Razerio Bornavimas. - Papeikimų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Razerio Bornavimas.

Razer gaidis nejus taip pat

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

#1
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

1. Ką blogo padarė šis moderatorius / administratorius ?Nu vienu zdz visi zinom kad kai kuriem zmonem moderu o ipac adminu duot nereik nes is gero srv padarys mesla ,o is meslo padarys dar gilesni mesla , Taigi papeikimas uz tai kad kicko su reason'u ''Kitas ban '' Nera jus rasikit ka norit , bet su nostesiu apie tvarka kalbejom kad jis laikysis tvarkos ir kalbes grieztai kurie su reasonais zais (Nostesi tikiuosi prisimeni ta pokalbi ;)) na ir dabar va musu razeriavimo bornavimo aparatas , pradeda tai apie ka mes kalbejom su nostesiu jei kickini turek tam tikra priezasti , bet ne tame esme , tu pats matei kad tavo kolega toks pat lop*s mane surakino puikaii matei buvai 1 metras , nu ir tycia kickinai nors , o jei ir butum daves bana , butu vel tas pats apie ka kalbejom su nostesiu , kad banai pe pagrystos priezasties . Taigi :

 

1.Kickas su belenkokiu reasonu pvz: Ate , Paailsek , kitas ban , gaidis (Jis pasirinko varianta ''Kitas ban'').

 

2.Kickas tuo metu kada zaidejas (t.y. as) surakintas ir praktiskai davimas jailo uz ''Kitas ban''.
2.Jūsų Video/Foto įrodymai :

d7a232837045111698677ed4b2398161642.png

 

P.s. Dar matom razerio zinute ''OOOO'' taigi jis 100proc mate kad as surakintas , bet zinodamas kad as gausiu dar papildomai jail ir jis liks ''nenusviles'' , nes dave free jail apie ka su nostesiu kalbejom , tycia kickino :).

 

P.s.s. butu malonu gauti unjail , nes per sita valanda kai jailino galiu ivigditi /dienosmisija ir tai yra labai didele zala :)

 

 

 


  • 0

#2
Tautis_Kenwood

Tautis_Kenwood

    Lrg.lt fanas

  • 257 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 7d 19v 9m 8s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 17
Gerai gerai

O apie savo nesamones nenori pasipasakot? Kai aš saugavau pažeidėja o tu jį paleidai, arba iš oro surakinai ir sakai „Sedėkit ***** “. Vėl bandysit įrodinėti savo nesamones kad PD pradeda, armija ginasi...
fe9fdc1002f43c1589198bcaf19bc677526.pnga505e6ab1617bd1e05efc17975b50cca762.png


  • 0

#3
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Tai, kad OOO parašęs griffin. Pala pala, aš pradėsiu. prasidėjo viskas taip, kad į /r skundėsi man policininkai, pirmiausia Einis_Bass, padariau /pzu ir pamatęs, kad tu jį esi surakinęs PD bazėje ir velki, niekaip nesupratai mano komandos, jog paleistum šiaip surakinęs turėjau tave iškickinti. iškickinau vieną kartą. mhm, kitas kartas buvo kai jau prie PD mane surakinai, kai buvau surakinęs Divancik_Baruchel, kuris šaudė prie PD ir nušovė pareigūną, uždėjau star Divancik, privažiavo Tautis, o tada prilėkei ir tu, surakinai mane, tautį, ir paleidai Divancik. Teko tada tave kickinti ir kviesti pagalbon kolegas, jog atrakintų. Atrakino Ineta_Elegance. Vėliau vėl prisijungei ir prie /uzgrotu zvaigzdutes stovejo dauguma pareiguna, Divancik, john_miller, ir TU, Edvinai. Dėja, nemačiau kaip tave surakino, bet tu parašei mhm, reikia kažką surakinti ir pribėgęs surakinai pareigūną, gerai neprisimenu kurį, bet.. surakinai. Šį kart kantrybės nebebuvo, prieš tai buvau parašęs prižadu, jog gausi pailsėti, jeigu išsidirbinėsi. Taip,tu surakinai šiaip vėl ir pradėjai vilkti. Aš kickinau su tokiu reason ir fsio, atsijungiau ir daugiau nemačiau ką išsidirbinėjai, bet brolis žaidė, kur gražiai išsireiškei per /v, paminėdamas mane ;) tuoj sukelsiu nuotraukytes kokias turiu ir pažėsim kaip čia viskas buvo. Pamatysit nuotraukose mano įjungtą s0b. Taip, aš jį naudoju, bet tik tam, jog padėčiau žaidėjams, kai reikia. Tik serverio labuj viskas ;) Loguose pamatys ištikrūjų kaip buvo čia viskas, visą čhat'ą. ;)

Pradėsim nuo antro karto, kadangi pirmo karto nuotraukų neturiu :|
c641abd477c36307d0c6b686489c41ab874.png


Matom kai klausiu ar Tautį surakino, ech, jis abu surakino.
0ccaf28299855776d1a2f2481eb58c96338.png

1aac6ef57d2baafcac27f5c6b4760db2515.png

b835688af6fc9b7007a0865f52b90917676.png

O vėliau gavo kick'ą. Problema ta, kad išsidirbinėji būdamas armijos darbuotoju ir buvai ne kartą perspėtas. Taip, aš moderatorius, bet tai nereiškia, jog gali būti neišbanintas ;)

Ir štai nuotraukytė fotografuota iš mano brolio acc ;)

ddb44cea99fb3b69b9383ba0871f6cf0468.png


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#4
Arnas Mincevičius

Arnas Mincevičius

    Anonimiškas žmogus.

  • 1617 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15d 7v 26m 47s
  • MiestasAlytus
Reputacija: 143
Mėgstamas

Tai, kad OOO parašęs griffin. Pala pala, aš pradėsiu. prasidėjo viskas taip, kad į /r skundėsi man policininkai, pirmiausia Einis_Bass, padariau /pzu ir pamatęs, kad tu jį esi surakinęs PD bazėje ir velki, niekaip nesupratai mano komandos, jog paleistum šiaip surakinęs turėjau tave iškickinti. iškickinau vieną kartą. mhm, kitas kartas buvo kai jau prie PD mane surakinai, kai buvau surakinęs Divancik_Baruchel, kuris šaudė prie PD ir nušovė pareigūną, uždėjau star Divancik, privažiavo Tautis, o tada prilėkei ir tu, surakinai mane, tautį, ir paleidai Divancik. Teko tada tave kickinti ir kviesti pagalbon kolegas, jog atrakintų. Atrakino Ineta_Elegance. Vėliau vėl prisijungei ir prie /uzgrotu zvaigzdutes stovejo dauguma pareiguna, Divancik, john_miller, ir TU, Edvinai. Dėja, nemačiau kaip tave surakino, bet tu parašei mhm, reikia kažką surakinti ir pribėgęs surakinai pareigūną, gerai neprisimenu kurį, bet.. surakinai. Šį kart kantrybės nebebuvo, prieš tai buvau parašęs prižadu, jog gausi pailsėti, jeigu išsidirbinėsi. Taip,tu surakinai šiaip vėl ir pradėjai vilkti. Aš kickinau su tokiu reason ir fsio, atsijungiau ir daugiau nemačiau ką išsidirbinėjai, bet brolis žaidė, kur gražiai išsireiškei per /v, paminėdamas mane ;) tuoj sukelsiu nuotraukytes kokias turiu ir pažėsim kaip čia viskas buvo. Pamatysit nuotraukose mano įjungtą s0b. Taip, aš jį naudoju, bet tik tam, jog padėčiau žaidėjams, kai reikia. Tik serverio labuj viskas ;) Loguose pamatys ištikrūjų kaip buvo čia viskas, visą čhat'ą. ;)

Pradėsim nuo antro karto, kadangi pirmo karto nuotraukų neturiu :|
c641abd477c36307d0c6b686489c41ab874.png


Matom kai klausiu ar Tautį surakino, ech, jis abu surakino.
0ccaf28299855776d1a2f2481eb58c96338.png

1aac6ef57d2baafcac27f5c6b4760db2515.png

b835688af6fc9b7007a0865f52b90917676.png

O vėliau gavo kick'ą. Problema ta, kad išsidirbinėji būdamas armijos darbuotoju ir buvai ne kartą perspėtas. Taip, aš moderatorius, bet tai nereiškia, jog gali būti neišbanintas ;)

Ir štai nuotraukytė fotografuota iš mano brolio acc ;)

ddb44cea99fb3b69b9383ba0871f6cf0468.png

 

Sobeit power :D Iš dalies Rafael gerai padarė. Nesusitvarko kitaip :)


  • 0

Busty-Chick-Leaning-Over1.gif

 

0IRFyOB.png

 

Cv2Mm1I.png

 

 

 

 

 


#5
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Sobeit power :D Iš dalies Rafael gerai padarė. Nesusitvarko kitaip :)

Jo neišbanino rafael, tik pagrasinau aš Edvinukui, jog dar išsidirbinės ir gaus baną ;) o net nežinau ar jį rimtai išbanino, nes aš nieko neprašiau net dar.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#6
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Mano nesamones sako :DDD , kitaip tas nesamones reikia tvarkyt o nebereikalingais kickais ;) , ir su s0b'eitu pasigaves , nu tai dabar ne tai kad turetum gaut isp , bet ir bana + modero nuemima :DDDDDD pasigavo lops ;ddd

 

14. DRAUDŽIAMA naudoti žaidimą palengvinančių programų.

 

paryskita net 2 budais , tad jei tave atleis nuo s0beito tada kaip minejau is gero srv bus meslas ;) , nes cia tas pats kas pagaut su s0b'u ir nebanint :).

 

P.s. ne tu turi mane tramdyti kad as darau nesamones o - Direktorius , kurs BUVO , ir jis buvo prisijungęs , tad tau ne mane reikejo kickinti ir t.t. , o rasyti direktoriui kad /dpzu intu ir detu isp . Auriukas_Black kaip jis ten , tad kai buvo direktorius tu atlikai direktoriaus pareiga , tai dbr visi nusiperkam drk ir leidziam kad musu darbuotojus adminai tvarkytu taip iseina?Visai ligibes neber , jei as adminas , man px ar yra drk on ar ne , as vistiek ji baninsiu/mutinsiu/kickinsiu etc. 

 

 

P.s.s 

 

Šį kart kantrybės nebebuvo, prieš tai buvau parašęs prižadu, jog gausi pailsėti, jeigu išsidirbinėsi. 

 

Kas tu per adminas jei : 

 

1.Neturi kantrybes , kas adminui reikalinga.

2.Nesugebi parašyti į pm armijos direktoriui ''/sms auriukas_B mesk ciuva lauk'' (labai sunku ane?Po pirmų atrakinimų taip galejai parašyt , bet galva neišnešė.

3.Turi s0b'eita (3 užtemdo 1 ir 2 punktus , nes s0b'eito turejimas yra visko viršus :)(Nebent visiem p* ant taisyklių))


  • 0

#7
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Kiek kantrybės tada reikia turėti su tokiais kaip tu? Tai, kad tas tavo direktorius dirbo PD, tą pačią dieną gal dar net ir nusipirko tą direktorių, nežinau, nemačiau. O bėja, į /r skundėsi PD, tai ką tu sau galvoji? aš negalėjau jau padaryti nieko, todėl /ant, o tu vėl surakini. Mhm, dabar pagalvokim taip. Jeigu žmogui, dirbančiam pareigūnu dc ismestu, crashas butu? Ką tada darytum? Jis gautų pasedėti kalėjime 60minučių, pildytų unjail anketą, kurios niekas netikrina ir ką tada daryti? ką? Protinguoli.. Armijos darbas yra rimtiems, bet ne tokiems kaip tu, vaikisko proto, nesubrendusiam jaunuoliui, kuriam reikia mokintis ir mokintis dirbti tokius darbus. ;)
s0beitas naudojamas tik tada, kai jis man reikalingas padėti žaidėjams. Užsibugina su mašina, ar kažkaip, todėl ir padedu.. Oh gash.


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#8
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Kiek kantrybės tada reikia turėti su tokiais kaip tu? Tai, kad tas tavo direktorius dirbo PD, tą pačią dieną gal dar net ir nusipirko tą direktorių, nežinau, nemačiau. O bėja, į /r skundėsi PD, tai ką tu sau galvoji? aš negalėjau jau padaryti nieko, todėl /ant, o tu vėl surakini. Mhm, dabar pagalvokim taip. Jeigu žmogui, dirbančiam pareigūnu dc ismestu, crashas butu? Ką tada darytum? Jis gautų pasedėti kalėjime 60minučių, pildytų unjail anketą, kurios niekas netikrina ir ką tada daryti? ką? Protinguoli.. Armijos darbas yra rimtiems, bet ne tokiems kaip tu, vaikisko proto, nesubrendusiam jaunuoliui, kuriam reikia mokintis ir mokintis dirbti tokius darbus.
s0beitas naudojamas tik tada, kai jis man reikalingas padėti žaidėjams. Užsibugina su mašina, ar kažkaip, todėl ir padedu.. Oh gash.

 

 

Tu katik pats sau išsikasei duobę :D , tu sakai kad sobeitas naudojamas?NEGALIMA NIEKAIP N A U D O T I , s0beito kaip tau paaiškint jmj o dar sako , kad kantrybes reikia su manim. Po to situacija apie kurią tu kalbėjai ''Crash'' žmogau tu katik papasakojai savo situaciją ką padarei man :D,  

 

 

Mhm, dabar pagalvokim taip. Jeigu žmogui, dirbančiam pareigūnu dc ismestu, crashas butu? Ką tada darytum?

 

 

Daryčiau tą ką darei tu , ignoruočiau :)) ir dėčiau mute už įžeidimus.

 

 

vaikisko proto, nesubrendusiam jaunuoliui, kuriam reikia mokintis ir mokintis dirbti tokius darbus.  ;)

 

Įdomu kas čia jaunuolis , ir kas čia taip žvelgia į sampą kai tai tik supistas žaidimas :D , niekada nesimokinsiu to ko man gyvenime nereikės.

 

 

Taigi dėl ko tu turėtum būti išmestas.

 

 

1.Neteisingi kick reason'ai.

2.Nėra pagarbos žaidėjam (vaikisko proto, nesubrendusiam jaunuoliui, kuriam reikia mokintis ir mokintis dirbti tokius darbus. )

3.Kickas butent tą minutę , kada žaidėjas surakintas , ir taip praktiškai tiesioginis davimas jail 60 minučių už orą.

4.Neturėjimas kantrybės.

5.Ir aišku paskutinis bet tikrai neprasčiausias - S0baaas. :)))

 

 

P.s. Tu sakei direktoriaus net nebuvo , ane?Rimtai ką?Prisijungiau 9h~ gal ankščiau ir parašęs /bendradarbiai mačiau Auriukas_Black (Jis drk) , po to kai prasidėjo visas šitas , aš buvau ten apačioj , ir spėkit kas parašė per /cv Turiu non rp'eri, ogi spėk , Augis_Gogis kuris yra Armijos pavaduotojas ir moderatorius , o pavaduotojam eina dėti įsp :) , taigi tu blogiausiu atvėju galėjai parašyti pavaduotojui.

 

P.s.s. Jei neužtenka šių reason'ų :

 

1.Neteisingi kick reason'ai.

2.Nėra pagarbos žaidėjam (vaikisko proto, nesubrendusiam jaunuoliui, kuriam reikia mokintis ir mokintis dirbti tokius darbus.)

3.Kickas butent tą minutę , kada žaidėjas surakintas , ir taip praktiškai tiesioginis davimas jail 60 minučių už orą.

4.Neturėjimas kantrybės.

5.Ir aišku paskutinis bet tikrai neprasčiausias - S0baaas. :)))

 

 

Tada nežinau kas turi būt kad tave išmestų iš adminų , nes tu blogo padarei daugiau nei galima padaryt :).


  • 0

#9
Basas

Basas

    Diktatorius

  • 356 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 20v 10m 13s
  • MiestasKLP
  • Žaidimo nikas:Einis_Bass
Reputacija: 15
Gerai gerai
Gedas_Tomkus irgi sob buvo ir jis tikrai padedavo mums kaip razer. Cia kas antras servo zaidejas sob.
Vo toj isleis nauja versija sob neveiks. Visi tada ramus busit.
  • 0

#10
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Gedas_Tomkus irgi sob buvo ir jis tikrai padedavo mums kaip razer. Cia kas antras servo zaidejas sob.
Vo toj isleis nauja versija sob neveiks. Visi tada ramus busit.

 

 

ai tai gr padarom ne real life serva o free roam gi visi turi s0b , aš suprantu , kad koks žaidėjas turi soba ir jis už tai nubaudžiamas bet adminam sobą anduto galima ane?Nu tai aišku kas per servas jei ne free roam'as...

 

 

P.s. Gedas TIKRAI padėdavo , razer nėra gyvenime man normaliai padėjęs.Nebent parašęs ''Nežinau'' , ''Klausk kitų'' čia yra ne pagalba :).


  • 0

#11
Sonny_Weems

Sonny_Weems

    Savas

  • 116 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 8v 4m 24s
  • MiestasAlytaus Raj.
  • Žaidimo nikas:Sonny_Weems
Reputacija: 4
Neutralus

Kad tas razeris Loxas ira bl


  • 0

#12
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Sonny_Weems jeigu nepagydau tavęs, kai paprašai, tai ne mano problemos, prašom nezysti čia.
Edvinai, ką padarysi, kad uždavinėji tokius bukus klausimus. Gal ir nesi tokio uždavęs, bet kaip pavizdį: Ką gausim kaip įvygdysim dienos misijas?
Kažkokių,nesąmoningų klausimų prisigalvoja ir klausinėja, tai ką atsakyti? tiesiog ignoruoti? jau geriau kažką atsakyti, nei paskui visai administracijai papeikimą gauti ;)

sonny:
3cf260fec52baf2303d3986df0fd8e7d171.png


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#13
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Gal baigiam atmazint a?Nu gi prisižaidei nepaisant to , kad soba naudoji atmazini ir pats vel susifai;'inai...

 

 

Ką gausim kaip įvygdysim dienos misijas?

 

 

Hey , žmogau labai sunku atsakyt? /sms [nickas] nu kai įvygdisi maždaug 10 (gal daugiau gal mažiau) misijų gausi XP LT arba KRD.Negi taip sunku atsakyt į tokį klausimą?bent jau jei tu nežinai tai žmogų klausianti nukreipk pas kitą adminą kuris tirkiausiai žino , o jei tu nežinai tai nah priemi?Gi tu nežinai atsakymo , negi mokytojos nėra sakusios , geriau nežymėk atsakymo jei nežinai , nes už klaidą pvz gausi - balų , o už neatsakytą apskritą nulį :D , tau geriau eit į minusą ar tiesiog pasedet nulį , kur paskui gali pasigerint rezultatą?Čia gi nereikia išmanymo kad tai žinot :D.Nu vienu ždž įklimpęs giliai esi , geriau nebeatmazink...

 

 

P.s. Sonny čia ne prie ko.


  • 0

#14
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Gal baigiam atmazint a?Nu gi prisižaidei nepaisant to , kad soba naudoji atmazini ir pats vel susifai;'inai...

 

 

Ką gausim kaip įvygdysim dienos misijas?

 

 

Hey , žmogau labai sunku atsakyt? /sms [nickas] nu kai įvygdisi maždaug 10 (gal daugiau gal mažiau) misijų gausi XP LT arba KRD.Negi taip sunku atsakyt į tokį klausimą?bent jau jei tu nežinai tai žmogų klausianti nukreipk pas kitą adminą kuris tirkiausiai žino , o jei tu nežinai tai nah priemi?Gi tu nežinai atsakymo , negi mokytojos nėra sakusios , geriau nežymėk atsakymo jei nežinai , nes už klaidą pvz gausi - balų , o už neatsakytą apskritą nulį :D , tau geriau eit į minusą ar tiesiog pasedet nulį , kur paskui gali pasigerint rezultatą?Čia gi nereikia išmanymo kad tai žinot :D.Nu vienu ždž įklimpęs giliai esi , geriau nebeatmazink...

 

 

P.s. Sonny čia ne prie ko.

atsakęs žmogaus. Neatmazai, pamatytų loguose koks klausimas ir sužinotų. Oi, tegul atima moderatorių, jeigu kažką negerai padariau, bet aš atlikau taip, kaip reikia, pats kaltas, jog prisidirbi ;)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#15
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

atsakęs žmogaus. Neatmazai, pamatytų loguose koks klausimas ir sužinotų. Oi, tegul atima moderatorių, jeigu kažką negerai padariau, bet aš atlikau taip, kaip reikia, pats kaltas, jog prisidirbi ;)

 

Ne tu atlikai ne taip kaip reikia , tavo pareiga buvo parašyti /sms direktoriui/pavui o ne kickinti :).


  • 0





Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: Razer, gaidis, nejus, taip pat

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok