Pagalbos Dėl Išsiregistravimo Ir Prisijungimo - Anketų archyvas - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Pagalbos Dėl Išsiregistravimo Ir Prisijungimo

pagalba

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

Sveiki chebryte. Truputį reik pagalbos. Na čia bandžiau pradanginti internetą loptopui, kuris prisijungęs prie mano interneto. Kėlė didelį ping'ą, tai galvoju pabandysiu atjungti internetą jam. Prisijungiu prie IP, ar čia routerio vadinti, žodžiu internete IP'ą savo suvedžiau, nieko nenusimanau apie tai, tai galvoju pabandysiu. Ir atjungiau ne jam, bet sau internetą.. mhm.. O prie to loptopo nuėjus irgi neveikia interentas.. Bandau jungtis per loptopą prie interneto ir sutvarkiau, bet žodžiu, ne tame problema. Problema ta, kad aš visur kišau kompiuteryje nagus ir dabar kai pas mane yra sukurta vartotojų gal 3 ir kai paspaudžiu išsiregistruoti, manęs prašo suvesti nick, kaip užvadintas vartotojas, o ne paspausti ant jo. Prieš šį, nagų kišimą prie interneto man reikėdavo paspausti, kai išsiregistruodavau ir norėdavau įsijungti kitą vartotoją, o dabar reikia įrašyti slapyvardį, jog prisijungčiau.. Nesuprantu kas pasidarė, gal kas padėtų?


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#2
Edvinas_Cortez

Edvinas_Cortez

    Gangsteris

  • 419 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 10v 50m 14s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Edvinas_Cortez
Reputacija: 13
Gerai gerai

ne


  • 0

R.


#3
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

ne

tai prašom nekomentuoti, man reikia pagalbos, o ne freepostų ;)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 


#4
Edvinas_Cortez

Edvinas_Cortez

    Gangsteris

  • 419 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 10v 50m 14s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Edvinas_Cortez
Reputacija: 13
Gerai gerai

As zinau kaip per 1 min  isprest bet

 nepadesiu 


  • 0

R.


#5
- Domčiius -

- Domčiius -

    Laikas parodys ko esu vertas

  • 721 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 20d 7v 54m 8s
  • MiestasDzūkija
  • Žaidimo nikas:Razer_Born
Reputacija: 61
Monstras

As zinau kaip per 1 min  isprest bet

 nepadesiu 

Tai ir nekomentuok, būk geras. Nepadedi - išeik iš temos, o nerink freepostų.. Žaidime išbanintas, tai dabar čia ieškai kažko naujo? Ramiai prašau, kad nefreepostintum ir leistum žmonėm pakomentuoti normaliai ;)


  • 0

Geriau tegul mane vadina arogantišku, cinišku ir sako kad aš per aukštos nuomonės apie save, nei sėdėsiu su man neįdomiais žmonėmis ir tūpai šypsosiuos.


 






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: pagalba

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok