Administracija: PUIKI? GERA? PATENKINAMA? BLOGA? - Viskas kas jau įvykę - LRG.LT - Išlik ištikimas tam nuo ko pradėjai

Peršokti prie turinio

Change
Nuotrauka

Administracija: PUIKI? GERA? PATENKINAMA? BLOGA?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
23 atsakymai į šią temą

#1
Samp_Tevas

Samp_Tevas

    Forumo dvasia

  • 2798 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 58d 16v 49m 51s
  • Žaidimo nikas:Samp_Tevas
Reputacija: 1504
Mylimas

Sveiki,

 

šiandiena gavau ne vieną žinutę iš žaidėjų,

kad jiems LRG labai patinka,

bet žaidimą apkartina kai kurie administracijos nariai.

 

Gal galėtumėte su įrodymais, ar bent išsamiai paaiškinti,

kodėl vianas ar kitas moderatorius ar administratorius jums nepatinka.

 

Jeigu bijote rašyti viešai, jūsų nuomoniu lauksiu į PM.

 

 

Ačiū už pagalbą.

 

 

Pagarbiai, Samp_Tevas


  • 5

Paveiksliukas



KARTOKITE 100 KARTU: LRG GERIAUSIAS SERVERIS! IR ĮVYKS STEBUKLAS!


Darau atnaujinimus būsimo 100 žaidėjų rekordo proga !!!


Pramerk akis, pažvelk aplink.

Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis?

Nusišypsok ir pasveikink LRG Draugus!!!


#2
sMgL

sMgL

    Forumo senbūvis

  • 1448 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 32d 13v 40m 9s
  • Žaidimo nikas:Moe_Lester
Reputacija: 187
Gangsta shit
mano manymu dabartiniai admin labai prasti.. [ Bet yra ir gerų ]
http://i1325.photobu...zpsc315f78b.png
http://i1325.photobu...zps93dc391a.png
http://i1325.photobu...zpsb07a66d8.png
http://i1325.photobu...zps6fbb839c.png
http://i1325.photobu...zps40f417bd.png
http://i1325.photobu...zpsfcd9650a.png
http://i1325.photobu...zps95530d84.png

Šį pranešimą redagavo Chris_Brown: 18 April 2013 - 22:46 PM

  • 3

#3
SvečiasPaulius_Domanis_

SvečiasPaulius_Domanis_

Yra yra tokios valdžios. :)

 

Dainius_Zilionis - Neaktyvus manau kitas tikrai geresnis užimtų vietą.

Gintare_Baruchel - Nežinau kokiu būdų pateko bet iš jos naudos kaip iš karvės be pieno.

Lukis_Okiss - Nežinau kas jis ir nežinau kas jam davė admin statusą.

Ricky_Divan - Kol neužbanguoja geras admin ir vertas admin posto bet tai yra reta.

Valdas_Pucinas - Admin'as mėgstantis kaip kada pasukčiauti arba apgauti.

Gintare_Zilionyte - Forume dirba tegu ten ir teturi pareigas.

 

Chebra nepykit bet aš sakau ką aš manau. ko neminėjau nieko neturiu nei blogo nei per daug gero apie juos. :)


  • -2

#4
✵ Valdas_Pucinas ✵

✵ Valdas_Pucinas ✵

    Lrg.lt elitas

  • 3053 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 50d 21v 3m 48s
  • MiestasVILNIUS
Reputacija: 885
Mylimas

Dainius_Zilionis - Nemėgstu jo nuo labai,labai seniai ;D Buvo man suskis prišikęs kažkada...

Edvinas_Ramanas - Mano manymu nieko neveikiantis tik daug kalbantis ir kritikuojantis kitus...

Gintare_Baruchel -Su kiaušais nekiekvienam pašokinet prieš ją, kai reikia tai reikia, maloniai bendrauja :)

Lukis_Okiss - Praktiškai nežinau :/

Ricky_Divan - Pas jį tai šūduotos rankos, na bet šeip nrml tik trumpu nervų mėgsta paauklėt.

 Paulius_Domanis - Admin'as mėgstantis kaip kada pasukčiauti arba apgauti, kitaip sakant aferistas....

Gintare_Zilionyte - Tėvas
Liutas_Ciortez - Vaikis, varžosi su kitais kas daugiau ban'ų padalins...
Artis_Judo - Daug pasakyt negaliu, nes retai susikerta keliai mūsų, bet lyg ir normaliai...
Deiwis_Lotus - Dažnai ateinu su naujais ACC  :$
  tai vat jis bičiukas sureguoja vos ne vienintelis ir padeda normaliai :P
Andrius_Petrauskas - Irgi geras diedas
Chris_Brown - Bybys ne štanga Chris'as ne adminas
Garry_Sanderson - klaidų padaro visi, bet mldc


  • 1


661d9d8c656782454d56ebbe48c32439869.gif



                                                                                                                                                                                                                                     


#5
Edvinas_Ramanas

Edvinas_Ramanas

    (͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1175 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 56d 1v 40m 4s
  • MiestasVilnius
Reputacija: 570
Mylimas

Mano manymų nesąmoninga temą, dabar čia visi prirašys kad tas ir tas administratorius yra blogas vien dėl to kad jam nepatinka jisai. Tiesa sakant visi administratoriai yra normalus, čia tik moderatoriai dažniausia daro nesąmones, aišku ir administratoriai jų padaro. Na bet jeigu jau pradėdat stumt ant kitų, tai ir aš prisidėsiu .

 

 

Valdas ' Pucinas - Kažkada buvo neblogas, dabar pasikėle, vaidina koki dievą, keikiasi, ir kitaip nepadariai rašo - Pavyzdys, iš niekur nieko parašė kad aš loh*s, nei ką aš jam padariau nei ką, tai kas čia per administratorius. - http://www.part.lt/i...2dd4f49f581.png - užpaišytos žinutės nieko nereiškia, žmogus nenorėjo kad čia būtų jo vardas, todėl užpaišiau, pažiūrėkit į laiką, praėjo 1h, ir tik tada jis tai parašė.

 

Prieš kitus administratorius neturiu nei ką gero nei ką blogo pasakyt.

 

Jei ne tavo pranešimas skypėj, nebūčiau šito rašęs. 


  • 1

26.gif

 

- "One thing you wanted to happen is often the best thing that never happened" : ) 

 


#6
Haris_Hlz

Haris_Hlz

    Godzilla.

  • 1735 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 44d 19v 18m 46s
  • MiestasMarijampolė
Reputacija: 155
Mėgstamas

Manau administracija gera reikia daryti dažniau atrankas į vyr. moderatorius ,admin , žaidimo moderatorius. Tikrai būtų priimta daug aktyvių draugiškų žmonių. Jei darys klaidas tam yra įsp.


  • 0

#7
ฅ Morčius ฅ

ฅ Morčius ฅ

    Klubų prižiūrėtojas

  • 3426 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 55d 20v 49m 47s
  • MiestasVilnius
  • Žaidimo nikas:Martis_Martini
Reputacija: 687
Mylimas

Nėra čia tobulų. Vieną dieną š mala, mutina iš oro, kitą dieną jau padeda ir t.t. Bet iš patirties sprendžiu, kad administracija turi daugiau neigiamų savybių nei teigiamų, nes dabar daugelis event'ų nedaro, o tik skraido, kaip papūgos ir dalina draugam ginklus.


  • 1

tumblr_n966qd1knM1stli1mo4_500.gif


#8
Deiwis_Lotus

Deiwis_Lotus

    Klaviatūros meistras

  • 452 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 74d 9v 11m 51s
Reputacija: 150
Mėgstamas

Na aš parašysiu, savo nuomone ką aš manau apie Admin. ( Visus )

 

Taigi, serveryje yra susidariusi tokia keista situacija... Daug vaikų pildo anketas į Moderatorius, rašo, jog padės kuom galės, į mėnesį jie po kelis kartus pasitaiso, o jų draugeliai pritariamai rašo - Jis susitvarkys dabar yra pasitaisęs :D,

NĖ VELNIO!!

 

Manau nemažai žaidėjų yra pastebėja, jog Adminų yra kartais labai daug, kartais apie 18 - 19 vienu metu, tačiau jie vistiek turi laukti pora minučių, kad kasnors priimtų iškvietimą... Mano nuomone taip yra todėl, jog vaikai čia ateina pasišaudyti, o kad nemirtu jiems reikalingas Moderatorius. ( gydytis ne kas minute, o dažniau. Ko gero ir dėl ginklų... ) Dėl to atrodo, jog mūsų daug, tačiau žaidėjai nesupranta, ar nepažįsta tiesiog kitų moderatorių ir nežino, jog dauguma turi moderatorių tik dėl vaizdo ir iš jų pagalbos nelabai sulauks...

 

Situacija gan paprasta, mūsų daug tačiau niekas nedirba... Aš neretai laukiu poros ADMINŲ, kol jie bus ON, nes tikrai pavargstu priiminėti kvietimus vieną po kito, o kartais tiesiog nebespėju. Tiesa negaliu sakyti, jog taip nuolatos yra, tikrai ne. Yra dar pora Adminų kurie dirba, bet jie tokie savanoriai, kai nori tai dirba kai nenori, net nepriversi.

 

Papraščiausiai manau reiktų tokio dalyko kaip VIP ll Lygio. Kad jie galėtų gydytis ir dar kažką panašaus. Kad nebūtų nesąmonių su tais Moderatoriais. O kas nori tikrai padėti žaidėjams tiegu tie ir pildo....


  • 3

Raudonojo kryžiaus direktorius - dėl darbo kreipkitės į PM!

Moderatorius serveryje - dėl pagalbos žaidime irgi į PM!

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#9
Šmitas

Šmitas

    Imperatorius

  • 2985 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 242d 8v 42m 57s
  • MiestasKėdainiai
  • Žaidimo nikas:Patrick_Smith
Reputacija: 493
Mylimas

Aš sau nepatinku, nes mano acc pavogtas :D


  • -3

baner10.jpg


#10
Andrius_Petrauskas

Andrius_Petrauskas

    Klaviatūros meistras

  • 499 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 3d 7v 5m 59s
  • MiestasLietuva
Reputacija: 13
Gerai gerai

Mano nuomonė apie dauguma administratorių gera ,bet kaikurie moderatoriai tai visiškai nieko nedaro...Man tai atrodo ,kad reikėtu apmažinti pareigas moderatorem t.y uždrausti kaikurias komanda kaip koks nors jail ar mute..Kodel? Nes pastaroju matu tie kurie yra moderatoriai leavina ar sužino ,kad praras pareigas ir iškarto pradeda jailinti kas pasitaiko mutinti ir t.t..


  • 0
Adminas nuo 2013-02-25 iki ****-**-**
Priežastis:
Dylerių pavaduotojas 2013-03-29 iki ****-**-**
Priežastis:
SF Aro pavaduotojas nuo 2013-03-09 iki 2013-03-23 Priežastis: Išmetė

Paveiksliukas

#11
Andrius_Valitkonis

Andrius_Valitkonis

    Diktatorius

  • 351 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 10d 19v 11m 1s
Reputacija: 117
Mėgstamas

Dainius_Zilionis - Grybas, mestas lauk.I menesi pasijungia du kartus, ir per juos prazaidzia savo naudai.

Edvinas_Ramanas - Nu neutralus sitas man kazkoks, nei padeda nei kenkia servui, toks nuosaly sedi, bet reik kad labiau dirbtu, ko nemanau ar jis daro.

Gintare_Baruchel - Tyngine, teamspeake sedi ir sneka.Sneku daug, darbu nerasta.Zigmai vien del to, kad tau stovi birka i ja ziurint, nereiskia kad ji gera admine.

Lukis_Okiss - Nu neesu pastebejes kad zaidejam padetu, tai nk negaliu pasakyt, bet manau panasus kaip Liutas Cortez ir Artis Judo.

Ricky_Divan - Kaikuriem sitas geras, kaikuriem nelabai :D

 Paulius_Domanis - Geras, grieztas adminas, kuris padeda, eventu daznai nedaro, bet padejimas viska kompensuoja.

Gintare_Zilionyte - Jos vertint net nereik, nes viska ka jai reik padaryt tai forumas, ka ji ir padaro.
Liutas_Ciortez - Nieko gero kaip ir Artis Judo, ateina pazaidzia ir iseina.
Artis_Judo - Nieko gero nedaro, kas jam ta admina uzmete? nei eventus rengia, nei pagalba teikia. LAUK TOKI.
Deiwis_Lotus -
Eventu daznai nedaro, bet visada padeda kai pakvieti.
Andrius_Petrauskas - Geras tik del to, kad megsta eventus daryt. o zaidejam nemanau ar daznai padeda.
Chris_Brown - Nu siaip man atrodo jis tinginys, ir nepadeda.
Garry_Sanderson - Sitas padeda, bet jei reiktu jam rinktis su pana pasibut ar padet, tai rinktus su pana pasibut.


  • -1

Turnyras kurio niekas nebepakartos.
http://forumas.lrg.l...t-man-stndaing/
 

Eilėraštis apie Arrel_Grant:

"DDosinu aš gan dažnai, nes man patinka tai labai.Anglijoj aš gyvenu, pasislėpęs nuo visų.Jei nesislėpsiu aš dažnai, gausiu pliuchą amžinai." - by A.V.


#12
Ciuvas.

Ciuvas.

    Isgivenes abu pasaulinius karus.

  • 1565 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 22d 4v 32m 59s
Reputacija: 211
Gangsta shit

Visi iki vieno yra tie kurie dirba ant durniaus :) galiu pasakyt , kad nėra nei vieno gero admino kuris greit reguos ir tikrai tikrai tau padės , nes būna situacija , kai naujokas nieko nežinodamas ir norėdamas kur nors įsidarbint gauna atsakymą - ''kviesk taxi'' nors jis net nežino kaip ta taxi iškviest.Po to pats kaškada iškviečiau adminus su reason ''bėda , reikia pagalbos'' kokį atsakymą gavau?''Neturiu laiko vedu ten darbo treniruotę , ar kaškas panšaus.Tai nx tu direktorius?Pasirink ar būsi drk ar būsi adminas , nes dabar su tokiais atmazais , arba dažnai yra buvę kad iškvieti admin ir matai 

 

''Moderatorius Carl_Jonson:AFK''

 

Nu tai tipo tingi priimt iškvietimą ir varai afk?Geras tas.

Adminai galiu pasakyt labai blogi ten būna kad išvis iškvieti atvaro koks adminas ir sako ''Nu grc sakik ko nori'' parašai kur ten yra skaitykim dylerių darbas ir kokį atkirtį gauni?Aišku gi ''kviesk taxi'' adminai gink dieve nieko neparodys o viską užvers ant Medikų/Taxi/policijos aš suprantu kai rašo ''Duok heal'' , ''Getink iki to ir to'' ''mane bando prievartaut'' , nu tai kviest aišku , bet jei prašo aprodyt srv ir t.t. vistiek kviesk taxi.yra  tik keli normalūs adminai apie valdą išvis nesąmonė ant ko nori ant to stumia ir jam ant admino px kaip matau , sandersonas privaręs daug daug klaidų už kurias niekad nebūna nubaudžiamas (Buvo mano papeikimas kuris turėjo būti tikrai priimtas , bet bbž kodėl atmetė) , Petrauskas matosi , kad jam jau atsibodo būti admiunu , lotus dar kiek padeda , artis man yra padėjęs kokius 2-3 kartus , bet nieko blogo prieš jį neturiu , tik kad 3 free drk davė.

 

Apie adminus galiu pasakyt kelis žodžius - Išlepe , netvarkingi , gaidžiai. Man įdomu kas būtų jei iš adminu atimtumėm 

 

/agun

/gps

/gydyti

/pildyti (ar kaip nebepamenu)

/cto

/apdangalai

/jp

Siūlau adminam atimti šias komandas , kad jei padėtų žaidėjam , o ne sau :).


  • 0

#13
Augiuxas_Sarpley

Augiuxas_Sarpley

    Senbuvis

  • 776 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 21d 57m 12s
Reputacija: 35
Nuostabu!

Na bent jau iš savo pusės galiu pasakyti kad jaigu nebūna Eimio_Jopapa,Deiwio_Lotus ir Andriaus_Petrausko tai man gal kai prireikia niekas daugiau ir nepadėtų.

Aš manau reikia keisti PGR. kuris normaliai sutvarkytų ir prižiūrėtų serverį,bei administraciją,nes nemanau kad kas nors kitas gali tai sutvarkyti,na nebent jau Zigmantas imsis,bet manau jis turi darbo ir su GM ir t.t. Mano nuomonė tokia.


  • 3

#14
Vestley

Vestley

    katučia

  • 842 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 9v 9m 13s
Reputacija: 24
Nuostabu!

Geriausias administratorius yra Deiwis_Lotus, jis visada padeda, neignoruoja, taip pat geras administratorius Eimis_Jopapa, dažnai ir Andrius_Petrauskas padeda, apie kitus galiu tik patylėti. Taigi aš duodu balsą Deiwis_Lotus.

 

REDAGUOJU:

 

Dabar pradėjo labai padėti Ricky_Divan, bei Valdas_Pucinas.


  • 0

#15
Ugnius_Bond

Ugnius_Bond

    Apšylantis

  • 67 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 18v 20m 18s
  • MiestasŠiauliai
Reputacija: 11
Gerai gerai

Administracija šiuo metu yra patenkinama. Nevisada jin būna kai jos labai reikia. :) Yra keli žmonės kurie stengiasi, bet dėja tik keli.


  • 1

------------------

Pagarbiai, Ugnius.


#16
Deiva_Bmw

Deiva_Bmw

    Lrg.lt fanas

  • 285 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6v 18m 57s
  • Miestasno body know :)
Reputacija: -8
Neutralus

Nežinau šiaip yra neblogu admin žodžiu nebloga kompanija


  • 0

332447cda537e562e02bcc7ec392f1cd830.jpg

 


#17
Ponas_Baxas

Ponas_Baxas

    Apšylantis

  • 55 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 13v 41m 3s
Reputacija: 4
Neutralus

Kiek žaidžiau serveryje ,tai daugiausiai man padėjo Valdas ,nežinau kodėl būtent jis ,gal dėl to ,kad aš tuo laiku žaidžiu kaip jis būna vienas iš aktyviausių administratorių ,bet jis visada padeda ,nežinau kaip kitiems ,bet jis man patinka

Chris_Brown ,draugas ,padėjo kaip pradėjau žaisti šitame serveryje ,atsimenu buvo S.Adminas ,o dabar kiek mačiau ant Vip statuso sėdi . :)


  • 1

#18
Delaghetto

Delaghetto

    Gangsteris

  • 421 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 2d 17v 46m 10s
  • MiestasJonava
Reputacija: 7
Neutralus

Visi turi + ir - bet nedaugelis padeda nelaimei padedantis tik Pučinas, Lotusas, Divanas nevisada bet su rimtom problemom pas ji galima kreiptis, Jopapa, Petrauskas, nu ir nesinori sakyt to žmogaus Garry's kapranugaris :D nepyk bet kitaip negaliu, va šitie tikrai padeda o kiti šuda skaityk mala vienus jailina kitu ne nu žodžiu mldc.


  • 2

7e503fcce128199f7a2208eebf9eb9fc695.png


#19
Jean_Manian

Jean_Manian

    Savas

  • 122 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 8v 39m 11s
  • MiestasHannover
Reputacija: 5
Neutralus

Cia dabar bus komandiniai karai. Draugai uz draugus/gerus pazystamus ir pries priesus/su kuriais nesueina gerai.

 

Cia mano manymu jus patys turit susiprast ir issirinkt adminus kurie blogi ir kurie geri yra - adminu priziuretojo pagalba, o jeigu zmogus, priziurintis adminus nesugeba to darbo atlikt, telieka ji pakeist.


  • 1
Hello world!

#20
Garry_Sanderson

Garry_Sanderson

    Ištikimas narys.

  • 2152 Pranešimai
    • Išbūta laiko: 6d 20v 26m 30s
  • MiestasLietuva, Vilnius.
Reputacija: 82
Mėgstamas

Andrius_Petrauskas - tikrai gan šaunus žaidėjas, suteikia visiems pagalbos kai turi galimybę, nepalieka žmonių bėdoje. Nieko neturiu blogo prieš jį.
Artis_Judo - Aktyvus, padėdantis, pasitikintis žaidėjas, nieko prieš neturiu.
Chris_Brown - Kartais protui kažkas atsistinka, įžeidinėja vyresnius komandos narius.
Dainius_Zilionis - Pastaruoju metu nieko gero nematau, kad jis kažką darytų. Sakau tiesiog tiesą, bet žinau, kad jis suaugęs ir turi darbo.
Deiwis_Lotus - Visada priiminėja iškvietimus, padėda žaidėjams kaip tik gali.
Edvinas_Ramanas - Trupūti neaktyvus, bet šaunus administratorius, padėda.
Eimis_Jopapa - Naujas administratorius, nieko prieš neturiu.
Gedas_Tomkus - Naujas administratorius, nieko prieš neturiu.
Gintare_Baruchel - Kelia save į viršų, nors pati nieko gero nepadaro serveriui, neaktyvi, tik tryna subinę TeamSpeake.
Kristupas_Warning - Naujas administratorius, nieko prieš neturiu.

Lukis_Okiss - Melagis. Pažįstu nuo senesnių laikų, skiria daugiau laiko WAP žaidimams, o ne SA:MP.. Neaktyvus.
Lukas_Elsy - Kartais būna nepagarbus, bet tikrai gan geras žaidėjas.
Mindaugas_Gilze - Naujas administratorius.
Neo_Gigantas - DPKT naris, nieko prieš neturiu.

Paulius_Domanis - Kartais netenka pagarbos, ir įžeidinėja kitus, bet per TS smagu pakalbėti su juo.
Ricky_Divan - Pasikeitė, bet nepagarbus bent jau su manimi.
Valdas_Pucinas - Maladec, gerai atlieka pareigas.
Vin_Diesel - Maladec, gerai atlieka pareigas.


  • 0

30fa3e2f676c4b847b27db76b9c53744839.png

Grįžęs padaryti projekte tvarką, ir siekti didesnių pareigų.
Sekmės žaidime.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Sveikas atvykęs į mūsų garbingą bendruomenę Prisijunk arba Užsiregistruok