam bet tau taisyklių kelt ir rodyt tikrai nereikia , nes iš visų adminų tu jų nesilaikai labiausiai.O apie atrankos paskelbimą , tik trečdalis direktorių skelbia apie numatytą atranką , daugiausiai būnak ad žaidėjas parašo ''Priimk į darbą '' direktorius apklausia ir priiima :) , o jei tai gauja tuo labiau patikrina šaudymą ir visk.

 

P.s. o tipo negalima jailint PD?O jei tas pad su spazu ten visus iš eilės šaudė?Bet nenušovė?Irgi ne DM?Manau viskas aišku.

Teisingai Vienuolis rašo.

 

P.S. Prie ko čia PD baudimas? Iš lempos įkėliai. Prikuria PD taisyklių, tai prie ko čia baudimas?

 

Pats taip sugalvojai? Visais laikais PD baudime skyrėsi baudimas už DM ir už civilio šaudymą. Neįšimtis ir dabar:

 

DM (Keturių ir daugiau žaidėjų nužudimas) - 20 įtarimo [+Ginklų licenzijos atėmimas]

Šaudymas į pareigūną/civilį - 15 įtarimo + [Gun lic atėmimas tik tuo atveju jei šaudo i pareiguna]

(http://forumas.lrg.l...cijos-baudimas/)

 

DM visada buvo laikomas masiniu žudimu šmiki tu :D

 

 

 

 


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#19
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

 

P.S. Prie ko čia PD baudimas? Iš lempos įkėliai. Prikuria PD taisyklių, tai prie ko čia baudimas?

 

Tu durnu apsimeti ar kas tau yra? Susirask internete tu tą DM reikšmę, jei nesuvoki ką aš tau noriu paaiškint, neprisigalvojęs kažkokių savo taisyklių. Va per tokius ir tu būna taip jog kažkas iššauna kam nors pora kulkų ar nužudo ir jail'ina ar kick'ina už DM. Nieko tu neišmanai, kaip tu gali būt administratorius jei tokius dalykus painioji :D
 


  • 0

LRG geriausias!


#20
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Tu durnu apsimeti ar kas tau yra? Susirask internete tu tą DM reikšmę, jei nesuvoki ką aš tau noriu paaiškint, neprisigalvojęs kažkokių savo taisyklių. Va per tokius ir tu būna taip jog kažkas iššauna kam nors pora kulkų ar nužudo ir jail'ina ar kick'ina už DM. Nieko tu neišmanai, kaip tu gali būt administratorius jei tokius dalykus painioji :D
 

DM yra Deathmatch genijau, tai reiškia mirties kautynes jei Lietuviškai... Tad šaudymas ir yra DM sherloke.


  • 0

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: papeikimas

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok