WIPE? - MITAS AR REALYBĖ? - Puslapis 7 - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

WIPE? - MITAS AR REALYBĖ?

WIPE lrg geriausias serveris samp

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
133 atsakymai į šią temą

Apklausa: WIPE? - MITAS AR REALYBĖ?

(161 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kokio WIPE norite ?

Prabalsavo XP (81 balsai(-ų) )

Array

Prabalsavo LT (72 balsai(-ų) )

Array

Prabalsavo Namų (61 balsai(-ų) )

Array

Prabalsavo Biznių (67 balsai(-ų) )

Array

Prabalsavo Mašinų (57 balsai(-ų) )

Array

Prabalsavo Kreditų (32 balsai(-ų) )

Array

NIEKO (39 balsai(-ų) )

Array

Balsuoti

#121
Mantas_Mafas

Mantas_Mafas

    Kažkaip pohui

  • 840 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 22v 59m 54s
  • MiestasLos Santos
Reputacija: 76
Monstras

O dings kreditai?


  • 0

#122
Micky_Dean

Micky_Dean

    Piemenius

  • 743 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 14d 2v 10m 50s
  • Žaidimo nikas:Micky_Dean
Reputacija: 252
Intelektualas

Na kadangi visi taip reiškiasi gausiai, tai padarysiu ir aš.

 

Kasnors iš Jūsų man atsakysit į tokį paprastą klausimą, prie ko čia WIPE?

 

Jei prieš tris metus prisijunges dirbai šiukšlevežiu, poto kilai į viršų atsižvelgiant į XP, taip ir po trejų metų prisijungus sėdi į tapačią šiukšlevežio mašiną ir važinėji laukdamas kol XP padidės iki tos ribos, kad galėtum dirbti picų išvežiotoju ir taip toliau ši pasaka be galo. Išties buvo šioks toks šokas, dabar savęs klausiu kas pasikeitė? Checkpoint'ai ? Valio.

 

Senai jau vienas kitas užsimindavo, kad reikia tvarkyti ekonomika ir taip...jie buvo teisūs. Dabar kiek sekiau forumą, tai viskas tapo tik blogiau - eventai iš XP? kreditų?! Būtumėt kamnors tai pasiūlę prieš keletą metų, ko gero tikėtis būtų galima, kad tas kasnors išvadins tave nevispročiu.

 

Jau kiek laiko trinasi ir trinasi LRG, vis kažką padaro, valio pasidžiaukim rekordiniu žaidėjų skaičiumi, kai dalijami kreditai. Niekaip negali suprasti vieno dalyko ir atrodo parpastas jis.

 

Dėl ko žaidėjas žaidžia? Dėl XP, todėl, kad galėtų dirbt norimą darbą. Dėl pinigų, kad galėtų isigyt biznį, namą ar mašiną. Dėl privilegijų, kad jaustusi kažko pasiekes, pripažintas. Tai viską sunku suvest į paprastą formulę? Draugų, žaidimo kolegų neminėsiu, vien dėl materialiosios pusės galima žlugt, o kur dar draugų, pažystamų ratas...

 

Užtektinai XP >> Norimas darbas >> Atsibosta >> Ir vuolia - žaidimas tampa tik laiko stumimu.

 

Užtektinai pinigų >> Norimi dalykai (Turi mašiną ar porą jų, turi namą, turį biznį dar ir žiūrėk jau, kad pinigas pinigą daro) >> Darbo nebereikia >> Ir vuolia dar karteli - Laiko stumimas.

 

Nejau per tiek metų suprast neina, kad tie dalijimai ir lengvi būdai gauti viską yra neįnauda?

 

Ekonomika - va šitai pirmiausia reikėtų ir tvarkyti. Pradėkit tik nuo to ir baikit tuo, tuomet kalbėkit apie WIPE. Kada pagaliau susiprotės LRG, kad ne bėdas tvarko, o kelia bereikalingas problemas su šitokiais dalykais.


  • 3

LRG geriausias!


#123
Armani_Desper

Armani_Desper

    Savas

  • 118 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 14v 5m 28s
Reputacija: 2
Neutralus

Mano manymų būtų gerai daryti Wipe jei tik iš Xp,Namų,Mašinų.Nes pinigų tikrai niekas tiek neturi ,kad galėtų belekur švaistyt (kalbų ne apie visus)...


  • 0

 Buvęs Mechanikų pavaduotojas.

Buvęs Vairavimo mokyklos direktorius.

Dabartinis Ballas direktorius.


#124
John_Like

John_Like

    Pastovintis už save

  • 48 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 8v 58m 57s
Reputacija: 2
Neutralus

Aš prieš Wipe ,nes nenoriu, kad xp ir lt dingtų ir be to daug žaidėjų paliktų serverį po Wipe :(


  • 0

#125
Ernestas_Žuke

Ernestas_Žuke

    Patrankų mėsa

  • 3 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8v 25m 55s
  • Žaidimo nikas:Johnas_Carteris
Reputacija: 1
Neutralus

Aš sutinku, su šia įdėja. Tai yra padaryti WIPE , manau reikalingiausias būtų - XP, bei LT.


  • 0

#126
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Na ok ok , darom wipe viska keliames iš naujo ir t.t. , bet pala pala?Kaip buvo kai buvo wipe lossantose?Visi pradėjo verkt , kad negali dirbti darbų kaip Pd , armija (Kariuomenė) ir t.t. O kas buvo tada?''Padarykti , kad eitų dirbt be xp , nesąmonė per ilgai keltis''. Nenustebčiau , kad tiap būtų dabar , suprantu kai užsikeli ten 4k xp , bet ar tai nutiks greit?Gi kreditus žmonės pirko už juos pirko ten tokius dalykus kaip pinigai xp ir ką jjūs siūlot jiem?Gi jie praktiškai išleido tuos pinigus į balą , nes dabar viskas bus anuliuota.Man praktiškai pofik , nes nelabai užsuku , šeip kada pastumt ant kokių bebrų , bet netikiu , kad Wipe tikrai pagerins žaidimą , nes taip buvo ir aną kartą , po wipės nebuvo geriau nu kokias kelais savaites , bet neiilgai , aš pats seniai žaidžiau užsikrovęs ten 130k xp~ , nu ir dbr viską anuliuosit?Anuliuokit , bet tie kurie čia labai žaidžia tokie kaip lenkai maliokai , alikiuxai , jie gi išprotės :D , nes turės dirbt valytoju.Nu gerai susitaikom - wipe bus , bet ar jūs bandėt sau pasidaryt 0 XP ir važinėt su ta valytojų mašinyte?Gi ji vos pajuda ir gauni grašius ir turi keltis 250 Xp, kad galėtum dirbt piciniku ar kuo ten.Gerai kai ankščiau buvo bug'as kad gali misiją vygdyt po kelis kartus , aš pats taip kraudavaus xp, bet pagal mane WIPE tiesiog norėjimas pasipelnyti iš tų kurie tikrai pirks kreditus , o po to XP , Pinigus ir t.t.


  • 3

#127
Malossi

Malossi

    Godfather

  • 1351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 6v 51m 11s
  • MiestasNew York
  • Žaidimo nikas:Neo_Gigantas
Reputacija: 45
Monstras

Darom tą wipe, tvarkom tą ekonomiką ir einam į servą, vsio, pokalbis baigtas :D.


  • 0

funny-gifs-yep-toes-are-still-there.gif

 

Kam nesunku paspauskit šias nuorodas - http://lrg.lt/index.php?id=101

 

http://www.lrg.lt/in...te=Neo_Gigantas

 

Thank you.

 

stats.php?id=101&img=0

stats.php?id=101&img=2

 


#128
Tadys'Puškinas

Tadys'Puškinas

    Savas

  • 103 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 14v 30m 26s
  • MiestasGargždai
Reputacija: 4
Neutralus

Wipe yra tikrai reikalingas, nes visi jau turi viską ir nebėra įdomu žaisti, tikrai būtų įdomiau viską nuo nulio, kai prasigyvent, t.t. Aš tai WIPE's tikrai noriu.


  • 0

61c1e4fbb2a8b0eebd422bbe04007a8f573.jpg

 


#129
Mantas_Mafas

Mantas_Mafas

    Kažkaip pohui

  • 840 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 9d 22v 59m 54s
  • MiestasLos Santos
Reputacija: 76
Monstras

Greičiau tegul daro ta wipe


  • 0

#130
Tomas_Bagacius

Tomas_Bagacius

    Gangsteris

  • 401 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 11v 19m 40s
Reputacija: 2
Neutralus

Wipe - Hm. Maximum manau xp nuiimti tai gal būt būtų geras žingsnis. O lt, krd t.t dings 60 procentu zaideju cia jau tikrai.


  • 0

460d079e34031eac1bde715e5affd83563.gif

 

Lauk rytojaus, ir būsi mylimas, atgal nežiūrėk laimingas judėk !

 


#131
Domce.

Domce.

    baxuras esi zaza turi

  • 529 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 1v 28m 5s
  • Miestasklajpėda
Reputacija: 38
Nuostabu!

Del sitos xunia puse servo nebeliks... Daryt visiems apmazinimus tie kurie turi daugiau 30k xp nuimsite ir paliksite 30k xp, tie kurie turi daugiau pinigu negu kokie 100k nuimsite ir paliksite 100k lt, namus visus nuiimti tikrai butu geriausia.


  • -1

#132
Laimonas_Bmw

Laimonas_Bmw

    Isijautęs

  • 88 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6v 55m 26s
Reputacija: 2
Neutralus

gal ir gera ideja bet puse zaideju prarasit ir pns nebus kaip anksciau po 150.. max bus po 50 30 zmoniu nes neiko nebetures ir pns uzknis vel keltis viska...Ipac naujokams ir pns


  • 0

#133
Tomas_Gonsalez

Tomas_Gonsalez

    Mėgstantis rašyt

  • 159 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 1d 14v 50s
Reputacija: 2
Neutralus

Na ok ok , darom wipe viska keliames iš naujo ir t.t. , bet pala pala?Kaip buvo kai buvo wipe lossantose?Visi pradėjo verkt , kad negali dirbti darbų kaip Pd , armija (Kariuomenė) ir t.t. O kas buvo tada?''Padarykti , kad eitų dirbt be xp , nesąmonė per ilgai keltis''. Nenustebčiau , kad tiap būtų dabar , suprantu kai užsikeli ten 4k xp , bet ar tai nutiks greit?Gi kreditus žmonės pirko už juos pirko ten tokius dalykus kaip pinigai xp ir ką jjūs siūlot jiem?Gi jie praktiškai išleido tuos pinigus į balą , nes dabar viskas bus anuliuota.Man praktiškai pofik , nes nelabai užsuku , šeip kada pastumt ant kokių bebrų , bet netikiu , kad Wipe tikrai pagerins žaidimą , nes taip buvo ir aną kartą , po wipės nebuvo geriau nu kokias kelais savaites , bet neiilgai , aš pats seniai žaidžiau užsikrovęs ten 130k xp~ , nu ir dbr viską anuliuosit?Anuliuokit , bet tie kurie čia labai žaidžia tokie kaip lenkai maliokai , alikiuxai , jie gi išprotės :D , nes turės dirbt valytoju.Nu gerai susitaikom - wipe bus , bet ar jūs bandėt sau pasidaryt 0 XP ir važinėt su ta valytojų mašinyte?Gi ji vos pajuda ir gauni grašius ir turi keltis 250 Xp, kad galėtum dirbt piciniku ar kuo ten.Gerai kai ankščiau buvo bug'as kad gali misiją vygdyt po kelis kartus , aš pats taip kraudavaus xp, bet pagal mane WIPE tiesiog norėjimas pasipelnyti iš tų kurie tikrai pirks kreditus , o po to XP , Pinigus ir t.t.

 

Man dzin darysit wipe nebeateisiu i serva nedarysit gal ir kada uzsuksiu bet kad visokie alikiuxai visi tie eis i kita serva 100 procentu.


  • 0

#134
ixeee

ixeee

    alive

  • 484 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 5v 44m 38s
  • MiestasKaunas
Reputacija: 141
Mėgstamas

Man dzin darysit wipe nebeateisiu i serva nedarysit gal ir kada uzsuksiu bet kad visokie alikiuxai visi tie eis i kita serva 100 procentu.

Who carres?


  • 6

 

giphy.gif

 






Temos kurios gali Jums patikti ir yra susijusios su šiais raktažodžiais: WIPE, lrg, geriausias, serveris, samp

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok