Lrg.lt Užsienio Blokavimas - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Lrg.lt Užsienio Blokavimas

zaisti samp geriausias samp serveris

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
24 atsakymai į šią temą

#1
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Sveiki gyvi, ruošiantis didžiajai naujienai kuri bus LABAI DIDELĖ įvykdėme daug nematomų pakeitimų ir va štai matomas pakeitimas. Iš mūsų pusės buvo tyla, daug kas nežino kada tas wipe ir iš vis iš kur kas ištraukė kad kam nors kažkas dings? Mes esame išskirtinis serveris wipe mums reiškia visai ką kita na bet apie tai kitoj naujienoj bus viskas surašyta kas kaip bus, kur, kodėl, kada.

 

Dabar kreipiamės į užsienyje gyvenančius mūsų žaidėjus serveris blokuoja apsoliučiai visus ip kurie yra užsienio tai yra todėl jog ddos yra labai populiarus stresavimo įrankis šiomis dienomis todėl paprasčiausiai mes nuo jo apsisaugojome ir jei kokios bėdos kils nesunku užblokuoti bus pavieniais atvejais, tai darome todėl jog netrūgdytume žaidimo JUMS.

 

Serveryje dabar yra mažai žmonių šią žinutę pamatys tikrai ne visi užsienyje gyvenantys žaidėjai, tačiau kurie pamatys tie turėtų parašyti savo ip į skype: LRG_FANAS arba svetainėje t.y forume pasinaudoti pagalbos tarnybos paslaugomis ir ten surašyti susidariusią problemą.

 

PASTABA:

Kitoje naujienoje bus plačiau papasakota apie užsienio atsiblokavimą, bus sukurta automatinė sistema galbūt jei nebus alternatyvų ir pristatyta visai publikai, dabar jei kas norit paskutines dienas pažaisti senajame serveryje galit susisiekt su mumis atblokuosime, nes greit serveris užsidarys tam tikrom dienom, vyks testavimai ir kitos problemos sprendžiamos na bet apie tai jau greitai kitoje naujienoje kuri bus milžiniska.

 

PEACE !


  • 0

Paveiksliukas


#2
Acer_White

Acer_White

    Bratva

  • 509 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 12v 42m 9s
  • MiestasVilnius.
  • Žaidimo nikas:Fokus_Marokus
Reputacija: 0
Neutralus

Puiku! Visi laukia WIPE ir rašo adminam kada bus WIPE. TAI LAUKIAM ATNAUJINIMA :).


  • 0

#3
Haris_Hlz

Haris_Hlz

    Godzilla.

  • 1735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 44d 19v 18m 46s
  • MiestasMarijampolė
Reputacija: 155
Mėgstamas

Įdomu įdomu. Lauksim naujesnių naujienų.


  • 0

#4
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

tai darome todėl jog netrūgdytume žaidimo JUMS.

 

 

Tiesa sakant jau sutrugdėte. Nieko blogo LRG nenoriu, bet su savo nesąmoningom įdėjom sužlugdysit projektą galutinai. SAMP tikrai žaidžia nemažai užseniečiu, pats žinau nes pats gyvenu užsienyję, galvojat kas nors specialias eis ir prašys kad patvirtintu jo IP? aišku ne, aš pats turbūt net neeičiau ir netvirtinčiau, tiesiog kita serverį susiraščiau kur nėra tokiu nesąmonių.

 

 

 


  • 0

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#5
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Tiesa sakant jau sutrugdėte. Nieko blogo LRG nenoriu, bet su savo nesąmoningom įdėjom sužlugdysit projektą galutinai. SAMP tikrai žaidžia nemažai užseniečiu, pats žinau nes pats gyvenu užsienyję, galvojat kas nors specialias eis ir prašys kad patvirtintu jo IP? aišku ne, aš pats turbūt net neeičiau ir netvirtinčiau, tiesiog kita serverį susiraščiau kur nėra tokiu nesąmonių.

Esi neteisus turbūt neskaitei mano punkto kur minėjau jog sistema bus automatizuota: prisijungus i vvp skaitys žmogaus ip adresą jei jis ne iš lt jam bus mygtukas tikrai matomoj vietoj "atsiblokuoti ip 24h"  ar kažkas panašaus paspaudęs jį žmogus atsiblokuos ir galės eit žaist automatiškai, šį naujiena skirta būtent tiems žmonėms kurie nori pažaisti dar esamam serveryje. Nebent tau nepatinka ši idėja jog negalėsi eilinį kartą skūstis temose jog serveris dosinamas ar lagina jame kaip kituose serveriuose tiesiog spamina žaidėjai į svetaines kaip tai nutinka, jei dėl to tau nepatinka ši "nesamoninga idėja" tai jo sužlugdysime doserius sutinku.


  • 0

Paveiksliukas


#6
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

Esi neteisus turbūt neskaitei mano punkto kur minėjau jog sistema bus automatizuota: prisijungus i vvp skaitys žmogaus ip adresą jei jis ne iš lt jam bus mygtukas tikrai matomoj vietoj "atsiblokuoti ip 24h"  ar kažkas panašaus paspaudęs jį žmogus atsiblokuos ir galės eit žaist automatiškai, šį naujiena skirta būtent tiems žmonėms kurie nori pažaisti dar esamam serveryje. Nebent tau nepatinka ši idėja jog negalėsi eilinį kartą skūstis temose jog serveris dosinamas ar lagina jame kaip kituose serveriuose tiesiog spamina žaidėjai į svetaines kaip tai nutinka, jei dėl to tau nepatinka ši "nesamoninga idėja" tai jo sužlugdysime doserius sutinku.

Aj, ką čia su jumis ginčytis, jūsų projektas, ne mano, neaiškinsiu ką daryt o ką ne. Tik patariau. Žinau jau penkis, kurie leavino samp`ą arba servery dėl dabartiniu atnaujinimų, jei jie tokie bus ir toliau, nemanau kad surinksit daugiau žaidėjų.

 

Nebent tau nepatinka ši idėja jog negalėsi eilinį kartą skūstis temose jog serveris dosinamas ar lagina jame kaip kituose serveriuose tiesiog spamina žaidėjai į svetaines kaip tai nutinka, jei dėl to tau nepatinka ši "nesamoninga idėja" tai jo sužlugdysime doserius sutinku.

 

 

Aš tau ne verksnys kad verkt dėl kažkokio serveriuko :D bl prajuokinai :D


  • 0

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#7
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Tai kad marazmus rašai, nesutinki?

 

 

p.s aš sampe kas liečia serverius esu 4 metus aš puikiai žinau ko reikia ir kaip, jei jau taip yra reiškias tai yra teisingiausias sprendimas, iki šiol tiesiog nebuvo scripterio kuris būtų tvarkingas, visais laikais pasiekiau tikslą jog žmones susidomėtų serveriu, taip kad nereikia lalala čia. Kažkas konkrečiai nepatinka dėl asmeniškumų čia ne vieta ir ne laikas reikšti emocijas, visi žino, jog serveriai yra dosinami, čia yra puiki apsauga automatizuota bus apsauga, kitų apsaugų apart tūkstančių litų kišimo į serverius nėra.


  • 0

Paveiksliukas


#8
Russo

Russo

    Meme 'n corgi lord

  • 1962 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 16d 2v 31m 43s
Reputacija: 361
Savas veidas

ai darome todėl jog netrūgdytume žaidimo JUMS.
 

  Jo.... Visai netrugdote, tai ką man daryti,kad aš didžiąją vasaros ir šeip metų dalį praleidžiu užsienyje? Manau to nereikėjo, ankščiau buvo be tokių nesamonių ir nieko nebuvo ir dabar nieko neatsitiktų.


  • 0

#9
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

 kitų apsaugų apart tūkstančių litų kišimo į serverius nėra.

 

Tai ką jums kelių tūkstančiu gaila?
 


  • 0

LRG geriausias!


#10
D.Alive

D.Alive

    Pastumdėlis

  • 13 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 15v 15m 49s
  • Žaidimo nikas:Xuj_Paimioš
Reputacija: 2
Neutralus

Tikėjausi apie WIPE šioje temoje sužinoti, bet palauksim ir kitos (neužtrukit).


  • 0

#11
Malossi

Malossi

    Godfather

  • 1351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 6v 51m 11s
  • MiestasNew York
  • Žaidimo nikas:Neo_Gigantas
Reputacija: 45
Monstras

Na nieko, laukiam to didelio atnaujinimo, man šis atnaujinimas nemaišo, nes gyvenu Lietuvoje :D.


  • 0

funny-gifs-yep-toes-are-still-there.gif

 

Kam nesunku paspauskit šias nuorodas - http://lrg.lt/index.php?id=101

 

http://www.lrg.lt/in...te=Neo_Gigantas

 

Thank you.

 

stats.php?id=101&img=0

stats.php?id=101&img=2

 


#12
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Man atrodo žmones čia kas iš vis  dar ką parašor yra kazkokie keisti juk sakiau jog automatinė sistema bus o jūs visvien savo tiek to jeigu taip tiesiog ignoruosiu.


  • 0

Paveiksliukas


#13
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

Tu irgi gali mint nx is cia paskui juos, bus tik zaist idomiau kai maziau duhu bus gal ir senu veidu prieis kai apmazes tokiu kaip tu :)

 

Tu tylėk suaugelį, neįdomus esi niekam loheli tu. Žinok ir nubėgau paskui juos, ir gerai padariau nepraleidžiu dabar savo laiko tokiom nesamonėm kaip SAMP, ir uždirbu tikrai daugiau per savaitę negu tu per visą mėnesį dirbdamas maksimos kasoj, tai kad tylėk dabar.


  • 2

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#14
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Baikit peštis kaip gaižiai a.k.a patarlių meistrai ;), nereikia čia pagyrūnų.
Edvinai!: Pats prisigyrei menkiausiai progai pasitaikius kad esi turtuolis palyginus čia su visais iš tiesų man net nerūpi tavo materialinė padėtis, jei atvirai tema yra visiškai ne apie tai, čia tas pats lyg žmogus praneštų naujieną apie apelsinus, o tu užsukęs į tas patalpas kur pasakoja apie apelsinus pradėtum burbuliuot apie bulves ir bananus.

Supratom tavo poziciją mes gadinam serverį todėl, kad sugalvojome apsaugoti visus žaidėjus nuo lagų, supratom pasakei savo idėja viskas nereikia čia jokio OT. Iš vis pirma paskaityk naujieną visą kaip kas veiks tada rašyk savo pastebėjimus ir skundus, nes susidariau nuomonę jog esi kažkoks paauglys kuris nuskriaustas bando atkreipt į save dėmesį, neturi ką protingo paskayt pradeda kalbėt visiškai ne į temą.


  • 4

Paveiksliukas


#15
Mantas_Tomkus

Mantas_Tomkus

    Gerbiamas

  • 321 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 3v 12m 55s
Reputacija: 43
Monstras

o kam uzdaryt serva jei yra 2 test servas kur buvo visada atliekami patikrinimo darbai?


  • 0

#16
*Stan*

*Stan*

    Forumo pažiba

  • 1090 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 13v 9m 34s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Povilas_Stan
Reputacija: 197
Gangsta shit
Siaip tai nera naudinga. Jai del ddos tai yra sukurta anti ddos programa :)
  • 0

Serverio super administratorius: 2014-05-08 iki 2014-05-30


Serverio moderatorius: 2018-01-02 iki 2018-01-07


Serverio administratorius: 2018-01-07 iki 2018-02-02


Serverio super administratorius: 2018-02-02 iki 2018-02-25


Serverio DPKT: 2018-02-25 iki xxxx-xx-xx


#17
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

Siaip tai nera naudinga. Jai del ddos tai yra sukurta anti ddos programa :)

Man labai nepatinka kaip žinių trūkumas žmones priveda prie neteisingų išvadų. Kaip gali kokia nors programa sustabdyti dosus? Juk dosai yra didelis užklausų davimas tam serveriui ir kaip gali kokia nors programa sustabdyti tai? Aš asmeniškai šiam šūde esu nuo 2009 metų patikėk jei būtų kita kokia nors galimybė apsisaugoti būk tikrasmes būtume ją išnaudoję.


  • 0

Paveiksliukas


#18
*Stan*

*Stan*

    Forumo pažiba

  • 1090 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 13v 9m 34s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Povilas_Stan
Reputacija: 197
Gangsta shit

Man labai nepatinka kaip žinių trūkumas žmones priveda prie neteisingų išvadų. Kaip gali kokia nors programa sustabdyti dosus? Juk dosai yra didelis užklausų davimas tam serveriui ir kaip gali kokia nors programa sustabdyti tai? Aš asmeniškai šiam šūde esu nuo 2009 metų patikėk jei būtų kita kokia nors galimybė apsisaugoti būk tikrasmes būtume ją išnaudoję.

Nors kiek aš skaitęs, amerikiečiu programistai rado būda sustabdyti ddos. Bet čia tau spresti :)
  • 0

Serverio super administratorius: 2014-05-08 iki 2014-05-30


Serverio moderatorius: 2018-01-02 iki 2018-01-07


Serverio administratorius: 2018-01-07 iki 2018-02-02


Serverio super administratorius: 2018-02-02 iki 2018-02-25


Serverio DPKT: 2018-02-25 iki xxxx-xx-xx


#19
Deividas_Nasaris

Deividas_Nasaris

    Ponas Džinglas

  • 605 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 5m 36s
Reputacija: 274
Intelektualas

O ar skaitei kaip pati programa yra sukuriama? + serveris stovi ant linux platformos, o jei turi kažjką konkretaus parodyti gali numest nuorodą, esu tikras jog jokios programos nėra.


  • -2

Paveiksliukas


#20
NoFear

NoFear

    Pastumdėlis

  • 23 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 12v 22m 5s
  • Žaidimo nikas:Lukas_Vegas
Reputacija: 3
Neutralus

Nors kiek aš skaitęs, amerikiečiu programistai rado būda sustabdyti ddos. Bet čia tau spresti :)

Būdas sustabdyti "ddos" yra labai sunkus įsivaizduoti, gali nuo tai tik bandyti apsiginti, bet be reikalingų išteklių, ir dar neblogų sumų kurias teks išleisti nieko nepadarysi. Dar tas čiūvakas Micky su savo " Tai ką jums kelių tūkstančiu gaila? " - tai tikrai siūlyčiau nusišaut, dėl 40 žaidėjų gal išleist keletą tūkstančių tai proto reikia tikriausia tiek kiek tu turėjai rašant tą nesąmonę. ;D


  • 0

Paveiksliukas






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: zaisti samp, geriausias, samp, serveris

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok